הוראת הפא בוועידת הפא באטלנטה 2003

לי הונג-ג'י
29 בנובמבר 2003

שלום לכולם! (תלמידים: שלום, מאסטר!) יש כמה ועידות פא שבהן אני נוכח, בעוד שבכמה אולי לא. אתם כולכם יודעים שתלמידי הדאפא הפכו כעת לבשלים יותר. באימות הפא, ובמסלול זה של אלוהויות אתם כולכם יודעים מה לעשות. בזמן שכזה, ייתכן שככל שאדבר פחות זה יביא לכולכם יותר תועלת. ומדוע אני אומר זאת? משום שתקופת זמן זו ניתנה בדיוק לכל אחד מכם כהזדמנות למתן את מזגכם, תקופת זמן זו ניתנה לכם בדיוק כהזדמנות להקים את המוסריות האדירה שלכם. אז אני לא יכול תמיד לתת לכם לעשות דברים מבלי שתחשבו עליהם בעצמכם, ואני לא יכול לתת לכם לא לסלול את הדרך שלכם בזמן שאתם מאמתים את סטטוס הפרי של עצמכם. אם אתם תמיד מובלים על ידי המאסטר, אם אני עדיין אומר לכם מה לעשות כאשר זה מגיע לדברים ספציפיים באימות הפא, זה לא יעבוד. ברגע שתלמידי הדאפא יגיעו לשלמות, סטטוס הפרי שלכם והרמות שלכם לא יהיו נמוכים. במילים אחרות, המחויבויות שיהיו לכם כלפי ישויות העתיד הן עצומות. אז אם זהו המקרה, אם לא יהיה לכם סוג זה של מוסריות אדירה, אם לא תסללו את הדרך שלכם עצמכם, ואם לא תדעו מה לעשות כאשר אתם צריכים לעשות דברים באופן עצמאי, זה לא יעבוד. אז בכוונה נתתי לכם את תקופת הזמן הזו, כך שיוכלו להיות לכם ההזדמנויות למתן את מזגכם ולהפוך לבשלים.

למעשה, אני צופה ומתבונן בשקט. כיוון שכולכם באמצע הטיפוח, עדיין יש לכם החזקות אנושיות. יש לכם החזקות אנושיות – אז אתם מסוגלים לטפח; יש לכם החזקות אנושיות – אז הן יַראו את עצמן. אם כן, בזמן שעושים כל דבר הקשור לאימות הפא, כולל עשיית דברים כקבוצה ועשיית דברים בעצמכם, אתם תחשבו בעצמכם ותנסו לחשוב על דרכים לפתור בעיות קשות. וכאשר אתם חושבים על דברים, האם אתם משתמשים ברעיונות אנושיים או במחשבות נכונות של מטפח – זה מה שיקבע את התוצאות השונות שתקבלו. אותו דבר נכון כאשר אתם פועלים ביחד לעשות דברים. וכאשר אתם חושבים יחד כדי לפתור משהו, זה כך גם כן, ואתם עלולים אפילו להיכנס לויכוחים על סוגיות מסוימות. זה כמובן בגלל ההחזקות האנושיות שיש לכם, אבל יש בזה גם משהו חיובי. כאשר אתם מתווכחים אתם יכולים לראות את ההחזקות שלכם ואת ההחסרות שלכם. אם תהיו מסוגלים לשים את הפא במקום הראשון, לוותר על העצמי שלכם, ולהתמודד עם הבעיות שלכם עם מחשבות נכונות, אז תהיו מסוגלים להגיע להחלטה במהירות ולעשות דברים היטב באימות הפא. ולמעשה, בהשוואה למספר השנים האחרונות, הדברים הם די טובים עכשיו. אתם כולכם באמת הפכתם לבשלים. אני לא רוצה לומר יותר על כך היום. אני בעיקר רוצה לדבר על הבהרת האמת.

ברגע שהנושא של הבהרת האמת עולה, הרבה מתרגלים חושבים: "כאשר אנו מבהירים את האמת, המטרה שלנו היא לחשוף את הרוע, לדכא אותו, ולחשוף אותו לאור היום כך שהאנשים סביב כל העולם יוכלו לראות אותו כפי שהוא, ואז לרוע לא יהיה איפה להתחבא". זה מה שאתם צריכים לעשות, אבל זה לא מה שהכי חשוב. המטרה החשובה ביותר בהבהרת האמת היא להציל את כל הישויות החיות.

כל תלמיד דאפא יישא על כתפיו בעתיד אחריות עצומה. יש כל כך הרבה ישויות שצריכים שאתם תצילו אותן – יש כל כך הרבה חיים שצריכים שתצילו אותם. במשך תקופת זמן זו, אתם עצמכם צריכים להביא להרמוניה ולהשלים כל דבר הדרוש לסטטוס הפרי שלכם ולאין-ספור ישויות חיות. המוסריות האדירה שלכם וכל הדברים של האלוהויות כלולים בזה. זו הסיבה שאני לעתים קרובות אומר שבאימות הפא אתם צריכים לעשות היטב את שלושת הדברים שתלמידי הדאפא צריכים לעשות, והכל נכלל בהם. אז אני אומר שהמטרה החשובה ביותר עבורכם בהבהרת האמת היא להציל אפילו יותר ישויות חיות בתהליך. זה מה שהכי חשוב, וזוהי המטרה האמיתית של הבהרת האמת.

במשך הרדיפה הזו, לא משנה כיצד הכוחות הישנים סידרו את הדברים, לא משנה באיזו רשעות פעלו האנשים המרושעים של העולם, לא משנה באיזה טירוף היצורים המרושעים בכל הממדים רדפו את תלמידי הדאפא וכמה מאנשי העולם הם הרעילו, האם חשבתם על משהו: האם הם יכולים להזיק לדאפא? אין סיכוי. ואתם ראיתם שלאחר ההתנסות ברדיפה המרושעת ביותר בהיסטוריה, שנמשכה ארבע שנים, חוץ מזה שתלמידי הדאפא מתנו את מזגם והפכו ליותר בשלים, יותר צלולי מחשבה, ויותר קרי רוח במשך הרדיפה – אתם הפכתם ליותר ויותר רציונאליים, המחשבות הנכונות שלכם הפכו חזקות יותר ויותר, והרגע בו תחזרו למקומכם מתקרב– חוץ מזה, מה עוד יש? האם זה לא כל מה שיש בזה? האין זאת שתלמידי הדאפא האלה שנהרגו ברדיפה הגיעו לשלמות? זה נכון שבמשך הרדיפה חלק [מהתלמידים שלנו] הפסיק לטפח – אם הם אינם טובים מספיק הם ינופו החוצה, ומה שנשאר יהיה זהב.

כמובן, מרגע שיצור חי לומד את הדאפא שלי אני אטפל בו ואתייחס אליו כתלמיד דאפא. אם הוא באמת אינו יכול להיכנס [לשיטת תרגול זו] בעצמו, אז זהו עניינו. אז כולם צריכים להבין בברור את הנקודה הזו. בין אם זו הרדיפה כולה או כל ההסדרים האלה שהכוחות הישנים עשו, במציאות, אני לקחתי את הדברים האלה בחשבון כאשר תכננתי את תיקון הפא שלי לפני זמן רב. הם אינם יכולים להזיק לפא. אני לא מכיר ברדיפה. זה בטוח. האם מותר להם לשלוט ואפילו להכות למוות יצור חי שהקשיב לפא וטיפח בדאפא שלי? בהחלט יהיה עליהם לשלם על כך בעתיד. וכמובן יש גורמים אחרים בפעולה. כאשר זה מגיע לאלה שבאמת פועלים היטב, הם באמת אינם מעיזים לגעת בהם. כאשר זה מגיע לאלה המתנגדים להסדרים של הכוחות הישנים ושיש להם מחשבות נכונות חזקות מאוד, הם אינם יכולים לגעת בהם. במילים אחרות, במשך תקופת זמן זו, לא משנה כמה רעה הרדיפה, אם המחשבות של תלמידי הדאפא ישרות מאוד, אם יש להם מחשבות נכונות חזקות מאוד והם מבינים הכול בצלילות ובשקט, הפסדים רבים יימנעו.

אתם צריכים להבין בבירור שהטיפוח של תלמידי הדאפא זה לצאת החוצה מהאנושיות; זה לצאת החוצה מהרקיע השמימי הכביר הישן המרוסן על ידי כל מיני גורמים שהם התוצאה של אין-סוף, אין-ספור ישויות חיות עצומות ביקום הישן הזה; זה לזכות בחיים חדשים, להגיח מסביבה שהיא בשלב האחרון שבאחרונים של תהליך ההיווצרות-התייצבות-התנוונות-היכחדות של הרקיע הכביר. מי יכול לצאת החוצה מכל זה? להימלט מהכול ולהיות מסוגל באמת להיכנס לעתיד זה באמת קשה מאוד. לאמיתו של דבר, הקשיים שאתם נתקלים בהם בטיפוח בתוך הרדיפה הינם צורות ביטוי כאן בין אנשים. אבל במציאות, בממדים אחרים שאנשי העולם אינם יכולים לראות, מעבר לסביבה הזו של אנשים רגילים, הדברים אפילו יותר עזים. זהו התהליך המזעזע ומצמרר הנשמה של פירוק והרכבה-מחדש עצומים. הישויות החיות של היקום כולו צופות במאורע זה, ואין-ספור אין-סוף אלוהויות צופות כולן. בכל השינויים הללו מוכלים הגורמים של תלמידי הדאפא המאמתים את הפא. מה שמוצג בעולם האנושי זה שלושת הדברים שאתם עושים בזמן זה. בנוגע להתנהגותו של הרשע, זה הוא [הפועל] במצב לא-רציונלי ומוטרף לפני ההתפרקות שלו, וזה מספק לתלמידי הדאפא את התנאים להגיע לשלמות.

הבהרת האמת במשך השינויים הענקיים כבר הפכה לדרך המרכזית של הצלת כל הישויות החיות ואנשי העולם, אז בעשותכם כך באים לידי ביטוי החוכמה שהדאפא נתן לכם והיכולות העצומות שהפא סיפק לכם. הבהרת האמת שלכם באופן בלתי נמנע רוקמת סוג של תגובת שרשרת. מרגע שאדם יודע את האמת הוא מבין: "או, אז ככה זה. הדאפא הוא עצום, ככלות הכול!" כמה אנשים שלמדו את האמת עשויים לחשוב על להתחיל לטפח, כמה עשויים להיות די אוהדים, ואחרים עשויים להציע תמיכה בצורה של פעילות קונקרטית. תגובות אלו שהגיעו באמצעות הבהרת האמת מופצות מאדם לאדם, לב אל לב. הגורמים המרושעים מאבדים את אחיזתם. הדאפא והגורמים הנכונים מכסים ומעשירים הכל, ובאותו הזמן, במונחים של הרדיפה, זה יביא את השינויים בחברה ובכל חזית, וכך לאנשים המרושעים לא יהיה קהל כלל, ולישויות הרעות לא יהיה שום דבר לנצל. זוהי ההשפעה הבלתי נמנעת. דברים נראים רגילים וחסרי התרחשויות כאשר אתם מבהירים את האמת, אבל ההשפעה היא עצומה. למעשה, כולכם ראיתם שבמהלך הבהרת האמת של תלמידי הדאפא, אנשי העולם השתנו. זה לחלוטין שונה כעת מהזמן בו החלה הרדיפה ב-20 ביולי 99'. וזה לא רק שאנשי העולם הופכים יותר ויותר צלולי דעת, ישויות חיות אחרות וגורמים חומריים עוברים שינויים אלה גם כן. במילים אחרות, המצב שונה באופן מוחלט. כמובן, אין זה כך שהרוע הפסיק לרדוף, אלא שנותרו פחות ופחות מהגורמים ההם שהכוחות הישנים תכננו – כיוון שהם הושמדו – אז לרוע אין כבר הרבה כוח. אבל אפילו ללא הכוח שהיה לו, כל עוד הוא קיים הוא עדיין מרושע מאוד, רע ביותר. אבל לרוע הזה כבר אין אותו הכוח ואין לו את הגורמים הסביבתיים שהוא צריך, אז הוא כבר אינו יכול לשלוט בכמות כה גדולה מאנשי העולם או ישויות אחרות. ואז כאשר אנשי העולם וכל החיים האחרים אינם נשלטים על ידי הרוע, זה הרבה יותר קל בנקודה זו עבורכם להבהיר את האמת. אם תעשו את זה היטב, אז אנשי העולם וכל הישויות החיות יתעוררו. ומרגע שהישויות מתעוררות, לרוע אין קהל בכלל והוא באמת לא יכול לעשות דברים בפראות. אנשים יתנגדו לו ויבודדו אותו, והרוע לא יהיה מסוגל לעשות כל אשר ירצה, כיוון שאף אחד לא יקשיב לו. כזו היא המגמה החדשה; זהו השינוי שהופיע במהלך הצלת כל הישויות החיות.

למעשה, נהגתי לספר לכם כיצד בעבר למטפח לא היה אכפת כלל מה אנשי העולם אמרו עליו. אם מישהו אמר שהוא טוב או שהוא רע, היה זה [עבורו רק] משהו שבני אדם אמרו, לא אלוהויות. למעשה, היו הרבה אנשים בהיסטוריה שאנשי העולם אמרו שהיו רעים, וזה אפילו נכתב כך בספרים ובדיווחים היסטוריים, אבל זה אפשרי שהם הפכו לאלוהויות. ויש את אלה שאנשי העולם שיבחו כמודלים לדוגמה אבל הלכו לגיהינום לאחר המוות. זה משום שכאשר אנשים מדברים על טוב ורע זה הכול מתבסס על אינטרסים אנושיים. עקרונות אנושיים הם הפוכים: כאשר אנשים חושבים שמשהו הוא טוב, זה לא בהכרח באמת טוב, וכאשר אנשים חושבים שמשהו הוא רע, זה לא בהכרח באמת רע. במילים אחרות, מטפחים לא שמו לב למה שאנשים אמרו. אולם תיקון הפא של היום שונה, ואם מישהו אומר שהדאפא ותלמידי הדאפא הם טובים או רעים, זה קובע את העתיד שלו. קמפיין הרדיפה הנוכחי – הרדיפה של תלמידי הדאפא, דיכוי שנגרם על ידי הרֶשע – יוצר הפרעה לי ולתיקון הפא עצמו, אז זה שונה מכפי שהיה בטיפוח בעבר. זה בהחלט חטא לרדוף את תלמידי הדאפא, וכל אחד שמעורב ישלם על כך – אף אחד מהחיים שהשתתף בזה אינו יכול להימלט.

היקום עובר תיקון פא, אז חשבו על זה כולם, במשך תיקון הפא היקום כולו, מהרמה המיקרוסקופית ועדלפני-השטח, יוצר פריצות דרך באופן קבוע. לא משנה כמה גדול הגוף הקוסמי העצום, לא משנה כמה חיים יש לו, לא משנה אם הוא חי או לא, לא משנה אם יש לו כוונה או לא, לא משנה אם יש לו קיום או לא – שום דבר לא יכול להימלט, משום שכל הדברים בעתיד יחודשו לחלוטין. זה אפילו יותר כך עבור המין האנושי כאן בעולם הזה וכל החיים שבפני השטח – אין להם כל דרך להימלט. תיקון הפא כולל גם את כל הישויות הגבוהות יותר, וברגע זה אף אלוהות אינה מעיזה לומר שלתיקון הפא הזה אין כל קשר אליה. כמובן, ברגע זה אף אחד אינו מעז לומר זאת, אף אחד אינו יכול להימלט מזה. אז במשך תיקון הפא, חייב להתבצע אומדן שלם לגבי מה כל יצור חי עשה. זה לא שאם צורת חיים מסוימת עשתה משהו רע היא תיהרס וזהו הסוף. זה לא יעבוד. היא עדיין צריכה לשלם, בזמן שהיא עוברת הרס מוחלט, כנגד כל הדברים הרעים שעשתה. אני מתייחס לכל הישויות עם החסד הגדול ביותר. לא משנה עד כמה גדול החטא או עד כמה גדולה הטעות שיצור חי כלשהו עשה, אני יכול להעלים עין מהטעויות והחטאים שלהם, ואני יכול להסיר את החטאים שלהם. התנאי המוקדם הוא כמובן שבמהלך תיקון הפא אתם לא יכולים להפריע לו, אני אציל אתכם אפילו אם לא תעשו אף לא דבר אחד. אולם מרגע שיצור מפריע לתיקון הפא, מה שעומד מולו זו השמדה. ואלה שביצעו את החטאים הגסים ביותר צריכים לשלם על כל הדברים שהם ביצעו בזמן שהם מחוסלים. כמה שנעשה, ככה יש לשלם עבור זה; כמה שהדברים שהוא עשה גדולים, ככה צריך לשלם. אז בפעם הזאת, כאשר זה מגיע ליצורים הרשעים המפריעים לתיקון הפא, לא משנה עד כמה הם מרושעים, מה שעומד לפניהם זהו סוף מפחיד שמעולם לא נראה קודם לכן ביקום. וזה כולל את הכוחות הישנים עצמם. אפילו שהם חשבו שהם מרימים תרומה למען הדאפא, במציאות הם הסתכלו על דברים בהתבסס על המושגים שלהם. הם מעולם לא התבוננו באמת על עצמם, לא השתמשו בתיקון הפא עצמו כדי לאמוד את עצמם, ולא השתמשו בפא הזה כדי לאמוד את עצמם. אולם מכיוון שהעתיד הוא הפא הזה, והישויות החיות של העתיד נוצרו על ידי הפא הזה, מה חוץ מהפא הזה יכול לשמש כדי לאמוד דברים?

אז כאשר זה מגיע לסוגיות של הבהרת אמת, כיוון שזה כל כך חשוב, אתם צריכים לפעול אפילו יותר בלב שקט ובשיקול דעת, ואתם צריכים לזהות בצלילות דעת רבה יותר את הסוגים השונים של הזדמנויות, את הדרכים לטיפול בדברים, ואת הגישות שבהן אנו נתקלים בזמן שמבהירים את האמת. זה משהו שעל כולכם לשים לו לב. אתם יודעים שכאשר אני מפיץ את הפא אני לא שם לב לאיזו קבוצה בחברה אדם משתייך או למעמד החברתי שלו, ואני לא מבדיל בין עשיר לעני, מקצועות שונים, או המעמד של אדם בעבודה. אני לא מסתכל על שום דבר חוץ מהלב של האדם. אתם צריכים לעשות אותו דבר כאשר אתם מבהירים את האמת. אל תחשבו על זה שהוא דמות מהאליטה ותיצרו לעצמכם מחסומים נפשיים נוספים, כאילו שאתם שם לבקש את עזרתו. מה שלמעשה קורה זה שאתם מצילים אותו, ואתם נותנים לו הזדמנות לבחור את העתיד שלו. זה בטוח. אז עליכם להתייחס להצלת אנשי העולם כמטרה הראשונה במעלה של הבהרת האמת.

כל דבר שתלמידי דאפא עושים היום וכל דבר בחברה בו אתם נתקלים, אני יכול לומר לכם – אתם מצילים ישויות חיות. אז לא משנה איזה סוג של אדם אתם פוגשים, מאיזו שכבה חברתית הוא, או באיזה מקצוע הוא, אל תחשבו שאתם פשוט הולכים אליו להסביר את האמת רק משום שהרוע רודף את תלמידי הדאפא. אומר לכם, הצלת כל הישויות החיות היא הראשונה והכי חשובה, והבהרת האמת היא הדרך להציל אנשים. כאשר אנשים מבינים את העובדות ומגלים כמה מרושעת הרדיפה, אנשים באופן טבעי ידעו מה לעשות. ואם לאחר מכן אתם מבקשים ממנו להגיש תמיכה ולעשות משהו בנוגע לכך, זה הוא בוחר עתיד. אז עם האנשים האלה שהולכו שולל על ידי הרדיפה, זה עוד יותר כך, אז כיצד תוכלו שלא לתת להם הזדמנות? אם אתם לא מספרים להם את העובדות הם יפסידו את העתיד שלהם לנצח.

