הרצאת הפא בוועידת הפא הקנדית בשנת 2005

(לי הונג-ג'י, 22 במאי 2005, בטורונטו)

(מחיאות כפיים נלהבות) בוקר טוב! (מחיאות כפיים) (קהל: "בוקר טוב המורה!")

אני זוכר, שלפני ה- 20 ביולי 1999, ועידת הפא שלנו בטורונטו התקיימה פה. (מחיאות כפיים נלהבות) באותה עת, כשהדיכוי והרדיפה של המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק"ס) המרושעת עמדו להתחיל, אמרתי לכם משהו: אמרתי שרק אם ליבכם לא יזוז תוכלו לטפל בכל המצבים. (מחיאות כפיים נלהבות) כמובן, חלק מהתלמידים תפשו את מה שאמרתי, בעוד אחרים חשבו שהכוונה היא אל תעשה דבר, אל תנקוט בשום פעולה. (המורה צוחק) (כולם צוחקים) להיות "עם לב שלא זז" מתייחס לכך שהמחשבות הנכונות האיתנות של האדם והאמונה הנכונה שלו אינן זזות. הכוונה אינה להתעלם מאחריותו של תלמיד הדאפא להצלת היצורים או אפילו לא לקחת את נתיב הטיפוח והשיפור העצמי באמצעות קשיים. איך זה יכול לעבוד? כך שלא משנה איך אנשים פעלו, זה טיפוח בסופו של דבר, כך שלכל אדם היתה הבנה שונה וכל אחד התייחס לדאפא מתוך רמות שונות של החזקות אנושיות; בתהליך הטיפוח יש מחשבות אנושיות שקשה לסלק, וזה מביא להבנות ולתפישות שונות של הפא. כך שבתוך המצוקה הזו, ההבנות של תלמידים שונים לגבי הדאפא וכמויות ההחזקות שלהם נראו במלואן, וראיתם עד כמה אנשים פעלו בצורות שונות במהלך הרדיפה. הרדיפה הזו נכפתה עלינו ואין להכיר בה, אך באמצעות הרדיפה, הליקויים בטיפוח אכן נגלו, בדיוק כפי שנגלה הצד המפואר של תלמידי הדאפא. אם הלכת בעקבות המורה עד לנקודה זו והצלחת לצאת בשלום מהרדיפה, זה אכן מופלא! (מחיאות כפיים נלהבות)

אמרתי שאלמלא הרדיפה הזו, הטיפוח של תלמידי הדאפא היה תופס צורה אחרת. כמובן, מה שהיה היה, וביסודו של דבר זה כעת נושא לדיון. אך לגבי הדברים כפי שהם, בנסיבות האלו, זה באמת נהדר שתלמידי דאפא אמיתיים יכולים באמת להישאר יציבים ולשפר את עצמם בתוך הפא, להציל יצורים חיים כשהם שוללים את הרדיפה, ולהצליח עד למקום שהם נמצאים בו היום. ראיתם עד כמה מרושעת, אכזרית וערמומית היתה הרדיפה, ובנוסף, יש בה משהו שמפריד אותה מהרדיפות של תלמידי הישויות המוארות בעבר: בכל ההיסטוריה, רדיפות נעשו בגלוי, בעוד היום, למק"ס המרושעת יש את כל הנסיונות המרושעים והטקטיקות הנתעבות מרדיפות של אנשים במהלך ההיסטוריה, כך שברדיפה ובדיכוי המרושע הזה, טקטיקות רבות שאין להעלותן על דל שפתנו יושמו בחשאי. כך שכשזה נוגע בעזרה לאנשי העולם ללמוד על כך, לעזור לחברה להיות מודאגת, לגרום לאנשי העולם להגיב בזוועה על הרדיפה הזו, או לגרום להם להביע את דעתם בתמיכתם בתלמידי הדאפא – זה נראה מאוד קשה לביצוע. הסיבה היא, שהרוע הסתיר את האמת, וטקטיקות הרדיפה שלהם היו מרושעות להחריד. מעולם בעבר לא קרה דבר כזה. זה תוצר של המפלגה הקומוניסטית המרושעת שצברה במשך יותר ממאה שנים את ההתנסויות המרושעות ביותר, והם הסוו את מעשיהם הפליליים ברדיפה בצורה חשאית במיוחד.

