פאלון גונג

לרשימת המאמרים למאמר הקודם למאמר הבא

סיור בצפון אמריקה ללמד את הפא

מרץ 2002
לי הונג-ג'י

 

שלום לכולם ! (מחיאות כפיים)

לא התראינו כבר זמן מה. הייתי רוצה לדבר אתכם על מספר דברים. כשאסיים, אם יש לכם שאלות, תוכלו לשאול אותם, ואני אנצל את ההזדמנות הזו כדי לענות לכם.

אדבר בעיקר על שלושה נושאים. הראשון הוא, שעל כולכם לראות בלימוד הפא עדיפות ראשונה. אמרתי לכם את זה לעתים תכופות. אך מה שאומר לכם היום הוא שונה. אני אספר לכם על הסיבות הרחבות יותר. זה חשוב ביותר לכל תלמיד דאפא ללמוד את הפא היטב. זאת כיוון שאתם שונים מכל שיטות הטיפוח בעבר, ושונים מכל המטפחים של העבר, כי המשימות שלכם גדולות. הפא של היקום מועבר כאן - מי יבוא ללמוד אותו? ומה הישויות שבאות ללמוד אותו יעשו? לכל הדברים הללו יש משמעויות נרחבות. אמרתי כי תלמידי הדאפא הם אדירים. למעשה, האחריות המוטלת עליכם היא די גדולה. אתם רק יודעים כי מספר תלמידים כרתו איתי בריתות בעבר. אך האמת היא, שיש הרבה מאוד תלמידים שבאו מרקיעים אדירי-ממדים אחרים, שהם גם מאוד רחוקים ומאוד נרחבים, וגם הם הגיעו כדי לקשור קשרים קארמתיים. ויש גם את אלו אשר נכנסו בתקופה שבה הדאפא מועבר בפעם הזאת כיוון שהדלת הייתה פתוחה לגמרי, והרבה אנשים עם איכות מולדת טובה נכנסו גם כן. אלו הם שלוש הקטגוריות שתלמידי הדאפא שלנו שייכים אליהן.

חישבו על כך, מדוע ישויות מגופים קוסמיים רחוקים הגיעו לכאן? כיוון שתיקון הפא של היקום עמד להתרחש ביקום, והם הנציגים של קבוצות גדולות עד-מאוד של ישויות בגופים קוסמיים רחוקים וברקיעים אדירי-ממדים אחרים. הם באו כדי ליצור קשר קארמתי עם המאסטר, כדי להבטיח שבזמן תיקון הפא הם לא יישארו מאחור תוך כדי הבנייה מחדש של הקוסמוס כולו. מטרתם הייתה לאפשר לישויות החיות שנמצאות שם להינצל. אינספור קבוצות של ישויות עצומות נמצאות שם. אלו אשר יכלו לכרות חוזה איתי, גם הם אינם מגיעים מרקעים פשוטים - הם הגיעו מגופים קוסמיים גדולים גם כן. אם רמתם הייתה מאוד גבוהה, חישבו על זה, האין הם מייצגים גופים קוסמיים גדולים גם כן? יש גם תלמידים שנכנסו כאשר הפא הועבר בפעם הזאת, ורובם באים מרמות גבוהות גם כן.

מה שדיברתי עליו זה עתה הוא, מי יגיע לשמוע את הפא. אם אנשים כאלו הגיעו כדי לשמוע את הפא, חישבו על כך, האין כל תלמיד דאפא מייצג גוף קוסמי עצום אחר? אם זהו המקרה, האין זה כך שאם תלמיד דאפא מטפח את עצמו היטב או לא, קובע האם הישויות החיות של אותם גופים קוסמיים יכולים להינצל או לא להינצל? אני יכול לומר לכם, זהו המקרה בוודאות.

הסיבה היא, שהגוף הקוסמי העצום הזה נמצא מתחתיך, הוא כמעט כמו גופך, כזה כביר אתה. יש שם אינספור ישויות חיות ואינספור יקומים קוסמיים בתוכו. הטיפוח שלכם קובע אם קבוצות הישויות הענקיות האלה הן טובות או רעות, והאם הן תישארנה או לא! אם מביטים מרמת המיקרוקוסמוס, הגוף האנושי שלכם, שבא לידי ביטוי בעולם האנושי, הוא למעשה מערכת ענקית גם. כאשר אתם מטפחים, קודם החלק הזה של גופכם נרפא ונשאר בריא, לאחר מכן הוא בהדרגה משתנה לחומר בעל אנרגיה גבוהה. השינויים על פני השטח אולי אינם גדולים. בתהליך תיקון הפא, היקום עושה פריצות דרך מהמיקרוקוסמוס ועד לפני השטח; ותלמידי הדאפא משתנים אף הם מהמיקרוקוסמוס ועד לפני השטח. בתהליך הטיפוח שלכם, הגופים שלכם שנמצאים במיקרוקוסמוס עושים פריצות דרך ברמות. בתהליך הטיפוח שלהם, לרוב הגדול של תלמידי הדאפא שלנו לא נשאר עוד הרבה ברמת פני השטח שלהם. ככל שהרמה שלכם גבוהה יותר, כך אתם אחראים על יותר דברים. ככל שהרמה שלכם גבוהה יותר, אתם מייצגים יותר ישויות חיות, והגופים הקוסמים שאתם מייצגים עצומים יותר, ואתם תהיו אחראים על התחום ההוא. במילים אחרות, ככל שאתם מטפחים, הגוף האנושי שלכם ממשיך להשתפר ומשתפר עוד יותר כל פעם, ובאותו זמן הוא משתנה לגוף של אלוהות. אם אתם לא מטפחים היטב, כפי שראיתם, השינויים בגופכם הם קטנים יחסית. במילים אחרות, הגוף הקוסמי שאתם מייצגים הוא אותו דבר כמו גופכם - הוא מקושר לגופכם. אולי ישויות חיות רבות לא יינצלו כיוון שלא טיפחתם היטב - כיוון שאתם לא טיפחתם היטב הם לא יכולים להיעשות טובים. זה שאתם לא נפטרים מהחזקות רבות שלכם מהווה הפרעה להם, והם בתורם מהווים הפרעה לכם.

לעיתים קרובות אמרתי לכם, שעליכם ללמוד את הפא היטב. בכל פעם שהייתי נפגש עם תלמידים בוועידות פא או בסביבות אחרות, תמיד נהגתי לומר כי עליכם להפוך את לימוד הפא לעדיפות ראשונה, ושלא משנה כמה אתם עסוקים, אתם חייבים ללמוד את הפא. בזמנו, לא יכולתי לומר לכם דברים ברמה כה עמוקה, ולא יכולתי לחשוף את זה. אך אחרי המצוקה הזו, אתם מסוגלים להבין את הפא באופן עמוק יותר, ונעשיתם יותר בשלים בטיפוח שלכם ובאימות הפא. היום אני יכול לומר לכם זאת: הטיפוח בהחלט אינו עניין אישי של הגעה לשלמות - הטיפוח שלכם הוא הצלת אינספור הישויות החיות בגופים הקוסמיים הקשורים לגופכם, ואשר תולות בכם תקווה אינסופית. הטיפוח של כל אחד מכם הוא הצלה של ישויות חיות בכל רקיע אדיר-ממדים שמימי עצום.

מדוע אני אומר כי תלמידי הדאפא שונים מהמטפחים של העבר? אני אומר כי תלמידי הדאפא הם אדירים, אך רק אם טיפחתם בצורה טובה מאוד ההגעה שלכם לשלמות תהיה מזהירה באמת. ההגעה לשלמות של תלמיד דאפא אינה רק עניין של יצור אחד שפורץ מעבר לשלושת העולמות. חישבו על כך, כאשר אתם מטפחים היטב, רק מעטות מהישויות ביקום הענק נעשות רעות ורק מעטות נפלטות החוצה. וכאשר תחזרו, הן באמת יתייחסו אליכם כאל השליט שלהם, המלך שלהם, ויהיה להן כבוד ללא גבולות כלפיכם, כיוון שאתם הצלתם אותן, הקרבתם למענן, ונתתם להן כל מה שיש להן. אך אם לא תטפחו היטב, הרבה ישויות חיות יפלטו החוצה, כיוון שאנו לא יכולים שלא לפלוט ישויות שאינן ניתנות יותר להצלה. מדוע זה כך? במהלך הרדיפה הזו, ישויות בממדים שונים משחקות תפקיד, בין אם אלה ישויות טובות או ישויות רעות. הישויות הרעות מהוות הפרעה לתיקון הפא ורודפות את התלמידים שלנו, ובאותו זמן הן מהוות הפרעה לכם. לכן עליכם להשמיד אותן ברצינות תהומית. אם לא תטפחו היטב, ישויות רבות יפלטו החוצה, וכשתגיעו לשלמות, כאשר תחזרו בחזרה למקומכם, תגלו כי מספר רב מאוד של ישויות, אשר פעם תלו בכם תקוות אינסופיות, נפלטו החוצה. כך שברקיע הקוסמי אדיר-הממדים הזה, יתכן מאוד כי הגופים הקוסמיים שאתם מייצגים יהיו במצב חלקי ושבור, וישויות חיות לאינספור נפלטו החוצה.

אתם יודעים, תלמידים רבים לא הבינו דברים בצורה צלולה בזמן הרדיפה הזו, וראו בה רדיפה של אדם רגיל כלפי אנשים רגילים. למעשה, הרדיפה הזו היא מבחן מרושע, חסר תקדים, אשר אורגן על ידי הכוחות הישנים. בנוסף, הם לא נותנים לישויות הרעות שבהן הם משתמשים לדעת את המצב האמיתי - הם באמת עושים נזק. למרות שאני לא מכיר בכל התכנונים האלה, הם אחרי הכל עשו את הדברים הללו. אני לא מכיר בכל הדברים שהם ארגנו בהיסטוריה, ובמהלך תיקון הפא אני מתנגד אליהם לחלוטין. לכן, בתוך הרדיפה כנגד ישויות חיות, עלינו להבהיר את האמת לאנשים, ובאותו זמן לטפח את עצמנו היטב ולבער את הרוע בעזרת מחשבות נכונות. למרות שאנו לא מכירים בשום דבר משלהם, ההשמצות המרושעות שלהם הרעילו את מוחם של אינספור ישויות חיות.

אם מרבית האנשים בעולם כיום באים מרמות גבוהות, חישבו על כך - הם אינם סתם ישויות פשוטות. אפילו טאתאגאטה מייצג קבוצה עצומה של ישויות. אך הן לא מוגבלות לטאתאגאטה - לכל אלו שבאו לעולם האנושי יש יכולות גבוהות. השליטים והמלכים של גופים קוסמיים רבים הגיעו לכאן, והם מייצגים גופים קוסמיים עצומים. אך לאחר שהם הגיעו לחברת האנשים הרגילים, הם נעשו מוּשלים, ואף לקחו חלק ברדיפה נגד הדאפא. אז, אם מישהו כזה מסולק, חישבו על כך, לא רק שהוא מסולק - מה שמסולק הוא גוף קוסמי עצום.

אמרתי כי תלמידי הדאפא הם יוצאים מן הכלל, בתוך רדיפה חמורה כל כך, אתם עדיין מבהירים את האמת לאנשי העולם ומצילים ישויות חיות. הישויות הללו שאתם מצילים, חישבו על כך, האם הם רק בני אדם רגילים? אם הם באמת מקושרים לגופים קוסמיים עצומים, אז כאשר אתם מבהירים להם את האמת, אתם מצילים גוף קוסמי עצום, קבוצה עצומה של ישויות, ואתם מצילים שליט או מלך. אני אומר, האין תלמידי הדאפא אדירים? הדברים שתלמידי הדאפא מתמודדים מולם הם כולם בעלי חשיבות. אנשים בעבר דיברו על הצלת ישויות חיות, אלו שהוצלו אז היו רק בני אדם פשוטים, בני אדם רגילים. הם לא היו ראויים להיות מוצלים על ידי תלמידי הדאפא שלי - זה לא היה צריך להתבצע על ידי תלמידי הדאפא שלי. הדברים שאתם עושים הם די משמעותיים. במהלך הרדיפה כיום, אם אדם רגיל, יומיומי, יכול לומר לאדם אחר, "אל תרדוף את הפאלון גונג, פאלון גונג הוא טוב", וכתוצאה מכך אותו אדם אינו רודף את תלמידי הדאפא, ובעתיד יש לו את האפשרות להישאר ולקבל את הפא, אם הוא הגיע לכאן מרמות גבוהות כדי לקבל את הפא, הטיפוח שלו יהיה מהיר. אז חישבו על כך, ההגעה שלו לשלמות תהיה ההגעה לשלמות של קבוצה עצומה של ישויות, והגעה לשלמות של שליט או מלך. אך ההגעה שלו לשלמות התאפשרה בזכות אדם רגיל. האדם הרגיל הזה, אדם רגיל ויומיומי, יהפוך אפילו להיות אל גדול. אז זה אפילו יותר כך עם תלמידי הדאפא אשר עושים דבר כה מופלא - הם לא מצילים רק אדם אחד או מספר אנשים, הם בעקביות לוקחים יוזמה להבהיר את האמת לאנשי העולם, עושים את הדברים הללו ללא הרף, ומצילים אפילו יותר ישויות- האין זה אדיר?

אמרתי בעבר, שעבור תלמיד דאפא, הגעה לשלמות דרך טיפוח אישי אינה עניין גדול - זה רק תלמיד דאפא שמניח בסיס לעצמו בתהליך הטיפוח, כדי להכין אותו לדברים גדולים יותר. אם מישהו מחשיב את הטיפוח האישי שלו כדבר החשוב ביותר, אני אומר כי הוא אינו ראוי להיות תלמיד דאפא של תקופת תיקון הפא. אז מי כן ראוי להיקרא תלמיד דאפא של תקופת תיקון הפא? אני יודע כי יש למעשה 7 מיליארד אנשים בעולם, תלמידי הדאפא שלנו היו אז בסך הכל 100 מיליון. איזה מין יחס זה? האם שאר האנשים לא יכולים לקבל את הפא גם כן? בשלב הבא יהיו אנשים שיטפחו גם כן, ויהיו אנשים שיגיעו לשלמות, אך לא יהיה דבר פרט לטיפוח אישי. הסיבה היא, שאלו שקיבלו את הפא בשלב הראשון נקראים "תלמידי דאפא של תקופת תיקון הפא", אתם קיימים במקביל לתקופת תיקון הפא, והדאפא הטיל עליכם משימות ואחריות כבירות; כאשר אלו אשר יקבלו את הפא בהמשך יעשו רק טיפוח אישי, לא יהיה להם הכבוד הזה. והם לא ברי-מזל מספיק כדי להשתתף בדבר כה נפלא. אז האין הצלת הישויות החיות שלנו משהו באמת יוצא מן הכלל? משהו באמת נפלא? למעשה הוא גם מאוד דחוף.

אמרתי קודם, כי אם לא נטפח היטב, בשביל תלמידי הדאפא שלנו, זה לא רק עניין של חרטה כאובה כאשר הם יגיעו לשלמות אחר כך. אלו אשר טיפחו היטב, בהחלט תהיה להם הגעה מרשימה לשלמות, כאשר הם יחזרו, כל הישויות החיות אשר תלו בהם תקוות אינסופיות יוצלו על ידם. אך כאשר אלו אשר לא טיפחו היטב יחזרו, הם ימצאו את היקומים שלהם במצב חלקי ושבור. בקשר לאלה אשר עברו לצד השני במהלך הרדיפה, או אפילו עשו דברים נוראיים, תנו לי לומר לכם שהמאסטר עדיין לא רוצה לזנוח אותם (מחיאות כפיים). שום דבר משלהם על-פני השטח לא ניתן להחזיר. כיוון שהם לא טיפחו היטב ולא תפקדו היטב, כל הישויות הרבות והעצומות האלה הן מעבר להצלה. כיוון שאני לא מכיר בתכנונים של הכוחות הישנים, ואני לא מכיר ברדיפה הזו, וכיוון שהכוחות הישנים הפרידו בין פני השטח של תלמידי הדאפא לבין הטבע המקורי שלהם, יש הרבה דברים שתלמידי הדאפא לא יכולים לעשות לגביהם דבר, ופני השטח שלהם תומרנו על ידי ישויות רעות לעשות אי אלו דברים רעים - וזה משום שיש להם החזקות שנוצלו על-ידי היצורים הרעים - כך שאני אחלץ את הטבע המקורי של תלמידי הדאפא. באותו זמן, גם הכוחות הישנים שארגנו שפני השטח שלהם יתומרנו לעשות דברים רעים, והיצורים הרעים שנוצלו על ידי הכוחות הישנים לרדוף ישירות את תלמידי הדאפא, יופשטו מסטאטוס הפרי שלהם ויופשטו מכל היכולות שלהם. הם יידחפו לתוך החלקים של הגוף של תלמידי הדאפא שנרדפו על ידם, ושמורכבים מקארמה וכל מיני סוגים של מושגים שנוצרו אחרי הלידה, והחלק הזה בגוף האנושי יושמד בתהליך חילוף החומרים - כלומר, החלק שנוצל על ידם, ואחרי שהם יידחפו לשם הם ירדו לגיהינום ביחד. זה כיוון שהמעשים הרעים נעשים באמת על ידי הכוחות הישנים שמשתמשים ביצורים רעים ומתמרנים את הקארמה ואת המושגים של אנשים. הם גורמים לתלמידים אלו שלי לחזור בדרך ממנה באו, אך לא לקחת לשם דבר; באותו זמן כאשר הם יחזרו, הגופים הקוסמיים שהם מייצגים יהיו ריקים ולא יהיו בהם כל הישויות החיות שפעם היו שם. כיוון שהם לא טיפחו היטב, כל הדברים נעשו רעים ויכולים רק להיפלט החוצה, ואפשר רק ליצור את הכל מחדש. לכן אני אומר שבטיפוח האישי שלכם זה חשוב מאוד שתתמידו בלימוד הפא. אם אתם לא לומדים את הפא היטב, כאשר אתם עושים עבודת דאפא, יהיו הרבה דברים שיהיה לכם קשה להתמודד איתם כיאות או לעשות היטב. אך אם תלמדו את הפא היטב, תגלו כי הרבה דברים יותר קל לכם לעשות, ובאותו הזמן, בעיות יצוצו פחות. זו הסיבה שאני אומר שלא משנה כמה אתם עסוקים, אתם חייבים ללמוד את הפא.