כמו כן, עם האנשים האלה שאתם נתקלים בהם במקרה, שאתם נתקלים בהם בחיי היום-יום, והאנשים שאתם נתקלים בהם בעבודה, אתם צריכים כולכם להבהיר להם את האמת. אפילו כאשר בחיי היום-יום שלכם אתם עוברים על פני אנשים במהירות רבה שאין לכם הזדמנות לדבר איתם, אתם צריכים עדיין להשאיר אותם עם החמלה וטוב הלב שלכם. אל תאבדו את אלה שצריכים להינצל, בייחוד את אלה עם הקשרים הגורליים. למעשה, תלמידי דאפא רבים אומרים כאשר הם מבהירים את האמת: "אני הולך להבהיר את האמת עכשיו", כאילו שברגע זה הם הולכים להבהיר את האמת, אבל הם אינם מבהירים את האמת בדרך כלל. הצלת ישויות צריכה לחדור לכל היבט והיבט בחייכם היום יומיים בזמן זה. אם אתם יכולים כולכם להבין ובאמת לראות את החשיבות של זה, אני חושב שאתם כנראה תצילו יותר ישויות חיות. כעת אנשי העולם הופכים בהדרגה ליותר צלולי דעת, וההשפעה של הבהרת האמת ברגע זה היא אפילו גבוהה יותר. הקהל שיש לישויות הרעות הללו הופך קטן יותר ויותר, אז אתם חייבים להבין סוגיה זו בצלילות דעת.

יש מספר קטן של תלמידים שבאופן פרטי הופכים כמו חבורת ידידים – "אנחנו עושים דברים יחד, אנחנו קבוצה קטנה" – והם לעתים קרובות מדברים בצרורות על דברים חסרי תועלת, מבזבזים כמויות גדולות של זמן. ברגע זה כל דקה וכל שנייה חיוניות. אם אתם מפספסים במשך תקופה זו של זמן, אתם מפספסים הכול. ההיסטוריה לא תתרחש שנית. ההיסטוריה של היקום ושלושת העולמות עברה כל כך הרבה שנים ארוכות ארוכות – לְמה חיכו כל הישויות החיות? עבור מה הם כולם כאן? בדיוק עבור שנים מעטות אלה! ועדיין יש תלמידי [דאפא] שמבזבזים את חייהם במשך שנים מועטות אלו, לא תופסים את הזמן. ויחד עם זה אתם נושאים על כתפיכם אחריות כזו ענקית לכל הישויות החיות ולהיסטוריה!

כן, כמה תלמידים אינם צלולי דעת מספיק ומרגישים שהשגת הפא היה די צירוף מקרים. [הם תוהים:] "האם לי יש אחריות היסטורית ענקית שכזו? האם אני מסוגל לקחת את זה על עצמי?" במציאות אין צורך אפילו לשאול זאת, אני כבר אמרתי מפורשות די בבירור בפא. לא כל אחד יכול לטפח בדאפא הזה שאני מעביר היום. מדוע זה שכל כך הרבה אנשים אינם יכולים להיכנס? כמובן, יש הרבה תלמידים חדשים שעכשיו בהדרגה נכנסים, וזה בעקבות הבהרת האמת שלכם. זה כמו מפתח מאסטר, פותח את הגורמים האלה של הכוחות הישנים הנועלים את אנשי העולם ומונעים מהם ללמוד את הפא. רק הבהרת האמת שלכם יכולה לעשות את זה. לומר זאת בדרך אחרת, לא כל אחד יכול להשיג את זה. עם הדברים שבאים לידי ביטוי בעולם האנושי זה קשה להבחין מה אמת ומה שקר, למצב האמיתי של היקום אסור להראות את עצמו, והמצבים הייחודיים של תלמידי הדאפא שמפרידים ביניהם ובין אנשי העולם אינם יכולים להיות מוצגים באופן מלא. אחרי הכול, זה טיפוח במבוך – זה אודות טיפוח בסוג זה של מצב ולפרוץ ממנו לחופשי. אל תפחיתו בערך עצמכם. כל תלמיד דאפא, כל עוד טיפחת בהתאם לפא הזה, עליך לעשות את הדברים שתלמידי הדאפא אמורים לעשות.

למעשה, אמרתי שעבור אדם רגיל שעשה משהו טוב בשביל הדאפא במשך תקופה זו, בזמן קריטי זה, אפשרי אפילו עבור אדם זה להגיע לשלמות כאלוהות, שלא לדבר עליכם, שמטפחים בדאפא, שעושים מה שתלמידי דאפא צריכים לעשות, ושעושים את כל זה תחת תנאים קשים. על פני השטח אינכם יכולים לראות הבדל רב, אבל זה בא לידי ביטוי בממדים אחרים – זהו בדיוק ההבדל בין אנשים לאלוהויות. השינויים הם עצומים. המקום הזה של בני האדם אפוף אשליה, והמצב האמיתי של הדברים ומה שכאן במקום האנושי הזה הם שונים באופן מוחלט. רק תלמידי הדאפא האלה שנשארים מאחור בלימוד הפא יציגו חוסר נחישות וירגישו מדוכאים במשך תקופת זמן זאת, אפילו עד להיקף שהם אינם יודעים כמה יקר זמן זה ואינם מנצלים את הזמן לעשות מה שתלמידי דאפא צריכים לעשות.

אפילו כעת, למעשה, יש כמה תלמידים שפועלים באופן עלוב מאוד בלימוד הפא. להיות מסוגל ללמוד את הפא היטב זה ההבטחה הבסיסית שאתם יכולים לצעוד לעבר שלמות, זוהי הערובה הבסיסית שאתם יכולים להגיח מכאן. כל הישויות חושלו על ידי הפא הזה, כמו גם העתיד שלכם. בנוגע לישויות החיות ביקום של העתיד, היות שחיים רבים, רבים, נמחו במהלך תיקון הפא, יש מקומות רבים ביקום שהם ריקים. אולם הם לא יישארו ריקים לנצח. הדאפא ייצור מהפא את כל החיים, יחד עם חומר וגורמים מגוונים הנדרשים על ידי הרמות הללו של הגופים הקוסמיים. והדאפא מחשל את כל החיים החדשים הדרושים. החיים הישנים רשאים לחדש עצמם רק לאחר שהם נטמעים בפא הזה, ובדרך זו ייכנסו לעתיד. כל החיים כלולים בזה.

למעשה ברגע זה תיקון הפא הכללי כבר מגיע לפני השטח יותר ויותר. הגורמים האחרונים שנשארו אינם יכולים להיקרא חיים יותר, הם אינם יכולים להיקרא שום דבר, אין שפה לבטא מה הם ואין מושג לתאר אותם, אבל הכול קיים בתהליך הסופי הזה של תיקון הפא. למעשה, אם היינו משתמשים במושגים של "היקום" ו"מֵעֵבֶר ליקום" כדי לתאר זאת, תיקון הפא כבר מתאים למושג של "מעבר ליקום". המשמעות היא שתיקון הפא עובד כעת על הגורמים ההם המאפשרים לרקיע להתקיים, ואפילו על הגורמים שבתוך הגורמים.

עם זאת, עדיין אינכם יכולים להרגיש את זה ברגע זה, אולם מהמצב הנוכחי של אימות הפא של תלמידי הדאפא אתם יכולים לראות שהמצב השתנה. הרוע לא יכול לשרוד יותר, וזה משום שהחיים והגורמים המרושעים נהרסו עד לנקודה שמעט מאוד נשארו, ואין השוואה לאיך שהדברים היו ב-20 ביולי 99'. תיארתי לכם איך זה היה אז: ישויות מרושעות מממדים אחרים נאחזו בכל עלה של דשא ובכל עץ. כשהייתם הולכים במורד הרחוב ענפי עצים היו מצליפים בפניכם, הדשא היה מכשיל אתכם, והאוויר היה מלא ברשע. זה לא שכל זה באמת הפך מרושע, הייתה זו ההשפעה של חיים וגורמים רעים שנדחפו למטה לתוך שלושת העולמות במשך תיקון הפא. בכל מקום דברים היו ספוגים בגורמים מרושעים. הם סיפחו עצמם לכל דבר, בעשותם את הדברים הגרועים ביותר בשלושת העולמות ובקרב בני האדם. אם תיקון הפא הזה לא היה נעשה בשני חלקים ובמקום זאת הייתי עושה את זה בשלב אחד, אז גל הרדיפה היה כלל-עולמי, בדיוק כפי שאמר הנביא האירופאי: ב-1999, מלך הטרור ירד מהשמים, ואנשים בכל העולם ירגישו את ההשתוללות של הרדיפה. בפעם הזאת כאשר הרוע הגיע, מדינות אחרות סביב העולם ואומות אחרות לא חשו את הרשעות של הרדיפה נגד הפאלון גונג שהתחילה ב-99', וזה משום שזה נעשה בשני חלקים; שאומות אחרות ויותר מאנשי העולם יטפחו בדאפא זה משהו שהושאר לשלב הבא. ואתם ראיתם שהיום זה טיפוח של תלמידי דאפא של תקופת תיקון הפא, ודברים אינם מכוונים ליותר אנשים ברחבי העולם. זאת הסיבה שסוג הרדיפה שהתרחשה נגד תלמידי הדאפא בסין לא התרחשה במדינות אחרות, וכתוצאה מכך אומות אחרות לא חשו את הרשע בסדר גודל כזה. אולם משום שהגורמים הרשעים היו פשוט כל כך, כל כך רבים באותו זמן, עבור תלמידי דאפא, לא משנה באיזו מדינה התלמיד היה, הוא הרגיש לחץ נפשי.

ברגע זה המצב כבר לא כזה. תיקון הפא הכולל הורס גורמים מרושעים בכמויות גדולות, ותלמידי הדאפא הבהירו את האמת בזמן שאימתו את הפא, יחד עם שליחת המחשבות הנכונות הזאת כדי לטהר את עצמם באופן מתמשך ולסלק את הרשע בממדים אחרים, כמו גם כל הדברים האחרים שעשיתם באימות הפא. כל אלה זה להרוס את הישויות והגורמים המרושעים הללו שהכוחות הישנים סידרו, ויש לזה השפעה עצומה. כאשר המחשבות הנכונות של תלמיד דאפא חזקות,אז לקיום שלו בעולם יש השפעה חיובית. אז הביטו, כולם – האין זה נכון שהכמות של גורמים מרושעים שנשארו כעת היא קטנה? זה אפילו לא קרוב למצב של 20 ביולי 99'.

אולם, למרות שהגורמים המרושעים האלה אינם רבים באותה מידה, אלה שנשארו הם עדיין מרושעים למדי. תמיד אמרתי לכם בעבר: ככל שזה קרוב יותר לפני השטח יש לזה פחות עוצמה, אולם ככל שזה קרוב יותר לפני השטח זה יותר מרושע. אז זה מפצה על העוצמה הפחותה שלו בכך שזה מרושע יותר על פני השטח, והרוע עדיין נראה די מרושע. אולם אתם ראיתם שהסביבה כבר השתנתה. הרוע יכול רק לקיים את עצמו במקומות הללו הנשלטים ישירות על ידי ראש הכנופיה המרושע הזה – המקומות האלה היכן שאנשים מרושעים חסרי תקווה עדיין פועלים ברשעות. ברגע זה הם אינם מסוגלים אפילו לקיים עצמם בפני-השטח של החברה בסין; הדיכוי שהרוע מבצע נעשה בסודיות והם מפחדים לתת לאנשי העולם לראות את זה. למעשה, כל הכוחות הנכונים הורסים אותו, והרוע מפוחד. הם אינם מעזים לעשות דברים באופן גלוי, והם מבצעים את הדיכוי בגניבה. הם פוחדים שיותר מאנשי העולם ידעו על הדברים המרושעים שהם עשו, ודברים אלה אינם יכולים לסבול את אור היום. הם אפילו לא ייתנו לאנשי מנגנון – אפילו לאנשי מנגנון בדרגה בכירה בממשלה המרכזית – לדעת על זה. הם אפילו משקרים ומסתירים את הרדיפה כלפי פנים. אולם מדובר רק קומץ של המרושעים והגרועים ביותר שבחלאות המין האנושי הגורמים לאנשים מרושעים מתחתיהם לבצע את הרדיפה המרושעת. הם עושים ככל יכולתם להסתיר את האמצעים הנתעבים בהם השתמשו ברדיפה, והם אפילו מחברים דוחות כוזבים לאנשי המנגנון של הממשלה המרכזית. הם עושים שימוש בשקרים כדי לקיים את הרדיפה המרושעת. הרוע כעת נהרס בכמויות אדירות, וזה נראה כאילו אלה המרושעים כבר לא יכולים להתפרע. בעבר כאשר הרֶשע השתולל, היו אין-ספור רוחות רקובות שתמכו בו כך שיוכל להתפרע, ואפילו כאשר אחרים ידעו את האמת של הדברים הם לא העזו להרים קולם. סביב ה-20 ביולי של 99', כאשר ראש הכנופיה המרושע הזה עשה מהומה מסביב כדי להשיג את מטרתו, אף אחד לא העז להשמיע קול. באותו הזמן הגורמים המרושעים התומכים בו היו פשוט כל כך רבים, והוא רצה לדכא [את הפאלון גונג]. המצב כעת שונה מכפי שהיה בזמן ההוא, כל הגורמים שסודרו על ידי הכוחות הישנים מסולקים והופכים פחות ופחות רבים, והסביבה הנוכחית המופיעה בעולם האנושי היא שונה. זה לא משנה כמה פרועים הופכים האנשים המרושעים, הכול נגמר עבורם. אולם בתקופה הזו כולכם ראיתם משהו, וזה, כמה חיים חטאו נגד הדאפא (וזה לא כולל את אלה שביצעו את החטאים הגרועים מכל והמרושעים ביותר). ברגע שהם יבינו את האמת, האם זה ייגמר בכך וזהו? זה לא כזה פשוט. אבל, כאשר אתם גורמים למישהו להבין דברים באמצעות הבהרת האמת, זה לתת לו הזדמנות. אם באמת יש לו מחשבה נאותה, זה ייתן לו הזדמנות לכפר על החטאים שלו. אדם צריך לשלם על כל מה שעשה – זהו חוק של היקום, וכל הישויות החיות כפופות לו. כאשר הרדיפה התחילה לראשונה, כמה אנשים היו צריכים בזמן ההוא להירתם כדי להביא את המצב המרושע הזה? אם אף אחד לא היה משחק תפקיד כזה, ואף אחד לא היה עושה או אומר שום דבר, האם הסביבה המרושעת בזמן ההוא הייתה יכולה להיווצר? בין אם הם היו בסין או מחוצה לה, כל עוד הם שיחקו תפקיד שכזה בתהליך הזה, דחפו את הרדיפה קדימה, או תרמו באופן פעיל במילים או מעשים, הם צריכים לשלם על זה. אף יצור חי אינו יכול להימלט, אלא אם הוא פיצה על ההפסדים שגרם לדאפא ולתלמידי הדאפא.

האלוהויות של היקום כולו לוטשות מבט בעיניים פקוחות לרווחה. אלוהויות לאין-ספור ולאין-גבול צופות בכדור הארץ הקטן הזעיר הזה, צופות בדריכות בכל מחשבה של כל יצור חי. הן חוששות אפילו למצמץ, כיוון שאינן רוצות לפספס רגע או לתת למחשבה בודדת של אדם לחמוק. בזמן הזה, אני מדבר על הדברים האלה כדי לומר לכם להבין בלב שקט, בישוב דעת, ויותר בבירור מה אתם עושים בזמן הנוכחי. לא משנה מה אתם עושים, תלמידי הדאפא חייבים להציב את אימות הפא בעדיפות הראשונה.

אבל, אתם צריכים להבהיר את האמת באופן רציונלי ובהתאם לדרכי המחשבה הלוגיות של האנשים. אם אתם מדברים על זה בדרך מוזרה שלא מהעולם הזה, שלא מבוססת כלל על הלוגיקה ודרכי המחשבה של האנשים, ואינכם מתחשבים באם האנשים יכולים לקבל את זה או לא, אז אתם עושים נזק, והתוצאה מנוגדת למה שהתכוונתם. היו בטוחים שאתם עושים זאת באופן רציונלי ובראש צלול. כאשר אתם מבהירים את האמת לאנשים אתם צריכים להתחשב ברמת הקבלה שלהם. אתם תהיו מסוגלים לראות ולהבחין בה, אז עליכם לעשות היטב את הבהרת האמת. אל תלכו לדבר רק למען הפורמליות. בכל פעם שאתם מדברים אל מישהו אתם צריכים לגרום לו להבין. כמובן, יש את אלה שבהחלט לא יכולים להינצל כיוון שהם הלכו כל הדרך אל עבר הצד הנגדי. לסוג זה של אדם כבר אין שום דבר נכון, וכאשר אתם מדברים אליו הוא אינו מסוגל לקבל את זה כיוון שבכל פעם שהוא מקבל חלק קטן, חלק קטן ממנו צריך להיהרס – בכל פעם שהוא מקבל חלק קטן, חלק קטן ממנו נהרס. אם הוא יקבל את זה לחלוטין, אז הוא ייהרס לחלוטין, משום שהוא מרושע. אז יש את אלה שלא יכולים להינצל, אולם זהו מיעוט קטן ביותר בסופו של דבר.

יש גם כמה אנשים שאפילו אם אתם רוצים להציל אותם, כפי שאמרתי קודם, אפילו אם אתם נותנים לאנשים אלה הזדמנות והם מבינים, הם עדיין צריכים לשלם חזרה את החובות שלהם. זה איך שזה עובד. זה כשמדברים מהעקרונות של הפא. אבל אתם לא צריכים לדאוג בנוגע לדברים האלה, כיוון שכתלמידי דאפא אתם מטפחים שָן, ועליכם לנהוג בחמלה כלפי כל הישויות. באשר לכיצד החיים הללו צריכים לשלם את חובותיהם, באופן טבעי יש את הפא שיקבע זאת. האם הם צריכים להישאר או לא נקבע על ידי הסטנדרטים של הפא. אז תלמידי דאפא, פשוט עשו את מיטבכם כדי להציל אותם, זה הכל.

מדוע עליכם להציל אותם? אמרתי בעבר שהישויות בעולם של היום שונות מהחיים בהיסטוריה, ושונות מהאנשים בעבר. כאשר כל ישות מגיעה לעולם הזה ונכנסת לעולם הזה של אשליה, זה באמת מבעית. עבור אלוהות, אתם יודעים, רק לפני רגע כשראיתם אותו הוא היה אלוהות אדירה, אולם מרגע שהוא נכנס לעולם הזה, נכנס לגוף אנושי, והמוח הזה נשטף ומתנקה, זה באמת מפחיד, וכעת הוא אינו מסוגל להבדיל בין דברים; אז בהתבסס על הפעולות שלו אינכם מסוגלים לזהות מה המקור של החיים שלו, ואינכם מסוגלים לראות את ההבדל המהותי בינו ובין החיים שלו בעבר.

זה מה שרציתי לדבר עליו, למעשה – רק לדבר איתכם על הנושא של הבהרת האמת. אתם עדיין רוצים לדבר אתי על כמה דברים, אז אני חושב שאנצל את הזמן שלפנינו כדי לענות על כמה שאלות עבורכם. אם יש לכם שאלות אתם יכולים לכתוב על פתק נייר. (מחיאות כפיים) בואו לא ניקח זמן רב מדי כיוון שבועידת שיתוף ההתנסויות יש עדיין אנשים שצריכים לשאת את הנאומים שלהם.

מתרגל: תלמידי בייג'ינג שולחים ברכות למאסטר (המאסטר: אני אדלג על החלק הזה). כאשר תיקון הפא מסתיים, או במילים אחרות, בדיוק לפני שאנו מגיעים לשלמות, האם אהיה מסוגל לראות אותך? אם זה לא יקרה זה יהיה הצער הנצחי שלי. אני לא יודע אם עליי לחשוב בדרך זו. האם המשאלה שלי תתגשם?