במילים אחרות, המבחן הזה שנכפה על תלמידי הדאפא הוא חסר תקדים בהיסטוריה. בעבר כשהרדיפה התחילה [האנשים הרעים] עשו דברים בגלוי, והם ניסו לשווא לדכא את תלמידי הדאפא עם אווירה מאיימת, מוחצת, בה היתה הרגשה כאילו שהעולם מתמוטט. אך הכוחות המרושעים, השדים הרקובים, והמפלגה המרושעת לא יכלו להצליח. אחר כך הם הבינו שהגישה שלהם, עם חלוף הזמן, תמשוך תשומת לב בינלאומית ותרגיז את האנשים הסיניים, והציבור הרחב יתמוך בתלמידי הדאפא ובמאמצים לסכל את הרדיפה. אז הם בהדרגתיות הפכו את הרדיפה לנסתרת. אחרי כן, ראשית זה נראה על פני השטח כאילו שהמק"ס המרושעת שוב זכתה בנצחון, ושנית, היא ציירה תמונה כוזבת שבה הדברים נראים רגועים והרמוניים על פני השטח. במקביל, מאחורי הקלעים היא המשיכה בחשאי לרדוף את תלמידי הדאפא בצורה מרושעת. בשלבים המאוחרים זה הגיע למצב שאפילו תחנות הרדיו, הטלוויזיה והעיתונים שנשלטים ע"י המק"ס כבר לא מזכירים את זה. אך היא מעולם לא הרפתה את האמצעים של הרדיפה העריצה. אלו אמצעי רדיפה של משטר גנגסטרי, כזה שמעולם לא נראה בעבר. ראיתם שתחת הנסיבות האלו הזרם המרכזי של אמצעי התקשורת של כל מדינה ברחבי העולם, ברובו, לא דיווח על רדיפת תלמידי הדאפא, והחריש בשעה שמבוצעים פשעים וחטאים.

כמובן, קיים גורם נוסף, והוא שסין הפכה כעת לשוק רווחי עבור כל העולם, ומדינות רבות אוהבות את המראה של תנאי ההשקעה שם. זה לא שלמק"ס יש משאבים יוצאי דופן, או שהמק"ס השתנתה לטובה ושיפרה את מצבה של סין, או שלמפלגה הקומוניסטית המרושעת יש גישה נפלאה וע"י זה היא מושכת משקיעים מכל רחבי העולם. למעשה זה די פשוט. המק"ס גרמה לאנשים הסינים להיות עניים ומפוחדים, וכך הם רוצים לחסוך יותר כסף; וגם, מוסר העבודה הסיני גרם להם לעבוד במשרתם ביציבות ובמשך תקופות ממושכות. זה משך משקיעים. בתרבויות רבות, ברגע שאנשים מרווחים קצת כסף הם מפסיקים לעבוד והם לא יעבדו שוב עד שהם יבזבזו אותו. אך לאנשים הסיניים, אחרי שהפכו לעניים ומפוחדים ע"י המק"ס, יש את המאפיין שהם רוצים להמשיך לחסוך כסף, וכך, כל עוד הם יכולים להמשיך לחסוך כסף הם ימשיכו לעבוד. זה משך משקיעים רבים מאוד שזקוקים לכוח עבודה יציב, במיוחד לכוח אדם טכנולוגי. כך שהמק"ס המרושעת ניצלה את הלך הרוח שיש לסינים והיא השתמשה באנשים הסיניים, והשתמשה בכספים של המשקיעים ובסכומים גדולים של משאבים פיננסיים, חומריים ואנושיים, כדי לדכא אנשים ולרדוף את הפאלון גונג. וכך ארצות רבות, מתוך אינטרסים כלכליים, לא הביעו עמדה לגבי הרדיפה.