מה שדיברתי עליו זה עתה היה הדבר הראשון. הדבר השני הוא שעלינו לתת עדיפות להבהרת האמת. אתם צריכים לדעת שלהבהיר את האמת הוא עניין חשוב עבור תלמידי הדאפא. אתם לא עושים רק טיפוח אישי - הטיפוח האישי שלכם הוא הצלה של הישויות בגופים הקוסמיים העצומים שאתם מייצגים. כאשר אתם מבהירים את האמת אתם מצילים גופים קוסמיים רבים יותר וגדולים יותר, ואת הישויות בגופים הקוסמיים האלה, כיוון שזאת האחריות שהדאפא וההיסטוריה העניקו לכם. קודם אמרתי כי אם הרבה מהישויות בעולם באו מרקעים בלתי רגילים - אם הם מלכים, אדונים או אלים של גופים קוסמיים גדולים - אז מה שהם מייצגים הם גופים קוסמיים גדולים וקבוצות רבות של ישויות. כאשר אתם מצילים אדם כזה, חישבו על כך, האין אתם מצילים אל? הוא כנראה אל ברמה מאוד גבוהה, והוא מקושר לגופים קוסמיים אפילו גדולים יותר, ולישויות רבות. אז על איזה סוג של מוסריות אדירה אנחנו מדברים? האם זה דבר פשוט? רק תלמידי הדאפא יכולים שמשימה כזאת תוטל עליהם.

אז עבורכם, טיפוח אישי הוא מינורי. טיפחתם מספר רב של פעמים בהיסטוריה, ועברתם מסעות כאלו בתקופות זמן רבות. המבחן הנוכחי של הגעה לשלמות אינו עניין גדול בכלל. זוהי אמת המידה לגבי כמה מהדאפא אתם מסוגלים לקלוט. התהליך של הטיפוח האישי שלכם וההגעה שלכם לשלמות הם בעצם הנחת בסיס להגנה על הדאפא ולאימות הפא בהמשך. זה כיוון שחייבות להיות לכם איכויות מסוימות והבנה עמוקה של הפא; באותו הזמן, בתהליך הטיפוח האישי שלכם, אתם חייבים להתאים באופן מוחלט לרמה שאתם מסוגלים להגיע אליה. רק אז תוכלו באמת לאמת את הפא ולעשות את מה שתלמידי הדאפא אמורים לעשות בזמנים קריטיים. כך שהאחריויות של תלמידי הדאפא, אינן למען המטרה של טיפוח אישי, אלא למען הצלת ישויות חיות בזמן שמאמתים את הפא - זוהי המשימה ההיסטורית של תלמידי הדאפא, וזו הסיבה שתלמידי הדאפא הם באמת אדירים.

הייתי רוצה לומר לכם, למעשה, שהאנשים בעולם כיום... היואן-שנים של האנשים שהיו בתוך העור האנושי בתקופה שאלוהויות בראו את בני האדם, בהדרגה הושארו בממדים אחרים במהלך תקופות הזמן האחרונות, ולא הורשו להתגלגל שוב. הרוב הגדול של עורות אנושיים עכשיו תפוס על ידי ישויות מרמות גבוהות. במילים אחרות, הם רצו לבוא ולקבל את הפא, והם היו צריכים את העורות האנושיים. תלמידי הדאפא כלולים בתוכם, לכן הבהרת האמת היא חשובה ביותר.

כמובן, הרבה תלמידים עשו בשקט כמות גדולה של עבודת הבהרת אמת - חלוקת עלונים, שיחות טלפון, שימוש באינטרנט, הליכה לשגרירויות, ושימוש בכל צורות המדיה כדי לספר לאנשי העולם את האמת על הדאפא ולחשוף את הרדיפה מצד הרוע. התלמידים בתוך סין הם אפילו יותר מרשימים - תחת הלחץ העצום מצד הרוע, הם מאמתים את הפא ומצילים ישויות חיות. כל זה הוא יוצא מן הכלל, הוא אדיר. בנוסף, עשיתם זאת מתוך היזמה של עצמכם. בין אם מדובר בקור הבלתי נסבל של החורף, או החום העז של הקיץ, או כאשר הכל מכוסה בשלג וקרח, או בגשם השוטף, ללא קשר ליחס האנשים, וללא כל קשר לכמה זה קשה, אתם לא וויתרתם. המאסטר יודע על כל זה. אני רואה את זה, ואני שמח. אני יודע כי אתם בוחרים בעצמכם לעשות מה שאתם אמורים לעשות. זה מה שהגוף הכולל של תלמידי הדאפא עושה. כמובן שיש מספר אנשים שאינם נחושים, מספר אנשים שההבנה שלהם אינה הולמת. אך הם לא יכולים לייצג את הקבוצה כולה. הגוף הכולל מתפקד ממש טוב. ובנוסף לכך, אלה אשר לא צעדו קדימה, בהדרגה מתחילים לצעוד קדימה. אישרתי את כל מה שאתם עושים פעמים רבות. במילים אחרות, תלמידי הדאפא עושים דברים, פחות או יותר לפי הדרישות של תיקון הפא. אין בעיות עם כל זה, וזה טוב מאוד.

כרגע דיברתי על שני דברים. השלישי הוא שליחת המחשבות הנכונות שלכם. אלו הם שלושת הדברים שתלמידי הדאפא צריכים לעשות כרגע. שליחת המחשבות הנכונות הוא עוד דבר אדיר עבור תלמידי הדאפא שלנו. הרדיפה הנוראה הזו נגד הדאפא, נגד תלמידי הדאפא ונגד אנשי העולם, אשר מתרחשת מאז ה- 20 ביולי 1999, היא חסרת תקדים. בהיסטוריה, הרדיפות נגד הנצרות, הבודהיזם ודתות אחרות מעולם לא היו כאלו מרושעות. בזמנו לא היו אמצעים של תקשורת המונים כמו אלו, אמצעי התחבורה לא היו כאלו מתקדמים, ורדיפות היו מוגבלות לאזורים קטנים. בימינו האזור של סין הוא גדול, ומספר הישויות החיות שהיו לקורבנות הוא גדול מאוד - בסין לבדה, יותר ממיליארד איש הפכו באופן ישיר לקורבנות. אך הרדיפה הזו אינה מוגבלת לסין לבדה. הרדיפה היא למעשה עולמית - ההשמצות הרעילו את מוחם של האנשים בעולם כולו. באותו זמן השקרים והתעמולה שכיסו את העולם הפעילו לחץ עצום על תלמידי הדאפא. וביתר חומרה, השקרים וההשמצות הללו הרעילו את מוחם של האנשים בכל העולם. זהו הפא של היקום. זהו הפא שיצר את כל החיים. אם ראשה של ישות כלשהי מכיל מחשבות רעות כלפי הדאפא, חישבו על כך, תיקון הפא מתרחש עכשיו, והיחס של ישות כלשהי כלפי תיקון הפא קובע אם היא תישאר או תסולק - האם ישות כזו תוכל להישאר בזמן תיקון הפא של העולם האנושי? היא תיפלט החוצה ברגע שתיקון הפא של העולם האנושי יתחיל. אז האין זו רדיפה של העולם כולו? של המין האנושי כולו?

תלמידי הדאפא הם יוצאים מן הכלל, כאשר הרדיפה החלה, מעולם לא נתקלתם בדבר כזה, לא הייתם מוכנים נפשית, ולא ידעתם כל כך מה לעשות. אך בהדרגה נרגעתם, ובהדרגה צעדתם קדימה כדי לאמת את הפא. עכשיו אתם חושפים את הרוע ברציונליות ומצילים יצורים חיים. עד כה אפשרנו באופן בסיסי לכל הממשלות ולרוב הגדול של האנשים ברחבי העולם לדעת שפאלון דאפא הוא טוב. הם כולם יודעים שאנו נרדפים שלא בצדק, הם כולם יודעים על הטבע המרושע של הנבל הראשי בסין, ועל פניו המעוותים והמזוויעים של הרודן הזה, והם רואים בבירור את הרוע של חבורת הנבלים הפוליטיים. מה שאנו התמודדנו מולו הוא מכונת התעמולה הענקית של אומה המתומרנת על ידי שליט פוליטי רשע ונבל בצורה קיצונית. הצלחנו לגרום לאנשים מכל רחבי העולם לדעת את האמת על הרדיפה, והצלחנו להציל את האנשים שמוחם הורעל על ידי ההשמצות והשקרים. זה יוצא מן הכלל - באמת יוצא מן הכלל. התלמידים בסין עושים זאת אפילו יותר, מול לחץ עצום. הם עוררו את העם הסיני, והם עוררו אנשים בעולם כולו, אשר עכשיו יודעים על הרוע של הרדיפה. אף אחד לא הולך עם הרדיפה וכולם מתנגדים לה. האם הרוע יוכל להמשיך? למעשה, הגורמים המרושעים ששולטים על הרדיפה הם מעטים מאוד עכשיו, והכוחות הישנים חושבים שאין להם מספיק כדי לבחון את הדאפא. הרוע גם כן ראה את סופו, ראה שהדאפא לעולם לא יושמד.

אתם זוכרים את הזמן שרק התחלתם לשלוח מחשבות נכונות? הישויות הרעות הללו, שרודפות את תלמידי הדאפא, היו מגיעות מיד, נעמדות בשורות ומכות בתופיהן. באמצעות שליחת מחשבות נכונות במשך תקופת זמן, ניקיתם כמות גדולה של הגורמים המרושעים הללו. עכשיו, כאשר אתם שולחים מחשבות נכונות, הגונג שלכם צריך לחפש בכל מקום אחרי הישויות הרעות הללו. ברגע שתלמידי הדאפא מחזיקים את כף ידם במאונך הם בורחים. תלמידי הדאפא מסוגלים להישיר מבט אל עיני האנשים הרעים, והאנשים הרעים מיד ינסו להימנע מקשר עין. זאת כיוון שהמחשבות הנכונות מבריחות את הישויות הרעות אשר מתמרנות את האנשים הרעים, כיוון שהן יודעות כי אם הן יברחו אפילו קצת יותר לאט, הן יושמדו על ידי המחשבות הנכונות של תלמידי הדאפא. לכן הרוע מרכז את עצמו מסביב למקומות שהרוע מרוכז בהם בסין. הגורמים המרושעים ששולטים במוחם של האנשים במקומות אחרים בעולם הם בשלבים הסופיים של השמדתם.

אני זוכר כי כאשר הדבר הזה רק התחיל ב- 20 ביולי 1999, בחלקים גדולים של העולם, אף אחד לא ידע מה זה פאלון דאפא - ”דיכוי כה גדול מתרחש פתאום בסין, מה הסיפור הזה?” גורמי תקשורת ברחבי העולם חזרו על התעמולה המשמיצה של סין. הלחץ היה עצום אז. כמובן, זו הייתה רק הצורה החיצונית של הלחץ. הייתה גם צורת לחץ בסיסית יותר. אך גם הלחץ החיצוני מעולם לא נראה כמוהו בהיסטוריה, יצאתם כנגד לחץ כזה ותיקנתם הכל לרמה כזו. זה באמת יוצא מן הכלל.

בזמן ההוא, כאשר הגורמים המרושעים שמיועדים להשמדה לחצו מלמעלה, הם היו עצומים מאוד. הם מילאו את כל שלושת העולמות, את הממדים המורכבים משכבות על גבי שכבות של חלקיקים. הרוע של כל היקום לחץ כלפי מטה - משהו כה עצום לחץ כלפי מטה על המין האנושי ועל שלושת העולמות. אתם ראיתם שהתמונה של כדור הארץ, שפורסמה אז על ידי המדיה, נראתה כמו פנים של שד. אך זה היה רק הביטוי של הממד של פני השטח של כדור הארץ. אילולא תיקון הפא, אף ישות בשלושת העולמות לא הייתה שורדת, כיוון שהדבר הזה היה חזק מספיק כדי להרוס גוף קוסמי די גדול. כאשר הכוח של תיקון הפא השמיד את כל הדברים שלחצו כלפי מטה, הדברים שריסנו את מחשבתם של האנשים הושמדו באופן כולל, והמצב השתנה מאוד לאחר מכן. כאשר ניסיתם להבהיר את האמת, הרבה אנשים לא הקשיבו והתנהגותם הייתה גסה. כאשר ניסיתם להבהיר את האמת לאחר שהדברים האלו הושמדו, אנשים כבר היו מוכנים לקבל אותם, ויכלו להקשיב לכם. אך הם עדיין לא היו מספיק רציונליים, כיוון שהישויות הרעות, אשר עשו את דרכם לתוך שלושת העולמות, עדיין תמרנו אנשים - הם עדיין תמרנו אנשים שהיו להם מחשבות רעות כלפי הדאפא. כתוצאה מהתעמולה, היו הרבה אנשים כאלו, ולכן הלחץ עלינו היה עדיין די גדול. מה גם, שהרבה ישויות חיות היו ממש נבזיות. תחת הנסיבות הללו, אמרתי לכם לשלוח מחשבות נכונות. רק לאחר שהגורמים שתמרנו את מוחם של האנשים הושמדו בתהליך שליחת המחשבות הנכונות, רק אז אנשי העולם נעשו צלולים באופן מהותי.

במהלך כל התהליך של תיקון הפא, הגונג שלי פרץ מהמיקרוקוסמוס אל פני השטח. המהירות היא למעשה גדולה מאוד. מיד אדבר על המהירות של תיקון הפא. לפני שהכוח של תיקון הפא מגיע לפני-השטח של העולם האנושי, או במילים אחרות, כאשר תיקון הפא ממשיך להתקדם לכיוון פני-השטח האלו, ברווח הזמן הזה לפני שפני השטח עוברים את תיקון הפא, הכוחות הרעים מציגים את כל מה שיש להם, ומשתמשים בישויות הרעות ביותר, ישויות מהרמה הנמוכה ביותר, הישויות המבולגנות ביותר, המעוותות ביותר, כדי לרדוף את הדאפא ואת תלמידי הדאפא. תלמידי הדאפא, בניגוד לכך, מאמתים את הפא ומצילים יצורים חיים במהלך הזמן לפני שתיקון הפא מגיע. הכל מוצג במהלך תקופת הזמן הזו.

הכוח של תיקון הפא ימשיך לפרוץ קדימה דרך הממדים הנותרים עד שתיקון הפא ייגמר באופן מוחלט. אך עד שהכוח של תיקון הפא יגיע לממדי פני-השטח, הפא הישן, הפא המדורדר של הקוסמוס, עדיין יתקיים בממדי פני-השטח. לכן, הפא הישן ימשיך למשול בכל הישויות בממדים הישנים עד שתיקון הפא יגיע. אם הפא הישן היה מושמד מוקדם מדי, כלומר, הפא הישן היה מושמד לפני שתיקון הפא יגיע, חישבו על כך, בעיות רציניות יקרו - מרום הקוסמוס ועד למטה, הממדים האנכיים, הממדים האופקיים, כל הממדים יזרקו לתוך אי-סדר, כל הזמנים של הקוסמוס יפסיקו להתקיים, זה יהפוך לממד הגדול ביותר, לזמן המהיר ביותר, כל הישויות בממדים הישנים יירקבו במהירות הגדולה ביותר בזמן המהיר ביותר, כל החומר יתקלקל מיד, וכל מה שנשאר בפני-השטח של הקוסמוס הישן, ושלא עבר את תיקון הפא, יהיה גמור ויתפורר מיד. החלק הקטן הזה של פני-השטח של הקוסמוס הישן, שלא עבר את תיקון הפא, גם הוא מורכב מאינספור ממדים עצומים, אינספור ישויות חיות ואינספור אלים, כך שעד שזה עובר את תיקון הפא, אי אפשר להשמיד אותו, שמא הישויות החיות שם יתפוררו לפני שתיקון הפא יגיע והם לא יינצלו. המאסטר לא מציל רק אתכם ואת אנשי העולם - אני מציל גם את הישויות האלה ברמות הגבוהות. הישויות הישנות אינן מסוגלות לראות איך נראה היקום החדש, והן אינן מורשות לראות אותו. כך שהן עוקבות אחרי עקרונות הפא הישן ומקיימות את כל מה ששייך ליקום הישן. לכן כאשר אני מציב אותן מול הדרישות של היקום החדש הן לא מוכנות לציית - הן לא מסוגלות לראות אותו. לכן, במהלך תיקון הפא, הפא הישן משחק את התפקיד של הפרעה לי ולתלמידי הדאפא. יש לי היכולת להשמיד אותו. אך כמו שכרגע אמרתי, כדי להציל יצורים חיים, אני לא יכול להשמיד אותו. אם הוא היה מושמד, הישויות הללו לא היו יכולות להיות מוצלות, וכל הישויות החיות, הגופים הקוסמיים הללו, יהיו גמורים. מלבד זאת, הגוף העיקרי של תלמידי הדאפא נמצא כאן, כך שיהיה יותר קשה להציע הצלה.

כך, שעל הרבה דברים אי אפשר להסתכל באופן פשטני, אם הפא הישן הזה לא יסולק, זה יקשה על תיקון הפא, אך אם הפא הישן הזה כן יסולק, זה ישפיע באופן רציני על ההצלה של יצורים חיים. כאשר תלמידי הדאפא שולחים מחשבות נכונות, מחשבות טהורות ונכונות, כדי לנקות את הרדיפה מצד הרוע כלפיהם, זה מותר - עקרונות הפא הישן כוללים עקרונות כאלו גם כן. זה אותו רעיון כמו לגשת לטיפוח עם מחשבות נכונות, או כמו הצלת יצורים חיים עם מחשבות נכונות. לכן אתם יכולים לעשות את זה. אם המאסטר היה עושה את זה בשבילכם, הפא הישן והאלוהויות הישנות לא היו מקבלים את זה. כבר עשיתי כל כך הרבה דברים עבורכם, כך שאם הייתי עושה יותר מדי, או אם הייתי לוקח את הכל ועושה את הכל, עקרונות הפא הישנים והאלוהויות הישנות היו רואים את כל זה ובהחלט לא היו מסכימים. הם היו חושבים שאני לקחתי על עצמי את כל מה ששלכם, ושתלמידי הדאפא לא עשו את הטיפוח שלהם, אז הם היו קמים לחסום את זה.