המאסטר: האם אינך רואה אותי כאן ועכשיו? (כולם צוחקים) אתה רוצה לראות את הדמות האמיתית שלי. (המאסטר צוחק) טפח עצמך היטב. כל תלמיד דאפא יהיה מסוגל לראות אותי כל עוד הוא יכול להגיע לשלמות. (מחיאות כפיים) לתלמידי הדאפא לא רק שיש את סוג הקשרים הקבועים מראש שיש לכם היום, כאלה שלאין-ספור ישויות חיות אין, אבל למעשה, הכנתי עבורכם תהילה נצחית ואינסופית של יצור חי בעתיד. (מחיאות כפיים)

מתרגל: תלמידי דאפא בעיר ווהאן, פרובינציית הוּ-בֶּיי, מתגעגעים אליך ושולחים ברכותיהם למורה.

המאסטר: תודה לכם! (מחיאות כפיים)

מתרגל: אנשים אחדים אומרים שפאלון גונג הוא טוב, אבל הם אינם מוכנים לעזור למתרגלים, לדוגמה, כאשר אנו מנסים להציב את העיתונים שלנו [במקומות הללו], או כאשר הם אינם מכריזים על שם הדאפא במשך פעילויות. אם אנשים אלה אינם מסוגלים להשתנות, מה יהיה בסופם?

המאסטר: למעשה, לכמה אנשים אין הבנה ברורה בנוגע לדאפא בזמן הזה. וזה בייחוד כך לגבי אלה שהולכו שולל בעומק רב מדי במשך הרדיפה הכל כך מרושעת הזאת. אם תלמידי דאפא אינם מסוגלים להתיר את הקשרים במוחותיהם של אנשים אלה כאשר הם מבהירים את האמת, ייתכן שהם עדיין בתהליך של להבין את הדאפא, ולעת עתה לא ניתן לדון אותם בפסקנות. בזמן זה לא ניתן לומר שהם טובים ולא ניתן לומר שהם רעים. ייתכן שלא עשיתם מספיק באימות הפא.

מתרגל: כיצד עלינו להבין את "החשיפה הגדולה של האמת תשאיר את העולם בפליאה"?

המאסטר: למעשה, השתמשתי במילה של אלוהויות, "פליאה". חישבו, כולם, על השינויים העצומים של היקום כולו, כולם. אפילו רק כאן בין אנשים, יימחו בשלב הבא הרבה מהאנשים הרעים, והמספר של אלו שיימחו הוא גדול ומפחיד. בהתחלה אנשים עדיין ירגישו בהלם, בעוד שלקראת הסוף הם יהיו חסרי תחושה כלפי זה. באיזה מין מצב אדם יהיה כאשר הוא רואה אנשים מתים פזורים בכל מקום ברחוב? הדברים בהם אנשים לא מאמינים ובאופן היסטורי התייחסו אליהם כאל "אמונות טפלות" יתרחשו כולם. אנשים מבינים עולם חומרני זה באמצעות מושגים של המדע המודרני. כאשר הם יגלו שזה לא כך בכלל, מה הם יחשבו? ברגע שכל הדברים שאנשים לא מאמינים בהם יופיעו, כאשר הם יעמדו מול השינויים העצומים במה שמכונה הממד החומרי הזה, באיזה מין מצב הם הולכים להיות? אנשים יראו שמתברר שאלוהויות באמת קיימות. "ואוו! מתברר שתלמידי הדאפא הם כולם אלוהויות! מתברר שכל מה שתלמידי הדאפא אמרו זה נכון!" בהתחלה עדיין יהיו להם מחשבות מסוג זה, ואז, בזמן שישאו סבל כדי לשלם על חטאיהם, אנשים יהפכו בהדרגה כאילו אין להם מחשבות. זה באמת יהיה "להשאיר את העולם בפליאה".

מתרגל: אני רוצה לכתוב עלילה היסטורית של הפאלון דאפא ולתעד כל מיני מעשי גבורה שבוצעו מאז שהמאסטר החל להפיץ את הפא.

המאסטר: אני חושב שזה יהיה מצוין אם תלמידי דאפא יוכלו להשיג משהו כזה. אתה יכול לעשות זאת, אבל המאמץ ייקח הרבה זמן ואנרגיה. שלושת הדברים של תלמידי הדאפא הם כולם מרכזיים. אזן את הזמן שלך היטב.

מתרגל: בבקשה יעץ לי האם אני יכול לכתוב ברמה מעט גבוהה יותר על מחשבות נכונות ומעשים נכונים? האם זה יתעלה מעל הדאפא?

המאסטר: לא משנה כמה גבוהה הרמה שבה תכתוב, אינך יכול להתעלות מעל הדאפא, (כולם צוחקים) משום שהוא פשוט יותר מדי עצום. הדברים שאתה יכול לדעת הם רק מה שניתן להראות בחברת האנשים הרגילה, ואת הדברים האלה שתלמידי הדאפא שלנו עשו בזמן שהשתמשו בפעולות אנושיות לאמת את הפא. לא צריכה להיות כל בעיה להשתמש בהם. לאחר שזה יושלם אתה יכול לבקש מָשוֹב מאנשים אחרים, ובדרך זאת דברים מסוימים ייעשו טוב יותר.

מתרגל: נהגתי לכתוב ספרות אמנויות לחימה הקשורה לטיפוח. האם זה בסדר להשתמש בצורה של ספרות אמנויות לחימה בשביל להסביר עקרונות גבוהים יותר? כיצד אוכל לעשות עבודה יותר מורכבת ומפורטת מבחינת ביטויים אמנותיים כך שאנשי העולם יספגו מושגים נכונים של טיפוח מבלי שיקלטו זאת?

המאסטר: אני חושב שאם אתה רוצה לכתוב ספרות היסטורית, זה יהיה משהו יותר רציני. לכתוב סיפורת זה בסדר, אבל אם אתה הופך את כל העניין הזה של הדאפא לסיפורת, זה נראה כאילו ההיבט של הסיפורת כלל אינו כזה מתאים. אני חושב שבנוגע לספרות היסטורית זה לא יזיק לכלול פרטים יותר ספציפיים ולהשקיע יותר בהבאת הדמויות לחיים. בנוגע לעבודה עלילתית, אם היא מתמקדת בתלמיד מסוים, באזור מסוים, או במאורע מסוים, כאשר היא רק בוחרת תוכן, אז זה בסדר.

מתרגל: הייתי רוצה לשלוח ברכות למאסטר בשם תלמידי הדאפא בסין.

המאסטר: תודה לך! (מחיאות כפיים)

מתרגל: סוכנים חשאיים משתמשים בפרצות שיש לנו, תלמידי הדאפא, באבטחת אינטרנט כדי לרדוף אותנו. אולם מעט מתלמידי הדאפא שמחוץ לסין ואלה שבעמדות אחריות אינם שמים לב לכך, מה שגרם להפרעה ולנזק למשימות אימות הפא ולתלמידי דאפא. מאסטר, בבקשה תן לנו הנחייה.

המאסטר: אני חושב שכולם צריכים לשים לב לנקודה זו. למרות שאין לנו שום דבר להסתיר, אנחנו לא יכולים להניח לסוכנים החשאיים להפריע.

כאשר מדברים על סוכנים חשאיים, העיסוק הזה, שבעיני האלוהויות הוא המקצוע האנושי המטונף ביותר, גורם לאנשים להפוך מעוותים נפשית לאחר שהם מנהלים חיים שאינם יכולים לשאת את מראה אור היום, ושכוללים עשיית דברים בחשאי ובמחשכים במשך תקופות זמן ארוכות. אלו הם למעשה חיים נוקשים ביותר. ואל תחשבו שהם כולם כאלה מוכשרים. לפני זמן לא רב, מתרגל טיוואני הלך לשנחאי ונעצר. הסוכנים החשאיים הללו בסוכנות הביטחון הממשלתית ראו את הפחד שלו והתעקשו להפוך אותו לסוכן חשאי. כולנו יודעים שהטקטיקות הללו הן מטונפות ומחפירות, ורק מקומות מרושעים מסוגלים לעשות דברים באופן זה. למעשה, ידעתי כבר לפני זמן רב על מערך התחבולות שלהם. לפני שהם עושים זאת הם קודם לומדים להכיר אותך היטב. הם אפילו מגיעים לדעת מה אתה אוהב ולא אוהב בנוגע לאוכל, לבוש, אזורי מגורים ותחבורה. וזה כולל ללמוד להכיר היטב את הקרובים והחברים של הסובייקט. לאחר מכן הם טומנים לך מלכודת ועוצרים אותך. בפגישה הראשונה הם מפחידים אותך ומאיימים עליך, גורמים לך להרגיש כאילו אתה עומד לחטוף ירייה בראש. לאחר מכן הם מנצלים את המצב הנפשי המפוחד שלך ומדברים אליך. אם אתה לא רוצה לדבר, הם יחלקו איתך את הדברים שהם אספו זמן רב קודם לכן. במשך השיחה אתה מרגיש כאילו הם יודעים כבר הכל, וזה נראה כאילו הם אפילו יודעים דברים שרק מספר קטן מאוד של אנשים יודע. תחת ההשפעה של ההחזקה לפחד, אתה חש בחוזקה כאילו לא ניתן לסמוך על אף אחד סביבך, ואתה מפתח את הדעה המוטעית הזו שכולם הם סוכנים חשאיים, שאף אחד אינו ראוי לאמון, ושאתה עלול להירצח בכל רגע ורגע אם אינך נענה לדרישות של הרוע. למעשה זוהי ההחזקה שלך של פחד שמנוצלת. זוהי תחבולה, וזהו מערך של שיטות המשמשות מרגלים באופן בלעדי. כמובן, ברגע זה אף אחד במדינה דמוקרטית אינו מעז לעשות דברים בדרך זאת. רק משטר מרושע יעז להשתמש בסוג זה של שיטה מרושעת להפר זכויות אדם של אנשים. במדינה דמוקרטית אדם זה כבר היה מובא בזמן זה לבית משפט.

אל תפחדו שהם יעשו צרות. אתם לא צריכים להיות מודאגים מדי מכל דבר קטן, אבל על כולכם להישאר ערניים. עליכם לחשוב האם הרֶשַע יכול להזיק למה שאתם מתכננים לעשות. אתם צריכים לחשוב על כך. אין לנו שום דבר להסתיר, אין לנו שום דבר שאנו מפחדים לתת לאנשי העולם לדעת, ולא עשינו שום דבר לא חוקי. אבל בנוגע לרוע, אנחנו לא צריכים לתת להם שום הזדמנות לעשות דברים מרושעים. כאשר זה מגיע לרוע, אסור שהדברים שתלמידי הדאפא מתכננים לעשות יהיו ידועים לרוע. אם כן, פעמים רבות כולכם באמת חייבים לשים לב לנושא זה. אנחנו לא יכולים להניח לאנשים המרושעים לזוז קודם ולעשות דברים רעים לפני שיש לכם הזדמנות לעשות משהו. זה גורם לצרות ועושה את זה קשה יותר עבורכם להבהיר את האמת ולהציע הצלה לאנשים. אז אתם חייבים לקחת את הדברים האלה ברצינות.

מתרגל: חמש מאות אלף תושבי הונג קונג יצאו לרחובות למחות נגד סעיף 23, אולם חלק מאנשים אלה עדיין אינם יודעים על המצב האמיתי בנוגע לפאלון גונג. האם זה נכון שהם לא יינצלו אם הם רק התנגדו לסעיף 23 והם עדיין זקוקים שאנחנו נבהיר להם את האמת יותר לעומק?

המאסטר: חקיקת סעיף 23 המרושעת הזו, שנדחתה על ידי כל אנשי הונג קונג, כֻוונָה מראש לתלמידי הדאפא של הונג קונג במטרה לרדוף אותם. והיא כֻוונָה לאנשי הונג קונג כדי לרדוף אותם גם כן. אז אנשים רבים בהונג קונג קמו להתנגד לה. לא משנה איזה מין נקודת מבט או איזה מין מניע היה להם באותו הזמן, בכל מקרה, הם היו מסוגלים לשחק תפקיד חיובי בנושא זה. אני חושב שבנוגע לתושבי הונג קונג, אתם יכולים לומר שהם בחרו עתיד טוב מאוד לעצמם, ובמונחים של הגישה שלהם כלפי הדאפא כבר יש להם התחלה טובה מאוד. אנשים רבים הכירו את הפאלון גונג היטב, והם היו נגד זה [החקיקה] בדיוק בגלל הסיבה הזאת. הם הניחו יסוד טוב מאוד להינצלות בעתיד. בנוגע לאלה שעדיין לא מבינים בבירור את הפאלון גונג ואת המציאות של הרדיפה שלה, עליכם להבהיר את האמת יותר לעומק, זה הכול.

מתרגל: כאשר מזמינים כמה חברות גדולות להשתתף באירוע גאלה, אם אנחנו לא מבהירים את האמת ורק מזמינים אותם לחגוג את השנה החדשה עם אנשים סינים, זה לא מספיק, נכון?

המאסטר: מובן שזה לא מספיק. כל דבר שתלמידי דאפא עושים היום הוא למען הצלת אנשים. אחרת, בשביל מה אתם עושים זאת? הבהרת האמת באופן פתוח והגון היא בדיוק הדבר שעל תלמידי הדאפא לעשות. אני גם אומר לכם שכל הישויות החיות בעולם של היום הגיעו למען הפא. אם אתם רוצים שיצור חי יבין בבהירות נקודה זו, אתם צריכים ללכת ולהבהיר לו את האמת. זהו מפתח מאסטר, המפתח שיכול לפתוח את הדבר הזה שננעל אצל כל הישויות החיות במשך זמן רב והמתין במשך עידנים. (מחיאות כפיים)

למעשה, אני חושב שבנוגע לכל הדברים שאתם, תלמידי הדאפא, עושים היום, אתם לא עושים אותם עבור הדאפא, ואתם גם לא עושים אותם עבורי, המאסטר שלכם. אתם עושים אותם עבור עצמכם. אתם מביאים את העולמות שלכם עצמכם להרמוניה ומקימים את המוסריות האדירה של עצמכם. אתם אוספים ומצילים ישויות חיות שאתם צריכים. אתם כולכם עושים דברים עבורכם עצמכם. מנקודת המבט שלי, כמאסטר שלכם, אני בהחלט צריך לומר לכם לעשות דברים אלה, משום שאני רוצה להביא להרמוניה את כל מה ששלכם ואני רוצה להוביל אתכם להצלחה. רק כאשר אתם צריכים דברים במובנים מסוימים אני אומר לכם ללכת ולעשות אותם.

כמו כן, מנקודת המבט של טיפוח טוּב-לב וחמלה, אתם אכן צריכים לעשות את הדברים האלה. אני רק נותן דוגמה כאן. זה לא נעצר בגאלה. ניתן ליישם את זה לכל הסוגים של דברים אחרים שבהם אתם נתקלים ושאתם צריכים לעשות. ניתן ליישם את זה לכל הדברים הללו. הצלת כל הישויות החיות זה מה שהכי חשוב. אל לכם לחשוב [שאתם עושים דברים] כדי להוסיף עוד תוכניות לגאלה, ועוד פחות מכך שהדברים האלה נעשים להביא לאנשים אושר רגעי. אני מבקש מכם להציל את כל הישויות החיות (מחיאות כפיים). אם אתם מסוגלים לביים גאלה באיכות גבוהה המלאה באנרגיה חיובית של הדאפא, זה כשלעצמו יכול להיות בעל השפעה של הצלת כל הישויות החיות. האם לא תהיו יותר מאשר שמחים לעשות זאת? האם אין זאת הזדמנות? (מחיאות כפיים)

מתרגל: כמה מתרגלים מכבדים את הדאפא ממעמקי לבבותיהם. הם גם נחושים מאוד כאשר הם מבהירים אמת. אבל הם פשוט אינם יכולים לעמוד בסטנדרטים כאשר זה מגיע לטיפוח האישי שלהם והם עושים טעויות לעתים קרובות. הם מוטרדים מזה גם.

המאסטר: זה מוּעד לקרות. הסיבה היא, כולכם מבינים את העקרונות הרחבים יותר של הפא, אבל כאשר זה מגיע לנושאים אישיים, הגורמים הללו של אנשים רגילים שנשארים על בסיס אישי יובילו למעשה להחזקות, ויכולים להביא עצמם לידי ביטוי. זה עשוי להיראות די בלתי עקבי אבל למעשה זה לא בלתי עקבי, וכאשר החזקות נעשות גדולות מדי, מצבי טיפוח רעים יצוצו. כאשר בעיות גדולות מופיעות אתם חייבים לשים אליהן לב. זה הכי מסוכן.

משאמרתי זאת, דבר נוסף עלה בדעתי, וזה שאינכם צריכים להסתכל על דברים במונחים מוחלטים. וזה נכון בייחוד כאשר זה מגיע לעקרונות העקומים האלה שהרֶשע בסין מפיץ. למשל, הם מפיצים: "אם אתה רוצה שאחרים יפעלו היטב, אתה חייב קודם לפעול היטב בעצמך". חישבו על זה כולם, האם אמרה זו נכונה? אנשים רבים מחזיקים באמרה זו ומשתמשים בה להחביא את הטעויות שלהם שהם אינם רוצים לתקן. וזה בייחוד כך עבור אלה שיש להם בעיות – הם מתייחסים לזה כאל אמת ולא מרפים. אני יכול לומר לכם, בכל זאת, שזה מוטעה לחלוטין. האם אדם שאינו מושלם אינו יכול לומר לכם לפעול היטב? האם אדם שעושה טעויות אינו יכול לומר לאחרים לפעול היטב? איזה מין היגיון זה? כמה אנשים חשבו על כך בתשומת לב?

כפי שאתם יודעים, ישוע אמר שכל בני האדם חטאו. אז רק משום שחטאתם אינכם צריכים לומר לילדים שלכם להתנהג היטב? משום שחטאתם אינכם צריכים לומר לאחרים לא לבצע חטאים? זוהי בהחלט תיאוריה מגוחכת, האין זאת? במציאות, מי בין האנשים לא עושה טעויות? ברגע שאדם נולד הוא יוצר קארמה. כל אחד עושה טעויות. רק משום שאתם עושים טעויות זה לא אומר שאינכם יכולים לומר לאחרים שיפעלו היטב. ובאותה מטבע, רק משום שמישהו עושה טעויות, זה לא אומר שהוא אינו יכול לומר לכם שתפעלו היטב. זה תלוי אם מה שהוא אומר הוא נכון או מוטעה. ככה אלוהויות מסתכלות על דברים. ולמעשה, ככה אנשים צריכים להסתכל על דברים, גם כן. זהו העיקרון הנכון.

התעמולה של משטר הרשע עיוותה את העיקרון לכזה: אם אתה רוצה שאחרים יתנהגו היטב, עליך להתנהג היטב בעצמך. זוהי אמרה מרושעת מאוד. על פני השטח היא נראית כמו: "או, זה נכון. באמרה זו יש הרבה היגיון". אבל אין בזה שמץ של היגיון, והיא יכולה לשחק רק תפקיד שלילי. מי יכול להתנהג היטב כל כך? איפה אתם יכולים למצוא בן אנוש מושלם? אפילו למטפח שהגיע לשלב האחרון בטיפוח שלו ועדיין לא השיל לחלוטין את הגוף האנושי שלו, יש עדיין חטאים וקארמה, ויש עדיין החזקות. אבל כאשר הוא מגיע לשלב זה בטיפוח הוא עולה בהרבה על בני אדם רגילים. אם נלך על פי אמרה זאת, אף אחד לא יוכל לומר לאף אחד אחר להתנהג היטב. האם זה לא יהיה סופה של החברה?

לתלמידי דאפא יש החזקות, החזקות של אנשים רגילים שהם עדיין צריכים לסלק באמצעות טיפוח, ויש להם תחומים בהם הם אינם עומדים בסטנדרטים. אבל זה לא אומר שתלמיד דאפא הוא לחלוטין לא טוב, זה לא אומר שיצור זה אינו עומד בסטנדרטים, וזה לא אומר שתלמיד הדאפא הזה לא טיפח עצמו היטב. בתחומים רבים רבים הוא טיפח טוב מאוד. הוא עושה טעויות משום שעדיין יש לו החזקות שהוא צריך לגלות כך שיוכל להבין את ההחסרות שלו, וזאת הסיבה שהן מתגלות. זה אפשרי לטפח אותן רק כאשר הן מראות את עצמן. אם דברים נשארים חבויים ואינם מוצגים, יהיה קשה למדי להסיר אותם בטיפוח, ואם אפילו הוא עצמו לא מבין שהם קיימים, אז זה באמת קשה לטפח.