באמצעות הרדיפה ראינו ששום דבר שהחברה האנושית תומכת בו אינו אמין. יש אנשים רבים ברחבי העולם שמדברים על זכויות האדם, ויש מדינות רבות שמשלמות מס שפתיים לחופש האמונה, עד לנקודה שלמראית עין כל אחד ברחבי העולם תופש את הדברים האלו בתור הצרכים הבסיסיים ביותר של החיים, הזכויות הקריטיות ביותר של האדם. אך כשהמק"ס רודפת את האנשים הסינים ורומסת את זכויות האדם ואת חופש האמונה שלהם בצורה מרושעת וחמורה להחריד, ממשלות ואמצעי תקשורת רבים ברחבי העולם נותרו דוממים. במילים אחרות, כשרווח חומרי מונח על כף המאזניים, כל הדיבורים האלו על חופש האמונה וזכויות אדם פתאום חסרי משמעות לגביהם. לגבי המצפון של האנשים, ובכן, אנחנו יכולים לראות שבנסיבות האלו גם המצפון כביכול של האנשים הופך באופן דומה ללא כלום. מתברר שדברים כאלו מקודמים בדיוק כמו אמצעים לשמירה על זכויות קניין מעשיות של אנשים מסויימים. דאפא, מן הצד השני, הוא האמת האמיתית של היקום, שלהבנתה הגעתם באמצעות טיפוח. הוא בלתי משתנה ובלתי ניתן לשינוי לנצח. הדברים שהוא מלמד הם ישרים ועליהם לעמוד בכל המצבים והנסיבות; הם מה שאנשים צריכים לנהוג לפיו לא משנה מה המצב. בכל הנסיבות, כל עוד המחשבות הנכונות של המטפח חזקות, הוא יכול להשיג שיפור, הדרכה וסיוע ממנו, ובכך לחזק את המחשבות הנכונות שלו ולעזור לעצמו להדוף הפרעות מכל טקטיקה אנושית או פיתוי מרושע שעלולים להיקרות בדרכו. זהו החוק של היקום והאמונה הנכונה של האדם באל, וזה הביטוי של האמת כשהמטפחים מתקדמים כשהם מרוממים את עצמם. שום דבר שאנשים רגילים חיזרו אחריו במטרה לשמור על האינטרסים של אנשים רגילים לא יכול להשתוות לזה. במילים אחרות, כל זה מתעלה מעבר לאנשים רגילים, וזו הסיבה לכך שתלמידי הדאפא הצליחו להתמודד עם הרדיפה.

ביחד עם שתי הסיבות האלו, קיים למעשה גורם נוסף ברמה הבסיסית ביותר מאחורי הממשלות הרבות וכמעט כל אמצעי התקשורת המרכזיים ברחבי העולם שאינם נוקטים עמדה. והוא, שהגורמים של הכוחות הישנים ביקום הישן חוסמים את כל אנשי העולם שלא קיבלו את הפא, לא מאפשרים להם להיות מעורבים בנושא הזה. המטרה שלהם היא שתלמידי הדאפא "ייבחנו" במקומות מסויימים. אם אנשי העולם היו מתערבים, אז ה"מבחנים" האלו של תלמידי הדאפא לא היו כל כך מרושעים, או שלא ישיגו את המטרה של לקבוע, באמצעות "המצוקה" הקשה והאכזרית שהם תכננו עבורם, האם תלמידי הדאפא עומדים בדרישות. זו הסיבה האולטימטיבית לכך שהם עשו זאת.

לא משנה מה, בכל זאת, במשך הרדיפה, תלמידי הדאפא ואני התנגדנו כליל לרדיפה . כך שבעת שמתנגדים לחלוטין לרדיפה הזו, ללכת בעקבות הדרישות של המורה שלך, הדרישות שלי, ולשמור על מצב הטיפוח הייחודי שיש לך, ולבצע היטב את כל מה שאתה אחראי עליו כתלמיד דאפא – זה משמעותו להיות מתמיד. אמרתי לכם בעבר שכשמדובר בטיפוח, לכל מטפח בעבר היה, בדומה לכם, מצב טיפוח קשוח, כזה של מבחנים ממושכים ומייסרים. ובמיוחד כשאדם מטפח וממש סביבו יש דברים שמועילים לו בדרכים מעשיות, זה באמת קשה. סיכויים רבים לרווח ממש שם, מפתים את המטפחים, וכשאתה מרפה את השמירה רק מעט, המחשבה שלך, ההבנה שלך ואפילו המחשבות האנושיות שלך יובילו אותך להיסחף ביחד עם הזרם. אז צורת הטיפוח הזו מאוד קשה. אך בגלל שהיא קשה, בהסתכלות מנקודת מבט אחרת, מתגלה שתלמידי הדאפא היום מסוגלים לטפח לרמות גבוהות. אם הסביבה לא היתה כל כך קשה, אז המבחנים הישירים של פני השטח האנושיים ושל הגוף העיקרי של אותו אדם לא היו כל כך עזים.