כמובן, אם הם חוסמים דברים אני יכול להשמיד אותם, אך האם זה יעבוד? הרבה דברים אינם כה פשוטים. למשל, אתאר לכם דוגמה: כמה תלמידים בסין לא נהגו היטב לעיתים. כאשר הם נעצרו ונרדפו, כאשר השוטרים המרושעים הללו היכו אותם, הם היכו אותם באכזריות. אך באותו רגע המחשבות הנכונות של מספר תלמידים לא היו הולמות, כך שהרדיפה שהם סבלו ממנה נעשתה אפילו חמורה יותר. כאשר הרוע היכה אותם הם שכחו שהם תלמידי דאפא, והם לא חשבו: ”אני אבקש עזרה מהמאסטר שיעזור לי". או כאשר מספר תלמידים ביקשו עזרה מהמאסטר הייתה להם החזקה חזקה לפחד. כשהם הוכו וסבלו כאב רב, הרבה מהם צעקו, "אווו, אמא!” הם לגמרי התייחסו לרדיפה הזו כרדיפה של בני אדם רגילים כנגד בני אדם רגילים. כך שאילו ניסיתי להגן עליהם באותו זמן, הכוחות הישנים לא היו מסכימים לכך, כיוון שהם מחזיקים בעקרונות היקום הישן; הם חושבים שאלו הם העקרונות היחידים ביקום, והם לא יכולים לראות את היקום החדש. הם יאמרו: ”זה התלמיד שלך? אתה חושב שהוא מכיר בך כמאסטר שלו? האם הוא התייחס לעצמו כמטפח? האם יש לו מחשבות נכונות? האם הוא הניח את המחשבה של חיים ומוות? האם הוא נשאר מוצק ויציב כמו יהלום?” ברגעים כאלו, המאסטר לא יכול היה לענות להם על דברי הביקורת שלהם. כמובן, לא ניתן להגיד שהוא לא תלמיד שלי בגלל ההתנהגות שלו ברגע אחד או שניים או במהלך תקופת חיים אחת, גם הם יודעים את זה, אז הם אומרים: ”אנו מכים אותו כדי להוציא את המחשבות הנכונות שלו. אתה רואה, הוא לא מכיר בך כמאסטר שלו. והוא, גם כן, לא מחשיב את עצמו כתלמיד דאפא”.

לכן, לפעמים, למאסטר לא נותר דבר להגיד. אך כיוון שהקוסמוס עובר את תיקון הפא, אני לא מכיר ברדיפה הזו בכלל, אני יכול לנקות לגמרי את האלוהויות שמתמרנות ומשתמשות בישויות הרעות, כמו גם את הישויות הרעות עצמן. לא משנה כמה גבוהה הרמה שלהן, לא משנה מי היכה, מי תמרן, מי השתמש באחרים או מי תכנן את זה, אני יכול לתפוס אותם בהינף ידי ולהשמיד אותם. כאשר אני יושב כאן, המאסטר הוא רק אדם רגיל - פשוט התיחסו אלי כאל אדם רגיל. אך הגופים של המאסטר בממדים אחרים הם עצומים מעבר לכל השוואה, כשכל אחד גדול יותר מהשני; לא משנה כמה גדול הקוסמוס, הוא עדיין לא גדול כמוני. (מחיאות כפיים) אך חישבו על כך, כולם, אם הייתי משמיד את הישויות החיות הללו, העקרונות הישנים, והישויות בממדי פני-השטח העצומים של הקוסמוס שעוד לא עברו את תיקון הפא, כולם יראו את זה ויגידו: “מה אתה עושה?” אז הם היו מתקבצים כדי לתקוף ויוצרים כוח כדי להתנגד לי. גם כך, אני עדיין יכול להשמיד אותם - לא משנה כמה מהם יבואו, אני עדיין יכול לנקות אותם, להפשיט אותם מסטאטוס הפרי שלהם, ולזרוק אותם לגהינום. אך חישבו על כך כולם, באתי כדי להציל את כל הישויות, האין האלוהויות הללו ישויות גם כן? הם ישויות מרמות גבוהות יותר, ישויות שהן אפילו יותר ראויות להינצל. תלמיד הדאפא הזה, מצד אחד אינו מתנהג כתלמיד דאפא, אך למענו אני משמיד אינספור אינספור ישויות - חישבו על כך, האם זה נכון? לא, זה לא. לכן אני אומר שזה מאוד קשה בשביל המאסטר לטפל בהרבה דברים. זה לא שלמאסטר אין היכולת, זה כדי לאפשר ליצורים החיים להינצל. כאשר אתם מתנהגים בצורה נכונה, המאסטר יכול לעשות הכל בשבילכם. אם המחשבות הנכונות שלכם חזקות, אם אתם מסוגלים להניח את המחשבה של חיים ומוות, ואם אתם מוצקים ויציבים כמו יהלום, אז הישויות הרעות הללו לא יעזו לגעת בכם, כיוון שהם יודעים שפרט להריגתכם, כל סוג של רדיפה יהיה חסר תועלת. לרוע לא תהיה ברירה אלא לעזוב אתכם לנפשכם. אם במצב כזה הרוע רודף אתכם, המאסטר לא יגלה רחמנות. למאסטר יש פא-שן לאינספור, ובנוסף לכך, יש אלוהויות נכונות שעוזרות לי לעשות דברים, והם ישמידו את הרוע באופן ישיר גם כן. האם לא אמרתי לכם בעבר שלכל אחד מכם, תלמידי הדאפא, יש שמונה סוגים של אלוהויות שומרות-פא שמגינות עליו? זה רק כיוון שלא פעלתם מספיק טוב שכל האלוהויות הללו מרוסנות על ידי העקרונות של היקום הישן ולא מסוגלות לעשות דבר, למרות רצונן האמיתי לעזור.

אז מה בדיוק הוא היחס ביני ובין הכוחות הישנים. תנו לי לדבר על כך קצת. העובדה היא שהכוחות הישנים, אם לומר ברורות, אינם מנסים לפגוע בתיקון הפא הזה, והם לא מעזים לפגוע בו. המטרה שלהם, למרות שהיא לא טהורה, היא גם לגרום לתיקון הפא הזה להצליח, רק שהם רוצים שכל זה ילך לפי הדרישות שלהם - הם רוצים שתיקון הפא ילך לפי הדרישות שלהם - דבר שהוא בהחלט אסור. זה כיוון שכל הישויות בקוסמוס התעוותו, וגם האלמנטים המקוריים שמרכיבים את הישויות שלהם כבר לא טהורים יותר - אפילו האלמנטים של האלמנטים כבר לא טהורים יותר. הן לא יכולות להבחין בכך בעצמן, וגם לא משנה מה הן יעשו, הן לא יכולות לגרום לעצמן להיות טהורות שוב. הן לא מסוגלות אפילו לעמוד בדרישות תיקון הפא של היקום החדש - איך הן יתקנו את הפא? איך תיקון הפא יכול ללכת לפי הדרישות שלהן? אם הקוסמוס החדש היה נוצר לפי הדרישות של הישויות מהקוסמוס הישן, האין זה עדיין הקוסמוס הישן? האין זה לשנות את הצורה מבלי לטפל בנושא המהותי? אף אחת מן הישויות בקוסמוס הישן אינה יודעת איך היקום היה בצורתו המקורית, הטהורה והנכונה ביותר, אז איך אפשר לעשות את זה בדרך שלהן? לכן אני לא יכול להכיר בהן. אך הן לא רצו להישמד בתוך עקרונות הפא הישנים של בריאה-התייצבות-התנוונות-הרס, אז מתוך אינסטינקט הן רוצות להציל את עצמן. הישויות מן הרמה הגבוהה ביותר ועד לנמוכה ביותר לקחו חלק בזה, במערכת השלמה הזו, העקבית מלמעלה ועד למטה; בכל רמה עשרים אחוזים מהישויות לקחו חלק, וכל רמה מתכננת איך בדיוק לעזור לי לעשות את תיקון הפא. אך השכבות על גבי שכבות של ישויות נעשו לא טהורות, ואפילו הישות הסופית נעשתה לא טהורה. כאשר הן עוזרות לי, הן מחביאות את הכוונה האנוכית שלהן להגן על עצמן. הן רוצות לשנות אחרים, אבל לא את עצמן - אף אחד לא מעוניין לשנות את עצמו - והן אפילו מנסות לשמר ככל שניתן את הדברים שהן מחזיקות בהם ולא רוצות לשחרר. הן עשו הרבה דברים בצורה גרועה בזמן התהליך; חלק מהדברים הן עשו עם כוונה, ובנוגע לחלק מהדברים, הן פשוט לא הבינו שהדברים הללו הם רעים. כך ששום דבר שהן עושות לא יכול להתאים לסטנדרט של הקוסמוס החדש, והן לא יכולות אפילו להתאים לסטנדרט של המצב ההתחלתי של הקוסמוס הישן - הוא שונה לגמרי. לישויות הללו אין כל דרך לדעת איך היקום החדש נראה. ברגע הקריטי הזה, ההתנהגות של ישות חיה כלפי תיקון הפא קובעת את עתידה. במילים אחרות, במהלך תיקון הפא, ישויות נבחנות וממוקמות מחדש, כולל גם להיפלט החוצה. לכן אסור להן לדעת איך נראה הקוסמוס החדש. כל מה שסיים לעבור את תיקון הפא, שונה לגמרי ממה שהם תכננו.

אם אנחנו כבר בנושא הזה, תנו לי לדבר מעט על זמן. למעשה, תיקון הפא נע מהר מאוד. מחוץ לקוסמוס, כל דבר של היקום החדש יכול להיווצר בהינף יד. למרות שזה דימוי, זה באמת כאילו זה נעשה בהינף יד - זה כה מהר. אז מדוע זה לקח לי יותר מעשר שנים לבצע את זה? למעשה יש ממדים שונים בקוסמוס, ולכל ממד יש זמן שונה. בקוסמוס, מהגדול ביותר ועד הקטן ביותר, מהמיקרוקוסמי לאין-שיעור ועד המאקרוקוסמי לאין-שיעור, יש אינספור חלקיקים, על כל חלקיק יש זמן אחר, ולכל זמן יש אורך אחר. אז בתוך העולמות בגדלים השונים שמורכבים מחלקיקים, יש זמנים. בתוך הגופים הקוסמיים העצומים אפילו יותר, שמורכבים מאינספור חלקיקים, גם כן יש זמנים; וגם בקבוצות החלקיקים העצומות הקיימות באותן רמות, והקיימות כשלם, גם להם יש זמנים. בקוסמוס יש כל כך הרבה זמנים שונים שהם לאינספור כמספר הישויות בקוסמוס. ולקוסמוס כולו יש גם זמן משלו, שמכיל אינספור אינספור זמנים שיש להם את ההשפעה שלהם בכל הממדים האחרים; כל הזמנים נוצרו בשביל צורות הקיום של הישויות החיות בממדים השונים. הזמנים בממדים מסוימים הם מהירים מאוד, והזמנים בממדים אחרים הם איטיים. המשפט שכרגע אמרתי על המהירויות השונות בממדים שונים, לדוגמה, מתחילתו ועד עכשיו, הזמן בכמה ממדים עבר באותה מהירות כמו שלי כאן, כאשר בכמה ממדים כמה ימים עברו, בכמה ממדים אחרים עשרות אלפי שנים עברו, ובממדים אחרים מאות מיליוני שנים עברו, או אלפי מיליארדי שנים כבר עברו, כזו מהירות. זה כיוון שהקוסמוס הוא עצום בצורה מדהימה, החלקיקים שבתוכו הם מיקרוקוסמיים לאינסוף ומאקרוקוסמיים לאינסוף, ולכולם יש את הזמנים שלהם. חישבו על כך, לא משנה כמה גדול הקוסמוס כולו, אם תיקון הפא מתבצע מעבר לכל מושג של זמן שבתוך הקוסמוס, מעבר להכל, אם הוא מחוץ לזמן של הקוסמוס ולא מוגבל על ידי שום זמן, אז לא משנה כמה גדול הקוסמוס, וכמה זמנים שונים יש, מחוץ לקוסמוס זה מתבצע בהינף יד. ובמהירות שגבוהה יותר מכל מהירות שבקוסמוס. אך האם חשבתם על משהו? במקומות מסוימים מאות אלפי שנים כבר עברו בזמן שהינף היד הזה מתרחש.

זה לא כל כך רע בממד האנושי הזה - רק עשר וקצת שנים מאז שתיקון הפא החל, ועברו רק שנתיים מאז ה- 20 ביולי 1999, במשך ארבע שנים קלנדריות, ותיקון הפא שלי נמשך רק עשר שנים וקצת. חישבו על זה, האין זה מהיר? זה למעשה מהיר מאוד - כל זה נעשה בזמן של הינף יד, וההבדל בזמן שבא לידי ביטוי בעולם האנושי הוא מעל עשר שנים. מה גם,שהזמן הכולל של הקוסמוס הואץ מאז שתיקון הפא התחיל. לפני 1999, מה שהיה פעם שניה אחת היה יום שלם. אפילו עכשיו זה עדיין מאיץ. מה שהיה פעם בערך שניה זה עכשיו שנה שלמה - וזה רק ביטוי ממוצע, וזה עדיין מאיץ.

חישבו על כך כולם, במהירות הזו, זה כמעט שום דבר לאור ההיסטוריה הארוכה של הקיום שלכם, או הנצח של הקיום שלכם. בעתיד, כאשר תסתכלו על התקופה הזו [תגלו ש]זה היה לא יותר מרגע, זה היה כלום. בתחילת הרדיפה, כל יום הרגיש כמו שנה לכולכם. אפילו במהלך התקופה האחרונה, הרבה תלמידים תהו ”מתי זה ייגמר? מתי הרדיפה הזו תיגמר?” הרבה אנשים חושבים על כך שהמאסטר כתב בשיריו שהאביב מגיע, (כולם צוחקים) וחושבים: "או, אז זה ייגמר באביב?” גם הזכרתי את הסתיו בשירים שלי, (כולם צוחקים) אז כמה תלמידים אמרו ”זה אומר שזה ייגמר בסתיו”. הסתיו חלף וזה לא נגמר, היה נראה שהם מאוכזבים משהו. חישבו על כך, האין זה להשתמש במחשבה אנושית כדי להסתכל על דברים?

אם אדם אחד חושב כך, או שני אנשים חושבים כך, זה לא עניין רציני, אך אם תלמידי הדאפא ככלל חושבים כך, אז האין זו החזקה חזקה? מכשול חזק? במקום באמת לנצל את התקופה הזו היטב, אתם כולכם מחכים שהיא תיגמר בהקדם. חישבו על כך, אם נסיים את זה היום, כמה אנשים בסין ימותו? הרבה אנשים מקושרים לגופים קוסמיים רבים וגדולים יותר, אז אם זה ייגמר מיד, כמה ישויות יפלטו החוצה? אם בגלל חוסר היכולת שלנו לסלק את המחשבות הרעות שלהם שמתנגדות לחוק האדיר של היקום, בעוד רבים מהם מייצגים גופים קוסמיים עצומים, אז כמה ישויות חיות ביקומים שמקושרים אליהם ימותו כתוצאה מההיפלטות של האנשים הללו החוצה? האם אתם מבינים כמה ישויות יפלטו החוצה? האם חשבתם על כך? אתם תלמידי דאפא; ההיסטוריה העניקה לכם אחריויות אדירות. אנו צריכים להשתמש בזמן כיאות. כיוון שזה לא הסתיים עדיין יש לנו זמן להציל יצורים חיים. נשאר רק עוד זמן קצר; ברגע שתיקון הפא של העולם האנושי מתחיל, המיקום של אנשים ייקבע. למרות שאנו לא מכירים בתכנונים של הכוחות הישנים, במהלך תקופת הזמן הזו, מיתנתם את עצמכם, והקמתם את המוסריות האדירה של תלמידי הדאפא. כאשר הדאפא נרדף, הדבר הראשון שתלמידי הדאפא צריכים לחשוב עליו, הוא הצלת יצורים חיים ועל איך לאמת את הדאפא. האין זה אדיר? אנו לא מכירים בתכנון הזה של הרוע בכלל, אבל אחרי הכל, הרדיפה הזו התרחשה, ואחרי הכל, הרוע רדף כל כך הרבה ישויות חיות. האין המחשבה הראשונה שלנו צריכה להיות איך אנו מנצלים את הזמן כדי להציל אותם? להתייחס לזה כרדיפה של בני אדם רגילים כלפי בני אדם אחרים, לחשוב עם מחשבה אנושית, “מתי ישיבו את שמנו הטוב? מתי זה ייגמר?”- חישבו על כך, האם אלו מחשבות שאמורות להיות לתלמיד דאפא?

אל תדאגו שזה יקח זמן רב, אני יכול לומר לכם שהנצרות עלתה לאחר שלוש מאות שנה של רדיפות. האם תלמיד דאפא, עם המשימה החשובה שלו, לא יותר טוב ממטפח רגיל? מה שקריטי הוא איך אנו מבינים דברים. תנו לי לשאול אתכם, אם זה יקח עוד עשר שנים להציל את כל הישויות החיות, האם עדיין הייתם עושים זאת? (התלמידים עונים יחד, “כן!”) (מחיאות כפיים) כך תלמידי דאפא אמורים להיות. (מחיאות כפיים) כמובן, לא יהיו עוד עשר שנים. לא ירשו לזה לקחת כל כך הרבה זמן, ואין להם כל כך הרבה זמן שנשאר בחייהם.

אך מה שקריטי הוא איך תלמידי הדאפא מסתכלים על דברים. אם אחד או שניים חושבים בצורה הזו, זו אינה בעיה. אך אם כל תלמידי הדאפא חושבים בצורה הזו, אז זו בעיה. האם אתם זוכרים איך לפני ה- 25 באפריל 1999 ראש הממשלה ההוא של סין אמר דברים חיוביים על הדאפא? כאשר התלמידים שלנו הלכו לעתור ב- 25 באפריל, הוא נפגש עם תלמידי הדאפא ואמר דברים טובים. אחרי שהרדיפה החלה זה גרם לכמה תלמידים לפתח הרבה מחשבות אנושיות, בחשבם: ”אני מקווה שראש הרשע ההוא בסין ימות בקרוב. אני מקווה שירד מהשלטון, כך שראש הממשלה יקח את מקומו. וכאשר ראש הממשלה יהיה בשלטון, האם לא ישיבו את שמנו הטוב?” האם זה לא עבר במוחכם; זהו הפא של היקום, אז אם בני אדם רוצים לתקוף אותו, אתם חושבים שהם יכולים סתם לתקוף אותו? ואם בני אדם רוצים להשיב את שמנו הטוב, אתם חושבים שהם פשוט יכולים להשיב את שמנו? בני אדם אינם ראויים לכך! איך אתם יכולים לתלות את תקוותכם באדם רגיל? אתם תלמידי דאפא! כל אחד מכם תלמידי הדאפא מייצג ממד גדול ועצום. למה המין האנושי נחשב? זה רק שהכוחות הישנים מנצלים את זה וחסמו את הכוחות הכבירים שלכם. איך אתם יכולים להסתכל כך על דברים? אם כולכם תחשבו כך, הכוחות הישנים יביטו על זה ויחשבו ”איך יכולות להיות להם המחשבות הללו, חייבים לסלק מהם את המחשבות הללו, אז בואו נהפוך את ראש הממשלה למרושע. ”הם מעדיפים להפוך את ראש הממשלה למרושע, כדי שתיפטרו מהמחשבות האנושיות שלכם. האין זה נכון? הכוחות הישנים לא מייחסים חשיבות לחיי אדם - אם הם רוצים להרוג, הם פשוט יהרגו. במהלך תיקון הפא הם מחזיקים רק בתכנונים שלהם.