מתרגל: מאסטר, בבקשה דבר על כיצד כלי התקשורת המופעלים על ידי תלמידי דאפא צריכים להבהיר את האמת, בייחוד על התשקיף לעתיד בנוגע לשיתוף פעולה בהבהרת אמת בתוך סין.

המאסטר: המצב הנוכחי שלנו הוא באופן בסיסי כזה: מתוך שיקולי בטיחות, התנאים אינם בשלים עדיין לתלמידי הדאפא בסין להקים כלי תקשורת; אולם הם כן מפיצים עלונים ו-VCD, ויש הרבה דברים שהם עשו טוב למדי. ובאשר למחוץ לסין, כלי התקשורת המופעלים על ידי תלמידי דאפא צריכים לעזור לאנשים הסיניים לראות את התמונה האמיתית של הרדיפה עד כמה שניתן, הם צריכים לעזור לכל האנשים הסינים לראות את האמת – הם חייבים לעזור לכל האנשים הסינים לראות את האמת! (מחיאות כפיים) אתם צריכים להציל אותם. אתם צריכים לעזור לאנשים הסינים לראות איזה סוגים של דברים אנשים סינים עשו במשך הרדיפה ואילו השלכות מבעיתות מחכות לעם הסיני אם זה יימשך.

מתרגל: אף פעם לא יכולתי לסלק לחלוטין את ההחזקות שלי. אני באמת מודאג בקשר לכך, אבל אני אף פעם לא מסוגל לפעול היטב.

המאסטר: למד את הפא יותר, למד את הפא יותר. (המאסטר צוחק) אין גלולת קסמים. "ניקח גלולה וההחזקות ייעלמו" (כולם צוחקים) למעשה, העוצמה האדירה של הדאפא היא אפילו בעלת השפעה רבה יותר מאיזו גלולת קסמים מרפאת-כל. כמובן, כולכם עסוקים ברגע זה ויש לכם לעשות כל מיני דברים, יש הרבה דברים לעשות, ויש עבודות של משק הבית, עבודה, ומחויבויות אחרות שצריך להשתתף בהן. אבל אתם צריכים תמיד לטפח את עצמכם, אז אתם עדיין צריכים ללמוד את הפא.

מתרגל: בחג זה, בבקשה קבל את ההוקרה והכרת התודה של כל תלמידי הדאפא. אנחנו בהחלט נפעל היטב ונעשה את המאסטר מאושר יותר ומודאג פחות.

המאסטר: תודה לכם! (מחיאות כפיים) תלמידי הדאפא עדיין נרדפים. אתם רוצים שאני אהיה מאושר, אבל אני לא יכול להיות. כמה תלמידי דאפא נרדפים במחנות העבודה המרושעים הללו בסין ברגע זה בדיוק! אבל אני מעריך את הכוונה הטובה שלכם.

מתרגל: חשבתי על הדבר הבא: האם זה בסדר שתלמידי הדאפא האלה המוּכּרים היטב בחברה, למשל אנשי הקשר של אזורים מסוימים או תלמידים שכתבו מאמרים רבים להבהרת האמת על הדאפא– בתור אנשים שהם חלק מהחברה – ידברו על המחשבות, ההבנות והניתוחים שלהם של נושאים מסוימים בעולם האנושי, למשל הנושא של השטח [הסיני], כשהם משתתפים בפעילויות מקומיות, פעילויות של הקהילה הסינית, ופעילויות של "הקואליציה להבאת ג'יאנג לדין"? מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת באופן שימנע אי-הבנות מצד אנשים רגילים?

המאסטר: עבור תלמידי דאפא, טיפוח ואימות הפא היום הם ראשונים במעלה. תלמידי דאפא חייבים לאמת את הפא. עבורכם, הבהרת האמת והצלת כל הישויות החיות היא ראשונה במעלה.

פעילי דמוקרטיה מסוימים בחברה, וזה כולל כמה יחידים שהיו מעורבים [בטבח] ב-4 ביוני, תוקפים את המשטר המרושע והברוטלי באופן קבוע. גם הם מקדמים דברים כמו זכויות אדם וחופש אמונה, ולביקורת החדה שלהם סביב קווים אלה הייתה השפעה חיובית במונחים של חשיפת הרדיפה של הפאלון גונג. אז מנקודת המבט הזאת, הם חולקים קרקע משותפת איתנו בנקודה הזאת. אז כמה מהמתרגלים שלנו רוצים לדבר מזוויות אלה, גם כן. למעשה, אתם צריכים להישאר מיושבי דעת ולנתח בקור רוח האם לדברים שאתם עושים יש קשר כלשהו לדאפא ולאימות הפא. אם התשובה היא כן, אתם צריכים ללכת קדימה ולעשות זאת. אם התשובה היא לא, אתם לא צריכים. אל לכם אף פעם לאבד את דרככם.

האם אתם יודעים על המאסטר שלכם? היקום הזה הוא כה עצום. יש אין-ספור ואין-סוף ישויות חיות ואין-ספור ואין-סוף גופים קוסמיים. אז ישויות רבות מסוגלות להשפיע בדרמטיות על העולם האנושי עם מחשבה אחת בלבד! יש כל כך הרבה ישויות, כל כך הרבה גורמים של הכוחות הישנים והישויות הישנות, שכולם רוצים לשלוט בתיקון הפא הזה ולהפריע לתיקון הפא הזה. אף אחד מהם אינו יכול לשנות אותי. המסלול בו הלכתי הוא ישר. (מחיאות כפיים) הם אינם מסוגלים להפריע לי בשום דרך. הם יכולים למצות עד תום את דרכיהם ושום דבר לא יעבוד. כאן בין בני אדם יש כל מיני דברים שמפריעים, אבל לשום דבר מזה אין כל השפעה.

האם אין אמרה בין האנשים: "לך יש אלף הרעיונות המבריקים שלך אבל לי יש את הדרך שלי"? במילים אחרות, תלמידי הדאפא צריכים להבין מה הם עושים. [אתם] חייבים לשמור על ראש צלול בנוגע לאם משהו קשור לאימות הפא או לא. אנו חושפים רֶשע למען הצלת כל הישויות. כל עוד זה קשור לדברים שתלמידי הדאפא עושים היום, עליכם ללכת קדימה ולעשות זאת. ואם זה לא קשור, אז אל לכם [לעשות זאת]. אם אדם הולך בכיוון המוטעה ועושה דברים ומפתח החזקות כתוצאה מכך, הדברים הללו יפגעו במתרגל. אם למשימה יש קשר לדאפא, ויש קשר לאימות הפא או להצלת ישויות, אז עליכם ללכת קדימה עם זה. במקרה זה, ככל שאתם עושים יותר, כך הדרך הופכת רחבה יותר. זהו לבטח המקרה. בהחלט אסור לכם להתערבב במאבקים הפוליטיים של אנשים רגילים.

מתרגל: תלמידי דאפא בסינגפור ובמלזיה שולחים ברכותיהם למאסטר.

המאסטר: תודה לכם! (מחיאות כפיים)

מתרגל: כאשר יש לי הרבה קארמת מחשבה, האם אני יכול לשלוח מחשבות בכל מקום וזמן נתון?

המאסטר: עשה זאת בהתבסס על המצב שלך. כמה מהמחשבות שאתה מפתח הן למעשה הפרעה, שניתן לסלק באמצעות שליחת מחשבות נכונות. כמה הן תוצר של ההחזקות שלך עצמך, וכמה הן מושגים שגיבשת בעולם האנושי; הדברים הללו אינם יכולים להיות מסולקים באמצעות שליחת מחשבות נכונות רק פעם אחת. אז הם עולים אל פני השטח מעת לעת, וזה נראה שלאחר שאתה שולח מחשבות הם עדיין מופיעים. דבר מסוג זה קורה. אבל זה לא שלא עשית שום דבר, וזה לא שלְמה שעשית לא הייתה השפעה. זה רק שבכל פעם רק חלק מזה יכול להיות מסולק. הדברים הללו שסודרו על ידי הכוחות הישנים חולקו לאין-ספור אין-ספור מנות על ידי הגורמים של החיים שבאים מרמות גבוהות יותר. אז, בכל פעם שאתה שולח מחשבות נכונות אתה מסוגל לסלק רק מנה אחת או שתיים, אבל עדיין נשארות עוד.

זה לא מוגבל רק לזה. בתוך שלושת העולמות הם עשו הרבה דברים רעים ועשו הסדרים להרבה דברים שהם רצו. יתרה מזאת, רבים מהדברים האלה הפכו מעוותים. במשך חלוף תקופת זמן ארוכה כל כך, אפילו הכביכול-אלוהויות של הכוחות הישנים, אשר עשו דברים אלה במקור, אינן יכולות לפתור אותם. אם לא היה תיקון פא הדברים האלה לא היו יכולים להיפתר. יש הרבה דברים כאלה ביקום, וזה קשה לפתור אותם מבלי שכל הכוח העצום של תיקון הפא יגיע. אבל בנוגע לקארמה של מחשבה, היא יכולה להיות מסולקת לחלוטין באמצעות שליחת מחשבות נכונות.

מתרגל: כיצד עלינו להתמודד עם עלוני הבהרת אמת המכילים תמונות וסיפורים של מתרגלים לשעבר "שהוארו" בדרך רעה?

המאסטר: הם "הוארו" בדרך רעה בגלל כפייה בעת הרדיפה. כאשר הם ישוחררו הם ישובו לעשתונותיהם לאחר זמן מה. אבל זה עניין אחר עבור אלה שגרמו נזק בלתי הפיך לדאפא ולתלמידי הדאפא.

מתרגל: לאחרונה תלמידים חדשים הגיעו לעשות את התרגילים. כיצד עלינו להדריך אותם ללמוד את הפא ולעודד אותם להשתתף בלימוד הפא הקבוצתי שלנו?

המאסטר: זה בסדר לעודד אותם להצטרף לתרגול קבוצתי וללימוד פא קבוצתי. אבל אל תהיו להוטים מדי ותאמרו לתלמידים חדשים לעשות מיד דברים של תלמידי דאפא, כיוון שרבים מהתלמידים החדשים שייכים לקבוצה הבאה. אבל בזמן זה יש כמה שבהדרגה נכנסים ושייכים לקבוצה הזאת. הודות להשפעה של הבהרת האמת שלכם, המנעול הזה כבר נפתח, ומטפחי העתיד החלו להופיע. שני המצבים קיימים.

מתרגל: בעבודת התקשורת שלנו פרסמנו דיווחים רבים החושפים את ניסיונות מפלגת ה-xx לזייף שלום ושגשוג פנימיים ושחושפים את הטבע המרושע שלה. אולם, מאסטר נכבד, בבקשה ספר לנו על היחסים בין דיווחים אלה ובין הצלה ישירה של ישויות חיות ואימות הדאפא.

המאסטר: האמת היא, המטרה שלה בזיוף שלום ושגשוג בימים אלה היא להסתיר את מהות הרדיפה שלה את הפאלון גונג, ולתת לאנשים רושם מוטעה שאין שום רדיפה שמתרחשת. מאחורי הקלעים הם מבצעים את הרדיפה הכי גדולה, גרועה, מטונפת ומרושעת בהיסטוריה. אתם יכולים לחשוף זאת ישירות. בנוגע להיבטים אחרים של זה, אתם צריכים לראות אם הם קשורים לאימות הפא. אם הם קשורים, לכו קדימה ועשו זאת. כאשר תלמידי דאפא מחוץ לסין משתמשים בתקשורת כדי לחשוף את הטבע של הרֶשע, הם עושים זאת כדי לעזור לאנשי העולם לראות יותר בברור את הטבע המרושע שלו במהלך ההיסטוריה. מספר מתרגלים חושפים בהתמדה את התחבולות בהן משתמש הרֶשע כדי לזייף שלום ושגשוג במטרה להסתיר את הפשעים שלו, חושפים את הדברים המרושעים והמטונפים שהוא עשה מאחורי הקלעים.

מתרגל: כאשר מבהירים את האמת לאנשים סינים בקנה מידה גדול, כדי שנוכל לתקשר ביתר קלות עם אנשים רגילים אנו עושים שימוש בדברים שמתאימים לאינטרסים שלהם, שבאופן בלתי נמנע יש בהם גורמים שסטו כיוון שכל דבר של המין האנושי סטה. אולם, כל דבר שתלמידי דאפא עושים יושאר לעתיד. כיצד אנו מיישבים שני דברים אלה?

המאסטר: כאשר אתם מבהירים אמת בתבונה כדי להציל את כל הישויות, אין בעיה כזאת – מה שנשאר לאנשי העתיד זה הרוח של תלמידי הדאפא המתקנים את הפא והמסלול שלהם של חזרה למה שנכון. לא משנה באיזו גישה אתם נוקטים כדי להבהיר את האמת, המטרה היא לגרום לאנשי העולם להבין באמת את הרדיפה הזאת. חופש אמונה ורמיסת זכויות אדם הם דברים שאנשים יכולים להבין. בנוגע להעלאת מספר דוגמאות, גם זה נעשה בשביל להציל אנשים. כאשר אתם עושים שימוש בהיבטים שונים של תרבות המין האנושי שסטתה היום כדי להבהיר את האמת, עליכם להיות זהירים, משום שאינכם יודעים איזה החזקה יש לאדם זה. ייתכן שמה שאתם משתמשים בו זה בדיוק מה שיש לו החזקה אליו, ועם זאת אינכם יכולים לבזבז הרבה מאמץ כדי להסביר לעומק את מה שיש לו החזקה אליו, אז ייתכן ותהיה לזה השפעה רעה. נסו ככל יכולתכם לא להתערב בסוגיות אחרות של האנשים הרגילים.

אם לדבר מזווית אחרת, כך הם כל הדברים של בני האדם עכשיו – הכל סטה. ולא רק שדברים סטו, יש גם כמות גדולה של טבע דמוני. כל דבר של החברה האנושית התדרדר. לולא תיקון הפא ההיסטוריה האנושית לא הייתה מגיעה כה רחוק. כל כך הרבה אסונות ביקום נמנעו בשל זה. בשביל מה המציאו אנשים פצצות אטום? כל דבר בארץ הוא תוצאה של אלוהויות הגורמות לבני אדם לעשות דברים, ולכל דבר יש מטרה. למרות שהדברים האלה עברו, שום דבר של המין האנושי אינו מתקיים במקרה. כאשר זה מגיע לדברים האלה שאינם קשורים לתיקון הפא, נסו לא לדון בהם כאשר אתם מבהירים את האמת. כמו כן, אל תדברו על האמת ברמה גבוהה מדי – ההשפעה אינה טובה. שום דבר של המין האנושי אינו טוב עוד, זוהי המציאות.

מתרגל: האם לתלמידים חדשים שרק התחילו לטפח יש את הכוח לגרש את הרוע כאשר הם מבהירים את האמת?

המאסטר: כן. זה משום שבזמן שאני מנקה את הגורמים המרושעים באופן כולל, כל הממדים של המין האנושי ושל הרקיע הגדול, וכל הממדים בשלושת העולמות, רוויים בגורמים של דאפא. ואני לא מדבר רק על היקום החדש. כאשר ישות משחקת תפקיד חיובי, גורמים של הדאפא יעצימו אותה, ולישות הזאת יהיה מזל טוב בתמורה מאז ואילך. האם איננו מכירים כבר מקרים רבים כאלה? במילים אחרות, כאשר תלמיד חדש מבהיר את האמת, הגורמים של הדאפא, גופי החוק של המאסטר, והאלוהויות הנכונות הללו המשתפות פעולה באופן מלא יעזרו לו וישחקו תפקיד חיובי. זה בטוח. אולם התנאי המוקדם הוא שהתלמיד החדש צריך לעשות זאת בעצמו תחילה.

מתרגל: במשך זמן דוחק זה של תיקון הפא, כיצד אני מאזן בין דברים של תיקון הפא והדרכת הילדים שלי לטפח?

המאסטר: זה תלוי בך לטפל בדברים הספציפיים הללו היטב.

מתרגל: כיצד עלינו להבין את ההתאמה לדרכי החברה האנושית הרגילה?

המאסטר: בחיי היום יום שלך, רק נסה כמיטב יכולתך להתאים לדרכי האנשים הרגילים בזמן הטיפוח. לטיפוח בדאפא אין כללים, אז בחיי היום יום שלך אתה באופן בסיסי שומר על אותן דרכים של אנשים רגילים עד כמה שניתן. על פני השטח אתה מתאים באופן בסיסי לדרך של החברה האנושית הרגילה. ככה זה, ובאותו הזמן אתה מטפח. אני כבר דיברתי על זה פעמים רבות רבות; בהרבה הרצאות דיברתי על איך לעשות דברים.

מתרגל: אנשים רבים לא שמעו על הדאפא או את העובדות על הרדיפה, והם גם לא השתתפו ברדיפה. מאסטר, בבקשה האר את עינינו לגבי הצורך להבהיר להם את האמת.

המאסטר: מספר אנשים לא שמעו על הדאפא, והם גם לא שמעו על הרדיפה, אבל להבהיר להם את האמת זה עדיין חשוב מאוד. אנשים בעולם הזה ננעלו למשך תקופת זמן ממושכת, וזה גרם להם לא להבין לעת עתה את האירוע הזה, לו הם חיכו במשך יותר מעידנים של גלגולים. כאשר אתם מבהירים להם את האמת אתם לא רק מספרים להם על האירוע הזה המתרחש בעולם, אתם גם מספרים להם על הדאפא ומה הוא הדאפא, ועשייה זו תפתח את ההזדמנות שנקבעה מראש, ממנה הם ננעלו אבל לה הם חיכו, וזה יעזור להם להבין שמה שהם חיכו לו הגיע.

מתרגל: לא פעלתי היטב במשך תקופה. אם אתחיל לפעול היטב מעכשיו, האם עדיין יהיה מספיק זמן?

המאסטר: כל עוד תיקון הפא לא ניכנס לעולם האנושי עדיין יש לכם הזדמנות. אם יהיה לכם מספיק זמן זה תלוי בכם עצמכם. יש אנשים שמנצלים את הזמן היטב, ויש אנשים שלא. יש אנשים שעשו טעויות ענקיות אבל הם אינם רוצים לשלם עבורן, והם עדיין כפי שהם היו בעבר, מבזבזים בנינוחות את הזמן שלהם. אז במקרה זה קשה לומר. אז כל עוד הדבר הזה לא הסתיים יש עדיין הזדמנויות.

מתרגל: לאחרונה תלמידים רבים שלקחו על כתפיהם עבודה רבה הרגישו עייפים מאוד. רמת האנרגיה והמצב שלהם אינם טובים כבעבר. איך הם יכולים להתגבר על זה?

המאסטר: יש להסתכל על זה משתי זוויות. ראשית, התלמידים עובדים קשה, באמת קשה, והם התנדבו לקחת על כתפיהם הרבה. אז אולי אפשר למצוא יותר אנשים שיעזרו, או לחשוב על דרך לפתור את הבעיה. זוהי נקודה אחת. נקודה אחרת היא, רבים מתלמידי הדאפא שלנו הם באמת די עייפים, אבל מצד שני, הם לא לקחו את לימוד הפא והטיפוח ברצינות. הם עשו הרבה מאוד דברים אבל הם לא טיפחו את עצמם, אז הם ירגישו עייפות, ירגישו לאות, וירגישו שזה קשה. למעשה אני תמיד אמרתי לכם שלעשות טיפוח לא פוגע בעבודת הדאפא שלכם, זה בטוח. זה משום שלעשות את התרגילים זאת הדרך האפקטיבית ביותר להיפטר מעייפות, זוהי הדרך הטובה ביותר לגרום לגוף שלכם להתאושש במהירות.

