הוראת הפא בוועידת הפא במערב התיכון של ארה"ב בשנת 2003

לי הונג-ג'י

22 ביוני 2003 ~ שיקגו

שלום לכולם! (מחיאות כפיים סוערות)

אפשר להגיד שאכן יש לנו הפעם אירוע כביר (מחיאות כפיים סוערות), ומספר המתרגלים רב למדי. כולכם ראיתם, שכאשר חושבים לאחור, מאז ה-20 ביולי 1999 ועד היום עברנו תקופה לא ארוכה, אך מרגישים שהיא ארוכה מאוד. בתקופה הזאת עברתם כה הרבה. כל הדברים שאין להם תקדים בקוסמוס התרכזו בעולם האנושי הקטן, כל הדברים שהכוחות הישנים תכננו בקוסמוס כדי להפריע לתיקון הפא פעלו כאן. כל הדברים שבאו למען הפא, שנוצרו בגלל הפא ונבראו עבור הפא – התבטאו בתקופת הזמן הזאת. במיוחד המתרגלים שבסין עברו רדיפה ללא תקדים, וברדיפה הזאת הרוע השתמש במערך שלם של כל אמצעי הרדיפה הכוללים את אלה מכל הזמנים ומכל הארצות. התחבולות של הרוע אזלו.

כשמסתכלים על המצב הנוכחי, אף שאני ותלמידי הדאפא עברנו את פרק ההיסטוריה הזה שנכפה עלינו על ידי הכוחות הישנים, זה היה יתרון עבור תלמידי הדאפא. המחשבות הנכונות והפעולות הנכונות היוצאות מן הכלל של תלמידי דאפא רבים ראויות להערכה, ויש להגיד שזה יוצא דופן. הכוחות הישנים כפו את זה עלינו, אבל אחרי הכול, רבים מתלמידי הדאפא פעלו ממש טוב ברדיפה הזאת. תלמידי הדאפא הקימו, תוך כדי אימות הפא, את המוסריות האדירה של ישויות מוארות שחושלו על ידי הדאפא, והקימו את הפאר שאין לו תקדים של אימות הפא על ידי תלמידי דאפא במהלך תיקון הפא (מחיאות כפיים סוערות).

עברתם כה הרבה בשנים האלה. כולכם עברתם ברדיפה הזאת מבחנים של מצוקות וצרות. העניין הזה עדיין לא הסתיים – אתם עדיין מאמתים את הפא, אתם עדיין הולכים בדרך שעל תלמידי הדאפא ללכת בה. עד שהאלמנטים המרושעים ינוקו לגמרי אין עליכם להרפות את הערנות, ועדיין צריך להשקיע יותר מאמץ בסילוק מוחלט של האלמנטים המרושעים האלה שרודפים את תיקון הפא ורודפים את תלמידי הדאפא. למעשה הכוחות הישנים האלה הם רק מצוקה גדולה שתוכננה בקוסמוס עבור תיקון הפא שלי. בזמן ההוא לא הייתה אף ישות שחשבה שאני אוכל לעבור אותה. לכן במצב הבנה כזה, רבות מהישויות הגבוהות בקוסמוס נקטו גישה של "משקיפים מהצד". הישויות שהשתתפו ניצלו את ההזדמנות של תיקון הפא ועשו את הדברים שהם רצו בלי שום היסוס בכלל. אבל לגבי העניין הזה עצמו, מלכים ושליטים רבים בקוסמוס יודעים שהוא קשור לקיום ולהרס של הגוף הרקיעי – אם תיקון הפא הזה לא יצליח, שום דבר לא יישאר. אבל הם לא רצו להשתנות באופן יסודי. אז בדיוק תחת השפעה של מצב מחשבה מסובך שכזה, הישויות האלה של רמות שונות הפגינו את התחומים האמיתיים שבתוך לבם ואת ההתנהגות שלהם.

בגלל המצב המסובך הזה של הישויות של רמות גבוהות, ההשפעה על שלושת העולמות הקטנים, במיוחד על העולם האנושי ועל הישויות החיות של שלושת העולמות – הייתה פשוט עצומה. מחשבה אחת למעלה גורמת לשוני גדול מאוד בהתנהגות של הישויות החיות של רמות שונות למטה. מחשבה אחת למעלה יכולה לגרום לכך שהשמים והארץ יתהפכו למטה. לכן כשמסלקים את הדבר האחרון ההוא של הכוחות הישנים, זה לא יהיה הגבול של הגוף הרקיעי של הקוסמוס, ותיקון הפא לא יסתיים. אבל מהנקודה הזאת, לכוחות הישנים אין עוד המשך למעלה ואין כבר אלמנטים הקשורים לכוחות הישנים. הופעת הכוחות הישנים בגוף הרקיעי תוכננה לגמרי מהנקודה הזאת למטה. לכן, אם הייתי אז הולך באמת לפי הדרך שתוכננה על ידי הכוחות הישנים, כשזה היה מגיע לשם, כל תיקון הפא הזה שלי היה מסתיים בלי שהמצב הקיים ישתנה, ולכל מה שנעשה לא היה שום הבדל מהמאפיינים המעוותים שהיו בקוסמוס הישן קודם לכן, כך שתיקון הפא הזה היה נעשה לשווא. המלכים העצומים האלה שבגוף הרקיעי חשבו שאף לא ישות אחת תוכל לעבור מצוקה כה גדולה, ושהצלחת תיקון הפא היא בלתי אפשרית. אלוהויות רבות בקוסמוס אמרו לי: "בהצלחה". במה שהן אמרו, אתם יודעים, יש משמעות עמוקה. הן חשבו שזה בלתי אפשרי לחלוטין לעבור את זה. אבל אני עברתי את זה. (מחיאות כפיים סוערות ממושכות)

בעולם הזה, תלמידי הדאפא עברו את זה במהלך אימות הפא (מחיאות כפיים סוערות). בתהליך הזה עברתם הרבה. אבל כיוון שיש לכם לבבות של אנשים רגילים ויש לכם החזקות רבות שאינכם מסוגלים לוותר עליהן עדיין, אז בתהליך אימות הפא הזה של תלמידי הדאפא אנשים רבים סטו מהדרך ועשו טעויות שאין על תלמידי דאפא לעשות, ולעתים קרובות הופיע חוסר תיאום בשיתוף הפעולה וכל אחד החזיק בדעה שלו. אבל לא משנה מה, אני אומר לכם, תלמידי הדאפא, העובדה שיכולתם לעבור את זה תחת נסיבות קשות כל כך, זוהי המוסריות האדירה הגדולה ביותר, מוסריות אדירה ששום דבר אינו משתווה לה. (מחיאות כפיים סוערות) כל דבר הוא חסר חשיבות מול אימות הפא של תלמידי הדאפא, שהוא הדבר הגדול ביותר. ואתם עשיתם את זה! (מחיאות כפיים סוערות)

