הערות למהדורה החדשה שיצאה לאור

כאשר "הסבר התוכן של הפאלון דאפא" הוצא לאור לראשונה, זה היה בעיקר למטרת שיפור איכות הסייעים ויכולותיהם לסייע. אם מתרגלים חדשים ממוצעים לא מסוגלים לקבל את זה, זה עלול להביא נזק והפרעה לדאפא. זו הסיבה שההוצאה שלו לאור הייתה מוגבלת.

מאז הזמן שתלמידים ברחבי המדינה החלו ללמוד את הפא ולטפח בפועל, העמקתם את הבנתכם את הפא. באמצעות הטיפוח האמיתי התאפשר לכם באמת לחוות את האין-סופיות של הדאפא ואת הקשר ההדוק שלו לשיפור הרמות שלכם, והבנתכם השתפרה באופן ניכר. לפיכך החלטתי להוציא מחדש לאור את "הסבר התוכן של הפאלון דאפא". אולם, יש נטייה שעליכם להיות זהירים לגביה: אל תלכו לחפש בדאפא דברים חדשים ודברים שלא שמעו עליהם קודם. למעשה יש אנשים שאכן מנסים כל הזמן לגלות אילו דברים חדשים אמרתי, אילו ספרים חדשים יצאו לאור, מהו הכיוון החדש, כל מיני דברים וכו'. אתם צריכים להרגיע את מחשבותיכם ולהמשיך לטפח ביציבות. האמת היא שלא משנה כמה עוד כתבים נפרסם, הם בסך הכול השלמה ל"ג'ואן פאלון". רק "ג'ואן פאלון" יכול באמת להנחות את הטיפוח שלכם. הוא מכיל משמעויות פנימיות שמתחילות מרמת האנשים הרגילים ועד לגבהים בלתי ניתנים להשוואה. כל עוד אתם ממשיכים לטפח, "ג'ואן פאלון" תמיד ידריך את ההתרוממות שלכם בטיפוח.

אף על פי שהשפה השטחית של "ג'ואן פאלון" אינה מרשימה ואפילו אינה מותאמת לדקדוק המודרני, אם הייתי משתמש בדקדוק מודרני כדי לארגן את ספר הדאפא הזה, הייתה מתעוררת בעיה רצינית: השפה והמבנה יהיו בהתאם לנורמות ויהיו יפהפיים, אך יהיו חסרות בו משמעויות עמוקות וגבוהות יותר. זה משום שבאמצעות אוצר המילים המודרני והתִקני זה לגמרי בלתי אפשרי לבטא את ההדרכה של הדאפא ברמות שונות גבוהות יותר, ואת צורת הביטוי של הפא בכל רמה, במטרה להניע את השינויים האמיתיים כגון הטרנספורמציה ושיפור הבן-טי והגונג של המתרגלים.

ההוצאה לאור של הספר הזה, "הסבר התוכן”, גם היא למען המטרה להדריך אתכם ללמוד את "ג'ואן פאלון" היטב. אני מקווה שתלמידי הדאפא יתייחסו לפא כאל המורה שלהם, ידחו הפרעות ויטפחו ביציבות – כך אדם מתקדם במרץ.

לי הונג-ג'י