הרצאת הפא בוועידת הפא בוושינגטון די. סי. בשנת 2003

20 ביולי, 2003
לי הונג-ג'י

 

שלום לכולם. (מחיאות כפיים סוערות)

יש יחסית יותר אנשים בוועידה הזאת ואולם אחד לא מספיק להכיל את כולם. למעשה כבר הייתי בארבעה אולמות בזה אחר זה. (מחיאות כפיים)

מה-20 ביולי 1999 ועד ה-20 ביולי השנה עברו ארבע שנים שלמות. גם הרדיפה הזאת נמשכה במשך ארבע שנים וגם תלמידי הדאפא סבלו בארבע השנים האלה מבחן ללא תקדים. איננו מכירים ברדיפה הזאת, אבל היא קרתה. כתלמידי דאפא, ברדיפה הזאת, איך עליכם להתגבר על הרדיפה הזאת שהכוחות הישנים כפו עלינו ולסרב לתכנונים האלה של הכוחות הישנים ואיך ניתן ללכת בדרך של תלמידי דאפא באופן נכון, איך להציל יצורים חיים ברדיפה הזאת - כל זה היא האחריות שההיסטוריה הטילה על תלמידי הדאפא. על תלמידי הדאפא לעשות את הדברים האלה וצריך גם לעשות אותם היטב. המעשים שלכם הוכיחו שפעלתם טוב מאוד, וזה הרעיד את היקום וזעזע את כל היצורים החיים שביקום.

היקף הרדיפה המרושעת הזאת אינו מה שבני האדם יכולים לדמיין ויש גם את האלמנטים המפחידים שמאחורי זה. הרדיפה הזאת נגד ההמונים שונה מרדיפות שהיו בעבר. מטרת הרדיפה שלהם והשיטות שננקטו הן כה נבזיות ואכזריות ובחברה הם הסתירו את זה ככל יכולתם. הרוחות הרקובות והנבלים שבעולם האנושי ניצלו את כוח המשטר הזה, ביצעו רדיפה כזאת שהיא השפלה והנבזית ביותר, בעלת היכולת הרבה ביותר לשקף את הטבע הרע, והמוסווית עם חוסר בושה נתעב ביותר וללא תקדים והיא לגמרי מבוססת על שקרים. הרדיפה נגד תלמידי הדאפא היא רצינית וגם הרדיפה כלפי היצורים החיים חמורה. המין האנושי מרגיש שזאת התעללות בזכויות האדם של המין האנושי, בחופש האמונה ובטבע האנושי הבסיסי. למעשה זה מהווה נזק והפרעה חמורים של האלמנטים הרעים ביקום לתיקון הפא ולהליכה של כל היקום לקראת העתיד. כל אלה שהשתתפו ברדיפה הזאת יישאו אחריות היסטורית. כל מי שהשתתף לא יוכל להשתחרר מהמקום העתידי שהם קבעו בעצמם בתקופה הזאת.

ברדיפה הזאת, כל כך הרבה אנשים בעולם הורעלו. ליצורים חיים כה רבים נגרמה ההתפוררות של הגופים השמימיים העצומים שקשורים אליהם, בגלל שאנשי העולם מורעלים. מדוע צריך לתקן את הפא? זה כדי להציל את היצורים החיים של היקום. הצלת כל היצורים החיים של היקום, גורמת ליצורים חיים לא טובים להפוך להיות טובים, גורמת ליצורים חיים בעלי חטאים לסלק את החטאים שלהם, גורמת ליצורים החיים המעוותים להיות מורכבים מחדש ולהיות יצורים חיים טובים. הדאפא יביא למין האנושי יופי שכזה, יביא ליצורים החיים ביקום יופי שכזה. אבל ברדיפה הזאת, באמת גרמו לכך שיצורים חיים רבים איבדו את ההזדמנות להינצל ולזכות בהצלה. כתלמידי דאפא, הדיכוי הזה שנתקלתם בו הוא ללא תקדים. מהיבט אחר, בגלל שאתם תלמידי דאפא, יכולתם להתעמת מול הדברים האלה וגם יכולתם לעבור את המצוקה העצומה הזאת. העובדות הצביעו על כך שעברתם את זה. השטף של הרוע כבר מתדרדר במהירות רבה. בחברה האנושית, בין אם זה בסין או בסביבות אחרות, ראיתם שלרוע הזה כבר אין את השטף המשתולל שהיה לו בזמנו והופחתו הנזקים של היצורים החיים ושל תלמידי הדאפא בזמן שהם סובלים רדיפה, דבר שהוא בלתי נפרד מהמאמצים המשותפים של כל תלמיד דאפא. מובן שהשטף העצום של תיקון הפא מאיץ ומתקדם במהירות רבה יותר. אבל לפני שהשטף העצום של תיקון הפא מגיע, כדי למנוע ולהפחית את ההרעלה של תלמידי הדאפא ושל המין האנושי כולו, אפילו של קבוצות נרחבות יותר של יצורים חיים שקשורים אליהם, כדי להפחית את הנזקים האלה, תלמידי הדאפא הקריבו הרבה מאוד. כל תלמיד דאפא שהולך בדרך אימות הפא מיישם את היכולות שלו באופן מלא, מממש את המומחיות שלמד בחברת האנשים הרגילים, כדי לאמת את הפא, להציל את היצורים החיים ולהבהיר את האמת, ופעלתם טוב מאוד.