מתרגל: האם לדאפא יש דרכים להקים לתחייה את כל הישויות החיות שנופו על ידי הכוחות הישנים, ולגרום להם לחזור חיים ליקום החדש?

המאסטר: ישויות שנופו על ידי הכוחות הישנים... השאלה הזו הופכת גדולה אם אדבר עליה. אם הכוחות הישנים לא היו מפריעים הייתי יכול לסלק את החטאים והקארמה של כל הישויות החיות, לא משנה עד כמה הם חטאו במהלך ההיסטוריה. בקרב הישויות העצומות, הכרת התודה המסובכת ותרעומת הלב זה כלפי זה במהלך ההיסטוריה, לא משנה באיזו רמה הם, אפילו הבלבול, התרעומת העמוקה, ויחסי הגומלין הסבוכים השזורים ומצטלבים מלמעלה למטה – הייתי יכול לאזן את כל אלה. אני יכול לעשות הכול מכול. במילים אחרות, הייתי יכול להציל את כל הישויות ביקום. אבל הכוחות הישנים התעקשו לנפות קבוצה.

כמובן, עדיין יש לי דרכים שהכוחות הישנים לא יכולים לדמיין. כאשר ישות מושמדת לחלוטין ונעלמת ללא עקבות, ואפילו כאשר הם הפכו ליצורים אחרים או צמחים אחרים ולאחר מכן עברו מגוון שינויים במשך המסלול הארוך של הזמן, אני יכול עדיין לאתר אותם ולהביא אותם חזרה. כיוון שאני יכול להתעלות מעבר למיקרוקוסמוס הזעיר ביותר שבכל הישויות החיות, אני יכול למצוא אותם. (מחיאות כפיים) אני יכול אפילו להביא חזרה את החומר והגורמים המקוריים של הישויות – שלא יתקיימו עוד לעולם – להביא חזרה את הגורמים שבמקור הרכיבו את הישויות שלהם, ולהביא חזרה את כל הגורמים שהרכיבו אותם, כפי שהיו, ואני יכול לחסל את החלק, את התהליך, ואת ההיסטוריה שבהם ישות חטאה נגד הדאפא – אני יכול שישות תיוולד מחדש כאילו מעולם לא התנסתה בחלק זה של ההיסטוריה. אני יכול לעשות כל דבר, אבל אני לא עושה דברים באקראיות. אני צריך להסתכל על הסיבה. המאסטר צריך לקחת בחשבון דברים למען היקום של העתיד, למען נפלאות העתיד, ולמען הישויות של העתיד. (מחיאות כפיים)

מתרגל: האם לכוחות הישנים היה הסכם עם המאסטר המגביל באופן ספציפי את תיקון הפא של המאסטר? אם היה להם, כל ההסכמים צריכים להתבטל, ועל הכל ללכת לפי ההסדרים של שליט הבודהות.

המאסטר: אני יכול לומר לכם, העובדה היא שהכוחות הישנים הצליחו לעשות דברים רבים בהיסטוריה על ידי ניצול הגלגול מחדש של הגופים המפוצלים שלי בין אנשים רגילים. כאשר התגלגלתי מחדש מחזור חיים אחרי מחזור חיים בעולם הזה, הם ניצלו את ההזדמנויות והפעילו מניפולציות על דברים. כיוון שבזמן ההוא אני לא הפצתי את הפא, והייתי לחלוטין במצב של בן אנוש המשפר בני אדם, הם בכוח הוסיפו חלק מהדברים שהם רצו. הדברים הללו לא היו כלל מה שאני רציתי לעשות, ובכל זאת הם התרחשו בעולם הזה. היו הרבה דברים כאלה בכל תקופה. כשהגופים המפוצלים שלי התגלגלו מחדש בעולם, הם היו באים ומשפיעים על דברים. זאת הסיבה שהם מטילים את האשמה עליי בנוגע לדברים רבים שהתרחשו בהיסטוריה. הם יאמרו: "אתה עשית את כל זה." כמובן שאינני יכול לקבל את זה. ההיסטוריה כל כך ארוכה, ובמשך פרק זמן ארוך זה הם בעקביות עשו את הדברים הללו. הדברים האלה הפכו יותר מדי מסובכים ולא יכלו עוד להיפתר, אז היה עליהם לחכות להיפתר בתיקון הפא. זו הסיבה שמרגע שהתחלתי את תיקון הפא, הכוחות הישנים הבינו שזה כלל אינו מה שהם רצו, אז הם החלו להתנגד, וצורת הביטוי של זה הפכה יותר ויותר בולטת.

במשך עשרת השנים של הפצת הפא, מה שאתם רואים זה רק ההפרעה שעל פני השטח, בעוד שלמעשה, בממדים אחרים זה מזעזע ומרושע באופן קיצוני שלא ייאמן. כמובן, עבורכם, תלמידי דאפא, לדברים האלה אין שום קשר לטיפוח האישי שלכם. הדברים שאתם צריכים לדאוג להם הם טיפוח, שיפור והיפטרות מהחזקות. ההפרעה שהם גורמים לי מואצת לקראת התהליך וההיסטוריה של העתיד. בנוגע לישויות של הכוחות הישנים, במטרה להציל אותם אני הסברתי להם בעקביות את אמיתות הפא. כמה מהם הקשיבו, וכמה מהם ידעו שהדברים האלה שגויים אבל לא היו מסוגלים לפתור אותם משום שהדברים האלה כבר התרחשו בהיסטוריה; הדברים הספציפיים שהם תכננו סטו, מה שהפך את זה לעוד פחות אפשרי עבורם לפתור דברים.

אנשים רבים חושבים על הנושא שדנו בו זה עתה (המאסטר מחייך). מה שאמרתי היה רק בנוגע לכמה אירועים מרכזיים בהיסטוריה עצמה, וזה לא קשור לתלמידי הדאפא.

מתרגל: כאשר אנו עושים עבודת דאפא אנו צריכים ללמוד את הפא, אולם יש עבודה שפשוט חייבת להיעשות גם כן. במשך לימוד פא יש לעתים קרובות שיחות טלפון שמגיעות, ואני מרגיש קרוע. אם אני רק דואג לעצמי ולומד את הפא, האם זה להיות אנוכי?

המאסטר: אני חושב שכאשר אתם לומדים את הפא אתם צריכים רק ללמוד את הפא, ואף אחד לא צריך להפריע. זה משום שאם אינכם מטפחים עצמכם היטב, לא תהיה לכם מוסריות אדירה בכל דבר שאתם עושים. אילו קראתם לאדם רגיל ונתתם לו משהו או נתתם לו כסף וביקשתם ממנו לעשות עבודת דאפא, האם הוא היה עושה זאת? הוא היה עושה זאת, אבל אז זה אדם רגיל שעושה עבודת דאפא, האין זאת? אבל מה הטעם בכך? מה תהיה המטרה הסופית של זה? אז תלמידי הדאפא צריכים לטפח עצמם היטב ולאמת את הדאפא בשעה שהם מבססים את המוסריות האדירה שלהם. זהו מה שתלמידי הדאפא עושים, ואתם יודעים כיצד לעשות זאת וכיצד אתם יכולים לעשות זאת היטב.

אבל התנאי הוא שזה חייב להיות כאשר אין דברים מרכזיים על הפרק וכאשר זה לא יגרום לבעיות מרכזיות לאחרים – אז זה נכון להניח כל דבר אחר בצד וללמוד את הפא. כדי להימנע מהפרעה בזמן שאתם לומדים את הפא, אתם יכולים למשל להחליף את הטלפון למצב "תא קולי". (אנשים צוחקים)

מתרגל: בנוגע להבהרת האמת יש הרבה שאנו צריכים לעשות, ולא משנה מה אנו עושים אנו לא יכולים לעולם לכסות הכל. אני לא מסוגל לסיים את הדברים שאני אמור לעשות. מה עליי לעשות בנוגע לכך?

המאסטר: אני חושב שאתם כולכם מבינים כעת שהזמן דוחק. יש הרבה דברים שצריכים להיעשות. פשוט עשו את המיטב שלכם כדי לסדר לעצמכם את הזמן היטב. כולם עושים דברים אלה. עבדו יחד זה עם זה ותאמו את המאמצים שלכם, ואולי תוכלו לעשות את הדברים מהר יותר.

מתרגל: כל התלמידים מרדיו פאלון דאפא העולמי שולחים ברכותיהם למאסטר.

המאסטר: תודה לכם (מחיאות כפיים).

מתרגל: לעתים קרובות אנו מקבלים דרישות מתלמידים להקליט מאמרים חדשים של המאסטר כך שיוכלו להשתמש בהם ללימוד פא. זה לא מכיל את הקול של המאסטר, האם בבקשה תאמר לנו אם זה עדיין יכול להשיג את התוצאה של להקשיב לפא?

המאסטר: בעבר, כאשר ההרצאות המוקלטות שלי על הפא תורגמו, דיברתי על הנושא הזה, ושזה בסדר אם הקול של המאסטר שם. אולם בכתבים שלי אין את הקול שלי שמתלווה אליהם. אני חושב שבמשך תקופה מיוחדת זאת של אימות הפא של תלמידי הדאפא זה בסדר לעשות זאת בדרך זאת, אולם בני האדם של העתיד אינם יכולים לעשות כך.

עשיתי הרבה דברים לקלים עבור תלמידי הדאפא כשהם מאמתים את הפא. יש הרבה דברים שלמעשה לא יכולים להיעשות בטיפוח אולם אני הרשיתי לכם לעשות אותם תחת נסיבות מיוחדות. וזה כולל כמה מהגישות שאתם נוקטים להבהיר את האמת. כיוון שהן נעשות בשביל להציל את כל הישויות החיות, אתם עושים את זה כך, וזו אינה טעות. אילו הן היו קשורות לטיפוח אישי, לעומת זאת, רבות מהן לא היו מותרות ולא היו יכולות להיעשות.

מתרגל: השגתי את הפא לאחר ה-20 ביולי. לאחרונה נתקלתי במבחן גדול. אני לא יכול לומר האם זה מבחן שניתן על ידי המאסטר הנכבד, או נגרם כתוצאה מההחזקות שלי, אני מרגיש לא ראוי לרחמיו ולישועה המיוחלת.

המאסטר: בטוח שכמה דברים בטיפוח לא ניתנים להבנה במהירות רבה. החזקות או סיבות רבות אינן ניתנות להבחנה כל כך מהר, וזו הסיבה שאולי תרגישו לעתים שזה קשה. אולם מזווית אחרת, אם מטפח היה יכול להבין הכל מיד ולעבור מבחן כזה או אחר מיד, האם זה לא יהיה קל מדי? (צוחקים) זה יהיה קצת יותר מדי קל. אני מתייחס לטיפוח אישי.

כמובן, במקרים מסוימים מה שפועל זה הכוחות הישנים שמפריעים. הם כופים דברים מסוימים שהמתרגלים כלל לא צריכים להתגבר עליהם ואף בעיות שקשה מאוד לפתור, ויותר מזה, לדברים האלה ולבעיות יש את ההשפעה של להפריע לתהליך ההיסטורי הזה של אימות הפא והצלת כל הישויות החיות – יש באמת דברים כאלה. אז מה על תלמידי הדאפא לעשות אם כן? אני חושב שאתם צריכים לנסות ככל יכולתכם לעשות דברים היטב, ללמוד הרבה את הפא, ולעשות יותר את מה שתלמידי דאפא צריכים לעשות. דברים רבים ייושבו ללא מאמץ אם תלכו בדרך ישרה ותעשו דברים היטב. אינכם יכולים לפתור בעיות למען פתרון הבעיות, שכן זה עשוי בקלות ליצור החזקות חדשות.

מתרגל: כיצד נטפל בדברים היטב כאשר אנו מבהירים את האמת מהזוויות של המדע, התרבות וההיסטוריה הסיניים העתיקים?

המאסטר: יש הרבה דברים מההיסטוריה שאתם יכולים להסתמך עליהם, ואתם יכולים לצטט עובדות מתחומים מגוונים של מחקר. זה צריך להיות בסדר, אבל זה צריך להיעשות בדרך הולמת. אם הדוגמאות בהן אתם עושים שימוש אינן הולמות אז הן לא יהיו משכנעות. [זה צריך להיעשות] פשוט נכון.

מתרגל: אחי ואני סופרים אנגליים. היינו רוצים לדעת האם נוכל לבחור אנשים מסויימים מההיסטוריה כדוגמאות לעבודה מסורתית. לשייקספיר הייתה השפעה רבה למדי, כמו גם לכותבים היוונים הקדמונים. האם נוכל לכתוב בסגנונות דומים לשלהם? האם אנו קובעים את הסטנדרטים שלנו גבוה מדי בעשותנו כך?

המאסטר: אתם קובעים את הסטנדרטים נמוך מדי. (אנשים צוחקים) אתם תלמידי דאפא, ומעולם לא היה אף אחד כמוכם. אתם מה שישויות אחרות רוצות להיות אבל אינן יכולות. אתם יוצרים סגנונות חדשים עבור הישויות החיות של העתיד – האם זה לא משהו "גבוה"? אתם יכולים להסתמך על ההיבטים החיוביים של כמה דמויות היסטוריות, אבל אני חושב שתלמידי דאפא עדיין צריכים ללכת בדרך שלהם, נכון? רק אז זה להיות חלוצים של משהו. (מחיאות כפיים)

מתרגל: האם אוכל לבקש שהמאסטר ידבר שוב על העמדה של חוסר-מעורבות שתלמידי הדאפא נוקטים לגבי פוליטיקה, לדוגמה, לגבי העמדת השפל הראשי הזה לדין?

המאסטר: היצור המרושע הזה הוא הפושע הראשי ברדיפת תלמידי הדאפא. זה שאנו תובעים אותו אינו התערבות בפוליטיקה. הוא רדף כל כך הרבה תלמידי דאפא למוות, האם הוא אינו צריך לשלם על כך? האם אין עלינו לחשוף אותו? האם רדיפה מרושעת זו אינה צריכה להיפסק?

כל הישויות בשלושת העולמות באו עבור הפא ונוצרו עבור הפא. במילים אחרות, זה כולל את כל הצורות בשלושת העולמות, כולל כל הצורות המגוונת הקיימות בחברה האנושית, ובכללן, כמובן, החוקים של היום, כמו גם הצורות האחרות השייכות למין האנושי. כיון שכולן נוצרו על ידי הפא, מדוע אין הן יכולות לשמש את הדאפא באימות הפא? הן יכולות. אבל אנו בוחרים באלו שהן ישרות וטובות, ומשרתות תפקיד חיובי. אנו משתמשים בהם בסלקטיביות. זה כשמסתכלים על זה מזווית ראייה רחבה יותר.

כשמסתכלים על זה באופן יותר צר, לא נעשינו מעורבים בפוליטיקה. אם המין האנושי הוא טוב או רע, ואיזה סוג של מערכת חברתית העם הסיני בוחר, אלו הן כולן סוגיות אנושיות. תלמידי הדאפא שלי ואני מעולם לא אמרנו איזה סוג של מערכת או דרך חיים צריכים לאמץ. למשל, פעילים דמוקרטיים רבים מדברים בזכות חברה דמוקרטית, ואני מעולם לא הנחתי לתלמידי הדאפא להתערב בזה. תלמידי הדאפא מתכוונים רק לחשוף את הרדיפה. אנחנו רק מנסים לעצור את הרדיפה. האם לא צריך לעשות את זה? כאשר בני משפחתכם נהרגו ברדיפה, האם לא תבררו [עם האשמים] מדוע? אולם כאשר אתם מדברים איתם בהיגיון הם אומרים שאתם מערבים את עצמכם בפוליטיקה – האם זה הגיוני? לא, זה לא!

מאז היום שאני, לי הונג-ג'י, התחלתי ללמד את הדאפא, לא התלמידים שלי ולא אני התערבנו בפוליטיקה. אין לנו כל אינטרס בזה. אולם הדאפא שלנו מועיל לחברה. הוא מועיל לכל העמים והאומות המצויים תחת מערכות חברתיות שונות – לא משנה באיזו מערכת חברתית אתה. רק הדבר חסר ההיגיון ביותר, המרושע ביותר והמטופש ביותר בכל העולם ובכל הזמנים יעשה משהו כזה מטומטם, לרדוף את הקבוצה טובת הלב ביותר של אנשים המביאים את התועלת הרבה ביותר לחברה. זה משום שבעיניהם אין שום דבר חוץ מעוצמה, ולא מעניין אותם בכלל אם משהו מביא תועלת לאנשים. בכל פעם שקורה דבר כלשהו בחברה הם מיד חושבים על אם זה מאיים על העוצמה שלהם. איזו דרך מעייפת לחיות, ואיזו דרך מעייפת לשָמֵר עוצמה! הם פועלים ברשעות מהסיבה הזאת. הייתי אומר שהגיע הזמן שהעוצמה שלהם תיגמר. (מחיאות כפיים)

בזמן שאתם מבהירים את האמת כמה אנשים שהולכו שולל על ידי השקרים של התעמולה אומרים שאתם מעורבים בפוליטיקה. הם רק אומרים זאת משום שהם הורעלו על ידי הרוע. אנו נסביר להם דברים, ונעזור להם לראות דברים בבהירות ולהפוך מודעים. אחרת האנשים הללו יגדעו את העתיד שלהם. כמובן, מה שאדם בוחר זה העניין שלו.

מתרגל: לאחרונה היו כמה מקרים מבודדים בהם החיים של תלמידי דאפא נלקחו על ידי הכוחות הישנים בצורה של שד המחלה. בבקשה אמור לנו, האם הם יכולים להגיע לשלמות?

המאסטר: דיברתי על הנושא הזה פעמים רבות, ומספר תלמידים שלנו למעשה הגיעו להבנה בנוגע למה כל זה. מנקודת המבט של טיפוח, כדי שאדם יעלה מעל האנשים הרגילים, הוא צריך להיפטר מכל ההחזקות האנושיות, וזו הדרך שהכוחות הישנים ניצלו את זה וסידרו את כל הדברים האלה. למשל, הם סידרו עבור תלמידים מסוימים להיראות חולים בזמנים מסוימים, ולתלמידים מסוימים לעזוב קודם בזמן מסוים. הכוחות הישנים סידרו שכמה אנשים שהם בחרו ייכנסו [לדאפא]. נדמה שהאנשים האלה מטפחים דאפא, וכמה אפילו נראים מאוד נחושים, אבל למעשה הם נכנסו תחת ההסדרים של הכוחות הישנים כדי לאפשר לדברים האלה לקרות בבוא הזמן. זאת הייתה כל הזמן הכוונה של הכוחות הישנים למחות את הישויות החיות האלה. אז הם גרמו להם לבצע חטאים בכך שהם עושים דברים שמפריעים לדאפא – זהו התפקיד שהם רצו שהם ימלאו. כמובן, הם עשו זאת רק עם הישויות החיות שהם בחרו לסילוק. בין תלמידי הדאפא שלי יש כמה שנוצלו והולכו שולל על ידיהם בעבר, לדוגמה, [ייתכן שהם אמרו] "כדי שתגיע לשלמות תצטרך לעשות את הדבר הזה והזה בזמן הזה והזה." יש מקרים כאלה. זאת הסיבה שהאמיתיים והמזויפים מעורבבים יחד, וזה קשה להבחין מיד מי באו לעורר צרות ומי הם תלמידי דאפא.

אבל, אני לא מסתכל על שום דבר מזה. בין אם אתה סידור של הכוחות הישנים או שאתה תלמיד דאפא שהולך שולל על ידי הכוחות הישנים, מרגע שאתה קורא את הפא שלי והופך תלמיד שלי, אתה תלמיד דאפא, ואתה לא מכיר באף הֶסְדֵר שהכוחות הישנים עשו. אז אני אהיה אחראי עליך. אולם, ההתרחשות של הדברים האלה באמת הפריעה לכמה תלמידי דאפא. התלמידים האלה ידעו כולם לא להכיר בהסדרים של הכוחות הישנים, אבל לא הייתה להם כל דרך להימלט מהם. אני מציל ישויות חיות כאלה גם כן. (מחיאות כפיים) כמובן, בנוגע לתלמידי דאפא שהולכו שולל, אין כל ספק בנוגע לכך, השלמות היא בטוחה. אולם עם אלה שבאמת שיחקו תפקיד רע והיו חסרי היגיון, זהו סיפור אחר.