יוצא מן הכלל, באמת יוצא מן הכלל! לפעמים אני מסתכל לאחור על הדרך שתלמידי הדאפא הלכו בה וגם היא יוצאת מן הכלל. מדוע אני אומר כך? בהיסטוריה האנושית מעולם לא היה מקרה שבו מטפחים מאמתים את הפא. גם בהיסטוריה של הקוסמוס לא היה אירוע כזה של תיקון פא. אפילו אלוהויות לא שמעו על המושג הזה של "תיקון פא". ובאשר לאיך לאמת את הפא בעולם האנושי זה עוד יותר כך שאין מודלים לחיקוי. זה לגמרי תלוי בתלמידי הדאפא עצמם שהלכו בדרך תיקון הפא הזאת וסללו דרך כזאת של אימות הפא, ומשאירים לעתיד, לישויות החיות של העתיד, לחברת האנשים הרגילים של העתיד, ולכל הישויות החיות של תחומים שונים בעתיד את הצורות והמצבים של הטיפוח-תרגול, של אימות הפא ושל קיום הישויות החיות ברמות שונות בעתיד. לכן זה בעל חשיבות עליונה. אם אתם לא הולכים היטב בנתיב שלכם בתיקון הפא הזה, זה יגרום גם לנזק לעתיד. ככל שתלכו טוב יותר את הנתיב שלכם, כך הנתיב של חיים שאתם סוללים לעתיד יהיה מוצק יותר, מושלם יותר ובלתי ניתן להריסה. אין זה עניין רגיל. כדור הארץ נראה קטן, אבל כל הישויות החיות מכל הקוסמוס, כל הגופים השמימיים העצומים ירדו לכאן, והמקום הזה הפך להיות נקודת מוקד של הישויות החיות – המקום הזה הפך להיות נקודת המוקד של הקוסמוס. לכן מאז תחילת תיקון הפא שום דבר שנעשה כאן אינו עניין קטן.

הישויות שאתם מצילים כשאתם מבהירים את האמת ומצילים ישויות חיות גם הן אינם אנשים רגילים פשוטים. מאחורי כל אדם יש קשרים קוסמיים עמוקים יותר המסתעפים ממנו וקשורים אליו. לכן מה שאתם מצילים אינו אדם אחד, וייתכן מאוד שזו קבוצה עצומה של ישויות חיות, אפילו קבוצה עצומה של ישויות חיות ברמה גבוהה מאוד. אמרתי שכל מה שמוענק לתלמידי הדאפא אינו פשוט ושהכול כביר ביותר. אבל בנסיבות נורמליות שום דבר ממה שאנחנו עושים במהלך אימות הפא אינו נראה כמו נס או כמו מעשה אלוהי. על פני השטח הכול הוא בצורה ההיא של אנשים רגילים. לכן כשמסתכלים על זה, הרבה דברים נראים כאילו שעושים דברים של אנשים רגילים. במיוחד כשמדובר בכל האנשים האלה שאינם מכירים את הדאפא – הם חושבים שכל מה שאנחנו עושים הם דברים של אנשים רגילים. למעשה זה לא אותו דבר. המהות שונה, ונקודת המוצא, היעד, והמטרה שאנחנו רוצים להשיג הם שונים מאלו של אנשים רגילים. אנחנו איננו רוצים להשיג דברים כלשהם של אנשים רגילים בין אנשים רגילים. אנחנו איננו מתעניינים בכסף של אנשים רגילים, בפוליטיקה או בכוח של אנשים רגילים. אתם מטפחים, ותלמידי דאפא רוצים להגיע לשלמות בטיפוח. בתיקון הפא הזה הוצג באופן מלא שהדברים שתלמידי הדאפא עושים הם מה שאנשים רגילים אינם מסוגלים להשיג או לעשות. מדוע באימות הפא תלמיד דאפא אחד יכול להשתוות לעשרה או למאה איש? ראיתם גם במהלך אימות הפא שהמוסריות האדירה של מטפח שתלמידי הדאפא בסין הציגו לנוכח חיים ומוות היא מה שאנשים רגילים אינם מסוגלים להשיג וזה אינו משהו שאנשים רגילים יכולים לעשות. נוסף לכך, הרדיפה הזאת היא לא בת יום או יומיים, אלא נמשכת כבר כמה שנים. היכולת לצלוח זאת תחת ייסורים ממושכים נוראים כאלה אינה משהו שניתן להשוות עם נשיאת סבל זמני או עם משהו שנעשה מתוך דחף. לכן אני אומר שתלמידי הדאפא הם יוצאים מן הכלל. היום אני יכול להגיד לכם באופן זה: תלמידי הדאפא הם כבירים, אתם הקמתם את פאר הדאפא באימות הפא בעולם האנושי (מחיאות כפיים סוערות).

כשמסתכלים על המצב הנוכחי, כבר אי אפשר להשוות אותו עם ה-20 ביולי 1999. ב-20 ביולי 1999, כשנרדפנו באופן החמור ביותר על ידי הרוע הזה, היינו פחות או יותר במצב של מִגננה – הרוע רדף אותנו ואנחנו התייגענו בהסברה לאנשי העולם שאנחנו נרדפים – היינו פּסיביים מאוד. עכשיו המצב כבר אינו כזה. אפשר להגיד שהדברים הרעים בכל הרמות הנמוכות הושמדו עד כדי כך שמעטים נשארו, ופרט למספר קטן של אנשים רעים שהם שולטים עליהם, היכולת שלהם לשלוט כרצונם על אנשי העולם כבר פחות או יותר סולקה. כתוצאה מכך, אנשי העולם מתעוררים, וחושבים על דברים מחדש, משום שכבר אין עליהם שליטה חיצונית. אלה הם ההישגים שלכם במהלך אימות הפא. נוסף לכך, כל הרדיפה הזאת מורכבת משקרים, מהשמצות, ומהאמצעים השפלים והנבזיים ביותר שאינם יכולים לשאת את אור היום. הם אינם מעזים לאפשר לאנשים לדעת, משום שאחרי שאנשי העולם יבינו את המצב האמיתי הם יזדעזעו. לכן הבהרת האמת של תלמידי הדאפא היא הדבר בעל העוצמה הגדולה ביותר. חשיפת הרוע וחשיפת הרדיפה הזאת היא הדרך היעילה ביותר לסלק ולרסן אותם.