למעשה, הרדיפה שהאנשים הרגילים סבלו ברדיפה הזאת היא אפילו חמורה יותר. בתעמולה מרעילה ושקרית שכזאת, זה גרם לכך שאנשים רבים כבר לא יכולים להינצל. ויחד עם האדם הזה שלא ניתן להצלה, במקור שלו שממנו הוא בא, קבוצות גדולות יותר ורבות יותר של יצורים חיים ברמות גבוהות שונות שמתחזקות את החיים שלו - גם כן יתפוררו בעקבות זאת. כשמדברים על כך, זה רק משפט, אבל שינוי עצום כזה שמתרחש ביקום ממש הוא מפחיד. כשגופים שמימיים קוסמיים רחוקים מתפוררים, כשבני אדם רואים את זה, הם חושבים שזה מפואר ומתייחסים לזה כנושא למחקר. כשכוכבים קרובים שנמצאים מול העיניים מתפוררים, למין האנושי כבר לא תהיה תחושה כזאת של פאר. אבל כשהגופים השמימיים העצומים, היצורים החיים הענקיים האלה מתפוררים, כמה מפחיד הדבר הזה? כמה יצורים חיים יש בפנים! יצורים חיים לאינספור ולאינסוף ייהרסו, וכל זה זה מה שהאלמנטים הישנים בתוך היקום עשו. לפי התפיסות המעוותות שבתוך היקום, הם תכננו בתיקון הפא שלי את מה שהם רצו לפלוט, מה שהם רצו לשמור, ותכננו את כל מה שהם רצו. כל זה זה לא מה שאני רציתי במקור וזה הפריע באופן חמור לתיקון הפא והפריע באופן חמור להצלת יצורים חיים. לכן כל האלמנטים האלה שהשתתפו והפריעו לתיקון הפא, עד ליצורים החיים הרעים כאן אצל בני האדם, יישאו אחריות היסטורית ובהחלט לא יוכלו להתחמק מזה.

במובן הזה שתלמידי הדאפא מאמתים את הפא, אנחנו לא מכירים בתכנוני הכוחות הישנים, אבל ידעתי שהכוחות הישנים יופיעו, או בצורה הזאת או בצורה אחרת. זה בגלל שמה שמושפע במהלך תיקון הפא זה לא יצורים חיים בודדים אלא היצורים החיים של כל היקום, ואף יצור חי לא יכול להתחמק מהשינוי העצום הזה של היקום. לכן כל היצורים החיים המושפעים יחזיקו בהבנה שלהם לגבי תיקון הפא, כך שהם יתייחסו לעניין הזה של תיקון הפא עם התפיסה שלהם. ככל שרמת המשתתף תהיה גבוהה יותר, השפעת ההפרעה על תיקון הפא תהיה גדולה יותר. כל מחשבה או פעולה שלו יהפכו את השמיים ואת הארץ למטה. לכן בסופו של דבר, הרדיפה הזאת נגרמה מהשוני בהבנות ברמות העליונות ביותר של היקום. מה שהם חושבים ורוצים גרם להפרעה לתיקון הפא של היקום. לכן ידעתי שכל זה יהיה כך, ידעתי שכשהיצורים החיים ברמות הנמוכות יושפעו הם יצאו ויעשו את מה שהם רוצים לעשות, אולי באופן זה ואולי באופן אחר. לכן הכוח הזה - זה שתלמידי דאפא שומעים את הפא בעולם הזה, מקבלים את הפא, מטפחים ומתרגלים ומקימים בסיס לדאפא - זה כדי שאפשר יהיה להציל יצורים חיים במהלך התקופה הזאת וגם להקים את המוסריות האדירה של תלמידי הדאפא, כך שהם יהיו היצורים החיים הקדושים ביותר שנבראים על-ידי הדאפא. יש גם הרבה תלמידי דאפא שנדרו נדרים חגיגיים בהיסטוריה, שיצילו את היצורים החיים ויעשו את מה שהם צריכים לעשות בתקופה האחרונה של היצירה-התייצבות-התנוונות-הרס של היקום.