אתם יודעים, בין אם אלו היו דתות או אחת ממגוון צורות הטיפוח בהיסטוריה, הן לא היו אחראיות לפני השטח החיצוניים ביותר של האדם, הצורה האמיתית, בטיפוח של האדם. במילים אחרות, לא שינה להם האם הג'ו-יואן-שן של האדם יכול להצליח בטיפוח. זו הסיבה לכך שמרביתם היו כרוכות בטיפוח לזמנים ממושכים במצב של שקט עמוק (דינג). המצבים השונים שבאים לידי ביטוי כשהחזקות מוסרות בדינג יכולים לפעול רק על הפו-יואן-שן של המטפח. אך בצורת התרגול הזו, שבה תלמידי הדאפא מטפחים בחברה האנושית, ההחזקות האנושיות של המטפח שעדיין נותרו, והפיתויים הרבים של האינטרסים האישיים של האדם על פני השטח, מתבטאים בצורה הישירה ביותר. וזה מוביל להדגשה על טיפוח המטפח שנמצא בפני השטח, ובכך הופכים לעיקריים את השינויים בצד האנושי החיצוני. אז זה הופך לנקודת ההדגשה המאתגרת ביותר בטיפוח. מעבר לזה, הנחת היסוד היא שהגוף העיקרי של האדם הוא מטרת ההצלה ומה שאמור להשתפר, כך שהטיפוח האמיתי של האדם הופך לחשוב ביותר, ודרך הטיפוח היא כזו שפני השטח של האדם נבחנים ישירות. המבחנים של הפו-יואן-שן והישויות האחרות שקיימות בגוף האנושי אינם כל כך ישירים, כיוון שהם במובן מסויים פורצים מבעד לאשליה, בעוד האדם [שעל פני השטח] נבחן ישירות על ידי כל הדברים שיכולים להועיל לו בצורה מעשית. זה מה שמיוחד בטיפוח של תלמידי הדאפא, ולזה התכוונתי כשאמרתי: "אנשים עכשיו באמת יכולים לטפח לאלים". אמרתי ש"מבחינת הצורה, זה עכשיו באמת האדם עצמו שמטפח", כיוון שהגוף האנושי הפך לגוף העיקרי בתהליך הטיפוח.

בזמנו, כשהדאפא הוצג לראשונה, אלים רבים לא הבינו, ולכן הם אמרו: "אתה מעריך את בני האדם יותר מדי". המשמעות היתה: "במקום להתמקד בנו, אתה מתמקד בבני האדם". מי בכלל התייחס בעבר ברצינות לבני האדם? לבני האדם יש כל כך הרבה החזקות, ההתנהגות שלהם כל כך ירודה והמחשבה שלהם כל כך מבולבלת. "למה שתרצה להציל בני אדם?" הם חשבו. כמובן, קיימות סיבות רבות שמעורבות בכך, שהם לא ידעו עליהן. שיתפתי אתכם בהרצאות בעבר, שאלים מרמות נמוכות לא יודעים את המצב האמיתי של הדברים ברמת פני השטח של האנושות. במהלך שנים כה רבות, קרה כל כך הרבה בהיסטוריה האנושית, ובני האדם ברמת פני השטח סבלו כמויות עצומות בגלגולים השונים שלהם. תיקון הפא זה הצלת כל החיים, אז איך אפשר שהחיים האלו לא יינצלו? כשהדאפא מתקן את הפא ביקום, דברים מבוצעים בצורה שונה מכל צורת טיפוח של העבר, שבהן [צורת הטיפוח] היתה אחראית רק לסוג מסוים של ישויות או ישויות בתוך טווח מסוים. תיקון הפא הוא כדי להציל את כל היצורים שיכולים להינצל, וזה כולל את כל צורות החיים שנוצרו ע"י האלים וקיימים בגוף העיקרי של האדם. מעבר לכך, אנשים רבים עברו קשיים עצומים במהלך השנים הארוכות והממושכות, אז איך אפשר לא להציל אותם? האם בני האדם הם לא היצורים העיקריים בשלושת העולמות? האם לא כל היצורים בשלושת העולמות צריכים להינצל? אז צורת הטיפוח הזו, כמו גם היסודות שהגזע האנושי הניח, והסבל שהוא עבר במהלך שנות ההיסטוריה הארוכות – האם אין הם בדיוק הדברים שאפשרו לבני האדם להשיג את המוסריות האדירה הגדולה ביותר בכל הזמנים? והאם לא צריך להעריך את היצורים האלו כמצוינים ביותר ולהתייחס אליהם כראשונים להצלה? כשהמקום האנושי הזה נעשה נקודת הבסיס של תיקון הפא, האם אין זה רק מתאים שהעדיפות הראשונה היא לשחרר את קבוצת היצורים הזו, בני האדם?