אם תיקון הפא באמת היה נפגע, הקוסמוס היה חדל מלהתקיים, וגם הכוחות הישנים היו נעלמים; אף לא ישות אחת הייתה נשארת, והכל היה מתפורר. למרות שהכוחות הישנים רוצים לחדש את הקוסמוס, במציאות הם לא יכולים להשיג את זה. אז זה שהם מחזיקים במה שהם רוצים לעשות והתפקיד שהם משחקים, מנסים לשלוט בתיקון הפא, הוא רע במאת האחוזים. כל ההפרעות לתיקון הפא אורגנו על ידם, אז כאשר דברים לא קורים לפי התכנונים והרצונות שלהם, הם עושים דברים רעים. בתיקון הפא על ישויות כאלו להיפלט החוצה. תוך כדי הבהרת האמת, ראיתם כי יש אנשים שמאוד קשה להציל אותם עכשיו. למעשה, אני יכול להגיד לכם, שהרבה אנשים בעולם כבר נמצאים מעבר להצלה. אתם זוכרים את המשפט שכתבתי: ”רחמים מצילים מי יודע כמה?” תלמידי דאפא, לא משנה כמה אתם מקריבים כאשר אתם מבהירים את האמת, אני חייב לומר לכם, בסוף ישארו עדיין ישויות שלא תוכלו להציל - גורלם נחרץ והם ייפלטו החוצה. אני יודע כמה אנשים בסין יושמדו, וזה מבעית - המספר הוא פשוט כה גדול.

תנו לי לחזור למקום בו הייתי. דיברתי על היחס ביני ובין הכוחות הישנים. הכוחות הישנים ראו שעל-פי עקרונות הפא של בריאה-התייצבות-התנוונות-הרס, הקוסמוס יתקדם לעבר השלב הסופי שלו. כדי להציל את עצמם הם החלו לתכנן את הדברים הללו מוקדם, בתקופת זמן רחוקה. אף אחד לא יודע מי אני. אני לא יודע מי אני, גם כן. אף ישות לא ראתה אותי, ואף ישות לא כינתה אותי בשם כלשהו. אין לי צורה ואין שם, ואני שונה מכל דבר אשר מרכיב ישות כלשהי בקוסמוס. לישויות החיות בקוסמוס אין לי כלום. אולי כאשר הקוסמוס איננו, רק אני שם. אין לי כלום. שום ישות לא יודעת מי אני. אך עם זאת בלעדי, הקוסמוס לא יתקיים. הסיבה שבאתי הנה היא להציל את היצורים החיים בתוך תיקון הפא, בתקופה שהרקיע הגדול של הקוסמוס מתפורר.

למעשה, כל מה שהכוחות הישנים עושים הוא מתוך אינסטינקט טבעי שיש לישויות בקוסמוס להציל את עצמן. אך זה לא יעבוד. בכל פעם שהרקיע השמיימי הכביר עמד בפני סופו, הישויות בזמנים הללו נהגו כך גם, אך הן למעשה האיצו את ההתדרדרות. במילים אחרות, במהלך תיקון הפא, כל מה שההתנהגות של הישויות החיות מראה זה את היחס שלהם לתיקון הפא, וזה קובע אם הן יישארו או לא - משתמשים בטיב היחס שלהן לתיקון הפא כדי לאמוד אותן ולמקם אותן מחדש. במילים אחרות, אלו לא יותר מביצועים של ישויות חיות בשלב האחרון של בריאה-התייצבות-התנוונות-הרס.

כאשר הופעתי ישירות ברמה האמצעית-תחתונה של המערכת היקומית, הישויות ברמות הגבוהות של המערכת היקומית ראו את זה. מכלום התהוויתי למשהו - אבל לא למבנה של חלקיקים, כיוון שאין לי חלקיקים. אתם יודעים, לא יכולתי לבוא לכאן, היכן שבני האדם נמצאים, בצעד אחד; אם ההרכב של גופו של מישהו הוא מיקרוקוסמי מאוד, זה משפיע על הכל ביקום. במילים אחרות, ללא קשר לרמתה של ישות, אם היא נכנסת ליקום ברמה נמוכה יותר, היקום ההוא יהרס, כיוון שככל שחומר הוא מיקרוקוסמי יותר, כך יש לו יותר אנרגיה, ויש לו יותר קרינה. למרות שלאנרגיה של אלוהות יש אינטליגנציה והיא רחומה, היא עדיין תשנה הכל. אז אותה אלוהות צריכה להתגלגל רמה אחרי רמה, ורק כאשר יש לה פני שטח של הרמה ההיא של חלקיקים, היא יכולה להישאר ברמה ההיא. אך חישבו על כך, זה לוקח זמן רב ביותר. אז כך נכנסתי שלב אחרי שלב.

אני לא היחיד - הרבה אלוהויות ברקיע השמיימי הכביר ירדו לעולם האנושי, וגם הם ירדו שלב אחרי שלב בצורה הזו. אלוהויות רבות מרמות שונות הגיעו מהקוסמוס, והם הגיעו עם המטרה להציל את הרקיע השמימי הכביר. עבור בני אדם הם ישויות מרמות גבוהות מאוד. הם נשבעו להציל את כל זה, ובאמת הרבה מאוד מהם ירדו לכאן. הכוונה המקורית שלהם הייתה טובה, אך הם לא יכלו לבצע את זה. לא רק שהם לא יכלו לבצע את זה, הם לא יכלו לחזור יותר. למעשה, לא משנה מי זה, ברגע שמישהו נכנס לשלושת העולמות, הוא לא יכול לחזור יותר אף פעם. אך לא משנה כמה הגיעו, הישויות ברמה הגבוהה ביותר של המערכת היקומית ראו שאף אחד מהם לא יכול לבצע את זה. גם הן צפו בי כל הזמן, והן ראו זאת בבהירות רבה מלמעלה - “אהה, הוא יכול לבצע את זה”. הם חשבו שהרכב הישות שלי שונה מכל שאר הישויות בקוסמוס, וששום דבר לא יכול לשנות את הטבע המהותי שלי. אז הם החליטו לבחור בי. למעשה, אלוהויות רבות הגיעו לכדור הארץ.

למרות שהן בחרו בי, הן לא ידעו מי אני באמת. אז מדוע בכל זאת הלכתי עם כמה מהתכנונים שלהם בהיסטוריה? כיוון שזה נוגע בנושא חשוב. אתם יודעים, כרגע דיברתי על איך יש שלוש קבוצות שאליהן שייכים תלמידי הדאפא שלנו, ואחת מהן באה ליצור קשר קארמתי. מספר תלמידי הדאפא בקבוצה זו הוא די גדול. הם הגיעו מגופים קוסמיים רחוקים כדי ליצור קשר קארמתי, והם מייצגים ישויות חיות רבות בגופים קוסמיים עצומים ורחוקים מאוד; כנציגים שנשלחו על ידי ישויות חיות, הם באו לכדור הארץ כדי ליצור קשר קארמתי, כיוון שתיקון הפא עמד להתרחש כאן. אם לא הייתי לוקח בכך חלק, חישבו על זה, אז הישויות האלו ברמות הגבוהות האלה של הקוסמוס היו בוחרות מישהו אחר לקשור אתו קשרים קארמתיים, והאלוהויות הרבות מגופים קוסמיים רחוקים, היו בוחרות מישהו אחר לקשור אתו קשר קארמתי. אין זה עניין קטן. אם הכוחות הישנים היו מתכננים בקפדנות דברים של ישות אחרת בכל רמה, שיהיו לחידוש הרקיע השמימי הכביר, זה היה מוביל לתוצאות חמורות. האם הם לא היו יוצרים קשר קארמתי עם האדם הלא נכון? כמובן, גם אם זה היה קורה, הם עדיין לא היו מצליחים לחסום את תיקון הפא שלי. אבל בעיות רציניות היו מתרחשות: כשזה היה מגיע לזמן שההצלה תתחיל, האדם שהם היו בוחרים היה מתחיל לעשות את זה, אפילו שהוא לא היה מסוגל; באותו זמן, אני הייתי מתחיל לעשות את תיקון הפא האמיתי; אז הם בהחלט היו חושבים שאני מפריע להם, והם היו משתמשים בישויות של כל הקוסמוס הישן לחסל אותי. אך אף אחד לא היה מצליח לחסל אותי, ואף אחד לא היה מצליח לחסום את תיקון הפא שלי. אז חישבו על כך, מה יקרה? אי אפשר להשפיע על המהירות של תיקון הפא, אם הם יעכבו את זה, אני אשמיד אותם. הם יושמדו מיד, ולא משנה כמה מהם לקחו בזה חלק, הם כולם יושמדו. אז חישבו לרגע - האם לא באתי כדי להציע הצלה לכל היצורים החיים? אם הם כולם יושמדו, את מי אני אציל? לכן בהיסטוריה, כאשר הם בחרו בי, התייחסתי לזה מנקודת המבט של הצלתם, ולא התנגדתי לזה, אך לא יכולתי לתת להם לדעת מי אני גם כן. אז כך הם תכננו דברים ברקיע השמימי הכביר, כולל כל מה שהתרחש בהיסטוריה של המין האנושי. המחשבה שלי הייתה שכאשר תיקון הפא יתחיל, זה יהיה מבחן גם בשבילם. וכיוון שכל דבר שהם עושים לא יכול לעמוד בסטנדרט של היקום החדש, אתייחס לכל מה שהם עושים כמשחק. ”אם אתם רוצים לשחק, אני אשחק גם” וזה הכל. ובקשר לאיך שתיקון הפא באמת, זה נושא אחר. בהחלט אסור להם לדעת איך נראה הקוסמוס החדש. שום ישות לא תישאר מחוץ לתיקון הפא. הם חושבים שהם בחרו בי, שזה אותו דבר כמו להציל אותי, ושהם תרמו תרומה גדולה. בקשר למה שהקוסמוס החדש יהיה, ומה הם עצמם יהיו אחרי תיקון הפא, הם רצו שיהיה מה שהם רצו, ושיישאר מה שהם רצו שיישאר. בואו נחשוב על זה. בואו נגיד שהקוסמוס החדש הוא כזה של זהב טהור: אם ישות לא טהורה אחת הייתה נכנסת, האם הוא לא יהפוך ללא טהור? איך אפשר להרשות דבר כזה, שום ישות לא יכולה להימלט מתיקון הפא - אף אחד לא יכול. כל דבר בגוף הקוסמי, ברקיע השמימי הכביר, הוא חלק מזה. אז במילים אחרות, לא משנה איך הכוחות הישנים תכננו דברים, אני נותן להם לארגן את זה, אבל בסופו של דבר, אסור שזה יתרחש לפי הדרישות שלהם. ולכן כל המכשולים האלה צצו היום; הם התוצאה של התעקשות הכוחות הישנים שאפעל לפי התכנונים שלהם. לא משנה כמה גדולים המכשולים הללו, למעשה זה לא השפיע על מהות תיקון הפא שלי. והמהירות היא מהירה באותה מידה. זה מתרחש לפי הדרישות שלי באותה מידה - הקוסמוס החדש מקים את הכל לפי הסטנדרט של הדאפא. למעשה הכוחות הישנים פשוט משחקים במהלך רווח הזמן הזה לפני שתיקון הפא יגיע; ותלמידי הדאפא מקיימים את הפא ומצילים ישויות חיות גם במהלך הזמן הזה; הישויות הרעות, הנבזיות שמנוצלות על ידי הכוחות הישנים, בינתיים, עושות כאן דברים שרודפים את תלמידי הדאפא ואת הישויות החיות; והאנשים הרעים שמתומרנים על ידי הישויות הרעות, הנבזיות, גם בזמן הזה, מבצעים רוע.

כמה זמן הכוחות הישנים מתכננים תכנונים במקום הזה שבני אדם נמצאים בו? במשך תקופת הזמן של שני כדורי ארץ. אמרתי בעבר כי הדאפא הועבר בעולם האנושי בעבר. הרבה תלמידים שאלו אותי מתי הוא הועבר. הוא הועבר בכדור הארץ הקודם. מדוע? כדור הארץ הקודם היה ניסוי שנערך למען כדור הארץ של הפעם הזאת. הכוחות הישנים ערכו ניסוי עם כדור הארץ הקודם כדי לוודא שלא יהיו בעיות בסוף עם התכנונים שלהם לגבי החידוש. זה היה כדי לוודא ששום בעיות לא יצוצו, וכדי למנוע מזה לסטות. אז מדוע הם היו זקוקים לניסוי כה ארוך? כיוון שמעולם לא היו ישויות כאלו כמו בני אדם כאן במיקום הזה של כדור הארץ. מדוע אני תמיד מדבר על ישויות חיזריות? זה כיוון שלא משנה כמה כדורי ארץ חודשו בעבר, הישויות העיקריות במיקום הזה של כדור הארץ היו כמו צורות חיים חיזריות. הם היו שונים בכל תקופת זמן, אך לאף אחד מהם לא הייתה הדמות של בני האדם.

מדוע האלוהויות בהיסטוריה בראו את האדם בדמותם? זו הייתה חידה לעולם המטפחים גם כן. אני אומר לכם, זה כיוון שהפא עמד להיות מועבר כאן, וישויות חיות אשר שומעות את הפא, צריכה להיות להם דמות הראויה להקשיב לפא. להביא חבורה של חיות להקשיב לפא, זה יהיה עלבון לחוק הכביר, ולא ירשו את זה. אילולא היה זה למען העברת הדאפא, אם אלוהות הייתה יוצרת כאן ישויות בדמות של בן-אדם, כל האלוהויות היו משמידות אותה, כיוון שזה שווה לעלבון לאלוהויות. זה למען תיקון הפא שאלוהויות בראו על כדור הארץ בני אדם בדמותן. אסיאתים נבראו על ידי אלוהויות שמזכירות אסיאתים, מערביים נבראו על ידי אלוהויות המזכירות מערביים, ואלוהויות המזכירות שחורים בראו את האנשים השחורים. ואנשים מגזעים שונים אחרים נבראו על ידי אלוהויות שונות. בזמנו, כל בני האדם כינו את האלוהויות שבראו אותם "אדונים". אבל היום, תשעים אחוזים מן המין האנושי הם אלוהויות מרמות גבוהות, ורובם מרמות גבוהות מאוד. הן רק משתמשות בעורות האנושיים שהאלוהויות בראו אז; אין להם קשר ישיר עם האלוהויות שבראו את בני האדם. אז כאשר לימדתי את הפא בכדור הארץ הראשון, לא לימדתי את הפא בסדר גודל כזה, כיוון שזה היה רק למטרת ניסוי. הפא שהועבר הציל אנשים רק לעולם הפאלון. כדור הארץ ההוא הורשה להישאר עד השלב הסופי. הטכנולוגיה באותה תקופה הייתה די מתקדמת; זאת הייתה התקופה ששלחו את הירח לשם למעלה. אך המגזר התעשייתי המפותח גרם לאויר, למים, לקרקע, לצמחים ולאוכל של בני האדם - לכל דבר בתקופה ההיא - להתעוות. לבסוף, גם בני האדם התעוותו, האנרגיה של כדור הארץ נגמרה ובני האדם של התקופה ההיא הגיעו לסופם.

אז התקופה של כדור הארץ הנוכחי התחילה לפני מאה מיליון שנה. כמה מכם הנוכחים כאן אולי חושבים, “אך מה שלמדתי מספרי הלימוד הוא שהוא בן 3.5 עד 4.5 מיליארד שנים. ”אני יכול לומר לכם כי התקופה של כל כדור ארץ נמשכה מאה מיליון שנים. אך ב"ג'ואן פאלון" אני גם אומר לכם שיש שרידים על כדור הארץ מלפני מאות מיליוני שנים, וחלק הם בני יותר מ- 2 מיליארד שנים. רק ניסיתי לומר לאנשים שתרבויות פרהיסטוריות התקיימו. לאנשים מותר לדעת זאת רק במידה הזו; כלומר, את זה שבתוך ההיסטוריה של 100 מיליון השנים האדם גם יצר תרבויות פרהיסטוריות. גם כוכבי הלכת שבמיקום הזה של כדור הארץ עברו השמדה ויצירה מחדש פעמים רבות. בקוסמוס, הרבה כוכבי לכת מושמדים והשאריות שלהם צפות להן, יוצרות אבק ועצמים דמויי כוכבים. בגוף הקוסמי העצום, כוכבי לכת מושמדים ונוצרים מחדש כל הזמן. והם מושמדים על ידי התפוצצויות. כדור הארץ נוצר מהתהליך של התפוצצויות וההרכבה מחדש של כדור הארץ הקודם לכדור הארץ הבא - אחד מתפוצץ, השני נוצר מחדש. יש הרבה אבק בחלל. חלק ממנו ממש עצום, חלק ממנו הוא כמו סלעים גדולים, חלק ממנו הוא בגודל של מספר קילומטרים רבועים, וחלק אפילו גדולים כ- 100 קילומטרים רבועים. היו תרבויות על כל כוכב לכת, ובכדורי-ארץ קודמים גם היו תרבויות. אז על חלקים גדולים של דברים שלא הושמדו לגמרי על ידי הפיצוץ יש שרידים של היצורים הקודמים. כאשר כדור הארץ נוצר מחדש, עשו את זה על ידי הרכבה של האבק הקוסמי הזה, ולכן יש שרידים של חפצים ותרבויות מכדורי ארץ קודמים וכוכבי לכת אחרים. אז אם לא הייתי מגלה את זה היום, היסטוריונים וגיאולוגים לא היו מצליחים להבין מאיזו תקופה החומרים על כדור הארץ הזה, ללא קשר באיזו שיטה הם ישתמשו; לכדור הארץ הזה, כמו שכרגע אמרתי, יש היסטוריה של מאה מיליון שנה. כשסופרים עד להווה עברו בדיוק מאה מיליון שנה, וזה הגיע לגיל של כדור הארץ הקודם שהיה כאן. כמובן, במהלך מאה מיליון השנים שעברו, המין האנושי עבר‎‏ דרך כמה תרבויות, והושמד על ידי אלוהויות פעמים רבות עקב ריקבון מוסרי. התרבות לכאורה שיש למין האנושי כיום תוכננה עם כוונה על ידי הכוחות הישנים - זו לא התרבות האנושית האמיתית.