בתיקון הפא הזה, תלמידי הדאפא מממשים את הנדרים שלהם ועושים באופן מלא את מה שהם צריכים לעשות, במיוחד אלה שפועלים היטב מימשו את הנדרים שלהם. לא משנה מה, או עד איזו דרגה נרדפים תלמידי הדאפא ברדיפה הזאת, כל מה שמחכה לתלמידי הדאפא הוא הנפלא ביותר. זה בגלל שהחיים והמוות שרואים בעולם האנושי הם לא החיים והמוות האמיתיים של היצורים החיים. לכן לא משנה עד איזו דרגה תלמידי דאפא נרדפים ברדיפה הזאת, הם יזכו לכבוד והדר באותה הדרגה. מההיבט הזה, לגבי תלמידי הדאפא ברדיפה הזאת - כשמדברים ביתר דיוק - לא משנה כמה גדול הסבל שאתם סובלים כעת, מטפחים לא רודפים אחרי הרווחים וההפסדים של העולם הזה. עצם הטיפוח הוא לשאוף להגיע לשלמות, לכבוד והדר של נצח החיים. אז כתלמידי דאפא, למעשה קיבלתם בסביבה שכזאת הזדמנות לאימון, לאימות הפא ולהפגנת המוסריות האדירה של התעוררות נכונה שלכם לחוק הגדול. (מחיאות כפיים) ואילו אלה שבאמת הורעלו הם היצורים החיים האחרים. הם יאבדו באמת את החיים. למרות שהיצורים החיים האלה שסבלו רדיפה איבדו את הכל בעולם הזה, הרודפים עצמם הם אלה שיאבדו לנצח את הכל של החיים שלהם. עקרונות הפא של היקום הם הוגנים - זה בטוח כך.

לכן כתלמידי דאפא, לא משנה כמה קשה קטע ההיסטוריה הזה שעברנו, אין מה להתעצב. מה שאנחנו חושבים בלב זה להציל את היצורים החיים. אתם צריכים לממש את החיים שלכם שהגיעו לכאן למען הפא ואת המשמעות של בואכם הנה. לכן אין לנו מה להתחרט וגם כל מה שמחכה לתלמידי הדאפא זה דברים נפלאים. מה שמעורר רחמים זה אנשי העולם האלה שנרדפו והכוחות הישנים עצמם. הסוף שלהם יהיה באמת מצער.

הלכנו מה-20 ביולי של שנת 1999 עד היום. הזמן לא ארוך, אבל אתם מרגישים שזה ארוך מאוד. זה בגלל שהרגשתם באופן אישי את סביבת הטרור שנגרמה על-ידי הכוחות הרעים. הרגשתם את הסבל ואת המצוקה של הלחץ הנפשי שנגרם למשפחות המטפחים והקושי שנגרם למטפחים. לכן מרגישים שהזמן ארוך מאוד. למעשה בתיקון הפא של כל היקום, זה הרף עין. התחושה של זמן ארוך או קצר נגרמת מהזמנים של הממדים השונים. דקה או שנייה יכולות לאפשר ליצור חי לעבור תקופת חיים שהוא בעצמו מרגיש שהיא ארוכה. עשרת אלפים שנה יכולים לאפשר ליצור חי לעבור תקופת חיים שנראית מהירה מאוד. למעשה בכל מהלך תיקון הפא, מתרגלים רבים שלנו חשבו במצבים קשים מאוד בזמנו: "מתי הרדיפה הזאת תסתיים?" עכשיו אנשים שאומרים את זה הם מעטים יחסית. כולכם מאוד רציונאלים ואתם יותר צלולים לנוכח הרוע והכרתם את המטרות של היצורים החיים הרעים השונים וגם הבנתם בבירור מהי האחריות שלנו כתלמידי דאפא.