במעשיכם פעלתם היטב ומילאתם תפקיד כזה. לכן באשר לכל הרדיפה הזאת, המצב של היום כבר אינו כמו קודם. במיוחד מחוץ לסין, כבר עברנו מפסיביות לאקטיביות. היצורים הרעים כבר נמצאים במצב של מגננה, כי האלמנטים הרעים כבר התמעטו מאוד, והאנשים המנוצלים בכנופיית הרשע משתנים גם כן. אפשר להגיד שהניסיון של הרוע לרדוף את הפאלון גונג מחוץ לסין כבר נכשל לחלוטין (מחיאות כפיים סוערות).

בסין הרדיפה של הרוע גם כן הולכת לקראת כישלון. כפי שראיתם, היות שהאלמנטים הרעים כבר מעטים מאוד, הרוע יכול רק להשתמש בכלי התקשורת שהוא עדיין יכול לשלוט בהם כדי להפיץ שקרים, אבל האנשים כבר אינם מאמינים לו. באמצעות הבהרת האמת הן בסין והן מחוצה לה, תלמידי הדאפא כבר גרמו לקבוצה עצומה של אנשים להבין את המצב האמיתי של הרדיפה. ואפילו האנשים האלה שנשארו מאחור כי לא למדו את הפא לעומק בהתחלה, או שלא היו נחושים, ואלה שרק התחילו ללמוד את הפא זמן קצר לפני שהרדיפה החלה, יצאו החוצה שוב. בזמנו בסין היו באמת מאה מיליון אנשים שלמדו את הדאפא. אז לאנשים האלה יש הרבה קרובים וחברים וכולם מבהירים את העובדות. זה כבר גרם לקבוצה עצומה של אנשים להבין את הרוע של הרדיפה הזאת. אז זה אומר שהסיכוי שהרוע יוכל לשלוט על אנשים כבר הולך ומתמעט עוד ועוד. האנשים שניתן לשלוט עליהם גם כן יתמעטו עוד ועוד. פחות ופחות אנשים יאמינו לתעמולה השקרית של הרוע, וזה יגרום לעוד יותר תיעוב אצל האנשים. היצורים הרעים עצמם גם כן פוחתים. עבור הרוע עצמו זה כבר מפחיד ביותר!

המפלגה המרושעת אף פעם לא הודתה בשום טעות שלה בפני העם. לא משנה כמה גרוע הדבר שהיא עשתה, כמה נורא הוא היה, היא תמיד אומרת בדיעבד: "המפלגה שלנו תמיד צודקת" (הקהל צוחק). לא משנה כמה המשטר שלה נמצא במשבר היא תמיד אומרת: "המצב לגמרי נפלא" (הקהל צוחק). כאן אינני רוצה להתעסק עם המפלגה המרושעת באופן כלשהו. אני מעלה את זה משום שראש הרשע שרודף אותנו צעק: "המפלגה צריכה להביס את הפאלון גונג". אבל אני לא רוֹצֶה להביס אוֹתָךְ, מפלגה מרושעת – את לא שווה את זה. זו את, המפלגה המרושעת, שרודפת את עצמך עד להתמוטטות בשעה שאת רודפת את העם ואת ההמונים, ובמהלך הרדיפה עודדת את השקר, הרוע, הסכסוך והשחיתות ואיבדת את לבבות האנשים. אנשים רבים שגילו את האמת מהרהרים: "השלטון הזה מסוגל לעשות אפילו דברים רעים שכאלה ומסוגל להמציא כל מיני שקרים. האם שלטון כזה אינו מפחיד?" במיוחד אחרי שהאמת של התקרית [של ההצתה העצמית] בטיאננמן נודעה לאנשים, כל האנשים חושבים ומהרהרים באופן מקיף: "האם המפלגה הנתעבת עשתה דברים באופן זה בכל הקמפיינים הפוליטיים שלה?"

מקרב האנשים הסינים, מחציתם נרדפו פעם על ידי המפלגה המרושעת. כפי שאתם יודעים, לפני שיוסד משטר המפלגה המרושעת היו הרבה אנשים עשירים שבתיהם נשדדו ורכושם חולק. הם אפילו הוצאו להורג ונשלחו לבתי סוהר. בקמפיינים הפוליטיים הרבים כמו "הקמפיין לדיכוי מתנגדי המהפכה", "שלוש ההתנגדויות וחמש ההתנגדויות", "הקמפיין לסילוק מתנגדי המהפכה", "המהפכה התרבותית" – אנשים סינים רבים נרדפו. לכן כשמסכמים את הכול, יותר ממחצית האנשים הסינים סבלו רדיפות שונות. התעמולה המכוונת, המעוּוֶתֶת, והמעַוֶותת את לב האדם של המפלגה המרושעת באמת גרמה למין התעוותות של לב האנשים הסינים, וערבבה את המפלגה ואת האומה הסינית לתוך מושג אחד. לכן פעמים רבות, לא משנה כמה גדול הדבר הרע שהמפלגה המרושעת עשתה, האנשים חשבו שהשלטון צדק. הפעם זה אחרת. אנשים חושבים על זה.