למעשה, במשך תקופת הזמן הזאת הרוב, כולל האנשים שהם תכנון של הכוחות הישנים וכולל תלמידי דאפא שהולכו שולל, פעלו די טוב, והם לא גרמו להפסדים נוספים לדאפא. ובני משפחותיהם פעלו די טוב במובנים שונים.

למען האמת, מתוך אלה שנהרגו על ידי הרדיפה בסין, רבים היו תלמידי דאפא שהולכו שולל על ידיהם, בעוד שכמה הם סידור מראש שלהם; הם כולם הסכימו לכך בנקודה מסוימת בהיסטוריה, וזו הסיבה שזה קשה לטפל בזה. כמו כן, בזמן שנרדפו, הם לא היו צלולי מחשבה או הגיוניים, ולא זכרו שהם תלמידי דאפא, וגם לא יכלו לזכור את המאסטר, כאילו הכול היה רק בני אדם הנרדפים על ידי בני אדם. בנוסף לכך, הם סודרו בדרך זו על ידי הכוחות הישנים הרחק בהיסטוריה, אז הם לא יכלו להתנגד לזה. אימרו לי אתם, כיצד אתם מטפלים בזה? אם כן, הרבה דברים אינם כה קלים כפי שהייתם מדמיינים. טיפוח זה דבר רציני, ותיקון הפא בשום פנים אינו משהו פעוט.

מתרגל: הקונסוליות הסיניות מאיימות על קבוצות סיניות בחו"ל ומפתות אותן עם הבטחות של רווח ותועלת. הם מנצלים את הרגשות הפטריוטיים של אנשים סינים בחו"ל כדי לעורר שנאה נגד הפאלון גונג. מה עלינו לעשות?

המאסטר: הבהרת האמת היא מפתח המאסטר. הם זוכים באנשים באמצעות כסף ותמריצים, שהם כולם דברים של אנשים רגילים, והם נשארים רק באופן זמני. בעוד שמה שאתם נותנים להם הם דברים הקשורים לקיום הנצחי שלהם, והישויות בכדור הארץ קיימות כולן עבור אירוע זה. אל תמעיטו בערך של מה שאתם עושים. כאשר אתם באמת תבהירו את האמת לאנשי העולם לעומק, זה יהיה שונה. אם זה עדיין לא יעבוד, אז זה עניין של אנשים הבוחרים את העתיד שלהם.

בזמן שעבר מאז שביקשתי מכם להבהיר את האמת ועד היום, למרות שקטע זה של היסטוריה לא היה ארוך, השינויים הם כבר עצומים. כאשר ביקשתי מכם להבהיר את האמת בהתחלה, היו עדיין גורמים רבים החוסמים את הדברים. כעת יש עדיין כמה, אבל הם נעשו מעטים מאוד. אז במילים אחרות, כשאתם מבהירים את האמת, יש פחות ופחות גורמים מפריעים, ויש יותר ויותר גורמים המאפשרים לאנשי העולם להבין מה קורה. לפני כן, להבהרת האמת שלכם לא היו תוצאות טובות לעתים. זה היה גורמים זרים מרושעים שהפריעו. כעת זה שונה. כיוון שאתם בעלי חמלה, הבה נחשוב על דרכים להציל את אנשי העולם, ולגרום ליותר אנשים לדעת את האמת.

כל הדברים שתלמידי דאפא עושים הם נהדרים, וחשובים ביותר. כשאתם מבהירים את האמת, למילים שאתם אומרים ולאנרגיה שאתם פולטים יש השפעה של להפחיד ולסלק את הרשע. אתם גורם מכריע בקביעה של האם הישויות החיות בעולם הזה יישארו או יסולקו. אם המילים שלכם טהורות ונכונות הן באמת ילכו היישר אל החלק הפנימי ביותר של המחשבות של האנשים, ומיד יגרמו לאנשים להבין.

מתרגל: כאשר עשינו סרט מצויר להבהרת אמת מצאנו שהיו גורמים רעים מאחורי כמה מתוכנות המחשב לסרטי תלת-ממד. כמה תלמידים הרגישו לא טוב לאחר שהשתמשו בהן זמן מה. האם עלינו להפסיק להשתמש בתוכנות הללו?

המאסטר: זה נכון שכמה דברים הם רעים. למעשה, כאשר אתם משתמשים במשהו אתם בוחרים בישויות האלה ומצילים אותן. חלק ממה שנכלל שם ייפתר באופן אדיב, וחלק ינופה, או ישתנה ויוחלף. מנקודת מבט אחרת, השימוש שלכם בזה זה לנהוג בחמלה כלפי זה. כמה דברים סוטים צריכים להיות מתוקנים או להימחות, וזה אותו דבר כמו להציל חיים. אבל כמה דברים הם רעים באופן קיצוני, אז אתם צריכים להשתמש בהם באופן סלקטיבי.

מתרגל: רק לאחר שטיפחתי לאורך זמן כזה הבנתי מהי ההחזקה הבסיסית שלי, שזה החזקה לעצמי.

המאסטר: כן, לומר זאת בפשטות, זהו הגורם הבסיסי של ישויות חיות של העבר. בעבר, כאשר זה הגיע לזה, לכולכם היה את זה, ואנשים רבים באמת לא יכלו להבין זאת. כשכולכם משתפרים ביחד, זה כבר לא כזה בולט יותר.

מתרגל: כאשר אימתנו את הדאפא בעבר, למרות שדברים נעשו במטרה לאמת את הדאפא, כשמסתכלים עליהם היום הם נעשו על בסיס אנוכי של אימות-עצמי. השאלה שלנו היא: מדוע הפכנו מודעים לכך כל כך מאוחר?

המאסטר: אימות הפא הוא גם כן טיפוח. תהליך הטיפוח הוא תהליך של להבין באופן מתמשך את ההחסרות שלכם ואז להיפטר מהן. זה רק שככל שהחזקות בסיסיות רבות מזוהות מוקדם יותר כך זה טוב יותר. הזיהוי שלהם הוא, כשלעצמו, שיפור. להיות מסוגלים לסלק אותן, או להתגבר עליהן, להחליש אותן, ולבסוף לסלק אותן לחלוטין – התהליך הזה הוא תהליך של שיפור מתמשך של עצמכם, וזוהי הטרנספורמציה הבסיסית של ישות חיה.

מתרגל: אני הסייע של אזור באוסטרליה. לא הייתי נחוש מספיק בלימוד הפא, ויש לי החזקות לכבוד ולרווח. יש לי הפרעות. אני מרגיש צער, ופוחד שעלולה להיות לזה השפעה שלילית על הדאפא. כתלמיד תיקון הפא אני צריך להשתפר. מאסטר נכבד, האם על האזור שלנו לבחור תלמיד שלומד את הפא טוב יותר להיות סייע?

המאסטר: להיות מסוגל לזהות את זה כשלעצמו זה שיפור גדול. ככה זה טיפוח – כאשר אתה מזהה באופן עקבי את ההחסרות שלך אתה משפר את עצמך, אבל כיצד לחזק את הנחישות זה הדבר הקריטי ביותר עבורך כדי ללכת היטב בדרך שלפניך.

בדרך אגב אדבר על משהו. בסין, לפני שהרדיפה התרחשה, היו באמת הרבה תלמידים שתרגלו פאלון גונג עם סוגי מנטליות שונים. הם ראו שאחרים עושים את זה אז הם עשו את זה גם כן. "זה יכול לרפא אנשים, אז אני אתרגל גם כן". בבסיסו של דבר הם לא למדו את הפא בתשומת לב, אז עוד פחות מכך הייתה להם הבנה רצינית של טיפוח, ואי אפשר היה לראות את המחשבות הנכונות שלהם. הם היו כך במשך זמן ארוך ובמקרים מסוימים זה אפילו נמשך שנים. תלמידים רבים אהבו להסתכל על אחרים: "או, הוא נרפא באמצעות תרגול. אז אני אתרגל אם כן";.הוא לא נרפא, אז אני לא אעשה את זה יותר". מה שאפילו מפחיד יותר זה שהרבה אנשים היו מסתכלים על הסייע, ועושים כל מה שהסייע עשה. כאשר הסייע היה פועל היטב, הם היו גם כן פועלים היטב. כאשר הסייע פעל באופן גרוע, הם היו הולכים בעקבותיו. אני מבקש מכל תלמיד דאפא לפעול היטב בהליכה עצמאית בדרך שלו בטיפוח, להקים את המוסריות האדירה של עצמו, ושהוא עצמו באמת יגיע לשלמות ויהפוך למלך החולש על הממלכה שלו עצמו. כיצד תוכלו שלא ללכת בדרך שלכם עצמכם, שלא ללמוד את הפא היטב, ושלא להקים את המחשבות הנכונות שלכם עצמכם?

למעשה, כאשר אני בוחר אנשים להיות סייעים אינני הולך לפי מי שהרמה שלו היא הגבוהה ביותר. בעיניי, הישויות החיות הן אותו הדבר. אני לא רואה ישויות חיות כאילו אתה יותר טוב ממנו או הוא יותר טוב ממנה. אני רק מסתכל על האם לאדם יש ניסיון והתלהבות לעבוד עבור קבוצה. זוהי המחשבה היחידה שיש לי. אין מחשבות כמו: "אדם זה מסוגל לטפח עצמו היטב והוא טוב יותר מאחרים אז אני אעשה אותו סייע". מתחילת הטיפוח של אדם רגיל עד שהוא מגיע לשלמות, איך שהוא מטפח את עצמו בתהליך והאם הוא יכול להגיע לשלמות – הכול תלוי באם המטפח הזה עצמו מסוגל לעשות את זה.

למעשה, תלמידי דאפא רגילים רבים שהם שקטים ושאתם לא שומעים מהם הרבה – טיפחו את עצמם טוב מאוד. כמה בנו בסיס מצוין, לכמה יש איכות מולדת מצוינת, וכמה הם מעולים בכל מובן אבל אם אתם מבקשים מהם לעשות עבודה מינהלית הם עשויים לא להיות מסוגלים לעשות את זה. אז, אני בוחר את התלמידים האלה שמסוגלים לארגן דברים, לבצע דברים, ושמוכנים להשקיע עבור אחרים, ואני עושה אותם סייעים. דיברתי על הדברים האלה מספר פעמים. אולם, כמה סייעים של תלמידי הדאפא הפגינו ביצועים באמת טובים בעוד שכמה הפגינו ביצועים די עלובים. בתחילת הרדיפה היו סייעים שנכנעו לרוע כיוון שלא למדו את הפא במשך זמן רב, ולזה הייתה השפעה נוראה. אז כאשר כמה מהתלמידים האלה, שבמשך כל הזמן צפו באחרים וחיקו את האופן שבו אחרים עשו דברים, ראו את הסייע עושה זאת, הם היו חושבים: "או לא, איך זה שהוא אינו מסוגל להתמודד עם זה יותר? כיוון שהוא הפסיק לתרגל, אני אפסיק גם". אלו הן בדיוק ההחזקות האלה שאני רוצה לסלק מהתלמידים שלנו. אני רוצה שתלמידים יטפחו עצמם ויוציאו את המחשבות הנכונות שלהם עצמם. אינני רוצה שהמטרה של הטיפוח שלכם תהיה לעזור לראש אתר התרגול, לסַיָיע, או לראש האגודה לטפח. מה שכל אחד צריך לטפח זה את עצמו.

במשך הרדיפה רבים מהתלמידים הללו הגיעו לבשלות, והפכו לצלולי דעת והגיוניים. הם סוף סוף מבינים, לאחר שיעור כזה כואב! למעשה, אני דיברתי על זה פעמים רבות בעבר, אבל הם פשוט לא לקחו את הטיפוח של עצמם ברצינות. אין מודלים לחיקוי בטיפוח. אתם לא יכולים להסתכל על איך אחרים מטפחים, ואתם לא יכולים רק לקבע את מבטכם על אחרים – "אם אתה פועל היטב, אני אפעל היטב. אם אינך פועל היטב, אז אני אשכח מזה גם כן" – מבלי שיהיו מחשבות עצמאיות משלכם כלל. אִמרו לי, כאשר זה מגיע לתלמידים הללו, כיצד אני אמור להדריך את הטיפוח שלך? האם אתה הוא זה שמטפח? ראשך תמיד מעורפל, והמילים שלך אינן אמיתיות. בטיפוח אינך יכול להסתכל על אחרים, אתה יכול רק לטפח ביציבות בעצמך. איך לטפח? רק למד את הפא הרבה, ואל תסתכל על אחרים. אם אתה רוצה להסתכל על אלוהויות, זה בסדר כמובן, אבל אלוהויות אינן מטפחות כאן. אז, אלה שמטפחים כאן הם כולם בני אנוש. רק עם הגוף האנושי הזה אתה יכול לטפח את עצמך החוצה מכאן. כל עוד לא נפטרת מכל הדברים האנושיים אתה עדיין מטפח. רק כאשר כל הדברים שעל פני השטח עוברים לבסוף טרנספורמציה אתה תהיה מופרד באופן מלא מבני האנוש. אבל בזמן הטיפוח אתה צריך שתהיה לך מודעות ברורה לטפח ולסלק את הליקויים שלך, לרסן את ההחסרות שלך, ולסלק את ההחסרות שלך. חייבת להיות לך תחושה של טיפוס מתמיד כלפי מעלה. זהו טיפוח.

מתרגל: לאחר שהמאסטר לימד את הפא על יצירת אמנות יפה, תלמידים אחדים הלכו ללמוד מיומנויות בסיסיות של רישום וציור. האם זה משפיע על עבודת הבהרת האמת שלהם?

המאסטר: זה משפיע. אומַר לכם, המיומנויות הבסיסיות של ציור ורישום אינן משהו שניתן להתאמן בו או ללמוד אותו בשנה או שנתיים. אנשים רבים התחילו את האימון שלהם בגיל צעיר, וזה לוקח זמן רב. כל הציירים הללו בעלי המיומנות הגבוהה חידדו את הכישורים שלהם במשך יותר מעשר שנים או אפילו עשרות שנים. אתם עשויים לומר: "אני רוצה לצייר ציור עכשיו, אני רוצה לצייר עבודת אמנות", אבל אנו לא יכולים להציג את [העבודה] שלך (אנשים צוחקים) מה שדיברתי עליו היה בעיקר עבור התלמידים האלה שרכשו מיומנויות בסיסיות בציור או ברישום או לאלה שיש להם הישגים בתחום הזה, או במילים אחרות, אלה שהתמחו או התמקצעו בתחום זה. המילים שלי היו מכוונת אליהם, לומר להם לשנות את המושגים הללו שלהם שהושפעו על ידי רעיונות מודרניים, ולגרום להם להציג למין האנושי דברים מכובדים. אם אתם מנסים ללמוד [מיומנויות אלו] כעת זה לא יעבוד, משום שזה לא משהו שניתן להשיג בזמן קצר. וחוץ מזה, אני רוצה שהם יציגו רמה גבוהה של כישרון אמנותי. בין אם זה פיסול או ציור, שליטה במיומנויות בסיסיות היא אחד הנושאים הבסיסיים ביותר. יצירת עבודת אמנות היא האתגר הגדול ביותר של הצייר, זה באמת קשה. לתאר מה שמתרחש במוחותיהם של הסובייקטים ואת הבעותיהם באמצעות ציור או פיסול, באמת להביא אותם לחיים, זה לא משהו שמשיגים רק באמצעות שליטה במיומנויות בסיסיות. אמנות מכובדת ואמיתית היא מיומנות חשובה שהועברה מטה לבני האדם על ידי אלוהויות!

מתרגל: כיצד נוכל לעזור ליותר תלמידים לצעוד קדימה ולעשות את עבודת תיקון הפא היטב יחד?

המאסטר: פשוט עשו זאת עם הרבה אכפתיות ומחשבה, כמו כשאתם מבהירים את האמת.

מתרגל: מהן שלוש הנשמות ושבע הרוחות, וכיצד הן קשורות לטיפוח?

המאסטר: אלה הם דברים אנושיים, ועדיף שאני לא אדבר עליהם ברגע זה. כמובן, דיברתי על כמה דברים בנוגע למין האנושי עם קבוצות קטנות במצבים מבודדים, וזה לא השפיע על המין האנושי. בשלב הבא, כאשר עניינים אנושיים יהיו מעורבים, אני אדבר על דברים בתוך שלושת העולמות, כולל ההיסטוריה האמיתית של המין האנושי, מטרת הקיום של שלושת העולמות, השורשים של הקבוצות האתניות והמקור של הגזע האנושי והחיים, הגורמים האמיתיים המרכיבים את הגוף האנושי, ומדוע קיים כל דבר בעולם.

הנשמה העיקרית (ג'וּ-יוּאֶן-שֶן) והנשמה המשנית (פוּ-יוּאֶן-שֶן) שסיפרתי לכם עליהן בעבר, נדונו בזמן שהפצתי את החוק הגדול. בנוגע לדיון אמיתי בפא של המין האנושי בתוך שלושת העולמות, לא עשיתי את זה עדיין. אז כל הדברים האלה יידונו בעתיד. כיוון שזה מחולק לשני שלבים – תיקון הפא והפא מתקן את העולם האנושי – השלב העתידי יטפל במקום האנושי כאן, [ואני] אסביר בפירוט את שלושת העולמות, המין האנושי, היחסים בין הכוכבים לבין כדור הארץ ובין החיים לבין הגוף האנושי, ואת הסיבה לכל שלב התפתחות של החברה האנושית – שזאת ההיסטוריה האמיתית של המין האנושי – אלוהויות יוצרות בני אדם, וכן הלאה. כל העניינים האנושיים יידונו, וכל הדברים שבני אדם אינם מאמינים בהם יתגלו.

מתרגל: האם יש חפיפה כלשהי בין עקרונות הפא הישנים ועקרונות הפא החדשים?

המאסטר: הם שונים מאוד, ואין חפיפה בנושאים בסיסיים. הבסיס בעבר היה למען-עצמי, בעוד שלכל הדברים שחושלו על ידי הדאפא אין החזקה לעצמי. כאשר זה מגיע לכמה נושאים ספציפיים ההבנה היא אותו הדבר. ההתבטאויות המוצקות של טוב ורוע הן באופן בסיסי אותו דבר. אבל דברים רבים עברו כמה שינויים, והחיים יהיו יותר נפלאים בעתיד.

מתרגל: האם נוכל לגבות תשלום עבור העיתון המנוהל על ידי התלמידים שלנו?

המאסטר: כמובן שאתם יכולים. אם הרבה אנשים קוראים את העיתונים שאתם מנהלים, אתם יכולים לנסות את זה באמצעות גבייה עבור חלק מהם תחילה. למעשה, העיתון שיצרתם כבר באמת הפך לבסיס עבור העיתון הסיני הגדול ביותר בעולם. (מחיאות כפיים) ניתן להשיג אותו אפילו בעיירות קטנות בארה"ב – ראיתי אותו אפילו בעיירות קטנות. זהו משהו שעיתונים סינים אחרים אינם יכולים לכסות או להשיג. אתם לבטח תמשיכו לשפר אותו, וכאשר התנאים יבשילו הוא יוכל בהדרגה להיכנס למחזור חיובי.

מתרגל: כצורת תקשורת להבהרת האמת, כיצד יכולה תחנת רדיו לפעול טוב יותר בסיוע ותיאום המצב הכללי של תיקון הפא ולשחק תפקיד טוב יותר ביידוע אנשים בנוגע לעובדות?

המאסטר: זה אותו דבר כמו הצורות האחרות של תקשורת שנוצרו על ידי תלמידי דאפא. לִִמדו זה מזה, הסתמכו זה על כוחותיו של זה, וכסו על החולשות זה של זה, ואז תוכלו כולכם לפעול היטב. לכל הפחות אתם יכולים לחלוק מידע חדש והרבה משאבים אחרים, וזהו משהו שלכלי תקשורת אחרים אין. אתם יכולים לנסות את זה. אז כדי לאפשר לאנשים לדעת את האמת, לחשוף את הרדיפה של הרשע, ולהציל יותר ישויות חיות, נסו להפוך את תחנת הרדיו מוכרת ליותר אנשים – אפילו לאנשים סינים בסין. זה יהיה עצום.