למעשה כשאנחנו מסתובבים ומסתכלים אחורה אחרי שעברנו את הקטע הזה של ההיסטוריה, זו באמת תחושה ייחודית. עברנו דרך סביבה כה חמורה שכזאת, יצאנו מתוך קטע ההיסטוריה המרושע ביותר של המין האנושי, וזה בגלל שזה לא נגרם על-ידי המין האנושי עצמו, אלא על-ידי כך שהיצורים החיים של כל היקום ממוקדים כאן. הביטויים האלה של הרדיפה הזאת בעולם האנושי הם מה שכל היצורים החיים ברמות השונות מבטאים כאן באמצעות ההתנהגות האנושית. לכן מה שתלמידי הדאפא נושאים זה לא רק סבל ולחץ שמובאים על-ידי בני האדם, אלא מה שנגרם מהשתתפות של גופים שמימיים ברמות מאוד גבוהות, אפילו השתתפות של גופים שמימיים של רמות שונות רבות יותר. כל היצורים החיים של היקום מתבוננים במין האנושי ושלושת העולמות הפכו למוקד היקום.

מובן שאת הרדיפה הזאת, היצורים החיים הישנים ברמות גבוהות זממו כבר מזה שנים רחוקות בהיסטוריה. אמרתי ששלושת העולמות נבנו עבור תיקון הפא ושביקום של העבר בכלל לא היה התפיסה הזאת של שלושת עולמות. יש גם מתרגלים ששאלו אותי: "המורה, האם לרקיעים גדולים אחרים יש שלושה עולמות?" אמרתי שאין. זה בגלל שתיקון הפא של היקום זה בדיוק כאן וזה נעשה בדיוק כאן, לכן שלושת העולמות נבראו כאן. כל היצורים החיים בתוך שלושת העולמות האלה, כל גבעול דשא, כל עץ, כל רגב, כל אבן, מבני אדם ועד לחפצים - באו בשביל הפא הזה. הזמן שבעבר, מנקודת המבט של כל היקום, לא היה ארוך. אבל בעיני יצורים חיים ברמות השונות של היקום, הזמן היה מאוד ארוך. הרבה יצורים חיים כבר לא יודעים את הסיבה שבגללה נוצרו שלושת העולמות, הם שכחו את המטרה הבסיסית שבגללה נוצרו שלושת העולמות. אמרתי בעבר גם שהכל בא בשביל הפא הזה. כל היצורים החיים בתוך שלושת העולמות באו בשביל הפא, נוצרו בגלל הפא ונבראו עבור הפא, אבל לא כל אחד מתפקד באופן חיובי בהתנהגות. באשר לאלה שלא משחקים תפקיד חיובי בהתנהגות שלהם, בתכנונים של הכוחות הישנים בזמנם, הם חשבו שהם תרמו לפא, לכן הכוחות הישנים חשבו שהיצורים החיים האלה צריכים להגיע לשלמות גם כן. אני אומר שזה לא בסדר! הרדיפה הזאת עצמה לא מוכרת במהלך תיקון הפא. כל אלה שמשחקים תפקיד שלילי משתתפים ברדיפה של הכוחות הישנים וייפלטו. זה בטוח כך, לא משנה מי היית בעבר.

הרבה מתרגלים אומרים שהמורה הוא כל-כך רחום. לומר זאת ביתר דיוק, למעשה אני לא נמצא בתוך חמלה ואני גם לא נמצא בתוך רוע. אם הייתי נמצא בתוך חמלה, כל היצורים החיים השליליים היו נפלטים ביקום עד שלא היה נשאר אף אחד, היקום היה מאבד את האיזון והיצורים החיים היו חיים ללא משמעות כתוצאה מכך. אם הייתי נמצא בתוך רוע, איך היצורים החיים הטובים היו חיים? היקום היה הופך להיות גוף דמוני. אין לי את כל זה ואני לא נמצא בתוך כל זה, אבל אני יודע את כל זה, אני יכול לשלוט בכל זה ואני גם מאזן את כל זה. עקרונות הפא של היקום הוגנים לחלוטין. באתי עם מחשבות רחומות, עם השאיפה של הצלת כל היצורים החיים. (מחיאות כפיים סוערות) עובדות הוכיחו שאני עושה את זה. דווקא הכוחות הישנים הם שהפריעו לתיקון הפא הזה.