אז מדוע לא ליצור עורות אנושיים ישירות בזמן שבו הפא מועבר, ושאלוהויות ירדו כדי לשמוע את הפא? מדוע, במקום זאת, ליצור את בני האדם כה מוקדם בהיסטוריה? אתם צריכים לדעת, כי כאשר אלוהויות יוצרות את בני האדם, הן לא יכולות לכלול בתוכם את המחשבות האלוהויות ודרכי החשיבה של אלוהויות, כיוון שזה יהפוך אותם לאלוהויות שלמות, לא לבני אדם. וזה אסור. למרות שלבני אדם יש הדמות של אלוהויות, אלוהויות לא יכולות להתייחס לבני אדם כקרובים שלהן, כיוון שבני אדם מתנהגים שונה לגמרי מאלוהויות. אז איך היו בני אדם בהתחלה? מבנה הגוף נוצר על ידי אלוהויות, כך שזאת מערכת הגוף האנושי המושלמת ביותר בממד הזה. הישויות החיזריות נאנחות בהערצה כאשר הן רואות את זה! כמובן, זה גם כולל את שלוש הנשמות ושבע הרוחות של בני האדם, וביחד הם מרכיבים את הגוף האנושי השלם. ללא שלוש הנשמות ושבע הרוחות, זה רק היה פני השטח של הגוף האנושי, או "עור אנושי”. המושג של "עור אנושי" שונה ממה שמכירים בני האדם. אלוהויות מחשיבות כל דבר בשטח החיצוני ביותר, המורכב מתאים מולקולריים, כולל העצמות, הדם, האיברים הפנימיים וכן הלאה, כל מבנה הגוף האנושי על פני השטח, או במילים אחרות, כשמסתכלים על זה מהמיקרוקוסמוס, בן האדם המורכב מתאים מולקולריים על פני השטח, כל מה שנראה לעין האנושית כשהגוף מנותח, אלוהויות מתייחסות לכל המבנה הזה על פני השטח כ"עור אנושי". הן אינן מתכוונות לעור של בני האדם.

אך בן-אנוש שחסרה לו היכולת להבין את הקוסמוס ואת כל הדברים בעולם האנושי, או להבין איך חיים באים לידי ביטוי, ושחסרה לו היכולת לשאת את השינויים בעולם הקליידוסקופי, שאין לו רעיונות מגובשים, ולא יכול להבין או להסתגל לקוסמוס, לארץ, או לעולם הטבעי - איך הוא יתנהג? אני אומר לכם, כאשר דברים שמחים נקרו בדרכו, הוא היה מטפס על עץ ושואג בצחוק שלא נגמר, צוחק בצורה כה היסטרית שזה מפחיד. כאשר משהו עצוב או מכאיב קרה לו, הוא היה מתפלש באדמה, ולא היה מתגבר על זה במשך ימים. כאשר הוא נתקל במשהו שהרגיז אותו, הוא היה פורק את זעמו ללא כל התחשבות בתוצאה. והוא היה מת מאושר, מזעם, מעצב או משמחה. חישבו על כך, האם אדם כזה יכול לשמוע את הפא? אך כאשר בני האדם נבראו לראשונה, הם היו כאלו. לא היה להם תוכן, לא הייתה להם סיבולת, והמושגים וההבנות שהיו להם על הממד הזה היו חלקיים. אז אנשים היו חייבים לעבור דרך תקופת זמן ארוכה, כדי להעשיר את המחשבה האנושית, ולהעניק להם תוכן וסיבולת. זה לא דבר שניתן היה לעשות בתקופת זמן קצרה, אז מאה מיליון השנים האלה היו בשביל זה. איך שאנשים מתנהגים היום, זה שהם לא נבהלים כשמשהו קורה להם, הם שולטים ברוחם ונשארים רגועים, הם חושבים בהיגיון, ואפילו יש להם יצירתיות. העובדה שלבני האדם יש מחשבה כזאת, והם חושבים בצורה נורמלית, היא כתוצאה מכך שאלוהויות בכוונה יצרו את זה במשך תקופת זמן ארוכה. והתהליך הזה, אני יכול לומר לכם, נמשך עד לפני חמשת אלפים שנה.

כאשר זה הגיע לתקופת הזמן הזאת של חמשת אלפי השנים האחרונות של התרבות הסינית החצי-אלוהית, החלה הַסְדָרַה שיטתית של המחשבה האנושית כדי שהמוח האנושי יוכל לקבל את הפא. למרות שהעקרונות בממד האנושי הם הפוכים, הפא העצום של הקוסמוס הוא ישר. כאשר אני מלמד את הפא, המשמעות הפנימית של עקרונות הפא, המילים, ואיך הן באות לידי ביטוי, נשמעות שונה ברמות שונות מעל שלושת העולמות, אך עדיין עקרונות הפא הם עקביים לכל האורך. זה לא שהם לא מסודרים - ההבדל הוא בגלל השוני ברמה שאליה התעוררו ישויות שונות. אם הייתי מלמד בצורה אחת כאן ובצורה אחרת בשמים, הפא הזה לא היה שלם - ואי אפשר שזה יהיה - כיוון שבתיקון הפא, הפא שמועבר כאן חייב להיות מקושר לכל הקוסמוס. כאשר אני מלמד את הפא, האני-ים ברמה אחרי רמה גם מלמדים את הפא, וישויות חיות ברמה אחרי רמה גם שומעים את הפא.

אז איך המחשבה של האדם תעוצב ותעודן בצורה שתאפשר לו להבין את הפא כאשר הוא שומע אותו? לפי איך שאעביר את הפא - כך התרבות האנושית והמחשבה האנושית היו צריכות להתעצב. אנשים ברחבי העולם כולם יודעים מה זו מוסריות, מה זו אמונה, מה זה טוב-לב, מה זה רוע, ומה הם טוב ורע - אלו הם הבסיסיים ביותר. בסין הם באים לידי ביטוי יותר מוחשי, והמשמעות הפנימית שלהם עמוקה יותר. כיוון שהפא עמד להילמד שם, והדבר הזה עמד להתרחש שם, הייתה צריכה להיווצר שם תרבות עשירה, שבאמת תאפשר לאנשים לזהות ולהבין את הפא. אמרתי לכם קודם, שבהיסטוריה יצרתי קשרים קארמתיים עם התלמידים שלי לכל אורך הדרך. יצירת קשר קארמתי הייתה רק המטרה החיצונית; אחרי יצירת הקשר הקארמתי, תלמידי הדאפא ואני נשאנו באחריות של יצירת התרבות והציוויליזציה שהדאפא ידרוש. זה כיוון שבהיסטוריה, אם אדם רגיל, של יומיום, היה רוצה להשאיר בהיסטוריה האנושית - שנבראה למען העברת הדאפא - תרבות, שריד היסטורי או תאוריה, זה בהחלט היה אסור. אז כל התרבות שהועברה בהיסטוריה נוצרה על ידי תלמידי הדאפא; וכמובן שגם היה המאסטר שהוביל אתכם. ההיסטוריה של התרבות האנושית היא כמו מחזה, ואתם שיחקתם את כל התפקידים - ממלכים לאנשים פשוטים, מגיבורים לנבלים (הקהל צוחק), מאינטלקטואלים לאנשים מפורסמים, לגיבורים. אל תצחקו! אם אף אחד לא היה משחק את התפקיד של הנבל, אז כאשר הייתי מלמד את הפא כיום אף אחד לא היה יודע מהו נבל, מה הם מעשיו של נבל, איך הוא חושב ומתנהג, או איך הוא נראה. אי אפשר שיהיו כתמים ריקים בפא.

אתם מכירים את "הרומן של שלוש הממלכות"[1], נכון? "הרומן של שלוש הממלכות" הציג "יי"[2] (yi). באמצעות שושלת, ותחרות על כוח בין שלושה כוחות, הודגמה במלואה המשמעות הפנימית של "יי". כמו כן, היה זה לאורך תקופה שאורכה כאורך שושלת שהמשמעות העמוקה של "יי" הוצגה, ורק לאחר מכן יש למין האנושי, כשהפא מועבר היום, הבנה עמוקה של "יי", וידע מה זה "יי", הקשר הנרחב בין המשמעות השטחית שלו למשמעות הפנימית שלו, או איך הוא בא לידי ביטוי ברמות עמוקות יותר. אנשים לא יכולים רק לדעת את המשמעות השטחית של מילה - הם צריכים להבין את כל המשמעויות הפנימיות שלה.. כמובן, "הרומן של שלוש הממלכות" הציג גם את תושיית האדם ותכונות אחרות.

יואה פיי[3] משושלת סונג הדרומית הציג מהי "נאמנות". מהי "נאמנות"? אי אפשר רק לומר את זה ולתת הסבר. רק אחרי שושלת שלמה היו אנשים מסוגלים באמת לדעת את המשמעויות הפנימיות האמיתיות, למה היא קשורה ברמות שונות, ואיך היא מוצגת בפועל.

בהיסטוריה היו גם הרבה אסכולות של חשיבה, וגם היו המושגים של אנושיות, יי, הגינות, חוכמה, אמינות, וכן הלאה, שקונפוציוס קבע במשנתו "כלל הזהב". רק לאחר ששקיאמוני, לאו דזה וישוע הגיעו, יכלו האנשים של היום לדעת מהי אמונה נכונה ומהו טיפוח, מה הוא בודהא, מהו טאו ומהי אלוהות וכן הלאה - דברים כאלו. במהלך ההיסטוריה, המחשבה של המין האנושי של היום הועשרה, וזה איפשר לאנשים לזהות ולהבין את הפא, ולקבל את הפא. כל התהליך של ההיסטוריה האנושית היה להניח את הבסיס הזה. במילים אחרות, זה היה למען העברת הדאפא שבני אדם והתרבות האנושית נבראו - זה לא שהפא נלמד בהתאם לתרבות המין האנושי, ואפילו פחות מכך זה תוצר של התרבות האנושית. אז זה מה שעשינו במשך חמשת אלפי השנים הללו.

אם אנחנו כבר מדברים על הנושא הזה, אני אתאר אותו בצורה חיה ביותר: החברה האנושית היא כמו מחזה - שושלת אחרי שושלת, זה בדיוק כמו שהמסך נפתח ושושלת מתחילה לשחק, וכאשר שושלת אחת מסתיימת, המסך יורד; אז הוא נפתח שוב, ושושלת חדשה מחליפה את הישנה. שושלת אחרי שושלת, אחת אחרי השניה, הם צעדו בסך בצורה הזו, יצרו קשרים קארמתיים, השאירו מאחור היסטוריה, ויצרו את התרבויות שבני האדם זקוקים להן, מבצעים סצנה אחרי סצנה. מדוע אלו נקראות "שושלות" בסין, אך במקומות אחרים הן נקראות "מדינות"? מדוע המנהיגים שלהם נקראים "מלכים", אך בסין הם נקראים "קיסרים"? תנו לי לומר לכם את זה, זה לא איזה שוני במושגים, או בתרבות. כיוון שהמין האנושי נוצר בשביל הדאפא, הדאפא הוא הנושא המרכזי של ההצגה הזו, וכל הקיום של ישויות חיות סובב סביב הנושא הראשי. פשוט האנשים שקעו עם הקונפליקטים והמאבקים שהוצגו במהלך הפרטים של המחזה, ושכחו את הנושא העיקרי של ההצגה ואת המטרה של החיים. הבמה של המחזה הזה היא סין.

שושלת אחרי שושלת, האנשים בכל שושלת היו שושלות של אנשים מעולמות שמימיים. הם נציגים מגופים קוסמיים רחוקים, מייצגים את אינספור הישויות החיות החיות שם, ובאו כדי לקשור קשרים קארמתיים, כדי שהישויות החיות הללו לא ישארו מאחור בזמן תיקון הפא. בזמן שהם קשרו קשרים קארמתיים, הם השאירו אחריהם את התרבות שהם הביאו עימם. ואחרי שהם סיימו לקשור קשרים קארמתיים הם התגלגלו לאזורים אחרים והמתינו ליום שבו הדאפא יועבר. כל שושלת הייתה כזאת, וכל העמים בעולם התגלגלו בסין - וזה כולל אנשים בכל ארץ. מלבד המספר הגדול של ישויות מרמות גבוהות, שבאו לאחר שהתחלתי ללמד את הפא בתקופה האחרונה, האנשים בכל מדינה התגלגלו בסין בנקודה מסוימת בהיסטוריה. לא משנה באיזו ארץ אתה נמצא, היית סיני כשרק הגעת לכדור הארץ, כיוון שהגלגול הראשון שלך היה שם. כיוון שכבר אמרתי כל כך הרבה, אני צריך לומר לכם שהמשמעות הפנימית והצורה של סין כארץ לא באמת קיימת. האם אתם המומים ממה שכרגע אמרתי? למעשה, התרבות הסינית הושארה על-ידי כל אנשי העולם בשושלות שונות; והאנשים הללו התגלגלו מחדש באזורים אחרים לאחר שהם יצרו קשר קארמתי. לדוגמה, האמריקאים של היום הם אנשים משושלת מינג הגדולה. האמריקאים של היום מאוד אוהבים טאואיזם ועדיין מציגים את התכונות של אותה תקופה. בתקופה ההיא בה הטאואיזם הגיע לשיא הפופולריות שלו בשושלת מינג, במספר ערים כמעט לכל משפחה היה כור-היתוך בבית. אנגליה היא שושלת טאנג הגדולה, צרפת היא שושלת צ'ינג הגדולה, איטליה היא שושלת יואן, אוסטרליה היא שושלת שיָה, רוסיה הייתה הג'ואו, שוודיה היא שושלת סונג הצפונית, טייוואן היא שושלת סונג הדרומית ויפן היא הסוי. בזמנים ההם, אנשים מכל שושלת בסין עזבו את סין והתגלגלו במקומות שלא היו בהם הארצות שיש עכשיו - הם היו אזורי פרא קשים. אז רוב האנשים התגלגלו ברחבי העולם בצורה מפוזרת, וחזרו למקומותיהם רק בזמנים האחרונים. אנשים משושלת אחת הלכו למקום אחד ואנשים משושלת אחרת הלכו למקום אחר- ככה זה הלך. אז, אם לומר, היכן היא "סין”? ומי הם "האנשים הסינים"? “סין" במובן האמיתי ביותר שלה לא קיימת.

"אך עכשיו היא קיימת, נכון? כי גם היא נקראת מדינה, וכבר אין שושלות". למעשה, היא עדיין לא קיימת, כיוון שכאשר הסצנה האחרונה של המחזה עמדה להתרחש, כאשר הפא עמד להיות מועבר, הישויות החיות בכל העולם שיצרו קשר קארמתי אתי, האנשים שהיה להם הסיכוי הגדול ביותר לקבל את הפא ואלו שישחקו תפקיד שלילי כאשר הדאפא יתפשט באופן נרחב, כולם התגלגלו בחזרה בסין. בין אם זה אלו שבאו לקבל את הפא, או אלו שבאו לעשות נזק, כולם באו בשביל הפא, נולדו בשביל הפא הזה ונוצרו בשביל הפא הזה - כולם נמצאים במקומם. זאת הסיבה שהעם הסיני הוא המגוון ביותר; זה כיוון שהישויות החיוביות והשליליות מרחבי העולם שבאו בשביל תקופת תיקון הפא התאספו שם. אך ללא כל קשר אם ישות באה לשחק תפקיד חיובי או שלילי, מכיון שתיקון הפא אינו מכיר בתכנונים של הכוחות הישנים, כל עוד ישות מסוגלת להסתכל על ולהתמודד עם תיקון הפא בצורה נכונה, עדיין יש תקווה שהיא לא תיפלט החוצה. ואם היא יכולה לקבל את הפא, אני אציל אותה. יש משהו שאמרתי לכם בעבר. שאלתי, האם אתם יודעים איך דמוקרטיה הופיעה בעולם? הסיבה המהותית היא שהמלכים של הקבוצות האתניות הללו, שבאו מהגופים הקוסמיים הללו, כולם התגלגלו מחדש בסין, אז מי באזורים האחרים האלה יכול לקרוא לעצמו מלך? לבסוף, הכוחות הישנים האלו ברמות גבוהות החליטו, ”בואו ניתן להם לבחור בעצמם את המנהיגים שלהם”. כאשר מישהו נבחר הוא לא יכול להיקרא מלך. “אז בואו נקרא לו נשיא“. בכל אופן, אפילו אחרי שהוא נעשה המנהיג, אי אפשר להתייחס אליו כאל מלך; כאשר הוא הופך לרע, אנשים יכולים לומר עליו דברים רעים, ואם הוא נעשה אפילו גרוע יותר, אפשר להדיח אותו, ומישהו אחר ייבחר. זוהי הסיבה האמיתית למה הישויות האלה שם למעלה ארגנו דמוקרטיה. יש גם גורמים אחרים. הדברים שבאים לידי ביטוי בעולם האנושי הזה כוללים גם עקרונות של הרמה האנושית. לבני אדם אין מושג מה מתרחש. אז למרות שהאנשים בסין לא נראים מרשימים במיוחד - מה שנגרם עקב הקארמה הגדולה בזמנים האחרונים - למרות שהעור כבר אינו כה יפה, החומר שבפנים הוא משמעותי. חישבו כמה מפחיד זה יהיה אם הישויות החיות שם יושמדו. יהיו אלו הישויות שהם מייצגים, או הממדים והישויות החיות שהם מקושרים אליהם בעצמם, כולם קבוצות גדולות של ישויות.

לאחר שדיברתי על הדברים הללו, אני אדבר על משהו אחר. כרגע הזכרתי שההיסטוריה של כדור הארץ הנוכחי היא רק בת 100 מיליון שנה. למעשה, 100 מיליון השנים של כדור הארץ הזה מחולקות לשתי תקופות עיקריות, שכל אחת מהן היא בת 50 מיליון שנה. 50 מיליון השנים הראשונות זו התקופה שבה ענקים, גמדים ואנשים בינוניים חיו במקביל. הענקים היו בגודל ממוצע של חמישה מטרים; האנשים הבינוניים היו אותו דבר כמו האנשים המודרניים; והגמדים היו בגודל של מספר סנטימטרים. כאשר אלוהויות יצרו את האנשים, מדוע הם יצרו באותו זמן שלושה סוגים של אנשים? זה היה כדי לבחון מי משלושת הסוגים של האנשים יתאים לחיים על כדור הארץ עד השלב הסופי, ויתאים לקבל את הפא. במהלך 50 מיליון השנים הללו, היכולת של האדם להבין את העולם עוצבה, כאשר באותו זמן קבעו איזה סוג של אדם יושאר. בסוף גילו כי הענקים אינם מתאימים. עקב גופם הגדול, מרחקים היו קטנים בשבילם, במונחים של היחס שלהם לכדור הארץ. הם גם קיצרו את הזמן, אם לדבר באופן יחסי, כיוון שצריכת המשאבים על ידי הענקים לא הייתה בפרופורציה לכדור הארץ. יותר מאוחר גילו כי גם הגמדים לא היו בפרופורציה - יערות היו בכל מקום על כדור הארץ, והיה קשה להם לברא אותם. בזמן ההוא לא הייתה אדמה פנויה, והיה קשה בשבילם לייסד ציוויליזציה כמו של היום. באותו זמן, הזמן על כדור הארץ נראה שהיה ארוך מדי לגמדים, ומרחקים היו גדולים מדי; לגמדים היה קשה מדי לחצות אוקיאנוסים. כך שהם לא התאימו. אז הענקים והגמדים נפלטו החוצה. הם לא נפלטו החוצה מיד - 50 מיליון שנה עברו לפני שהם החלו להיפלט בהדרגה מההיסטוריה. לפני שתי מאות הענקים נעלמו סופית מעינינו; במילים אחרות, רק לפני מאתיים שנה הענקים נעלמו לבסוף מעינינו. בעוד שהגמדים עדיין נצפו לפני שבעים או שמונים שנה. רק בזמנים המאוחרים הם נכחדו סופית, וזה לא שהם נעלמו לגמרי - חלק עברו לממדים אחרים וחלק נכנסו לתוך האדמה. הם יודעים שהם אנשים שנפלטו החוצה, אז הם לא יוצרים קשר עם אנשים מודרניים.