אז כשמסתכלים על המצב הנוכחי, בסין הרבה אנשים חושבים על הנושאים האלה בקור רוח. זה כשלעצמו מספיק כדי להוות את האיום הגדול ביותר על הרוע. האלמנטים הרעים נמצאים בכל הממדים. כדי לוודא שראש הנבלים המרושע הזה בבייג'ינג יוכל לבצע רשע, בייג'ינג נחתמה באופן ההדוק ביותר. זה שמחלת הסארס יכלה להופיע בבייג'ינג, ואפילו יכלה לפרוץ לתוך ג'ונג-נאן-האי ולהפיל כמה חברים מהוועדה המַתְמֶדֶת של הפוליטבירו, אני אומר לכם, זה אינו עניין פשוט של מחלה מדבקת כפי שחושבים אנשי העולם. זה המקום החתום באופן ההדוק ביותר על ידי הרוע. הרוע כבר הושמד עד לדרגה כזאת והוא כבר אינו מסוגל להגן על הקן שלו, לכן אלוהויות היו מסוגלות לפרוץ לתוך המרכז ההוא של הרוע (מחיאות כפיים סוערות). ראש הנבלים הזה ראה שאין תקווה, אז הוא ברח לשנחאי. הוא אמר לאנשים להגן על שנחאי עם החיים שלהם. על מה הוא מדבר? אפילו האנשים הרגילים חשבו שזה לא רציונלי. איך תוכל להגן עם החיים? המחלה באה בדיוק במכוון לחיים שלך וזה לא יעבוד אפילו אם תירה בה עם רובה (הקהל צוחק). אפילו פצצה אטומית לא תעזור (הקהל צוחק). למעשה מה שהוא אמר היה מתוך הבנה, כי הוא אינו בן-אדם. מה שיש בתוך העור האנושי שלו הן הרוחות הרקובות המרושעות, והרוחות האלה הן אלה שדיברו: הקן שלו נכבש אז הוא רוצה להגן על שנחאי עד מוות. האם אפשר להגן עליה? אפילו הקן שלך, שנחתם באופן ההדוק ביותר נפרץ, האם ניתן להגן על שנחאי? מיד מחלת הסארס פרצה בשנחאי באופן נרחב. "הַסתירו את זה!" מה שהוא מסתיר זה לא מספרים שנאספו. הוא לא אוסף. הוא אומר לפקידים למטה: "בַּמָקום שבו מופיעה מחלת הסארס, הפקיד יפוטר על המקום". אף פקיד לא מעז לדווח. אז באופן זה, מחלת הסארס "נעלמה". באשר לכמה אנשים ימותו, זה בכלל לא אִכפת לראש הנבלים הזה – כל עוד הוא יכול לשמור על עצמו. אז עכשיו הרוע גם לא מעז להישאר בשנחאי ומתרוצץ ממקום למקום (הקהל צוחק). אז כשמסתכלים על המצב הזה, האלמנטים הרעים האלה כבר אינם מחזיקים מעמד ואין להם תקווה (מחיאות כפיים סוערות).

היצורים הרעים אמנם משתוללים, אבל הם כולם רועדים מפחד. הם מפחדים. מובן שלפני שהיצורים החיים הרעים ינוקו לחלוטין, הם עדיין יגרמו לאנשים רעים לעשות דברים רעים. כשהאנשים הרעים נשלטים על ידי הרוע הם מאבדים את הרציונליות. כשהם נרגעים הם כולם מפחדים. כל שיחת טלפון של המתרגלים גורמת להם להיות כה מזועזעים שהם אינם מסוגלים להירדם – הם מפחדים עד כדי כך. גם ראש הנבלים המרושע ההוא ראה את הסוף שלו – "אין שום דבר לעשות לגבי פרחים נובלים" – אין שום דבר שהוא יכול לעשות. ההחמרה המתמדת של הרדיפה נגד הפאלון גונג השאירה אותם ללא דרך חזרה. הם החמירו את הדברים צעד אחר צעד, השתוקקו להפיל אותו בבת אחת, כך שהם בכלל לא השאירו לעצמם דרך מוצא. תעמולת הכָּזָב עדיין מופקת ללא הרף. הם אינם יכולים לתת לאנשים הסינים הסבר לדברים, אינם יכולים לתת לאנשים ברחבי העולם הסבר לדברים – השלטון הסיני תמיד משקר ומרמה את הציבור, ממציא שקרים, ממציא חדשות מזויפות, והוא רדף למוות כל כך הרבה אזרחים מן השורה מכלל החברה. כמה זה מרושע. האם השלטון הזה עדיין יכול להתקיים? כאשר האנשים האלה יוצבו נוכח חברה עתידית שיש בה מערכת משפטית שלמה, הם לא יוכלו לברוח מהאחריות הפלילית שלהם! (מחיאות כפיים סוערות) האם הם לא מפחדים? הם מפחדים.

מובן שכל זה, בין אם מדובר ברדיפה או בזה שהרוע הולך לכיוון נפילה, העניין הזה עדיין לא הסתיים. לכן כתלמידי דאפא, אינכם יכולים להרפות את עצמכם באימות הפא ועלינו לעשות את זה במאמץ רב יותר. במיוחד אלה שלא פעלו היטב או שיצאו החוצה מאוחר, חייבים לקחת את ההזדמנות האחרונה לפעול היטב. משום שכאשר הרוע באמת לא יהיה יותר, העניין הזה יסתיים.

אם העניין הזה לא היה מתרחש, הייתי פותר עבור תלמידי הדאפא, בצורה לגמרי חיובית, את כל הטובות והטינות ההיסטוריות שתלמידי הדאפא היו נתקלים בהן במהלך הטיפוח-תרגול, כמו גם את כל סוגי הצרות וכל סוגי הקשרים והטינות ההיסטוריים של הישויות החיות מכל סוג שנתקלתי בהם במהלך תיקון הפא. הרדיפה כן הופיעה, אז נכון שחלק מהאנשים לא פעלו היטב ופעלו לא לעניין. כיוון שלא פעלתם היטב, הזדרזו והשלימו את הנזק שנגרם מכך שלא פעלתם היטב. כתלמידי דאפא, אם אתם רוצים לעשות היטב את הדברים מעתה ואילך, עליכם לייחס יותר חשיבות לטיפוח של עצמכם.

כל אחד משלושת הדברים שעל תלמידי הדאפא לעשות הוא עיקרי ביותר. כל הדברים של ההגעה לשלמות בטיפוח-תרגול האישי שלכם משולבים באימות הפא שלכם, לכן עליכם לפעול היטב, ואתם חייבים גם למצוא את ההחסרות שלכם ולהתגבר עליהן במהלך תיקון הפא. מדוע מתרגלים באזורים מסוימים משתפים פעולה טוב מאוד ואילו באזורים מסוימים משתפים פעולה לא כל כך טוב? אי אפשר להגיד שכאן אצלנו יש מרגלים שמפריעים, או להגיד שזה בגלל סיבה זו או אחרת. למעשה אמרתי מזמן, שכאשר הלב שלכם ישר מאוד, מרגל לא יעז להישאר כאן. יהיו לו רק שתי אפשרויות: אחת היא שהוא יוטמע על ידי השדה החיובי, כי השדה הטהור והישר הזה שתלמידי הדאפא מקרינים יכול לסלק את כל הדברים הרעים שבמחשבות ובהכרה של האדם. שדה טהור וישר מפורר אותם, מפורר את כל הדברים הלא נכונים שבהכרה של האדם. זהו ביטוי נוסף של הצלה ושל חמלה. כשכל הדברים הלא טובים שבהכרה של האדם יפוררו וייעלמו וכל מה שיישאר זו הכרה פשוטה וטהורה, האדם יכיר במה שנכון וטוב. אז האם הוא לא עבר הטמעה? האפשרות האחרת היא שהוא יברח מהר ככל שיוכל, כי קארמת המחשבה ומושגים רעים של אדם רע מפחדים להתפורר.