בזמן הנוכחי הכוחות הישנים כבר נפלטו לגמרי עד הסוף. מהצורה הגבוהה ביותר ועד לאלוהויות כביכול, היצורים החיים המנוונים האלה שתוכננו על-ידי הכוחות הישנים האלה להשתתף בתיקון הפא ולהשפיע על תיקון הפא ברמות שונות - נפלטו עד הסוף והם אינם עוד. הידיים השחורות האלה שעושות את הדברים באופן ספציפי גם כן נמצאות בתהליך עקבי של היפלטות מוחלטת. זה לא שאנחנו לא רחומים. בגלל הנזק שהם עשו, זה גרם להשמדה של יצורים חיים עצומים, לאינספור ולאינסוף. הסיבה היא שאם לא ישמידו את היצורים החיים האלה, תיקון הפא לא יוכל לחתור קדימה ואי אפשר יהיה להשיג את ההזדמנות האחרונה ההיא של ההתפוררות הסופית הכוללת של הגופים הרקיעיים, לכן העניין מאוד חמור.

כשמדברים על זה, כל הדברים האלה שאנחנו נתקלים בהם בעולם האנושי אינם מקריים והם גם לא דברים שקורים בצורה פשוטה כאן אצל בני האדם. במהלך תיקון הפא והצלת יצורים חיים של תלמידי הדאפא, אנחנו לא יכולים לספר לאנשים עקרונות פא גבוה יותר, כי האנשים לא יוכלו לקבל את זה ולא יבינו את זה. לכן זה כשלעצמו גרם לקושי גדול בהצלת יצורים חיים. לכל יצור חי יש את הצד הצלול שלו, אבל לכל אחד יש גם את הצד הלא צלול שלו. דווקא החלק הזה של האדם שעל פני השטח של העולם הזה, מה שנמצא באותו העולם יחד עם תלמידי הדאפא הוא החלק הלא צלול. החלק הלא צלול הזה, במאבקים אחרי הלידה למען תועלות של העולם האנושי, ראשו מלא באלמנטים לא טובים. במיוחד בתקופה האחרונה המוסריות של המין האנושי התדרדרה באופן דרסטי, ומעל זה, המפלגה ה-X שהופיעה בסין גרמה לעיוות ולהתנוונות של מנטליות האנשים הסינים. הם אפילו לא יכולים להבדיל בבירור בין טוב לרע. כל זה מפריע באופן חמור להינצלות של היצורים החיים. אז דרגת הקושי היא גדולה בטיפוח-תרגול ובהצלת יצורים חיים של תלמידי הדאפא. אבל כתלמידי דאפא, אתם לא יכולים לוותר בגלל שזה קשה, כי זו אחריות שההיסטוריה הטילה עליך. זה גם הנדר הגדול המפואר שלך, דבר שחיכית לו הרבה זמן.

יש מתרגלים שבמהלך הבהרת האמת נתקלים לעתים קרובות באלה שלא מקשיבים, לא מקבלים או אפילו מתנגדים. אתם לא יכולים לתת להתנגדות של אדם אחד לגרום לכם למכשול בלב, לגרום לכם לאבד את האומץ להציל את היצורים החיים. תלמיד דאפא ... מהו תלמיד דאפא? הוא יצור חי שנברא על-ידי החוק הכביר ביותר, (מחיאות כפיים סוערות) הוא חזק כמו אבן ובלתי ניתן להשמדה כיהלום. לְמה נחשב משפט של אדם רע בין אנשים רגילים? "לא משנה כמה אתה רע, אינך יכול לגרום לי להשתנות. אני דווקא רוצה לסיים את הייעוד ההיסטורי שלי ואני דווקא רוצה לעשות את הדברים שתלמיד דאפא צריך לעשות." - זה בגלל שעלינו להיות ברורים, שבין היצורים החיים בחברה האנושית וביקום כבר יש את אלה שלא ניתנים להצלה, רבים אפילו כבר לא יכולים לשמוע את האמת. במהלך הבהרת האמת תתקלו באנשים כאלה. עליכם להיות ברורים ורציונאלים, שמה שאנחנו עושים זה להציל את אלה שכן ניתנים להצלה. אבל כתלמידי דאפא, אתם מטפחים חמלה, כך שעליכם להיות רחומים. לא משנה אם הם מקבלים או לא מקבלים, עליכם להתייחס אליהם באופן רחום ואינכם יכולים להתחרות עם אנשים רגילים או להתייחס ליצורים החיים עם לב של אדם רגיל. פשוט עשה את מה שאתה צריך לעשות עם חמלה, לא משנה אם הם מקבלים או לא מקבלים. חמלה זה דבר שנובע מטיפוח ולא ביטוי חיצוני. זה בא מתוך הלב ולא דבר שעושים כדי להראות לאנשים. זה דבר שקיים תמיד ולא משהו שמשתנה בעקבות הזמן או הסביבה.