מתרגל: בעלי איננו מטפח. הוא השתתף בועידות פא רבות ועשה דברים עבור הדאפא, אבל הוא עשה דברים רעים. הוא רצה לתקן את עצמו, אבל היה כוח שעינה אותו באופן נפשי והוא כבר לא יכול היה להישאר בבית. התגרשנו. האם למישהו כזה עדיין יש תקווה להיות מוצל?

המאסטר: במשך הרדיפה הזאת, אני יכול לומר לכם שאם לדבר באופן ישיר, סינים רבים חטאו נגד הדאפא. אז אם אתם לא מצילים אותם כשאתם מבהירים את האמת, באמת אין להם כל תקווה להצלה. כאשר אתם מבהירים את האמת, האם אתם לא נותנים להם הזדמנות? האם אתם לא מצילים אותם? כמובן, רבים מהאנשים הללו היו בני משפחותיכם בעבר. נסו את זה. אם באמת הם יוכיחו עצמם כחסרי תקווה, אז זה שונה, ובמקרה כזה לא תצטרכו לשאול אותי, אתם תדעו אם הוא ניתן להצלה.

מתרגל: כאשר אנו כותבים תסריט לסרט, האם עלינו לכתוב תסריט ישירות על המצב האמיתי, או להשתמש בגישה של אנשים רגילים באמצעות שילוב של כמה תכנים המבהירים את האמת? מה עדיף?

המאסטר: אתם רק מדברים על זוויות שונות. שתי הדרכים בסדר. אבל לא משנה באיזו צורה אתה משתמש בשביל לכתוב, אתה תלמיד דאפא, אז אתה יודע כיצד לאמת את הדאפא ואתה מסוגל לטפל בזה היטב. אז הייתי אומר שבכל דרך שבה תכתבו זאת זה בסדר.

מתרגל: האם זה הולם ללַמֵד מדע מודרני בתחנת הטלוויזיה שלנו?

המאסטר: אומר לכם שכאשר המאסטר דן במדע, למעשה אני לא שולל אותו. זהו תוצר של היקום. למעשה, אני מוקיר כל דבר שמעוצב על ידי ישויות חיות במשך תקופת זמן ממושכת, כל עוד זה לא מזיק ליקום על פי טבעו וזה עוזר ליקום לשגשג. מסלול החיים איננו פשוט. אני רק אמרתי שהמדע איננו מתאים למין האנושי. האם הליקויים שלו לא נחשפו כעת?

אתם ראיתם כיצד תחת ההשפעה של המדע בני אדם מאמינים באלוהויות פחות ופחות. ולמרות זאת בני אדם נוצרו על ידי אלוהויות. לא רק שהם נוצרו על ידי אלוהויות, המטרה של יצירת בני אדם הייתה לאפשר לחיים המגיעים מרמות גבוהות להינצל כאשר תיקון הפא יתרחש. יתרה מזאת, האנושות תהפוך לרמה שהיא באמת הכרחית ליקום העתידי, ולכן היא מחוברת ליקום בכללותו. יש לה מטרה כה ענקית, ויש לה רקע כה גדול, ועדיין הדבר הזה, המדע, פוגע במחשבות הנאותות הבסיסיות של בני האדם.

כאשר ישויות חיות משתמשות במדע בקנה מידה גדול, באמת יש לו השפעה רעה מאוד ביקום. היקום הוא ישות מחזורית, וכל הגורמים והחומר נעים במחזוריות. בתהליך ההשמדה של הישויות החיות שיש להם חטאים, גם חטאיהם מושמדים, הישויות החיות נהרסות ונהרסות, עד שבתהליך הסילוק הזה הן מופחתות עד לחומר מת ללא כל חיים, ואז הן בהדרגה יעלו רמה אחר רמה ]וייעשה בהן[ שימוש. היקום הוא ישות מחזורית, אבל אם חומר מסוים מעוות זה יהיה מצב רע. החומר המעוות ייספג על ידי ישויות מרמות נמוכות יותר, הישויות מרמה גבוהה אינן מסוגלות ללכת לרמות הנמוכות כדי להסדיר אותו, וכאשר נעשה שוב שימוש בחומר שאינו יכול להיות מוסדר על ידי ישויות מרמות נמוכות יותר, הוא מתחיל להתנוון, וכשהוא עולה לרמה גבוהה יותר במשך התהליך המחזורי, ישויות מרמות גבוהות יותר גם הן אינן יכולות להסדיר אותו לגמרי. כאשר הוא עולה, הוא אינו יכול להיות מוסדר עד תום באף אחת מהרמות, וכאשר זה קורה לחומרים רבים, זה גורם לחלק גדול מהיקום להפוך למעוות.

אתם יודעים, הפלדה והברזל שיש לנו היום, רובם הם תרכובות של מתכות שונות רבות. כאשר הם מותכים שוב אתם לא יכולים להפוך את הפלדה שוב לטהורה, ואף טכנולוגיה כבר אינה יכולה להפריד אותןלגמרי. אתם יודעים, מרגע ששמים באדמה דשנים כימיקלים, אתם לא יכולים לגדל שום דבר מתוך האדמה הזו אם אתם מפסיקים לדשן אותה בכימיקלים, היא לא תגדל שום דבר יותר. הזרעים שדושנו בכימיקלים דורשים את הדשנים הכימיקלים בכל פעם מחדש. הזרעים המְעוּוָתים אינם יכולים להחזיק עצמם ללא הדשנים הכימיקלים. הדשנים הכימיקלים, אתם יודעים, הם תרכובות של דברים כימיים.

יש דרכים רבות בהן חומרים נעים במחזוריות. אני אדבר רק על הדרך הפשוטה ביותר שבה חומרים נעים במחזוריות: החומרים של צמחים, חיות וגוף האדם כולם מורכבים מחלקיקים, ויש רווחים בין החלקיקים. כאשר אתם מגדילים את הרווחים ומסתכלים עליהם, אתם תראו שהרווחים הם ענקיים. מהרווחים האלה נפלטים ריחות, והריחות הללו עצמם, אם מסתכלים מהרמה המיקרוקוסמית, הם למעשה שדות המורכבים מחלקיקים גם כן, אז כל החיות והצמחים פולטים חומרים מיקרוקוסמיים. בדברים הללו נעשה באופן רציף שימוש על ידי הרמה שמעליהם, וכאשר כל הסוגים של הגורמים המרכיבים מים, אוויר, וחומרים – הדרושים בהרכבת בני אדם ואורגניזם חיים אחרים – התנוונו בגלל הזיהום הראשוני, אז מה שנעשה בו שימוש על ידי הממד רמה אחת מעל הוא כעת מעוות מהיסוד.

אמרתי לכם בעבר שבגלל המדע והטכנולוגיה של החייזרים, שכבה אחת של הגוף האנושי, אחת משכבות החלקיקים של הגוף האנושי, הונחה באופן מלא תחת השליטה של חייזרים. היא מורכבת כליל ממרכיבים מכוכבים של חייזרים, כולל מספרים, מבנים מכאניים, מרכיבים אלקטרוניים, וכן הלאה. היא מורכבת מהדברים הללו. והדברים האלה יוצרים ברציפות השפעה מעַוותת. התעשיות המודרניות גדולות הממדים שהובאו על ידי המדע השפיעו על הרבה ממדים מרמות נמוכות ביקום. בתיקון הפא שלי גיליתי ששכבה די גדולה של היקום זוהמה על ידי הדברים האלה. ולדברים המעוותים האלה הייתה השפעה מתנגדת בתיקון הפא.

חִשבו על זה, הדברים הללו מנוונים, ובכל זאת הם התרוממו לרמות מיקרוקוסמיות כאלה, אז אם אלוהויות סופגות אותן, האם אלוהויות אלו לא יהפכו מנוונות גם כן? והאם העולמות של האלוהויות לא יהפכו מנוונים? בעצם, זה מה שקרה. חִשבו על כמה זה מפחיד! זו הסיבה שאמרתי שהדברים האלה אינם מתאימים למין האנושי וניתנים לשימוש רק על ידי ישויות בקנה-מידה קטן ובאופן הולם.

אומר לכם, האוויר הפך כה מזוהם שאף אחד לא יכול להשיב אותו חזרה לרמת הטוהר שהייתה לו בעבר. אין צורך ללכת יותר מדי אחורה: לא ניתן אפילו להשוות את זה לאוויר לפני אלף שנה. בני האדם הושחתו גם כן, והם התרגלו לזה. והמים זוהמו עד שאין דרך לטהר אותם לדרגה הגבוהה ביותר של טוהר, כיוון שמים נעים במחזוריות גם כן.

אמרתי לכם בעבר שמים הם מים, ומי אוקיאנוס זה חומר שונה ואינו אותו חומר כמו מים מתוקים. ניתן להפיק מים מתוקים ממי אוקיאנוס, וזה אותו דבר כפי שניתן להפיק מתכת מסלעים. הם מופקים. מים מתוקים בדרך כלל זורמים לנקודה נמוכה יותר, וכאשר הם מגיעים אפילו נמוך יותר זה האוקיאנוס, שכן האוקיאנוס הוא בהחלט נמוך יותר מהיבשה. אז הם זורמים אל תוך האוקיאנוס. אבל לאחר שהמים המתוקים זורמים אל תוך האוקיאנוס, הם אינם מתפזרים. חלקיקים של מים הם קטנים יותר מחלקיקים של החומרים במי האוקיאנוס, אז המים זורמים דרך החלקיקים הללו וזורמים הלאה, זה עובד כמו הרשת של תעלות אנרגיה בגוף האנושי, כך שהמים אז זורמים חזרה. זאת הסיבה שכמה נהרות זורמים בהמשכיות במשך עשרות אלפי שנים או מאות אלפי שנים. יש אנשים האומרים שנהרות זורמים בגלל הזרם של המים התת-קרקעיים ובגלל הקרח שנמס. אבל כפי שאתם יכולים לראות, כיצד יכולים הנהרות הללו להיות כה ענקיים? והם זורמים באיתנות במשך עשרות אלפי שנים. למשל, נהר היאנגצה והנהרות הראשיים בארה"ב, הנהרות הללו כל-כך גדולים, כמה מים דרושים כדי לשַמר אותם ללא סוף? יש האומרים שהמים באים מפסגות שלוגות של הרים, אולם המקור של כמה נהרות כלל אינו בא מפסגות שלוגות של הרים. המציאות היא, שהמים נעים במחזוריות. תוך כדי תהליך הזרימה – התהליך המחזורי שלהם הוא גם תהליך הטיהור שלהם – לאחר הטיהור הם חוזרים. אבל הזיהום של המים הפך הרבה יותר מדי חמור, ומה שמזהם אותם אינו גורמים רגילים של חומרים אנושיים. מה שמזהם אותם זה התעשיות של המדע המודרני שהובאו על ידי חייזרים. אז הם אינם יכולים להיות מטוהרים לדרגה זו יותר, וזו הסיבה שאנו רואים שלאחר שהם הושחתו שום דבר לא יכול לטהר אותם.

אנשים אחדים מקימים סכרים כדי לחסום נהרות ראשיים או משניים במטרה לייצר חשמל ולשנות את אספקת החשמל לאנשים ולפתור את בעיית משאבי האנרגיה. למעשה, זה כאילו שהם מבקעים את הגוף של הנהר בדיוק באמצע, בדיוק כאילו זה נעשה לבן אנוש או לחיים אחרים, משום שנהרות הם חיים גם כן – האם לא כל חפץ הוא חי? אילו ניסרתם אדם במותניו, מה זה יעשה לו? כיוון שנהר הוא כה גדול וכיוון שהזמן שלו שונה מזה של בני אדם, אתם לא יכולים לראות את השינויים שלו מיד, אבל הוא גוסס למוות, גוסס למוות לאט. תהליך הגסיסה שלו ארוך יותר מזה של בני אדם, לוקח עשרות שנים או אפילו יותר ממאה שנים. האם אנשים לא דוחפים לשינויים ולעשייה מחדש של הרים ונהרות, ולשינוי ועשייה מחדש של הטבע? לשנות ולעשות מחדש את הטבע זה להזיק לטבע, ולשנות וליצור מחדש הרים ונהרות זה להזיק להרים ולנהרות. יש סדר בבסיסו של כל דבר שאלוהויות יוצרות. אלוהויות רואות את השמים והארץ אחרת מכפי שבני אדם רואים, והם סידרו את שיווי המשקל של כל הדברים טוב מאוד. בני אדם צריכים רק להשתמש בדברים בדרך ידידותית ולא להזיק להם. רבים מאסונות הטבע של המין האנושי נגרמו על ידי הנזק היסודי שהמדע גרם. המין האנושי, במאמציו "לפתח" את המדע, ניצל בצורה מוגזמת ומופקרת אנרגיה ומשאבים, והכל ניזוק.

אתם יודעים, במשך המאה שעברה התעשייה שגשגה באירופה ובארה"ב, בייחוד תעשיות הפלדה והכימיקלים, ובזמן ההוא הזיהום שנבע מכך היה די חמור. אבל האירופאים והאמריקאים הבינו את זה בזמן ושיפרו את ההגנה שלהם על הטבע והאקולוגיה, ומספר עשורים מאוחר יותר הסביבה שם באמת השתפרה. זו הסיבה שאתם יכולים לראות שהמים בנהרות בארה"ב הם צלולים כל כך והנהרות כבר לא מזוהמים. ההתעוררות של בני האדם יכולה באמת לגרום להשפעה זו, אבל עדיין זה קשה ביותר להשיג את הדרגה הקודמת של טוהר. האם המדענים של היום לא הבינו גם כן את הנזק שהמדע גרם למין האנושי? אבל זה רק מה שאנשים יכולים לראות ולהבחין בעיניים שלהם.

האם ידעתם? ההתפתחות של המדע בתחום המיקרוקוסמי אפילו יותר מבהילה. במחקר שלו של חלקיקים מיקרוקוסמיים, הוא גורם לחלקיקים היותר מיקרוקוסמיים לעבור ביקוע, מה שמפוצץ ומפצל ללא הפסקה. המדענים נעשו מודעים לכך וכעת הם מפחדים מזה. אם הפיצוצים ימשיכו כך, זה לא ייקח הרבה לפני שכל כדור הארץ יתפרק וייעלם. בהווה אף אחד מהמדענים שעשו את הדברים האלה אינו מסוגל לעצור סוג זה של פיצוץ, והביקוע וההתפרקות ממשיכים להתרחש. הסבתות הסיניות הללו שסורגות סוודרים יודעות איך זה הפְרִימָה הקבועה הזאת, קשר אחד אחרי השני. ומה שהמדע הביא על המין האנושי איננו מסתיים בזה – האם זה לא מבהיל?

המין האנושי חושב שהמחשבים נהדרים – הם הופכים את הדברים לכל כך קלים! אני לא נגד מחשבים, ואני לא נגד מדע. מה שאני אומר זה שהם אינם מתאימים למין האנושי. ישויות חיות אחרות יכולות להשתמש בזה בהיקף מסוים מוגבל, כיוון שזהו תוצר של היקום. בימינו אנשים אחדים כל כך רפי-שכל, שללא מחשבים הם אינם יודעים כיצד לעשות פעולות חשבוניות פשוטות, וללא מחשבים הם אינם יודעים כיצד לחשוב על דברים – הם מתבססים רק על מה שמאוחסן במחשבים. וכאשר אתה מדבר איתם בהיגיון הם לא יקשיבו – "תן לי לראות מה המחשב אומר". כאשר אתה מסביר להם דברים הם מסרבים להקשיב. המין האנושי תלוי מאוד במחשבים כעת ואינו יכול להסתדר בלעדיהם. יתרה מזאת, הפקודות שמחשבים שולחים, מה שהם אומרים, זה מה שקובע, וכל המשתמשים צריכים לציית למחשבים. אנשים אחדים הולכים על פי מה שמחשבים אומרים כה באדיקות. האם מחשבים אינם שולטים באנשים? אם המחשבים יתפתחו הלאה, התלות של אנשים תהפוך גדולה יותר, והאופי המפקד של המחשבים ייהפך חזק יותר. זה הזמן שבני אדם באמת יישלטו על ידי מחשבים. אם רובוטים ייוצרו מתי שהוא כמעט ללא פגם ויהיו בדיוק כמו גוף האדם, וכאשר רובוטים יהיו מסוגלים לייצר רובוטים, המין האנושי ייהרס, משום שהם יְיָצרו באופן מתמשך רובוטים שיחסלו בני אדם. זה נשמע מפחיד, ולולא תיקון הפא, שבלם את ההתפתחות חסרת הרסן של המדע האנושי, כבר היינו מגיעים לנקודה זו היום. אתם יכולים לראות כיצד בימינו כאשר העובדים של ממשלות רבות מטפלים בעניינים של האדם, הם אינם מקשיבים לו ורק הולכים לפי כל מה שהמחשב אומר. זה הפך לעד כדי כך רע. האם זה לא מפחיד? הם הולכים על פי מחשבים – בני אדם צריכים ללכת על פי מחשבים ועל פי המידע המאוחסן במחשבים, כיוון שהם אמורים להיות מדויקים. אבל בני אדם הם מורכבים, דינאמיים, ומשתנים כל הזמן; המחשבה שלהם משתנה גם כן. ובני האדם אינם יציבים והם משתנים בין להיות אדיבים ומרושעים, טובים ורעים. כמו כן, הדברים בעולם האנושי אינם יציבים, ובני אדם אינם איזה חומר סטאטי שניתן לסכם עם מסקנה. אלו הם הדברים הרעים שהמדע הביא על המין האנושי.

כמובן, בימינו זה מה שכולם לומדים, אז אם אתם לא מלמדים את זה מה עוד אתם הולכים ללַמֵד? אז אין שום דבר שאתם יכולים לעשות בנוגע לזה. זה מה שעליכם לעשות במשך תקופה זו של היסטוריה, וזה לא נחשב לשגוי, כיוון שהתיקון של כל הדברים זה מה שייעשה בעתיד.

מתרגל: כמה פיליפינים היו רוצים לתרגם את "ג'ואן פאלון" לפיליפינית. אם מישהו עובר על הספר וקורא אותו אבל לא הופך למטפח, האם הוא יכול לעזור לתרגם אותו?

המאסטר: הוא יכול לעזור לתרגם אותו, אבל תלמידי דאפא צריכים לקחת את התפקיד המוביל. זה משום שאנשים רגילים אינם יכולים להבין את הפא, זה בטוח, אז אתם באמת צריכים להיות זהירים בנוגע לזה.

מתרגל: אנו עובדים קשה על הבהרת האמת לאנשים רגילים, ואנו מבהירים להם מדוע הרדיפה של הדאפא היא המרושעת ביותר בהיסטוריה. אנו אומרים להם שרדיפה זו היא כלל עולמית והיא רדיפה של האנושיות, טוּב הלב והמצפון, וזה לא מוגבל רק לרצח אנשים באופן פיזי. האם המאסטר יוכל בבקשה לתת לנו יותר הנחיה על כך?

המאסטר: זה נכון. מה שהם מזיקים לו זה מעט המצפון האחרון שנשאר לאחר ההתדרדרות של מוסר המין האנושי. וזה לא מוגבל רק לדברים האלה [שציינת]. אם הפא הזה לא יוכל להציל אנשים, למין האנושי לא תהיה כל תקווה.

מתרגל: הבהרת האמת היא חיונית לפתרון כל הבעיות, ואנו צריכים לעשות זאת באופן שלם ולעומק, אז אנו מתכננים להקים מוזיאון או מוזיאונים המתעדים את העובדות של רצח העם שנפל על תלמידי הפאלון גונג. זאת כדי לעזור לגורמים ממשלתיים, לאלו המשקיעים בסין, לסטודנטים ולתקשורת להבין את האמת לעומק, וכך להציל ישויות חיות בקנה מידה רחב.