אז מדוע יש אנשים המסוגלים לחדור אלינו לכאן? מובן שזה נדיר מאוד. מדוע בתקופה ההיא היו אנשים שאפילו סיפקו מודיעין לרוע? זה בגלל שהשדה שלנו אינו טהור, אינו ישר, ואינו יכול לשרת את הפונקציה של הצלת ישויות חיות והצלת חיים. הוא אינו יכול להרתיע את הרוע. האין זאת בעיה שלנו עצמנו?! עדיין יש אנשים שמדברים ומדברים, מעירים על מי מרגל, על האדם הזה ועל האדם ההוא. האם הבעיה אינה נובעת מאיתנו? כן. לכן מעתה ואילך אתם צריכים ללמוד עוד יותר טוב את הפא, כך שהמחשבות הנכונות שלכם יהיו חזקות יותר, ותהיה לכם יכולת גדולה יותר להציל ישויות חיות.

כמו כן, יש מתרגלים שלנו שהרבה פעמים מדברים בחוסר אחריות. כשיש חילוקי דעות הם לא מסתכלים על דברים באופן חיובי וברוגע, אלא זורקים משפט קר שמבטל משהו של מישהו אחר. הַציגו את הרעיונות הטובים, שתפו פעולה ברצינות זה עם זה, זהו הדבר הנכון לעשות. במיוחד כשעושים משהו כגוף כולל, עליכם עוד יותר לשתף פעולה היטב. למשל בהבאת ראש הנבלים המרושע ההוא לבית משפט הפעם, זה דורש שיתוף פעולה כולל של כולם ויש לכם קולות המהדהדים מכל רחבי העולם. אז מההיבט הזה, שיתוף הפעולה שלכם היה בעל עוצמה. אני רואה שזה טוב יחסית בתקופה האחרונה, אבל יש גם מקום לשיפור.

למה הכוונה "מקום לשיפור"? אתמול מתרגל שאל אותי: "מאסטר, מדוע מועצת זכויות האדם של האו"ם הפכה להיות כך? ארצות הברית העלתה מספר פעמים את נושא זכויות האדם של סין אבל זה נדחה ברוב קולות. בסוף אף אחד אפילו לא העלה את הנושא. מאוחר יותר אפילו שלטון שמפר באופן חמור את זכויות האדם קיבל את תפקיד יושב הראש". עלינו לחשוב על דברים ברוגע, ואז לפעמים נוכל באמת להבין את הדברים בבירור: זה לא שהאלמנטים החיוביים אינם עובדים, אלא שלפעמים קל לכוחות הישנים לנצל את הפרצות בדברים שאנחנו עושים. למשל כשעושים דברים, רבים מאיתנו משתמשים בחשיבה אנושית כשאנחנו חושבים על רעיונות, ואתם ניסיתם לעשות כל מה שאתם יכולים כדי לעצור את הרדיפה הזאת, ואתם רוצים שאנשים רגילים יעצרו אותה. יש אנשים החושבים: "מדוע ארצות הברית לא מפילה את השלטון הנבזי הרע? מדוע היא לא יוצאת למלחמה?" יש גם אנשים שחושבים: "בכל העולם יש כל כך הרבה מדינות דמוקרטיות. מדוע הן לא משמיעות קול? מה עושה האו"ם ברגע הזה?" כך זה נראה על פני השטח. למעשה אני אומר לכם, מה משתקף בזה? אנחנו יותר מדי תלויים בבני אדם. אם הרדיפה הזאת הייתה נעצרת על ידי בני אדם, כמה מביש זה יהיה עבור תלמידי הדאפא! – אנחנו לא היינו מאמתים את הפא, לא היינו מקימים את המוסריות האדירה במהלך הרדיפה. אנחנו, תלמידי הדאפא, לא היינו סוללים את הדרך שלנו. אמרתי שהדרך הזאת תושאר עבור העתיד. האין זה עניין קריטי? לכן הכוחות הישנים היו יכולים לנצל את הפרצות. אתם תליתם את תקוותכם באנשים רגילים, אז הכוחות הישנים גרמו לכך שההצעות שלהם נדחו ברוב קולות. עדיין תליתם את תקוותכם באנשים רגילים, אז הם גרמו לכך שאפילו אי אפשר להציע הצעות והוציאו את ארצות הברית ממועצת זכויות האדם. עדיין תליתם את תקוותכם באנשים רגילים, אז הם גרמו למדינה שמֵפֵרה זכויות אדם להיות יושבת הראש. מהלקחים האלה אנחנו צריכים להיעשות יותר רציונליים. עברנו כל כך הרבה. מכל הלקחים האלה אנחנו צריכים להפוך בהדרגה להיות צלולי-דעת.

באשר לעניין הזה שאתם תובעים את ראש הנבלים, אני מתבונן בו ואני גם מסתכל עליכם. כשאני מגלה בעיה מסוימת, אני מדבר עם תלמידי דאפא אינדיבידואליים: "אי אפשר להיות קשורים מדי לאנשים רגילים". אם באמת מביאים אותו למשפט, אם זה באמת יצליח, אם באמת נהיה מסוגלים לקדם את העניין הזה, אז זה יהיה משהו שנעשה על ידי תלמידי הדאפא שלנו. איפה שיש בעיה – לשם עלינו ללכת להבהיר את העובדות: שופטים, עורכי דין וכל האנשים השונים הקשורים לתביעה – הם כולם אנשים שעלינו להבהיר להם את העובדות. כאשר לבבות האנשים יתיישרו, בית המשפט יעמוד לצד הצדק. אז האם זה לא נעשה על ידי תלמידי הדאפא שלנו? האם זה לא נובע מאימות הפא של תלמידי הדאפא? האם זה לא מה שהושג על ידי תלמידי דאפא? אז אי אפשר להגיד שאלו הם אנשים רגילים שמאמתים את הפא, אלא תלמידי הדאפא שהולכים בדרך שלהם עצמם. ההבדל הוא בדיוק כה קטן (צוחק). אני התבוננתי בעניין הזה כל הזמן. אל תאפשרו לכוחות הישנים לנצל פרצות.

למעשה אם מדברים מזווית אחרת, זה שאפשר להביא את הרוע לבית משפט, זה שאפשר להצליח לתבוע אותו, אני אומר לכם, זה גם משום שכמות הרוע כבר קטנה עד לדרגה ההיא. כבר אין לו היכולת להתמודד עם דברים. הוא כבר עסוק מדי בהגנה על חייו כך שאינו מסוגל לעשות שום דבר אחר. אתם ראיתם שכל התביעות שהגשתם בזו אחר זו התקבלו ונדונו בהצלחה. זה אומר משהו. חלק מכם עדיין חושבים: "מה קורה פה?" זה לא שמשהו קורה, אלא שהרוע הולך לקראת נפילה. ב-20 ביולי 1999 הרוע הלך לקראת השיא, בשנים 2000 ו-2001 זה היה השיא, עכשיו זו ירידה והוא נופל לכיוון התחתית.