אם אנחנו כבר מדברים על הנושא הזה, אני אחשוף עוד שתי תעלומות מן העבר. המין האנושי אינו מצליח להסביר איך נבנו הפירמידות. איך אנשים יכלו לסחוב אבנים כה עצומות? בשביל כמה אנשים בגודל של חמישה מטרים, להעביר אותם אינו שונה מאדם של ימינו הסוחב סלע גדול. לבנות את הפירמידות האלו, בשביל האנשים האלו בגודל של חמישה מטרים, זה בדיוק כמו לבנות בניין בימינו. עוד תעלומה היא, מדוע היו חיות כה גדולות כמו דינוזאורים? האמת היא שהם נוצרו בשביל הענקים. אין הבדל בדרך שבה אדם בגודל של חמישה מטרים מסתכל על חיות גדולות כמו דינוזאורים, והדרך שבה אדם בימינו מסתכל על פרות. מינים שונים היו נחוצים בשביל סוגים שונים של בני אדם. הכל על כדור הארץ נברא בשביל בני אדם ונוצר בשביל בני האדם. אני גם יכול לומר לכם, אם אני כבר בנושא הזה, שאי אפשר להשוות בעלי חיים לבני אדם - בשום פנים ואופן אי אפשר לחשוב עליהם כאותו דבר. אפשר לרחם עליהם, ואפשר לדאוג להם, אבל אסור להתייחס אליהם כמו אל בני אדם. בני אדם נוצרו על ידי אלוהויות; להשוות בני אדם לחיות זה עלבון לבני אדם וחילול האלוהויות. האמת של ההיסטוריה בקרוב תתגלה לבני אדם, ולבני אדם יהיו המושגים האמיתיים והנכונים של הקוסמוס, החיים והחומר. היום, כאשר אנשים מסוימים עורכים עבודות ארכאולוגיות הם מדביקים עצמות של בני אדם על דינוזאורים, ובקשר לבניה של הפירמידות, אנשים משתמשים בהבנות הקיימות, הצרות, כדי לחשוב על זה ולהקיש היקשים. האמת היא, שהרבה מההבנות שיש למדע לגבי העולם הפיזיקלי, המיידי, הן מוטעות, ואפילו נקודת המוצא שלהם מוטעית. אפילו תאורית הכבידה היא מוטעית. אני אספר על הדברים האלה לאנשים כאשר תהיה הזדמנות. כרגע הרמתי את המסך שכיסה את ההיסטוריה של האדם. (מחיאות כפיים) זה לא היה כדי לדון על ההיסטוריה, בגלל שהמין האנושי נברא ונוצר עבור הדאפא. אז לימדתי אתכם את הפא בזמן שאני מספר לכם את ההיסטוריה הזו, כיוון שכל זה קשור לפא. הרבה דברים הם מאוד חשובים לתלמידי דאפא, במיוחד כיוון שהדברים האלה וכל מה שאתם עושים עכשיו קשורים למחויבויות שלכם לדאפא, וכיוון שהם מכילים את הגורמים העמוקים והחשובים של תלמידי הדאפא. אני מסביר את זה בתקווה שמעתה והלאה תפעלו אפילו טוב יותר בתיקון הפא. אתם חייבים להתאמץ ואתם חייבים לפעול היטב, בגלל שמה שאתם רוצים לעשות הוא להביא את הכל לשלמות, ויש לכם אחריות - הגעתם עם המשימה והאחריות להציל ישויות חיות. במהלך ההיסטוריה היו אנשים שהצהירו שהם יצילו ישויות חיות. אבל מי ידע מה המשמעות האמיתית של הצלת ישויות חיות? אתם באמת מצילים ישויות חיות, ורק אתם ראויים לעשות דבר כה אדיר. וודאו שלא תפסידו את ההזדמנות הזו.

אני חושב שלא אגיד עוד הרבה. עכשיו, אם למישהו מכם עדיין יש שאלות שהוא צריך לשאול, שאתם חושבים שהן חשובות, אתם יכולים לשאול אותן ואני אנצל את הזמן לענות עליהן בשבילכם. בנוגע לדברים הספציפיים בעבודה, בחיים או בטיפוח, אלו גורמים ומצבים שמאפשרים לכם להשתפר בטיפוח האישי שלכם, אלו הם הדברים שעליכם להתעורר אליהם, ומבחנים שעליכם לעבור לבד. אני חושב שאני צריך לתת לכם להשיג את המוסריות האדירה, שתשיגו אם תתעוררו לכך בעצמכם. אם אני אפתור אותם, זה לא יהיה שלך.

שאלה: כאשר אנו שולחים מחשבות נכונות, האם הנוסחאות ותנוחות הידיים מתקשרות אחת לשניה באופן מסוים?

המאסטר: לא, זה תלוי בך באיזו מתנוחות הידיים אתה משתמש יחד עם איזו משתי הנוסחאות.

שאלה: במהלך תיקון הפא [חלק מהאנשים] מקשיבים למה שנאמר מפיהם של התלמידים שהעין השלישית שלהם פתוחה, במקום להשתמש בפא, כדי לאמוד את הכל.

המאסטר: בכל זמן נתון, אם אתם עושים דברים בקבוצה, או מאמתים את הפא כיחידים, הכל צריך לסבוב סביב הדאפא, את הכל צריך לאמוד בעזרת הדאפא, ובהחלט אי אפשר לפעול לפי הדברים שאדם רואה בעין השלישית שלו. זה כיוון שלמרות שבדרך כלל מה שתלמידים רואים הוא נכון, זה רק חלק מהתמונה השלמה, ובאותו הזמן, זה מוגבל לרמה שלהם, ולפעמים זה חזיון שווא כתוצאה מההחזקות שלהם. תנו לי להגיד לכם שבקוסמוס, לא משנה כמה גבוהה אלוהות מסוימת, הקוסמוס הזה הוא עדיין תעלומה עבורה, והיא עדיין ישות שצריכה להינצל במהלך תיקון הפא של הקוסמוס. הדברים שהיא יכולה לראות ולדעת הם רק דברים ברמה שהיא נמצאת בה, ולא המצב האמיתי של כל הקוסמוס, ואף פחות מזה זו התמונה האמיתית, הסופית, או הנכונה, של מה שתלמידי דאפא צריכים לעשות בתיקון הפא. לא משנה מה אתם רואים שהאלוהויות האלה עושות, או מה אתם שומעים אותן אומרות, אל תאמינו לזה. פשוט עשו דברים לפי הדאפא ולפי דרישות המאסטר. אתם חייבים לעשות דברים בצורה נכונה - זה מאוד חשוב ואדיר מאוד! אתם לא יכולים לקחת את מה שאחרים אומרים כמדריך בשבילכם.

כאשר אתם עושים דברים עם תלמידי דאפא אחרים, זה בלתי נמנע שיהיו לכם מריבות, וזה בלתי נמנע שיהיו לכם חילוקי דעות. מדוע? ההחזקות שלכם צריכות איכשהו להתגלות, כדי שתוכלו להיפטר מהן. אך אם אתם מסרבים לוותר אחרי ריב ממושך, אז זו בעיה, וזה כיוון שלא הסתכלתם פנימה ולא הסתכלתם על הבעיות של עצמכם. כולכם רוצים להיות אחראים לדאפא, והכוונות שלכם טובות. אך לעתים אתם לא שמים לב לעצמכם, וזה מאוד אפשרי שיש לכם החזקות אנושיות. תוודאו שאתם שמים לב לדברים הללו.

אחרי שהגעתם לשלב הזה בתיקון הפא היום, תלמידי הדאפא, המאסטר מאשר את כל מה שעשיתם במהלך תיקון הפא. עד ה- 20 ביולי 1999 כבר דחפתי את תלמידי הדאפא של לפני 1999 אל המקומות שלהם - דחפתי אתכם אל המקומות הגבוהים ביותר. אמרתי לכם בעבר כי השינויים בכם מתחילים מהמיקרוקוסמי ביותר ומהטבע המקורי. כמה תלמידים הרגישו: ”אני מטפח כל כך מהר“. כולכם הרגשתם כך בזמנו. התהליך של ההגעה שלכם לשלמות וההתרוממות הסופית שלכם בטיפוח, שניהם בשביל אימות הפא שלכם בהמשך. אז אם אתה אחד שלמד את הפא היטב בתקופה של הטיפוח האישי, אז אתה אחד שיפעל היטב באימות הפא והצלת ישויות חיות במהלך הרדיפה. וגופך על פני השטח יוטמע בהתמדה לרמות גבוהות במהלך תיקון הפא, ומה שנשאר בפני השטח האנושיים שלך יהפוך לפחות ופחות. אך בנוגע לאלו שלא פעלו היטב, שעברו לצד השני, או שלא צעדו קדימה, אנו יכולים לראות שהצד האלוהי שלהם מתפוגג שכבה אחרי שכבה. כמובן, הדבר הזה לא הסתיים עדיין, ותיקון הפא לא הגיע לסופו, אז עדיין יש לכם הזדמנות לפעול היטב שוב. אכן, כל עוד יש אפילו יום אחד שהרדיפה עוד לא הסתיימה, אז היום ההוא הוא הזדמנות. נצלו אותה היטב, פעלו טוב יותר, חזרו מהר יותר, ואל תפספסו עוד הזדמנויות. אל תתעכבו על טעויותיכם מהעבר - אם עשיתם טעות, אז פעלו היטב מכאן ואילך. אל תחשבו על דברים שקרו. חישבו על איך לפעול היטב מכאן ואילך, ועל איך להיעשות באמת אחראים על עצמכם ועל ישויות חיות.

אציין עוד דבר. כאשר לחלק מהתלמידים שלנו יש חילוקי דעות בעבודתם, הם אוהבים להתקשר לבני משפחתי, ולשאול את דעתם. תנו לי לומר לכם, שבני משפחתי הם מטפחים גם כן, וגם הם לא בהכרח יכולים לשפוט דברים בצורה הנכונה בכל רגע נתון. גם הם מסוגלים לעשות את הדבר המוטעה, או להגיד דברים לא נכונים - מה שהם אומרים אינו פא. אל תעשו את הדברים האלו יותר. אל תהדפו את ההזדמנויות שלכם להקים לעצמכם מוסריות אדירה, ואת ההזדמנויות לשפר את עצמכם. במהלך תיקון הפא, כל אדם הולך בדרך שלו, וזוהי ההיסטוריה שכל תלמיד דאפא יוצר.

זה כל מה שאני אגיד. עכשיו, אם יש לכם עוד שאלות, אתם יכולים לשאול אותן.

שאלה: מדוע המאסטר לעיתים קרובות נותן לתלמידים קטנים לבצע דברים בשמים?

המאסטר: זה כיוון שאין להם המושגים שנוצרו אחרי הלידה שיש למבוגרים, הטבע שלהם טהור יותר, והאנרגיה שהם שולחים לא מושפעת ממחשבה של אנשים רגילים. מנקודת מבט אחרת, הטווח של יכולותיו של אדם לא מוגבל בשל גילו כאדם רגיל.

שאלה: איך אנחנו יכולים לעזור לאנשים לקבל את הפא בסביבה הזו של הונג קונג, שבה אנשים עסוקים בכסף ועושר חומרי?

המאסטר: אתם תלמידי דאפא, ואתם מצילים יצורים חיים שהורעלו על ידי השקרים של הרוע. כל עוד אדם אינו נגד דאפא, הוא יכול לעבור את הסכנה של היפלטות כאשר הפא יתקן את העולם האנושי. בנוגע לאלו אשר לא ניסו לפגוע בפא, אך אינם טובים, או שאינם כה טובים, ברגע זה אנחנו לא עושים שום דבר בקשר אליהם. הסיבה היא, שבשלב הבא עדיין יהיו אנשים שעושים טיפוח תרגול ועדיין יהיו אנשים שיצטרכו למקם את עצמם כאשר תיקון הפא מתקן את העולם האנושי. ברגע זה, מוקד מאמצי ההצלה שלנו הם האנשים שמוחותיהם הורעלו על ידי השקרים של הרוע. הישויות הרעות בצורה קיצונית הללו, שמושמדות כאשר אנו מצילים ישויות חיות, מהוות מטרה רק כיוון שהן ניסו לפגוע בפא. יש עוד ישויות רבות באותה רמה כמותן, אך שלא ניסו לפגוע בפא, ושלא לקחו חלק בעניין הזה - אל תעשו לגביהן כלום. מדוע? השלב הבא של תיקון הפא גם הוא יהיה הזדמנות עבור אלו שלא ניסו לפגוע בפא, ובאותו זמן, האנשים של השלב הבא יצטרכו לטפח את עצמם. הדברים האלו הם של השלב הבא.

מה שתלמידי הדאפא עושים זה להיות אחראים לדאפא. אל תיגעו בדברים של חברת האנשים הרגילים. כאשר אתם מבהירים את האמת, אל תגידו כל מיני דברים ברמה גבוהה; לגרום לאנשים להבין מהו הפא העמוק של הרמה הגבוהה, זה לא העניין העיקרי. ובכן, אנשים שהם טובים באופן מיוחד הם יוצאים מן הכלל, ואתם יכולים לספר להם על זה. אך כאשר אתם מבהירים את האמת לאדם ממוצע, פשוט תגידו לו שאנחנו נרדפים, שאנחנו רק עושים תרגילים ומנסים להיות אנשים טובים, והם יהיו מסוגלים להבין. לאחר שהם ילמדו את האמת, אנשים יוכלו לראות את האופי של התעמולה - שקרים, והם באופן טבעי יראו כמה מנוולת ומרושעת היא. אחרי שאנשים ילמדו את האמת הם יזעמו :”איך ממשלה יכולה להתנהג כמו חבורה של בריונים? אתם נרדפים כה בחומרה, ואתם נרדפים על זה שאתם מנסים להיות אנשים טובים". פשוט תשתמשו ברעיונות הפשוטים ביותר כאשר אתם מדברים עם אנשים. לא רק שהם יוכלו להבין ולקבל את זה, אלא יהיה להם פחות מקום לאי הבנות. אתם מטפחים כבר כל כך הרבה זמן, וההבנות שלכם של הפא הן די עמוקות. אם תדברו איתם על הבנות ברמה גבוהה של הפא, יהיה קשה לאנשים רגילים להבין, וזה סביר להניח שיהיו אי הבנות. הגעתם להבנות ברמה גבוהה שיש לכם היום רק לאחר תהליך ארוך של טיפוח. אתם רוצים שאנשים יבינו מיד דברים ברמה כזאת, אך הם לא יצליחו, אז אל תדברו אתם ברמה גבוהה. גם כאשר אתם מבהירים את האמת לאנשים מאמינים, אל תדברו ברמה גבוהה. רק תדברו על הרדיפה שסבלנו. אם הם לא רוצים לשמוע על אמונות רוחניות אחרות, אז תאמרו להם שאנחנו רק עושים תרגילים. זה קשה להציל אנשים בימינו. למען הצלתם, אל תיצרו להם מכשולים.

שאלה: אני תלמיד שקיבל את הפא לפני מספר חודשים. במה אני שונה מהתלמידים שקיבלו את הפא לפני ה- 20 ביולי 1999?

המאסטר: הכוחות הישנים ארגנו גם שמספר תלמידי דאפא יכנסו במהלך הרדיפה. הם חושבים שאם מישהו נכנס בזמן שהרדיפה היא כה חמורה, המוסריות האדירה שלו תזנק ישר למעלה. אך גם יש אנשים שהם חלק מהקבוצה הבאה שתגיע לשלמות ולא כלולים בתוך זה, אז כרגע זה קשה להגיד בדיוק מי שייך לאיזה מצב. אך לא משנה מה, אתה קיבלת את הפא, שזה הדבר הנפלא ביותר מכל הדברים הנפלאים, אז אתה צריך לנצל היטב את התקופה הזו, תביא את עצמך למצב של טיפוח אמיתי ושל קבלה אמיתית של הפא, תעלה בטיפוח תירגול. לא כל אחד יכול לקבל את הפא, ולא כל אחד יכול להיכנס, כיוון שזה החוק הכביר של הקוסמוס. בזמנו כאשר לימדתי את הדאפא, מדוע הכוחות הישנים היו לגמרי נחושים להגביל את מספר האנשים שיקבלו את הפא בסיבוב הראשון ל- 100 מיליון? אפילו 100 המיליון האלו הם תוצאה של ההתעקשות שלי. בזמנו, הם הגבילו את זה ל- 70 מיליון, בזמן שאני רציתי 200 מיליון אנשים. הם ידעו שאם 200 מיליון אנשים יקבלו את הפא בפעם הזאת, הם לא היו מצליחים לגרום ל"מבחן" הזה להתרחש, אז הם היו נחושים להגביל את המספר ל- 100 מיליון אנשים. קבוצה גדולה מהאנשים הללו קיבלה את הפא בדיוק כאשר הם לא יכלו לחכות יותר כדי להתחיל את המצוקה הזאת כביכול. זה היה לא הוגן לאנשים הללו. אלו שקיבלו את הפא לאחרונה, לא אמרתי לכם לאיזו קטגוריה אתם שייכים. אל תחשבו על זה גם כן. פשוט עשו את מה שאתם אמורים לעשות.

שאלה: שלום, מאסטר. אני רוצה לשאול שאלה, כלומר, באחד מהמאמרים החדשים שלך אתה מדבר על "לחדש את שלושת התחומים”. התלמיד שלך לא מבין זאת. האם המאסטר יסביר בבקשה.