המאסטר: זהו רעיון מצוין. המקומות הללו יכולים להציג תצוגות המספרות על תלמידי הדאפא הנרדפים ועל אימות הפא שלהם, ולשמש כמקום להצלת ישויות חיות ולהבהרת האמת.

מתרגל: חמלה צומחת לאחר שהרגש מוסר. אז כיצד מטופחת מוסריות אדירה?

המאסטר: אתם הולכים במסלול הזה של תיקון הפא היטב, אתם מצליחים להתגבר על המגבלות שלכם בטיפוח, אתם משחררים את ההחזקות שלכם, אתם מצילים את כל הישויות החיות עם מחשבות נכונות בראשכם, ואתם מטפלים בכל הדברים שאתם נתקלים בהם עם מחשבות נכונות – זוהי מוסריות אדירה. (מחיאות כפיים)

מתרגל: בתהליך תיקון הפא פעלתי די טוב בהתחלה, אבל מאוחר יותר לא פעלתי היטב והמחשבות הנכונות שלי דעכו.

המאסטר: אם כן עשה את הדברים היטב. אתם חיים בחברה הרגילה, אז כל הסוגים של פיתויים מעשיים בחברה פונים להחזקות שלא סילקתם בטיפוח. כאשר אתם לא מסוגלים לטפל בהם היטב – בעיות יצוצו. כעת כשהבנת את זה, פשוט עשה דברים היטב שוב.

מתרגל: במשך תיקון הפא, כמה אנשים שואלים: "מדוע תלמידי הדאפא נושאים עינויים כה רבים ומסרבים לוותר?" זה לא קל לענות על שאלה זו ברמה של אנשים רגילים. כיצד נוכל לענות על שאלה זו טוב יותר?

המאסטר: אתה יכול לשאול אותו חזרה: "מדוע הנוצרים לא שינו את האמונה שלהם למרות שהם נרדפו במשך יותר משלוש מאות שנה?" למעשה, לענות על שאלה זו לאנשים רגילים איננה עניין גדול באמת. האם לא היו הרבה אנשים בהיסטוריה של סין שהעדיפו למות מאשר לוותר? למעשה [השאלה עולה] משום שהמוסר של האנשים של היום כבר איננו עומד בסטנדרטים, והם אפילו לא מבינים את המהות של להיות אדם. יש הרבה אנשים בסין העתיקה שהיו מעדיפים למות מאשר להפר הבטחה אחת, אז מדוע כל כך קשה לאנשים של היום להבין את העניין הזה? זה משום שהאנשים של היום התעוותו. אתם יכולים לתת להם כמה דוגמאות כדי להסביר את זה מזוויות שונות. זה בסדר לדבר על זה.

מתרגל: יש כמה אנשים סינים מעבר לים שבאופן בסיסי מבינים את האמת בנוגע לרדיפה בסין, והם הביעו את הזדהותם וגינו את הרוע, אבל הם אינם מאמינים בדאפא או בזה שהמאסטר יכול להציל אנשים, ובמקום זאת, הם אפילו אומרים כמה דברים חסרי נימוס על המאסטר.

המאסטר: אז אל תדברו איתם על איך המאסטר מציל אנשים. אתם יכולים פשוט להסתפק בלדבר על הרדיפה. אל תדברו על דברים ברמות גבוהות כאלה. אם אנשים שואלים על זה והם מסוגלים להבין, אז אתם יכולים לדבר איתם על זה, אבל אל תדברו ברמה גבוהה.

אנשים אינם יכולים להבין מטפחים, ואתם אינכם יכולים להסביר דברים בבירור במילים מעטות, אז התוצאה תהיה הפוכה למה שנתכוון. אל תדברו ברמה גבוהה. אם במכה אחת אתם רוצים לספר לו את כל עקרונות הפא שהבנתם במשך הטיפוח אתם תבהילו אותו. אתם הגעתם לשלב זה של הבנה רק לאחר שנים כה רבות של טיפוח, ואתם רוצים שהוא יגיע תוך רגע לרמה גבוהה כשלכם? כיצד זה יכול להיות אפשרי? אפילו עבורכם, אתם טיפחתם למעלה צעד אחר צעד, אז אתם יכולים לדמיין איך זה עבורו, אדם רגיל המקשיב לאמת. ויתרה מזאת, הוא מישהו שהורעל. אז באמת תוודאו שאינכם נחפזים עם הדברים.

מתרגל: יש כיתה של מבוגרים המלמדת את השפה הסינית למערביים בבית ספר מינג-הווי שלנו. אנו רוצים להשתמש ב"ג'ואן פאלון" כספר הלימוד שלנו להוראת סינית, ואנו לא בטוחים אם זה הולם משום שאיננו יכולים להסביר [להם את הפא]. תודה לך, מאסטר נכבד.

המאסטר: אתם יכולים ללמד אותם ולהשתמש בספר "הפאלון גונג". בהתחלה אתם יכולים להשתמש בספר "הפאלון גונג". דיברתי על האופן בו יש לדון בדברים. אתם יכולים לדון בהם בהתבסס על ההבנה שלכם ולומר: "זוהי רק ההבנה שלי". או שאתם יכולים לומר: "זוהי מידת ההבנה שלי ברגע זה, אבל יש בזה הרבה יותר, משמעות גבוהה ופנימית יותר, ומה שאני אומר איננו מוחלט". אתם יכולים לומר דברים אלה ולדבר עם התלמידים.

למעשה, הרבה אנשים לומדים את המהדורה המתוקנת של "הפאלון גונג", ואתם לא צריכים להסביר דברים. האדם יבין אם אתם רק תקריאו לו את זה, משום שהפא בפעולה. אם יש מקרים בודדים בהם הם אינם מבינים מילים מסוימות כשלעצמן, ואתם רוצים להסביר מילים אלו, אתם צריכים להוסיף: "זה איך שזה מובן בהתבסס על הדקדוק של השפה המודרנית, אבל יש משמעויות אחרות בדאפא". לא תהיה כל בעיה אם אתם תסבירו את זה בדרך זו. באשר ללימוד אוצר מילים, רק הסבירו את התווים הסיניים עצמם [וזה אמור להסתדר].

מתרגל: כיצד נוכל שהילדים ישתתפו יותר בהבהרת האמת? האם האנשים שישיגו את הפא בשלב הבא יעשו את זה במשך תיקון הפא של העולם האנושי או לאחריו?

המאסטר: האנשים שישיגו את הפא בשלב הבא כבר מתחילים להגיע. זה למעשה משהו לשלב הבא, לזמן שהפא יתקן את העולם האנושי. אבל עכשיו הם כבר מגיעים, משום שזה כל כך קרוב, וכאשר לתלמידי הדאפא תהיה השפעה טובה באמת בהבהרת האמת, המטפחים של העתיד יגיעו. ילדים יכולים להבהיר את האמת בהתבסס על הנסיבות. הם אינם אמורים לעמוד באותם סטנדרטים של מבוגרים.

מתרגל: כמה תלמידים הבינו שלהבהיר את האמת בתחום הכלכלי זה גם כן חשוב, משום שברגעים אלה הרוע...

המאסטר: כן, חשבתי על כך לפני זמן רב. מבין האנשים שבעולם, יש הרבה ראשים של תאגידים גדולים, ואני יכול לומר לכם, הייתה להם משאלה בחיים הקודמים שלהם להרוויח כסף כדי להשתמש בו עבור הדאפא. השבועות שלהם הפכו אבודות, ולא רק שהם אינם משתמשים בו עבור הדאפא, הם משתמשים בו עבור הרוע.

הפעם הזו הכוחות הישנים לא מאפשרים לאנשים האלה לבוא ולהשיג את הפא, וזה משום שהם חושבים שאם יהיה לכם יותר מדי כסף הרדיפה לא תתקיים; אם יהיו לכם כמה אנשים עשירים מאוד שיתמכו בכם מאחורי הקלעים, האם הרָשע הזה בסין היה יכול להמשיך להיות כזה מרושע? הוא אינו רוצה שהאנשים בסין ידעו את האמת, ומה אם הייתם בונים לוויינים אחדים ושולחים אותם שם למעלה, והייתם משדרים אל תוך סין ללא הפסקה? החסימה של הכוחות הישנים באמת הרסה כמה אנשים, וכמה אנשים ביצעו חטאים חמורים.

אתם יכולים לעשות את מה שהזכרת, פשוט עשו את הטוב ביותר שאתם יכולים. לפעמים זה לא כל כך קל להגיע אל האנשים האלה.

מתרגל: כאשר יש אי הסכמות בנוגע לתיאום וליצירת ההרמוניה של הגוף כולו, האם עלינו תמיד לחפש את הבעיות שלנו קודם ולא משנה מה?

המאסטר: כאשר יש ויכוח לוהט, חישבו על האם יש לכם או אין לכם החזקה. אם כל אחד היה שומר על מחשבות נכונות התיאום בהחלט היה הרמוני, וכל בעיה הייתה נפתרת במהירות. כאשר יש לכם ויכוח לוהט ואף אחד אינו מוכן לוותר, אתם צריכים לזכור להסתכל על עצמכם. תלמידים אחדים מאמינים שהוויכוח הוא למען הדאפא אחרי הכל, והם משתמשים בזה לכסות על ההחזקות שלהם. כאשר אתם עושים דברים עבור הדאפא, התחרותיות שלכם, התשוקה להתפאר, האחיזה ברגשות שלכם כשאתם מרגישים שקוראים תיגר על המוניטין שלכם, והחזקות אחרות אולי יתערבבו פנימה.

מתרגל: עבור אלה שאף פעם לא שמעו על פאלון גונג, האם יש צורך להזכיר את הרדיפה בסין?

המאסטר: כמובן שאתם צריכים, משום שבמוקדם או במאוחר הוא ישמע על זה.

מתרגל: מאסטר, אמרת בעבר שכאשר אנחנו משתפים פעולה היטב ועושים דברים יחד אנחנו בעלי עוצמה. האם זה מדויק לומר שתלמידי הדאפא ככלל לא הראו ליכוד?

המאסטר: הגוף הכולל של הדאפא איננו מלוכד? זה לא מדויק, זאת טעות לומר זאת. האמת היא, אף אחד אינו יכול להזיק לפא. אף ישות חיה מלבדי, ואף חיים או אלוהות אינם יודעים את הפא שלי. וחוץ מאלוהויות בודדות בהתחלה שראו את הצורה של חלק קטן ביותר של הפא הזה, אף יצור חי אחר ביקום כולו לא יודע באמת את צורת הביטוי האמיתית של הדאפא. הפאלון שאתם יכולים לראות הוא ההתבטאות בצד של הגונג, אבל בנוגע לפאלון שבאמת מייצב את הפא, אף ישות חיה מלבדי אינה יכולה לראות אותו – וזה עוצמתי ללא גבול. (מחיאות כפיים)

הפא הזה מצוי בכל דבר ביקום החדש, וכל דבר חדור בג'ן-שן-רן. בנוגע לעד כמה טוב תלמידי הדאפא משתפים פעולה זה עם זה, זהו עניין של הבנה של הדאפא וטיפוח אישי. הפא הוא מושלם, הוא משהו שאף אחד אינו יכול לגעת בו או לראות אותו, ואף יצור חי אינו יכול להזיז אותו. אני מביא איתי את הדאפא ואת כל הדברים שנוצרו על ידו, ובה בעת אני מתקדם במהירות ובחוזקה, מתקדם אל עבר היקום כולו, אל עבר המיקרוקוסמי ביותר, אל עבר האלוהויות האדירות ביותר, ואל עבר כל הדברים שיש, מתקדם בהמשכיות אל עבר פני-השטח השטחיים ביותר, אל עבר הרמה הנמוכה ביותר והעולם. אף אחד אינו יכול לחסום את זה, זהו כוח שאינו ניתן לעצירה. (מחיאות כפיים) אני עובד על כל הדברים ביקום במהירות ובכוח עצומים.

מתרגל: התלמיד שלך חטא, אבל אני מבקש לכפר על טעותי באמצעות עשיית טוב, האם יותר לי?

המאסטר: כן, אתה רשאי.

מתרגל: תלמידי הדאפא בגואנג-ג'ואו, צ'אנג-צ'ון, בייג'ינג, הוּ-בֶּיי, טיאן-ג'ין, אוסטרליה, ג'יאנג-סווי, גֶ'ה-ג'יאָנג, האנג-ג'ואו, שאן-דונג, יאן-טאי, שינג-טאי, האן-דאן, העיר ג'ילין, העיר ג'אן-ג'יאנג בגואן-דונג, לאן-ג'ואו, תלמידים באנגליה, כל הגוף של תלמידי הדאפא בטורונטו, כל הגוף של התלמידים הצעירים של בית ספר מינג-הווי, קנזאס, העיר פּינג-שיאנג בג'יאנג-שי, שנחאי, קאי'אן, תלמידי דאפא ביפן, תלמידים בניו-המפשיר, תלמידי דאפא בעיר פאנג-צ'נג שבלְיָאוֹ-נינג, גוּאַנְג-שִי, כל הגוף של תלמידי דאפא בסקוטלנד, שִי-הֶה-דְזִי שבשין-ג'יאנג, תלמידי הדאפא של צפון אמריקה, תלמידי הדאפא של יי-צ'אנג, תלמידי דאפא בוונקובר שבקנדה, ווֵי-פאנג, מודאן-ג'יאנג, תלמידי הדאפא של הר אֶה-מֶיי, כל גוף תלמידי הדאפא של הֶנְג-יָאנג, שאן-שי, ותלמידי הדאפא של רוסיה – כולם שולחים את ברכותיהם למאסטר.

המאסטר: תודה לכולכם (מחיאות כפיים)

מתרגל: לאחרונה בפעילויות שלנו, אנו לעתים קרובות מראיינים אנשים רגילים ומפלגות פוליטיות וקבוצות שונות. כיוון שהם מראים תמיכה בדאפא, זה עלול להוביל לכך שהרבה אנשים יחשבו שיש לנו נטיות פוליטיות.

המאסטר: מה שאני חושב זה שזאת אינה בעיה ואין זה משנה איזו מפלגה פוליטית היא שתומכת בנו, משום שהם בראש ובראשונה אנשים, הם ישויות שצריכות להינצל, ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מה אנשים שיש להם מניעים רעים הולכים לומר. מה שהדאפא מכַוֵון אליו זה הלבבות של אנשים, אנו לא מכוונים לארגונים, וזה בסדר עבור כל אחד לתמוך בדאפא. כל מי שמשחק תפקיד חשוב בנוגע לדאפא, זה טוב, זה הם בוחרים את העתיד שלהם. (מחיאות כפיים) אין לנו מטרות פוליטיות, ואיננו מסתכלים על ארגונים כשלעצמם. אנו מסתכלים רק על הלבבות של אנשים.

מתרגל: במהלך ביצוע שיחות טלפון, [גילינו] שבסין יש מספר קטן של תלמידים ותיקים שנראה שהם מעגנים בתוכם פחדים מהרדיפה, והם אינם רוצים לומר שום דבר או שהם משנים את הנושא. ויש תלמיד ותיק אחד שהגיע לארה"ב, ושלאחרונה, עקב ההחזקות שלו למוניטין ולרווח, נראה שהוא עזב את הטיפוח ולעתים קרובות נפגש ביזמתו עם אנשים רגילים, ולעתים רחוקות ביותר הוא משתתף בפעילויות דאפא. הייתי רוצה לשאול את המאסטר, האם אנשים אלה יכולים עדיין לטפח?

המאסטר: אם לטפח או לא זה תלוי באדם עצמו, זה הכול בידיו של האדם להחליט לעצמו. אם אדם רוצה לטפח אז הוא מטפח, ואם לא – אז לא. אתם יכולים רק להשיא לו עצות טובות. אני לימדתי אותו את הפא הזה, ואני יכול להציל אותו כאשר הוא מטפח, אבל אם הוא רוצה או לא להינצל, זה משהו שאדם מחליט לעצמו. מעולם לא הכרחתי אף אחד, ותלמידי דאפא לא יכריחו אף אחד גם כן. מה שאני עושה נובע באופן שלם מחמלה, וזה באופן מוחלט לטובת כל הישויות החיות.

במקור לא רציתי לדבר כל כך הרבה היום, אבל איך שלא יהיה דיברתי עד כמה שדיברתי. (מחיאות כפיים ארוכות) יש הרבה, למעשה, שאני לא צריך לבטא בפירוט. תלמידי הדאפא הם כולם בוגרים למדי כעת, ויש הרבה שאתם מבינים. לפעמים כאשר אני רואה את המאמרים שכתבתם אני באמת מתפעל, ואני מרגיש גאה בכם, אני מרגיש שתלמידי הדאפא באמת הגיעו לבשלות, ואתם באמת מסוגלים להבין את הפא שלימדתי, באמת להבין אותו ברמה עמוקה. הבנה זו מבוססת על אמיתות הפא והיא צומחת מתוך מחשבות נכונות. כאשר מבהירים את האמת כעת, תלמידי דאפא רבים עושים באמת עבודה מעולה ועושים את זה ביציבות. הם עושים דברים ברוגע, עם מחשבות נכונות נחושות, וברציונליות, והם אינם מפחדים מקשיים. כל הדברים של העתיד של תלמידי הדאפא נולדים מהעשייה שלכם של שלושת הדברים, ובייחוד מהבהרת האמת. כאשר אני רואה את כל הדברים שאתם עושים אני חושב: באמת מדהים, אתם באמת באמת הגעתם לבשלות.

בהווה אני לא אומר שום דבר, או אומר מעט מאוד, בשל סיבה. זה כדי להניח לכם באמת ללכת בדרך שלכם עצמכם באימות הפא, לתת לכם להבין בצורה נכונה את כל הדברים של עצמכם ואת המוסריות האדירה שלכם. למעשה הדבר החשוב ביותר שדיברתי עליו היום הוא העניין של הצלת כל הישויות החיות. התרכזתי בנושא זה, ואני רוצה שתיעשו אפילו יותר ברורים לגביו. יש הרבה דברים שאתם יודעים כיצד לטפל בהם, ואם הייתי מדבר עוד ובפירוט יתר הייתי שולל מכם את ההזדמנויות שלכם ליצור את העתיד, את ההזדמנויות שלכם לצעוד בדרך שלכם עצמכם, אז לעתים קרובות אני לא רוצה לדבר יותר ואני רק צופה בכם בשקט. אני יודע שאתם באמת נעשיתם יותר ויותר בשלים.

ואותו דבר לגבי תלמידי הדאפא בסין. בתוך הרדיפה הם נעשו יותר ויותר חזקים, הגיוניים וצלולי דעת – ונקודה זו היא החשובה ביותר, צלולי דעת – הם יודעים כיצד לטפל בדברים, וזה לא רק שהם יודעים כיצד לטפל בדברים: בנוגע להרבה דברים הם עשו עבודה אדירה. תלמידים שעושים טיפוח אמיתי חייבים לאמת את הפא, ומספר עצום של תלמידים עשו עבודה נהדרת כל הזמן. הדיווחים שיוצאים [מסין] הם מקרי הרדיפה הדרמטיים ביותר. המציאות היא שיש הרבה שפעלו מצוין, רק שהם אינם אומרים כלום בעצמם ופשוט עושים דברים בשקט. יש הרבה דברים יוצאים מהכלל. הרבה תלמידי דאפא פעלו באופן יוצא מהכלל. מאוחר יותר כולם יבינו את זה.

כשאני רואה את זה אני באמת מרגיש מרוצה (מחיאות כפיים), אני מרגיש שתלמידי הדאפא שלי לא אכזבו אותי. כאשר דיברתי בעבר, נהגתי לומר שלא עשיתי את הדברים לשווא. אבל כעת כבר אינני יכול לנסח זאת בדרך זו, משום שכעת זה לא רק עניין של לא לעשות דברים לשווא: אני מרגיש שתלמידי הדאפא באמת בשלו מתוך מיתון המזג, שהם באמת מאמתים את הפא, ושהם באמת צועדים את הקטע האחרון של המסלול אל האלוהִיוּת. (מחיאות כפיים סוערות)

 

עודכן בתאריך 24.11.2021

עדכון אחרון בתאריך 16.2.2023