לְשָרֵש את הפאלון גונג בכל העולם זה מה שהרוע הזה כבר לא מעז לחשוב עליו אפילו בחלום שלו. הם כבר יודעים שלשרש את הפאלון גונג בסין זה בלתי אפשרי, ונוסף על כך, האנשים מתעוררים. אבל הם "רוכבים על נמר וקשה לרדת".[1] הם מחמירים את הדברים וממשיכים להוסיף האשמות. הם הציבו את עצמם יותר מדי גבוה, התחבולות שלהם יותר מדי לא מתקבלות על הדעת, כך שהם לא יוכלו לרדת אפילו אם בונים להם סולם. הם אינם יכולים לרדת, וגם אינם מסוגלים לעמוד, אז הם עומדים ליפול. לפני הרדיפה הזאת הדאפא התפשט מפה לאוזן, ולא גרם להשפעה גדולה מדי בקהילה הבין-לאומית. אבל תוך כדי שהרדיפה הזאת מתרחשת, היא כל הזמן מחזקת את המוניטין של הדאפא וההכרה בו, וממשיכה לדחוף אותו לבמה הבין-לאומית ולעבר פסגת המין האנושי. זאת גם אחת המטרות שלמענן הכוחות הישנים תכננו את הרדיפה הזאת. האם זה לא מה שהתרחש? המין האנושי מקדיש עוד ועוד תשומת לב. לאנשים יש עדיין צד שהוא מרוסן. אבל אם האלמנטים המרסנים יסולקו, אז הגישה של אנשי העולם כלפי הפאלון גונג כבר לא תהיה כמו שהיא היום. היא תהיה כמו הלך הרוח שהיה לכם אז כשקיבלתם את הפא, שברגע שפתחתם את כֶּרֶך הפא הזה מיד ידעתם מהו. עכשיו לא מראים ליותר מאנשי העולם את המשמעות הפנימית של הפא, אז אנשים עדיין לא יכולים לראות את זה, כי זה עניין של השלב הבא. אם אנשי העתיד היו מקבלים את הפא, והיו מתערבבים עם תלמידי הדאפא שלנו, אז בדברים רבים היה קשה לטפל. לכן אני לא דחפתי את זה יותר מדי קדימה. אבל הרבה אנשים לומדים את הפא, מטפחים ונכנסים לתוך הדאפא. למעשה זה מניח בסיס לעתיד. הם יהיו המטפחים של העתיד, ולכן זה גם כן היבט של הצלת ישויות חיות על ידי תלמידי הדאפא.

כשמסתכלים על המצב הכולל, למעשה כך הוא המצב הנוכחי. אל תפחיתו מהחשיבות של שום דבר שתלמידי הדאפא עושים. כל משפט, כל עלון, כל הקשה במקלדת, כל שיחת טלפון, כל מכתב, מְשַֹחֵק תפקיד גדול מאוד. הישויות שהבינו את האמת הן גם כן מדיה חיה. גם הן מבהירות את העובדות. זה יצר השפעה גדולה מאוד בחברה. גם אתם ראיתם את ההישגים וראיתם את הצד בעל העוצמה שלכם. לכן כשפועלים הלאה, תלמידי הדאפא עדיין צריכים לעשות את שלושת הדברים: לטפח היטב את עצמכם, להבהיר את העובדות, ולשלוח מחשבות נכונות כדי לסלק את הרוע.

יש נושא נוסף. אמרתי זה עתה שהאלמנטים הרעים האלה כבר מושמדים עד כדי כך שהם מעטים מאוד. האלמנטים הרעים שדיברתי עליהם הם בעצם הישויות המבולגנות והמוזרות שבממדים אחרים. הם כולם ברמה נמוכה ביותר, אבל הם באו ממערכות שונות של רקיעים גדולים והצטברו כאן. הם שם כשפותחים ממד, והם שם כשפותחים ממד אחר. לכן כשמנקים אותם זה נעשה שכבה אחר שכבה. לפעמים אתם חושבים: "מדוע אחרי שניקיתי יש עוד, ואחרי שניקיתי את אלה עדיין יש עוד?" זה כך. כמו כן, הם מושמדים כגוף כולל, והכמות של הגוף הכולל גם כן הולכת וקטנה, והם הולכים ופוחתים גם ברמות ובמישורים הממדיים השונים.

יש עוד נושא, שאף פעם לא דיברתי אתכם עליו. זה משום שזה לא יעבוד להגיד את זה מוקדם מדי – המאסטר עושה את הדברים האלה לפי סדר. זה שאמרתי לכם לסלק את הכוחות הישנים ולהתנגד להם זה כדי לסרב לגמרי לרדיפה הזאת ולסלק את האלמנטים האלה. את זה אכן הצלחנו לעשות וסילקנו אותם. השמדנו בכמויות גדולות גם את היצורים החיים הרעים האלה שהכוחות הישנים מנצלים, תיקון הפא מתקדם עוד ועוד ומשמיד את הרוע מלמעלה ועד למטה בסקאלה רחבה, ואתם משמידים את הרוע גם בכל הרמות והמישורים כשאתם שולחים מחשבות נכונות. ויש עדיין סוג אחרון של אלמנט. איזה אלמנט? אתם יודעים, התקנתי לכם מנגנון אוטומטי כדי להגדיל את הגונג, וגם כל מיני אלמנטים אחרים, כולל הפאלון וכו'. כמו כן, הפא-שנים שלי גם כן דואגים לתלמידי הדאפא באופן אישי. בה בעת ישנן האלוהויות שיכולות באמת לסייע לתיקון הפא, שמונו על ידי הפא-שנים שלי כדי לעזור. אבל הכוחות הישנים גם כן תכננו באופן שיטתי את האלמנטים שלהם, ובאופן זה הם תכננו באופן ספציפי את כל הדברים האלה שהם רצו. אז זה גרם לכך שכל מתרגל נמצא תחת השפעת התכנונים הספציפיים של הכוחות הישנים ותחת השפעת היצורים החיים האלה של הכוחות הישנים. היצורים החיים האלה, שתוכננו על ידי הכוחות הישנים לעשות דברים ספציפיים, אינם אותו סוג של הישויות הנמוכות והרוחות הרקובות המבולגנות האלה שדיברתי עליהם. יש ביניהם בודהות, טאואים ואלוהויות, אבל כולם שייכים לרמות נמוכות וכולם עושים כאן ברמה הנמוכה הזאת, בעולם האנושי, את מה שהכוחות הישנים הטילו עליהם. הם באים לידי ביטוי בגודל קטן מאוד. לפעמים אתם רואים אותם כמו נקודת אור זוהרת העוברת במהירות. הכוחות הישנים תכננו עוד יותר מהם מסביבי, אבל אני כבר מסלק אותם בכמויות גדולות.