כשנעבור את הקטע הזה של ההיסטוריה ונסתכל אחורה, אם כל תלמיד דאפא יוכל להגיד: "עשיתי את מה שהייתי אמור לעשות." (מחיאות כפיים) זה יהיה הכי יוצא מן הכלל. (מחיאות כפיים ממושכות) אבל יש גם מתרגלים רבים שאינם הוגנים כלפי עצמם ולא ממשו את מה שהם רצו לעשות ומה שההיסטוריה העניקה להם. מזל שהרדיפה הזאת עדיין לא הסתיימה לגמרי ויש עדיין הזדמנויות. באשר לשאלה איך תשלימו ואיך לפעול, זה יהיה תלוי בכם. מאז היום שבו התחלתי ללמד את הפא, אמרתי שאני הוגן כלפי בני אדם, הוגן כלפי החברה ואני גם הוגן כלפי כל היצורים החיים. (מחיאות כפיים סוערות) כל מה שאמרתי ימומש בעתיד והנדר שנדרתי גם כן ימומש בעתיד של ההיסטוריה. (מחיאות כפיים)

לא משנה כמה ארוך התהליך ההיסטורי שהמין האנושי עבר, התהליך של כמה אלפי השנים, למעלה מעשרת אלפי השנים של קיום כדור הארץ, בעיני האלוהויות זה היה תהליך מאוד מהיר. הזמן כאן הוא שיצר מין הבדל של זמן עבור היצורים החיים. כיצורים חיים שהגיעו לשלושת העולמות, כתלמידי דאפא שנמצאים בתוך שלושת העולמות, כולכם יודעים ששלושת העולמות האלה לא היו קיימים בעבר בהיסטוריה של היקום. אמרתי גם בהרצאות פא רבות שהמטרה של הבריאה שלהם היא שהם ישמשו לתיקון הפא כאן, בשלב האחרון של היצירה-התייצבות-התנוונות-הרס של היקום. אם לא היה ניתן לאפשר להם באמת לשחק תפקיד של תיקון הפא בתיקון הפא הזה, כלומר אם תיקון הפא הזה לא היה מצליח, או שבמהלך תיקון הפא במקום הזה של המין האנושי בכלל לא הופיעה הגישה החיובית של בני האדם כלפי הדאפא וגם תלמידי הדאפא לא פעלו היטב, אם כל אחד מההיבטים לא הלך טוב, שלושת העולמות כבר לא היו קיימים ביקום של העתיד. כלומר המקום הזה היה נעלם בעתיד הקרוב. אבל תלמידי הדאפא פעלו היטב ועשו את מה שעל תלמידי דאפא לעשות וגם המין האנושי הביע את הצד החיובי וגם אני השלמתי כאן את מה שאני רציתי. (מחיאות כפיים)

למרות שחלק מהיצורים החיים השתתפו ברדיפה, יצורים חיים רבים היו אדישים, יצורים חיים רבים לא תמכו אפילו במצב שהייתה להם היכולת. אבל אנשים בקנה מידה רחב יותר, יצורים חיים בקנה מידה רחב יותר אהדו ותמכו, כלומר הם הביעו את הצד החיובי שלהם. יכולתֶם לערוך כאן טיפוח-תרגול, יכולתֶם לאמת כאן את הפא וגם המורה יכל להשלים כאן את מה שרציתי. גם היצורים החיים כאן יצרו הזדמנויות עבור עתידם. לכן בעתיד שלושת העולמות יתקיימו לנצח. (מחיאות כפיים)