המאסטר: למעשה, אנשים בגילך צריכים לדעת. אלו שחונכו על ידי הדרכה אישית בעבר, או שהלכו לבית הספר לפני 1950, למדו את 'חריזת השלושה" [4] כחלק מלימודיהם. בחריזת השלושה, ובתרבות הסינית, תמיד היה המושג של "שלושת התחומים. הוא מוזכר הרבה גם במחשבה הטאואיסטית. המושג "שלושת התחומים" מתייחס לשמים, לארץ ולאדם. “לחדש את שלושת התחומים" מתייחס [לכניסת] השמים החדשים, הארץ החדשה והאדם החדש.

שאלה: שלום, מאסטר. אני רוצה לשאול שאלה. המחשבה הקונפוציאנית מצויה בכל אחת משושלות סין. אז הייתי רוצה לשאול, מה הקשר בין המחשבה הקונפוציאנית וההפצה של הדאפא בסין.

המאסטר: קונפוציאניזם, כפי שכרגע אמרתי, הוא פשוט הנחת בסיס עבור החשיבה האנושית - זה הכל. הוא איפשר לאנשים לדעת מה הוא "כלל הזהב", ומהם הדברים שאנשים צריכים להאמין בהם כמו אנושיות, יי (yi), הליכות, חוכמה, אמינות, וזה בערך מה שזה. התרבויות בכל אחת מהתקופות של בני אדם, הניחו בסיס לחשיבה שצריכה להיות לבני אדם כאשר הם יקבלו את הפא, שתאפשר להם, בסוף, לתפוש את הפא ולהבין את הפא כאשר הם מקבלים את הפא.

שאלה : עכשיו, אנחנו עושים הרבה עבודת דאפא, והזמן שלנו מאוד לחוץ. אני לא מוצא זמן להבטיח שעתיים של תרגול בכל יום, האם זה בסדר לתרגל פחות?

המאסטר: תלמידי דאפא, המאסטר אמר שאתם עובדים מאוד קשה - אתם באמת עובדים מאוד קשה. אין לי את הלב להגיד יותר לעשות משהו בפירוש. אני יודע שאנשים רבים לוקחים את היוזמה לתמוך בדברים רבים, ואפילו ישנים מעט בכל יום, והם גם צריכים ללכת לעבודה - זה באמת קשה. אך לא משנה כמה זה קשה, אני חושב שאתם עדיין צריכים למצוא זמן ללמוד את הפא ולעשות את התרגילים. אני חושב שמטפח לא יכול בלי לעשות את התרגילים. למרות שעשיית התרגילים זו רק תוספת לשיפור שלכם, הם גם חלק מהפא, והם מקושרים לשינויים בגוף שלכם. כמובן, אם יש לכם יותר מדי דברים לעשות, ואתם עסוקים מדי, ואתם מתרגלים פחות, או לא מתרגלים בכלל במשך כמה ימים, זה בסדר להשלים את זה אחר כך. אם אתם באמת עסוקים ובאמת יש לכם מעט זמן לעשות את התרגילים, למאסטר יש דרכים לעשות זאת בשבילכם, גם. אך אני חושב שזה שאתם קצת עסוקים וקצת נושאים קשיים זה בשביל המוסריות האדירה של תלמידי הדאפא שלכם. בעתיד, כאשר תסתכלו אחורה, תגלו שזה היה ראוי לציון.

שאלה: איך נבראו הישויות הגבוהות ביותר בקוסמוס ?

המאסטר: בעתיד אני אלמד את הפא הגבוה ביותר. אני אדבר על איך הקוסמוס נוצר, ונדון בשאלה הזו. עדיין מוקדם לדבר על כך.

שאלה: כאשר למדתי את הפא, קראתי על איך האנשים בשמים מתגלגלים כל חמש מאות שנה, ואילו בכדור הארץ מתגלגלים כל מאה שנה. על מה מדובר?

המאסטר: שלושת העולמות הם הרמה הנמוכה ביותר בקוסמוס. שלושת העולמות מחולקים לשלוש רמות עיקריות, אז הם נקראים שלושת העולמות. בכל רמה יש שלוש רמות של רקיעים גדולים, אז בסך הכל יש תשע רמות של רקיעים. ותשע הרמות הללו גם כן מחולקות לרקיעים קטנים יותר, אז מספר אנשים קוראים להם שלושים ושלוש הרמות של השמים, אך למעשה יש יותר. כל הישויות בטווח הזה עוברות גלגולים, וישויות מחוץ לשלושת העולמות לא. לישויות בשלושת העולמות יש אורך חיים קצר יחסית בכל חיים: האנשים על כדור הארץ חיים רק כמה עשרות שנים, הישויות ברמה אחת למעלה יכולים לחיות מאה עד מאתיים שנה, הישויות ברמה מעל יכולים לחיות בין מאתיים לשלוש מאות שנה, אלו ברמה אחת מעל, יכולים לחיות בין שלוש מאות לארבע מאות שנה, ואלו ברמה הכי גבוהה יכולים לחיות כאלף שנה. אך לא משנה כמה שנים, לבסוף הם צריכים ליפול ולהתגלגל מחדש. ברגע שישות עוברת את שלושת העולמות היא לא מתגלגלת יותר.

שאלה: כאשר יש תיקונים בספרי דאפא, על פי איזו גרסה עלינו ללכת? [5]

המאסטר: כאשר אנחנו מוצאים מילים לא נכונות, זה הכרחי לתקן אותם. כאשר המאסטר כאן, אי אפשר לחבל בפא. בקשר לספרים בסינית, לכו לפי מה שפורסם לאחרונה בטייוואן.

שאלה: אני חושב שמערכת החינוך העכשווית סוטה יותר ויותר מג'ן- שן- רן. זה כאילו שהם מלמדים את הילדים להיות רובוטים, מפנקים אותם, לא מלמדים אותם את העקרונות והרעיונות של איך להתנהג, הם לא מדגישים מוסריות, והם לא מלמדים טוב-לב (שן) או סובלנות (רן). אז אני לא רוצה לשלוח את הילד שלי לבית הספר ואני רוצה ללמד אותו בעצמי בבית. האם אני מתנהג בקיצוניות? אני מקווה שבעתיד יהיו בתי ספר של דאפא.

המאסטר: נכון לעכשיו, כאשר אני מלמד את הפא, אני משלב מדע עכשווי, כיוון שהמין האנושי הוא פשוט כמו שהוא עכשיו. למרות שהחינוך בבתי הספר של ימינו לא יכול ללמד ילדים להיות טובים, ומפנק את החשיבה של הילדים, הידע שמועבר עדיין יכול לעזור להם להבין את הפא בהמשך. כמובן, זה יותר טוב שבתי הספר ינוהלו על ידי תלמידי הדאפא שלנו, אך עד שיהיו לנו, אני חושב שזה עדיף לתת לו לרכוש קצת ידע. אז, כאשר הוא חוזר הביתה, אתה יכול להקריא לו את "ג'ואן פאלון", וללמד אותו איך להתנהג. זה כל מה שאתה יכול לעשות בהווה. תקופת המעבר תהיה קצרה.

שאלה: מדוע היו תיקונים רבים במילים של הרבה מאמרים חדשים?

המאסטר: את ששת המאמרים שפורסמו לאחרונה העברתי באמצעות הטלפון; הכתבתי אותם ואז אתר מינגהויי העתיק אותם, אז היו טעויות. בדרך כלל, אחרי שאני אומר למינגהויי לפרסם מאמר אני לא בודק אותו שוב. ורק לאחר שכמה אנשים הבחינו במשהו ושאלו אותי על כך, הסתכלתי שוב. זה קרה בעיקר כי הייתי עסוק ולא היה לי זמן לבדוק.

שאלה: אני מקוריאה. ההבנה שלי היא שכולם שווים לפי הדאפא. אך להרבה תלמידים חדשים יש הבדלים תרבותיים. האם תוכל בבקשה לדבר על כך?

המאסטר: למעשה, “ג'ואן פאלון" מתורגם לשפות שונות וזה לא משפיע על ההבנה שלכם של הפא ברמה השטחית. במיוחד במהלך הטיפוח, המשמעות הפנימית של הפא לא באה לידי ביטוי במילים שעל פני השטח. ככל שאתם קוראים את הספר בעקביות, תגלו שאתם כל הזמן מקבלים הבנות חדשות של עקרונות הפא, ותראו אפילו יותר עקרונות פא. למעשה זהו הפא שמוציא את החכמה שלכם. אז השיפור שלכם לא מושפע. בסין, הרבה אנשים מבוגרים שהיו אנאלפבתים למדו לקרוא דרך לימוד הפא, וגם השיפור שלהם לא הושפע.

שאלה: לכמה תלמידים חדשים יש מחסומים תרבותיים והם לא מסוגלים להבין את הפא.

המאסטר: תלמידים חדשים יכולים ללמוד קצת בכל פעם. אל תאמרו להם דברים ברמה גבוהה מדי. פשוט תדברו איתם על מה שעל פני השטח, כמו, איך לשפר שין-שינג ואיך להבריא ולהשאר בריאים. במשך הזמן, יהיו להם ההבנות שלהם, לאחר שהם יקראו את הספר יותר.

שאלה: מערביים רבים באו ללמוד את התרגילים מאיתנו, כולל אנשים מקבוצות גיל שונות. האם אנחנו יכולים לעשות סט של קלטות עם המוזיקה של התרגילים, שדומות לקלטות של הרצאות הפא של המאסטר, בכך שהן שומרות על ההוראות של המאסטר, אך מוסיפות תרגום באנגלית.

המאסטר: כן, אתם יכולים. אבל אל תתרגמו את הנוסחאות. הנוסחאות הן מה שאנשים רגילים מתייחסים אליהם כאל לחשים. לצליל ולביטוי של כל סימן יש תוצאה מקושרת בגוף קוסמי מסויים. ברגע שזה מתורגם, הצליל הנכון והגורמים הפנימיים הולכים לאיבוד.

שאלה: אני רוצה לשאול לגבי משהו, אני חושב שזה נפוץ למדי, אני חושב שתלמידי דאפא רבים מרגישים די טוב כשהם יוצאים החוצה להפיץ את הפא, ומרגישים שזה מאוד קל לתקשר עם אנשים אחרים, אך נראה כי המצוקות שלהם בבית די גדולות. לדוגמה, בני הזוג של אנשים מסויימים לא כל כך מבינים אותם. קח את הורי כדוגמה: יש להם מידה מסוימת של מעמד חברתי בסין, כך שהם נמצאים תחת לחץ כבד. אני חושב שקרובי המשפחה בסין של מתרגלי דאפא חושבים שפאלון גונג הוא טוב, אך הם חוששים שנקלע לסכנה כלשהי מחוץ לסין. אך אני חושב שאותם קרובים גם נשאו סבל מסוים. אני רוצה לדעת מה יהיה אתם כשהפא יתקן את העולם האנושי.

המאסטר: צריך להיפטר מההחזקה הזאת. הפא אומד את כל הישויות החיות בזמן הזה. אם מישהו לא פגע בפא אז אין בעיה. אך אם למישהו יש מחשבות רעות לגבי הדאפא, אז מנקודת המבט של הצלת ישויות חיות, אתם צריכים קודם כל להסביר דברים לבני משפחתכם, אתם צריכים לעשות את המיטב, להסביר להם דברים ולעזור להם להיפטר מהמחשבות הללו.

שאלה: לאחר ועידת הפא הזו, תהיה הופעה וכמה אנשים רגילים ישתתפו. האם אנחנו יכולים לשיר שירים מהחברה האנושית שהם יחסית מוסריים?

המאסטר: אנשים רגילים יכולים לבוא ולהקשיב להופעות שלנו - אנחנו מצילים את כל הישויות החיות. הם מורשים לבוא ולהאזין אפילו לועידות הפא שלנו. הנאומים שנישאים על ידי התלמידים שלנו במהלך ועידת הפא יכולים להועיל להם. אז זו לא בעיה. בקשר לשאלה האם אפשר לשיר שירים של אנשים רגילים באולמות המפוארים של הדאפא, התשובה היא לא. (מחיאות כפיים) מדוע לא? אם אתם משתתפים בהופעה בעולם האנושי - כלומר, אם זה תלמידי הדאפא שמשתתפים במין ארוע של אנשים רגילים - כל עוד השיר אינו בטעם רע ואינו פוליטי בכלל, אז זה לא משנה. אך אם זה קונצרט רק של הדאפא שלנו, אני חושב שאנחנו צריכים לעשות אותו יותר טהור ונכון. אם זה לא מאורגן על ידי הדאפא שלנו, אז זה לא משנה. אתם חייבים לעשות הבחנה ברורה. שאלת אם זה בסדר אם השיר מוסרי. עכשיו קשה לדעת אם המלחין לקח חלק ברדיפת הדאפא. איך אתם יודעים שהוא לא כתב שירים שרודפים את הדאפא בסין? אתם לא יכולים לשפוט את הדבר הזה בהווה. אם המלחין הוא תלמיד דאפא, והשיר אינו פוליטי בשום צורה, אז זה בסדר. אך בהווה זה קשה לשפוט את הדברים האלה.

שאלה: אם תלמידים בסין יוצאים להפיץ את הפא, הם בוודאות ייעצרו. אם הם לא מפיצים את הפא, הם מפחדים שזה ישפיע על הרמות שלהם במהלך תיקון הפא, איך אמורים התלמידים בסין לאזן את זה?

המאסטר: אף אחת מצורות החשיבה האלה אינה נכונה. אם אדם לא יוצא החוצה לאמת את הפא, הוא מפחד שזה ישפיע לו על הרמה, ומפחד שזה יפגע לו בהתקדמות, והוא מפחד שזה יפגע לו בהגעה לשלמות. הוא מפחד מזה והוא מפחד מההוא - במקום להסתכל על דברים באמת כתלמיד דאפא. תלמידי דאפא בהחלט צריכים לאמת את הפא, והם צריכים להציל ישויות חיות. זה בדיוק בגלל ההחזקות האנושיות הללו שבעיות עלולות לצוץ - בגלל זה קרו הרבה בעיות.

אני מודע באופן מלא למצב בסין - אני לגמרי מודע. אם תלמיד דאפא לא מאמת את הפא, אני לא חושב שזה נכון. אני לא יכול לומר את הדברים בצורה מדי ספציפית. הרבה דברים הם התכנונים של הכוחות הישנים. מה עוד שהם תכננו אותם לפרטי פרטים, והביטויים מאוד מסובכים. המצב בסין נראה כאוטי, כאשר הוא למעשה מאוד סדור.

יש שני מצבים שבהם הם לא נוגעים בתלמידי הדאפא. האחד זה שהוא איתן כסלע. הם לא מעזים לגעת בו, כיוון שהם יודעים שאם התלמיד הזה הולך בדרך נכונה ומנהל את עצמו היטב ומישהו עדיין מעז לרדוף אותו, זה לא משנה שהם הכוחות הישנים, או מה הם העקרונות הישנים, אני בוודאות גמורה לא אחוס עליהם. יש לצידי גם אין ספור אלוהויות נכונות! ויש לי גם פא-שנים לאינספור שעושים את תיקון הפא. הדאגה היחידה שלי היא שתלמידי הדאפא עצמם לא יהיו איתנים בפנים; כאשר יש סוג כלשהו של החזקה, סוג מסוים של פחד, או מה לא, אז הכוחות הישנים רואים את זה ומנצלים את ההחסרות ורודפים אותם. ואם המחשבות הנכונות של אדם לא הולמות בזמן שהוא נרדף, הוא יירדף באופן אפילו יותר חמור. זה תמיד המצב. מה גם, הרוב הגדול מבין התלמידים הללו לא יצרו איתי קשר קארמתי ישירות בהיסטוריה. בזמן הזה, בזמן שהפא מועבר, הדלת פתוחה לרווחה, והכוחות הישנים לא הצליחו למנוע מהם להיכנס. אך הרוב הגדול של התלמידים הללו ניהלו את עצמם היטב. הם לא מעזים לרדוף את אלו שקשרו אתי קשר קארמתי בעבר בצורה חמורה מדי, כיוון שהתלמידים הללו עצמם כבר סבלו בצורה כזו בהיסטוריה. אם כל תלמיד – לא משנה באיזה קטגוריה הוא נמצא - היה מנהל את עצמו היטב, הרדיפה הייתה נגמרת מזמן. אם כבר מדברים על להצליח לפעול היטב - הרבה יותר קל להגיד את זה מאשר לקיים - זה לא כאילו אני אומר לכולם שהם צריכים לעשות כך וכך ואחרי זה הם מסוגלים. זה מגיע מזה שבנית בסיס איתן בטיפוח, וזה נבנה דרך לימוד הפא במשך זמן ארוך. למעשה, רובנו הגדול ניהל את עצמו ממש טוב. אלו שלא פעלו היטב הם מהקבוצה השלישית. כיוון שהם לא פעלו היטב הרדיפה נהייתה יותר חמורה, והיא גורמת למצב הדאפא להיראות כאילו הוא נרדף באופן מרושע ומסוכן. למעשה, לא משנה לאיזו קבוצה אדם שייך, המאסטר מתייחס לכולם באופן שווה. כאשר אנחנו מדברים על להניח את המחשבה של חיים ומוות מחוץ לסין, זה שונה לחלוטין מזה שאנשים בסוג כזה של סביבה, תחת לחץ כזה, ובמצב כזה, מדברים על להניח את המחשבה של חיים ומוות. אני לא רוצה להגיד עוד על הדברים האלה. אם בסביבה ההיא הם באמת מסוגלים להניח את המחשבה של חיים ומוות, המצב יהיה אחר. לדוגמה, לאחר שכמה תלמידי דאפא נעצרים, הם מצליחים לשמור על שלווה שלא ניתנת להזזה, ואין להם פחד. אתם תראו שהכוחות הישנים לא יעזו לרדוף אותם. זה כיוון שהם יודעים שכל רדיפה כלפיהם לא תעשה דבר אלא אם הם יכו אותם למוות, אז הם לא נוגעים בהם. כמה תלמידים מסוגלים לעשות את זה? זה שהם כל כך איתנים בדאפא מפחיד את הרוע. בניגוד אליהם, אלה שההחזקות האנושיות שלהם חזקות מדי ולא למדו את הפא לעומק, הביאו סבל רב לעצמם, שהם לא היו צריכים לחוות. כמה מהם כתבו כביכול "הצהרות חרטה", או שחתמו על כמה דברים. כיוון שאני לא מכיר ברדיפה הזו, אני אתן להם עוד הזדמנויות עד שהדבר הזה יסתיים. ראיתי מפעולותיהם של רוב התלמידים, שאחרי שהם נרדפו הם הבינו עם יותר היגיון ושלווה את הרצינות של הדאפא ושל הטיפוח. באותו זמן הם רואים את הרצינות של הרדיפה הזו בבהירות רבה יותר, והם כבר לא עושים דברים עם כל כך הרבה החזקות אנושיות כמו קודם. הם בהדרגה ויתרו על ההחזקות הללו, אז הדברים שהם עושים הם יותר ויותר טהורים ונכונים. וטובים יותר ויותר. הם נעשו יותר ויותר נחושים ויותר ויותר הגיוניים. אל תסתכלו רק על פני השטח של הרדיפה. כאשר הפא יתקן את העולם האנושי, כל האמת תתגלה מול עיני האנשים. תלמידי הדאפא בסין הם בהחלט ראויים לציון.