אז איך הם פועלים? אין להם דעות משלהם. זה כאילו שהם מיועדים אך ורק למלא את המשימות שלהם. הם רוצים לבצע עד הסוף את מה שהכוחות הישנים תכננו בעבר שהם יעשו. הם יכולים לשמוע את כל הפא שאני מלמד, אבל הם מסרבים להשתנות. הם לא יפסיקו עד שלא יגמרו לעשות את מה שהם רוצים לעשות, כי המחשבה שלהם זהה לזאת של הכוחות הישנים, הם חושבים שהם אלה שעושים את תיקון הפא, שהם אלוהויות, ושעליהם להשלים את ההוראות של הכוחות הישנים, והם רוצים להמשיך לעשות את זה. בזמן הנוכחי – אף שהכוחות הישנים מסולקים, ואף שהרוחות הרקובות שנשארו ברמות הנמוכות ביותר כבר לא מהוות השפעה גדולה – הפרעות רבות, אלמנטים רבים של רדיפה, הרדיפה המתבטאת באזורים שונים בסין והתעמולה השקרית, כל אלה הם התוצאה מכך שהם שולטים על המחשבות של אנשים רעים. כמאסטר שלכם אני בכלל לא מכיר בהם. הם אינם יכולים לראות שום דבר ממה שאני באמת רוצה לעשות, לכן הם בלגנו ובלגנו בפנים לפני שתיקון הפא שלי מגיע, ויצרו מערכת של דברים. אחרי שתיקון הפא יגיע, אסלק אותם לחלוטין ואת כל מה שהם עשו, ובהרף עין אברא מחדש דברים שהם באמת של העתיד. התהליך שאחרי תיקון הפא זה מה שהיצורים החיים הישנים אינם מסוגלים לראות. היות שהם שייכים לעבר הם אינם יכולים לראות את העתיד. הם אינם יכולים לראות את הדברים של הקוסמוס העתידי, לכן הם מחזיקים בעקשנות בדברים שהם רוצים, כך שהם כל הזמן עשו את הדברים האלה. אז כדי שלא נכיר בכל הדברים שהכוחות הישנים עושים, כדי שלא נכיר ברדיפה הזאת ובהפרעה לתיקון הפא, כדי שנגרום לרדיפה להסתיים בהקדם, וכדי שנלך את הדרך שלנו עצמנו, אי אפשר לא לסלק את ההפרעה הזאת שלהם, כי הם רוצים להשלים את המשימות שהכוחות הישנים הטילו עליהם.

מנקודת המבט של כל תיקון הפא, החטאים שלהם חמורים ביותר והרשע שלהם עצום. אף שהכוחות הישנים סולקו מהיסוד, יש לסלק גם את אלה העושים את הדברים באופן ספציפי. הם הידיים השחורות האמיתיות של הכוחות הישנים ויש להם החזקה לכל הדברים האלה שהם עושים. אמרתי פעמים רבות שהיצורים החיים הרעים והכוחות הישנים מנצלים את הזמן לפני שתיקון הפא מגיע, ואת הפערים שנוצרו מכך שגופים קוסמיים מרמות גבוהות ירדו למטה, והם זרקו עליי קארמה ואת החומרים הרקובים מהקוסמוס ומהעולם האנושי. הם רוצים שאני אשא את הכול ושאני אסלק את זה. אמרתי להם: "אם תעשו כך תצטרכו לשאת את הכול בעתיד". הם לא מתייחסים לזה ואומרים: "קפצת לתוך בור של צואה, האם גופך לא יזוהם בצואה?" הם מתכוונים להגיד: המקום הזה מלוכלך, אז אם באת, האם אפשר שדברים כאלה לא יקרו לך? זאת מידת ההבנה המקסימלית של כל החוכמה של הכוחות הישנים. זה גם משקף את מצב הקוסמוס של התקופה הזאת – וכך הם כולם מבינים את הדברים. אבל הם לא חשבו שכל מה שאני נתקל בו במהלך תיקון הפא, כולל כל מה שלא רציתי בתיקון הפא אלא נעשה בכוח, זה המכשול האמיתי של תיקון הפא, וזה הביטוי האחרון של ההיווצרות-התייצבות-התנוונות של הקוסמוס. הם אומרים שהממד החומרי הזה הוא מלוכלך, אבל זה שהממד הזה מלוכלך נגרם מהשוני בין הרמות שבתוך המבנה של הקוסמוס. זה לא נחשב באמת למלוכלך. אומרים שאלוהות המגיעה לכאן לא מסוגלת לחזור, אבל זה לא מפני שאי אפשר לשטוף את הלכלוך, אלא מפני שהרמה של היצור החי נעשתה נמוכה. הם לא יכולים לחזור בשל ההשפעה של כל מיני מושגים ושל כל מיני יצורים חיים בקוסמוס. אז זאת אומרת שמה שבאמת מזהם אותי, עושה לי צרות, גורם לקושי בתיקון הפא ורודף את תלמידי הדאפא – אינו בעצם האלמנטים המלוכלכים האלה כאן, אלא המושגים המעוותים של יצורים חיים בקוסמוס המתמרנים את האלמנטים האלה. האלמנטים האלה של רמות נמוכות הם ההתנגדויות שנוצרו תחת ההשפעה הספציפית של הכוחות הישנים, מה שגרם למקרים האלה של רדיפה ולכל מיני צרות. זה הזיהום האמיתי. אז כשהם אומרים: "קפצת לתוך בור של צואה, האם יכול להיות שלא תזוהם בצואה?", הצואה אינה הצרה או המכשול. הצואה האמיתית היא למעשה בדיוק הם, הכוחות הישנים, וכל היצורים המנסים לכפות משהו על תיקון הפא. לכן המכשול האמיתי לתיקון הפא הוא דווקא הם. אלו בדיוק אותן הכביכול ישויות של תחומים גבוהים אשר תמרנו את הישויות של רמות נמוכות לעשות את רצונן, התייחסו לישויות בתוך שלושת העולמות כחסרות ערך לחלוטין, ושהן הגורם לאלמנטים הרבים של הקושי עבור הישויות שבעבר ירדו למטה ולא יכלו לחזור.