לאחרונה עשינו הרבה דברים ספציפיים ואתם ראיתם את זה. במיוחד אמרתי בוועידת פא קודמת שהשנה היא שנה רבת אירועים, דברים רבים באמת קרו מאז התחלת השנה הזאת. באשר לכנופיית הנבלים הפוליטיים בסין, מספר פקידים גבוהים שרודפים את הדאפא הורשעו בבתי משפט בארצות הברית וראש הנבלים הגדול נתבע בבית משפט; מגיפת הסארס שאתם יודעים עליה שמזהירה את האנשים, הצרות שנגרמו מהסעיף 23 בהונג קונג, השיטפון הענק הזה בסין, ובייחוד תחנת הטלוויזיה שחושפת את הרדיפה ומשדרת בכל העולם - כל הדברים האלה נתנו מכות חזקות לרוע. הם חושבים שכל אלה הם אסונות, כולל המצב הנוכחי הזה של הדאפא. כל אלו נראים כאילו הם ביטויים טבעיים, אבל אם היצורים החיים הרעים לא היו מסולקים, הרבה דברים לא היו מצליחים. זה בגלל שמאחורי בני האדם יש את האלמנטים שלהם. הם מילאו את המקום של בני האדם - הם לא רק שלטו בבני האדם, אלא מילאו את מקומם של האנשים. כשהבהרתם לבני אדם את האמת, הם שלטו על האנשים שלא יקשיבו, בעצם השדים שלטו עליהם.

עד היום, אפשר להגיד שהכוחות הרעים, הכוחות הישנים, האנשים רעים בעולם הזה וכל האלמנטים האלה שרודפים את הפא כבר חלפו לרוב. כשמסתכלים קדימה, יקרו שינויים גדולים יותר במצב במהירות רבה. זאת אומרת שהקטע הזה של ההיסטוריה יחלוף תוך זמן מאוד קצר ויעבור מהר מאוד לדברים של השלב הבא. יש תלמידי דאפא ששאלו כל הזמן בעבר: "מדוע אין הרבה מתרגלים חדשים במהלך הפצת הפא בתקופה הזאת?" מובן שיש את האלמנט של שליטה של הרוע, יש את האלמנט שהכוחות הישנים חוסמים. זה שלא סילקתי אותם ישירות זה בגלל שהקבוצה הבאה של האנשים היא העניין של הקבוצה הבאה. התקופה הזאת היא כדי שתלמידי הדאפא יטפחו לבשלות, יצילו יצורים חיים ויאמתו את הפא. אז כשמסתכלים על המצב הנוכחי, שטף תיקון הפא עומד להתפרץ לכאן, כך שהרבה דברים מסולקים בהדרגה גם כן וזה נוגע בהדרגה בממד השטחי ביותר. לכן באזורים מסוימים מתרגלים חדשים מתחילים להיכנס בזה אחר זה. אם זהו המקרה, המצב ישתנה במהירות רבה.

מה שאמרתי זה עתה הוא, שלא משנה מה, עברנו את הקטע הזה של ההיסטוריה. לא משנה אם זה מה שהוענק לנו או מה שהכוחות הישנים כפו עלינו. תלמידי הדאפא עשו במהלך הרדיפה הזאת את מה שתלמידי הדאפא שלנו היו צריכים לעשות. זאת אומרת ברדיפה הזאת, הקמתם את המוסריות האדירה שמגיעה לתלמידי הדאפא. הייתם הוגנים כלפי היצורים החיים, הייתם הוגנים כלפי עצמכם ואתם גם ראויים להיות הישויות המוארות שתהפכו להיות. (מחיאות כפיים סוערות)

באשר לדברים יותר ספציפיים, אינני רוצה לדבר יותר מדי, כי לאחרונה וועידות פא נערכות די בתכיפות וגם דיברתי די הרבה. לגבי הרבה דברים אתם עדיין בתהליך הבנתם, כי רבים מהנושאים שאני מדבר עליהם אינם רק דברים שטחיים ואתם עדיין קוראים אותם. לכן הפעם זה רק בגלל שוועידת הפא הזו שלנו היא מאוד נהדרת, כך שרציתי לבוא לפגוש את המתרגלים. בייחוד יש הרבה מתרגלים מאזורים רחוקים שלא ראו אותי הרבה זמן, אז רציתי גם לנצל את הזדמנות הזאת להיפגש עם המתרגלים ולראות אתכם. זהו. (מחיאות כפיים סוערות ממושכות)