שאלה: יש לי שתי שאלות לשאול. הראשונה היא, שחלק מבני המשפחה והחברים של מספר תלמידי דאפא מחוץ לסין נהגו לתרגל, אך אחרי שהרדיפה החלה הם ויתרו על זה בהדרגה. הם רוצים לדעת מה עליהם לעשות עכשיו. עוד שאלה היא, שכמה תלמידים שנראה שהם די נחושים, עדיין סובלים ממה שנראה כקארמת מחלה. הם רוצים לדעת אם זו הקארמה שלהם עצמם, או הרוע שעושה נזק. איך עליהם להתמודד עם זה?

המאסטר: בקשר לשאלה הראשונה, מה שהם רוצים לעשות תלוי בהם - זה באמת תלוי בהם. בקשר לשאלה השנייה, כאשר אתם נתקלים במשהו, תסתכלו על עצמכם קודם - זוהי התכונה הגדולה ביותר שמפרידה את תלמידי הדאפא מאנשים רגילים. אם באמת אין לנו שום בעיות אצלנו, אז זו בטח הרדיפה של הרוע נגד תלמידי הדאפא. במהלך תקופת תיקון הפא הזו, במיוחד, הקארמה של תלמידי הדאפא כבר לא נחשבת. אתם חייבים בהכרה ובבירור לזהות את הרדיפה מצד הישויות הרעות. הם באמת עושים מעשים רעים. זה יהיה הכי טוב אם תלמידי הדאפא באמת יוכלו ללכת בדרכים שלהם בצורה נכונה, ולא יתנו לרוע לנצל תירוץ כלשהו כדי לרדוף אתכם.

שאלה: האם מותר לי לדמיין מעט איך יהיה הקוסמוס החדש?

המאסטר: המין האנושי יעבור שינויים גם כן. אז הקוסמוס עובר שינויים כל הדרך למטה עד המין האנושי. הקוסמוס החדש מביא לשלמות כל מיני אלמנטים שבהם הקוסמוס הישן אינו מושלם. הקוסמוס החדש הוא יותר מושלם, וזה משהו שהקוסמוס הישן לא יכל לפתור אלא על ידי הצורה הזו של תיקון הפא. בעבר, כל פעם שמחזור של הקוסמוס כבר לא היה טוב, הוא היה מתפורר ונוצר מחדש, ומתחיל להתפתח מחדש; וכאשר הוא הפך לרע, הוא פשוט היה נוצר מחדש. תיקון הפא מתרחש בפעם הראשונה. כך שניצלתי את ההזדמנות הזו של תיקון הפא לתקן דברים רבים. אני לא יכול לדבר על הדברים האלה. אבל אני יכול לומר לכם, שכיוון שהמין האנושי הוא חלק מהקוסמוס, וכיוון שהדאפא הועבר כאן... בעבר לא היה כאן מין אנושי; לא משנה כמה כדורי ארץ נוצרו מחדש אחרי התפוררות, לישויות המרכזיות כאן תמיד הייתה ההופעה של ישויות חיזריות. ההופעה החיצונית שלהם הייתה מאוד שונה בכל פעם, אך לאף אחד מהם לא הייתה ההופעה החיצונית והמערכות הפנימיות של בני אדם, שלא לדבר על נפש אנושית. אך המין האנושי של היום נוצר בשביל ההתפשטות של הדאפא. אז אחרי שהאנשים האלה שחטאו כלפי הדאפא יחוסלו, האנשים שיישארו יזכו במזל טוב. אז בעתיד, לאנשים על כדור הארץ באמת תהיה ההופעה של בני אדם. במילים אחרות, המין האנושי של העתיד באמת יתחיל בשלב הבא. צורת החיים בפעם הזאת נוצרה בשביל ההתפשטות של הדאפא. בעתיד יהיו בודהות, טאואים ואלוהויות שירדו לכדור הארץ להציל אנשים, להציל ישויות חיות שיהיו מסוגלות להקשיב לפא, וישויות חיות שוב יוצלו. אך דברים כמו אלוהות שיורדת להציל אנשים ונצלבת לא יקרו יותר.

שאלה: אני רוצה לשאול לגבי משהו: לפעמים כאשר אנחנו מבהירים את האמת מספר דמויות היסטוריות עולות. כיוון שאנחנו לא יודעים את הסיבות הקארמתיות, האם אנחנו צריכים להיות יותר זהירים לגבי דברים מסוימים.

המאסטר: במהלך תיקון הפא אתם מאמתים את הפא בשפה אנושית, ועם נקודות שמובנות בדרך כלל על ידי המין האנושי. עשו את זה לפי מה שהמין האנושי יכול לזהות בימינו כטוב ורע, או נכון ומוטעה. מי שאתם מזכירים מההיסטוריה, זה לא משנה.

שאלה: אני רוצה לתת כמה דוגמאות של מה שכרגע אמרת על זה שהמצב של התלמידים בסין הוא די טוב. ממה שאני מבין, כמעט כל הקרובים והחברים שבאתי איתם במגע הם מאוד נחושים. חלק הלכו לטיאן-אן-מן באופן פתוח ומכובד. הם עזבו בבוקר וחזרו בערב; הם עלו על מטוס בבוקר, וחזרו עם מטוס בערב. לא רק שהם צעקו: ”פאלון דאפא הוא טוב!“, הם גם החזיקו שלטים, ושום דבר לא קרה להם. גם, יש איש מבוגר בן תשעים ומשהו והוא עדיין הולך להפיץ את הפא בכל יום, ושום דבר רע לא קרה לו גם כן. בכל מקרה, כולם מאוד נחושים. רק אדם אחד שאני מכיר נעצר, אך הוא ניהל את עצמו די טוב. על ידי זה שאני מדבר אתם אני יכול לחוש שהמצב מצויין. הם אמרו לי : ”זה טוב, מצבנו מצוין“. לאחר ששמעתי זאת, הרגשתי טוב.

המאסטר: זה המצב עכשיו. כיוון שכבר אין כל כך הרבה ישויות חיות שהכוחות הישנים יכולים להשתמש בהם. ברגע שהם רואים את תלמידי הדאפא שולחים מחשבות נכונות, הם בורחים. כאשר אתם הולכים לעתור בקונסוליות, הקונסוליות נראות מפוחדות מאוד. זה למעשה לא בני האדם שמפחדים, אלא הרשעים האלו שמתמרנים בני אדם. כאשר זה בא לידי ביטוי כאן בממד האנושי הזה, זה נראה כאילו הם מאוד מפוחדים, כשלמעשה הגורמים המרושעים האלה הם שמפחדים. אם הרוע יחוסל לחלוטין, ואם האנשים בקונסוליות יצאו כדי ללמוד פאלון גונג מאיתנו, זה פשוט יהיה מפחיד מדי בשביל הנבל הפוליטי הראשי הזה בסין. בגלל זה הישויות הרעות מתאמצות כל כך לשלוט באלו שעובדים בקונסוליות, ולהמשיך בכל מה שהרוע מבצע. אך למרות זאת, הם לא מסוגלים לעמוד בזה יותר. בסין, מלבד העיר שבה הרוע שוכן, באזורים אחרים הרוע כבר לא שולט בכל האזור. הישויות הרעות סולקו כל כך, שלא הרבה נשארו, והמצב באזורים רבים משתפר. אם תשלחו מחשבות נכונות על ראש הרוע מקרבתו, הרוע לא יצליח להחיות ולהגן עליו מהר מספיק, והיצור הזה ינשום את נשימתו האחרונה. הסיבה היא, שאין לו יותר שום דבר מהדברים האנושיים שלו, והעור שלו מתוחזק לגמרי על ידי ישויות רעות - שליחת מחשבות נכונות מחסלת אותם. אם ההחייאה הזו לא יכולה להימשך הוא ימות במקום. בפעם האחרונה, כאשר תלמידים שלחו מחשבות נכונות בקרבתו במאלטה, הוא כמעט התמוטט. ככה זה. אין לו שום דבר אנושי יותר בתוכו. עכשיו הוא כבר איבד את עשתונותיו, ואין לו מחשבה אנושית נורמלית. הוא חי בשבילנו. ההיגיון האנושי שלו הופך פחות ופחות רציונלי. למעשה, חברי הצוות של הקונסוליות באזורים מסויימים כבר התחילו לצאת וליצור קשר עם התלמידים שלנו. חלק לקחו בשקט את החומר שלנו, ואמרו לנו ביחידות :”עבודה טובה!“ (מחיאות כפיים) זה לא היה אפשרי בעבר. מדוע זה קרה? אחרי שהרוע ששלט באנשים חוסל, אנשים התחילו לחשוב ברוגע. הם עכשיו חושבים בעצמם : ”מה בדיוק הוא הפאלון גונג? למה הם רודפים את הפאלון גונג בצורה כזו?“, והם ראו את הרדיפה ואת כל השקרים שנחשפו. אנשים מזועזעים ועכשיו הם מנסים ללמוד את האמת בעצמם.

שאלה: יש לי שתי שאלות. אנחנו עובדים על תוכניות הטלוויזיה של FGM. בזמנו קיבלנו הערות מכמה צופים שאמרו שתוכניות החדשות שלנו נראו נוקשות מדי.

המאסטר: למעשה, אני חושב שהטון של התוכנית שלכם הוא די טוב. (מחיאות כפיים) אין לו את ההרגשה של "מלחמת מעמדות"[6], הוא די מאוזן. אם הטון היה רך מדי, אז זה גם לא טוב. למעשה, אמרתי לתחנות הטלוויזיה והרדיו באיזורים רבים שהטון של השידורים של התלמידים בלוס אנג'לס הוא מאוד הולם - הוא לא נוקשה מדי, והוא לא רך מדי, הוא די מתון. כמובן, זה לא היה כדי להלל אתכם - אל תיעשו רברבנים. מה שאני אומר הוא שאנחנו צריכים לעשות את המיטב להפוך אותו ליותר מתון. זה יהיה יותר טוב. אנשים רגילים אומרים כל מיני דברים, קשה לעשות משהו שיתאים לכל הטעמים. חלק מהאנשים אוהבים אוכל חריף, חלק אוהבים דברים חמוצים, חלק מהאנשים אוהבים דברים מתוקים. אנחנו צריכים לשדר תדמית מתונה, פשוט תעשו את זה בצורה הזו. כמובן, אתם יכולים להיות יותר רגועים ויותר טבעיים. כאשר אתם מול מצלמה, אתם שחקנים, אז אתם יכולים לשקול לשפר טיפה את ההופעה שלכם.

שאלה: יש לי עוד שאלה. בנוסף לתוכניות דאפא שאנחנו עושים, אנחנו גם עושים תוכניות בסגנון של אנשים רגילים, שאין להם תוכן של דאפא. איך אנחנו מאזנים את זה? כמה זמן אנחנו צריכים להשקיע לייצר תוכניות דאפא וכמה תוכניות לא של דאפא אנחנו צריכים לשדר?

המאסטר: זה תלוי בכם איך לסדר את זה. זה תלוי בכם איך אתם מתמודדים עם הפרטים. פשוט עשו את מה שאתם מרגישים כראוי אחרי שתדונו זה עם זה. האמת היא, באימות הפא שלכם היום, בתהליך הבהרת האמת של תלמידי הדאפא, הצורות שאימצתם, השיטות השונות שהשתמשתם בהן, וכל הדברים השונים שעשיתם, התמודדתם עם כולם היטב. אל תזלזלו אפילו בשליחת עלון אחד או ספרון אחד לסין, שיחת טלפון אחת לשם, או שליחת פקס אחד לשם או כל מיני סוגים של מידע - התוצאה היא די משמעותית, והתוצאה בהפחדת והשמדת הרוע היא עצומה, באמת עצומה. זה בגלל התעמולה המשמיצה של הרוע שלאנשים יש מחשבות רעות בראשם. כאשר אנשים נעשים צלולים, זה הזמן שבו הדברים הרעים האלה מסולקים ומתפוררים. אם אדם באמת מייצג גוף קוסמי עצום, החזרה שלו מעמדותיו, משמעותה שישויות חיות רבות ניצלו - ההשפעה היא עצומה! באמת, כל הדברים האלו נעשים ממש היטב. אל תזלזלו בדברים האלו. כמובן, בנוגע לאיך לעשות את הדברים לפרטיהם, אתם צריכים להחליט מה ראוי ואיך לעשות אותו כך שאנשים יוכלו לקבל אותו. אם צורה של מדיה נעשית בצורה של אלו בחברה האנושית הרגילה, צריך לעשות אותה כך שאנשים רגילים יוכלו לקבל אותה. אם אין בה כלום מלבד מאמרים שחושפים את הרדיפה, למעשה לא יהיו לזה את התוצאות הטובות ביותר בחשיפת הרוע והצלת ישויות חיות, כיוון שקהל היעד אינו מטפחים, אחרי הכל. אז אנחנו צריכים לעשות את התכניות הללו יותר מגוונות ויותר מעניינות לאנשים, כדי שהם ירצו לראות אותם. ואז גם להשלים את הדברים עם תכניות דאפא. אם תעשו את זה כך יהיה לזה השפעה גדולה יותר על אנשים רגילים. זה לא יעבוד אם לא יהיה בזה תוכן מהסוג של אנשים רגילים, כיוון שאתם מנסים לעשות את זה כמו אלו שבחברה הרגילה. אז בנוגע לכמה מהם אתם צריכים לכלול, אתם צריכים להשתמש בשיפוט שלכם; הכמות צריכה להיות הולמת.

שאלה: ברכות למאסטר מתלמידים בעיר הולדתו של המאסטר, צ'אנג צ'ון! מתי תוכל לחזור לראות אותם?

המאסטר: אני לא חושב שזה יהיה עוד יותר מדי זמן. שושלת אחרי שושלת בסין, כל קיסר של שושלת היה נקרא "אחד שחי עשרת אלפים שנה“. אך אף אחד מהם לא יכל לחיות כל כך הרבה שנים. כל שושלת רצתה שהכוח של המדינה שלה יהיה יציב, אך הם היו, אחרי הכל, לא יציבים. אין לנו שום רצון להפיל את השלטון בסין, אין לנו את הסוג הזה של שאיפה פוליטית. אנחנו נרדפים ללא הצדקה. אנחנו רק חושפים את כנופיית הנבלים המרושעת שרודפת אותנו. הרבה אנשים בממשלה הסינית הם למעשה נגד הרדיפה הזו.זה רק שתחת לחץ עצום כזה הם לא מעזים להגיד שום דבר. אך מה שאנשים עושים קובע את עתידם. הדאפא אומד את כל האנשים. אני אומר זאת עוד פעם אחת: החברה האנושית נוצרה בשביל הפא, ובמהלך ההיסטוריה, כל דבר שאין לו קשר עם הדאפא, בהחלט לא היה מתרחש. זה היה ראש הרוע שהתחיל עם הדיבורים של : ”המפלגה הקומוניסטית חייבת להביס את הפאלון גונג“. מדוע המפלגה הקומוניסטית צריכה להביס את הפאלון גונג? אנשים בכל העולם חושבים שזה מוזר - ”המפלגה הקומוניסטית שולטת בכל צבא סין, כוחות המשטרה, והממשלה. מדוע שהם ירצו להביס קבוצה לא חמושה של אנשים שנמצאים תחת שלטונם, ורוצים להיעשות אנשים טובים יותר? כמה לא רציונלי!“. למעשה, ככל שהדאפא התפשט באופן נרחב, הלבבות של האנשים נעשו טובים, והיציבות החברתית השתפרה. למי זה מועיל? למי שבשלטון, נכון? האין זה לגמרי לא רציונלי? אנחנו לא מעוניינים בכוח פוליטי. למעשה, לפני שהרדיפה החלה, בני משפחה של שבעה חברים של הועדה המתמדת של הפוליטביורו של הועדה המרכזית של המק"ס תרגלו פאלון גונג, וכל שבעת החברים הללו קראו את הספר. הם ידעו בדיוק מהו הפאלון גונג. קינאה שהתפתחה במאבק פוליטי הולידה דברים כאלה שאנשים תוקפים אחד את השני, וזה גרם לו לאבד את עשתונותיו ולא להיות מסוגל לסבול שום דבר. מוחו צר במידה שלא תיאמן, בשעה ששאיפותיו גדולות במידה שלא תיאמן; האומץ שלו קטן במידה שלא תיאמן, בשעה שהקנאה שלו גדולה במידה שלא תיאמן. הוא לא יודע דבר על ניהול מדינה, והיכולת שלו לבצע דברים ממשיים היא קטנה מזו של ראש חטיבה קטנה בעסק מקומי. כאשר הוא נעשה לא רציונלי, הוא לא שונה משד. בנוסף לכל אלו, היואן-שן שלו הוא של קרפד. קשה למצוא מישהו כזה! במחזה הזה של העולם האנושי, איפה ניתן למצוא שחקן כזה? זה לקח זמן ממושך של חיפושים ברחבי ההיסטוריה למצוא אותו! (מחיאות כפיים). הכוחות הישנים לא רוצים לתת לו ליפול לגהינום מיד, והם עושים את זה כיוון שהם לעולם לא יצליחו למצוא דמות כזאת שוב.

 


עודכן בתאריך 12/11/2012

עודכן בתאריך 14/9/2015

בתאריך 14/08/2023 הוכנסו מספר שינויים


[1] רומן סיני קלאסי על מאבק השליטה בסין בין שלוש מדינות לוחמות. התקופה נמשכה מ-220 לספירה ועד 280 לספירה.

[2] חוש צדק, נאמנות, התמדה, יושר.

[3] יואה פיי היה גיבור סיני לאומי, סבורים שהוא חי בין 1102 ל-1141 הוא היה ידוע בשל גבורתו ונאמנותו המופלאה.

[4]"חריזת השלושה" היה תמצות של המחשבה הקונפוציאנית, והיה כתוב בצורה שהייתה ראויה ללימוד לילדים קטנים.עד תחילת שנות ה- 50 זה נחשב להתחלת החינוך הרשמי של ילד בבית הספר.

[5] מתייחס לשינויים רשמיים שנעשו על ידי המאסטר למהדורות בשפה הסינית.

[6] מונח בסינית מודרנית שבהקשר הזה מציין טון דיבור לוחמני ופוליטי.


לרשימת המאמרים למאמר הקודם למאמר הבא