לכן, כפי שסיפרתי לכם בעבר, אמרתי שאני יודע שזה הכרחי שיופיעו קשיים במהלך תיקון הפא, וידעתי גם עד איזה היקף זה יגיע. למעשה סיפרתי לכם שהכול נמצא בשליטה. בעצם אמרתי שאני יודע שהם יעשו את הדברים האלה וגם שיופיעו הכוחות הישנים. הקוסמוס הזה כבר אינו מספיק טוב, כך שהם יעשו את הדברים האלה. כל מה שהם מחזיקים בו, כל מה שהם תכננו וכל הדברים שהם רוצים – כל הדברים האלה הם בלתי נמנעים. ההתנהגות של אלוהויות ישרות כמובן לא תהיה פזיזה בביצוע רשע כמו היצורים החיים הרעים שברמות הנמוכות. הן כולן ינהגו כמובן באדיבות. אבל האדיבות הזאת היא מעוותת, ומאחורי האדיבות הזאת יש החזקות. וגם, בדיוק בגלל ההתנהגות האדיבה, המכשולים שהן יצרו הם היעילים ביותר לרמות את עצמן ולרמות את האחרים. לולא תיקון הפא, היה באמת קשה מאוד לפרוץ את הדברים האלה.

כדי לסלק לגמרי את כל האלמנטים של הרשע, מעתה ואילך, כשתלמידי הדאפא שולחים מחשבות נכונות, עליהם לנקות באופן כולל את ה"ידיים השחורות" האלה של הכוחות הישנים, כלומר הגיע הזמן לסלק אותן. הן עושות באופן ספציפי את כל הדברים שהכוחות הישנים רוצים לעשות. רק אחרי שמסלקים אותן אפשר יהיה להציל עוד ישויות חיות, והפא-שנים שלי וגם האלוהויות הישרות שבאמת מגינות על הדאפא יוכלו לטפל בדברים בצורה מקיפה. הַתחילו לסלק אותן לחלוטין. רובן נמצאות ברמות נמוכות ושולטות ישירות על הרוחות הרקובות. זה די קל לסלק אותן, כי הרמה שלהן נמוכה למדי, אבל כולן חבויות בממד השטחי ביותר.

העניין הזה שסיפרתי לכם זה עתה חשוב ביותר. החל מעכשיו, בשליחת המחשבות הנכונות, הדבר העיקרי הוא לכוון אליהן ואל הרוחות הרקובות המפריעות לפא שנותרו. מובן שתעשו זאת עדיין כמו ששלחתם מחשבות נכונות קודם. עכשיו כשדיברתי על זה אתם יודעים את זה, וזה יספיק שתהיה לכם מטרה ברורה כשאתם שולחים מחשבות נכונות. אין צורך לחשוב על דברים שהם ספציפיים מדי. שתהיה לכם מטרה כזאת במחשבה: להפסיק לחלוטין את ההתערבות של הכוחות הישנים. (מחיאות כפיים סוערות)

לא סיפרתי לכם את העניין הזה מוקדם מדי, משום שקודם, כל המערכת של הכוחות הישנים והיצורים החיים של רמות נמוכות יצרו אלמנטים מסובכים מאוד. אם היו מנקים אותם יחד עם כל מיני יצורים מבולגנים, אז המצב היה נעשה כאוטי מאוד. עכשיו זה הזמן המתאים. אני גם מתכנן שהאלוהויות הישרות והפא-שנים שלי יטלו פיקוד באופן כולל וישגיחו עליהם בצורה כוללת, כדי למנוע מהם לשבש את הדברים ושלא יצוצו בעיות.

עניין נוסף הוא, שרבים מהיושבים כאן באו ממדינות אחרות, ורבים גם בתפקיד של אחראים. במהלך אימות הפא של תלמידי הדאפא, לא משנה לאיזו מדינה, איזה אזור או איזה גזע אתה שייך, כתלמידי דאפא, ההבחנה הזאת אינה קיימת. כולם גוף אחד. האנשים האלה מהגזע הצהוב שיושבים כאן, היואֶן-שֶן שלכם אינו בהכרח ישות מהסוג הזה. אם אתה מהגזע הלבן, אתה גם אינך בהכרח באמת מהגזע הלבן. כלומר במהלך הטיפוח לא צריכים להיות קשורים לדברים האלה ולא לייחס להם חשיבות. לכן אתם צריכים לשתף פעולה היטב זה עם זה. עכשיו תלמידי הדאפא נעשים יותר ויותר צלולים, כי הם עברו כל כך הרבה, והם נעשים יותר ויותר רציונליים, לכן כשאתם משתפים פעולה עכשיו זה הרבה יותר הרמוני מאשר קודם. כגוף כולל, ככל שאתם משתפים פעולה טוב יותר, הכוח יהיה חזק יותר. כשהכוח חזק יותר, ההשפעה גדולה יותר גם כן. למעשה, במהלך הרדיפה, ותוך אימות הפא שלכם, מה שראיתם בעולם האנושי הוא די רגוע. אבל בממדים אחרים ההשפעה היא עצומה והאפקט שנגרם הוא עצום. בכל פעם שאתם עורכים פעילות, יש קרב גדול בשמים בין טוב לרע. מובן שעכשיו הרוע נעשה מועט יותר ויותר, כמו בניקוי יסודי. מובן שכל עוד הרוע עדיין קיים, הוא ישחק תפקיד מזיק. אין עלינו להוריד את הערנות, ועדיין צריך לשתף פעולה היטב ולתקשר יותר זה עם זה.

לכו היטב את קטע הדרך האחרון של תלמידי הדאפא! דברים נוספים ייאמרו מאוחר יותר. אני גם לא רוצה לומר יותר מדי מחמאות ודברי שבח. זה משום שכולכם תלמידי דאפא, אז כשהמאסטר אומר משהו זה מגיע ישר לעניין. לא אדבר עוד בוועידה הזאת, כי עוד מעט אתם צריכים לאכול. (מחיאות כפיים סוערות ממושכות)

ישויות מוארות כבירות של העתיד (המאסטר מחייך) הֲקימו את המוסריות האדירה הגדולה ביותר שלכם בשלב האחרון של אימות הפא! (מחיאות כפיים סוערות ממושכות)

 


[1] "רוכבים על נמר וקשה לרדת": פתגם סיני שמשמעו: "להיכנס לדרך שאין ממנה מוצא".

התרגום עודכן בתאריך 25.2.2022