כמובן, זה כלל לא פשוט. כל דבר שקורה היום נחזה מראש בעבר. בזמן ששלושת התחומים נוצרו לראשונה, הסידורים החלו להיות מתוכננים, ואז, בצורה האנושית, בפני השטח החיצוניים ביותר של האדם, היצורים והתנאים שמאוחר יותר יידרשו ע"י תקופת תיקון הפא סודרו בהדרגה, וזה אפשר לאותם יצורים להשיג מוסריות אדירה עצומה בתהליך ההתנסות בשנים כה ממושכות. במילים אחרות, מה שבפני השטח של בני האדם זה לא רק פשוט בן-אדם. ההתנהגות והחוכמה הלקויות [של בני האדם] הן התוצאה של מגבלות שנגרמו ע"י התחום בו נמצאים בני האדם, הסביבה של שלושת העולמות, ואמות המידה בהם השתמשו כשהאדם נוצר. אי אפשר לתפוס את זה רק בצורת הביטוי של הדברים, בגלל שככל שהרמה של הגורמים גבוהה יותר, קשה יותר להבחין בזה [ברמה של] פני השטח של הגוף האנושי. עם אותם דברים בלתי מורגשים, המצב האמיתי של האדם מעולם כוסה מפני היצורים ברמות הרבות. זה לא שכל אל מכיר את היחסים בין שלושת העולמות והיקום. כפי שאתם יודעים, במהלך ההיסטוריה הרבה תרבויות ונבואות רבות הועברו לחברה האנושית, אך לגבי האלים, אפילו אלו שקרובים לשלושת העולמות, הם לא יודעים על דברים רבים כאלו. האם זה לא מוזר? אם כן, מדוע זה כך? למה הם לא יודעים? כשבני האדם יכולים להבין הדרכה אמיתית מסוימת שכלולה בחלק מהפילוסופיות של העבר, כמו גם הנבואות המאוד מדויקות שנשארו פה במהלך ההיסטוריה האנושית, איך האלים יכלו שלא לדעת?

יש למעשה תעלומות רבות בעולם האנושי ובשלושת העולמות, ותעלומות רבות אינן מוכרות לאלים. וקיימים הבדלים גדולים ורבים בין הזמן של האנושות לאלו של אלים רבים, רבים. נניח שבן-אדם הוא חלקיק, אז ישות אלוהית בגודל של חלקיק גדול יותר – כלומר אם נדבר במונחים של נפח – מה שהוא יכול להבחין, להיות מודע לו ולדעת בנוגע להיסטוריה הארוכה והממושכת של העולם האנושי הוא די מוגבל. כשמדובר בחלקיק שהנפח שלו קטן יותר מהחלקיקים של הגזע האנושי, או אל שקטן מחלקיק מולקולרי, הזמן שלו עובר מאוד מהר. בגלל זה יצורים רבים לא יודעים כלום על ההיסטוריה המהותית של שלושת העולמות, הסיבה לקיומם של שלושת העולמות, או המשמעות האמיתית של קיום החיים. אל לא באמת מת, אלא שהוא נולד מחדש בעולם שלו. אשתמש רק במילים "לידה מחדש" כדי לתאר את זה. גם הוא מתחיל מחדש שוב בגלל [החוק של] בריאה – התייצבות – התנוונות – הרס שהתקיים ביקום, בדומה לאופן בו בני האדם עוברים דרך לידה, זיקנה, מחלה ומוות ואז לידה מחדש. בזמן יצירת היקום, העיקרון של התחדשות מחזורית נקבע באמיתות הפא, וכך התופעה הזו התקיימה באופן דומה בעולמות של האלים. זה רק שלגבי אלים, הזמן [בעולמות שלהם] נראה אינסופי. כמו כן, אלים מודעים לתהליך שלהם של לידה מחדש, בניגוד לבני האדם, שמוצאים את הרעיון של המוות מבעית ואינם בטוחים האם קיימים חיים לאחר המוות. הדברים האלו הם חלק מהאשליה והם אינם דברים שמותר לאנשים לדעת. אך אלים, במצב האלוהי שלהם, יודעים אותם. זה רק שכשהם נולדים מחדש הזיכרון שלהם מהעבר נמחק – כשהם נולדים מחדש כל הזיכרונות שלהם של העבר אבודים. ככה הם. אך לגביהם, הכל כל כך ממושך, שזה כאילו שהחיים לעולם אינם מסתיימים. בתהליך של לידה מחדש הם מגיעים למצב בו הם כבר לא יודעים על דברים מהעבר. כך שבמשך השנים הארוכות לא כל האלים ביקום יודעים את ההיסטוריה שהתגלתה בשלושת העולמות. ואפילו עם תיקון הפא של היום, לא כל האלים יודעים על מה זה, ואפילו לא כולם יכולים להבין או לראות כל צעד של תיקון הפא. היצורים של העולמות הרבים רואים את תיקון הפא רק כשזה כמעט ממש לפניהם, הם לא רואים את זה עד שזה מגיע. בגלל זה היצורים של היקום פעלו בדרכים שונות בתיקון הפא. לחלק יש הבנה חיובית, לחלק שלילית, ולחלק אדישה. ככה הם. כל הדרכים השונות שראינו שבני האדם פועלים בהם בחברות האנושיות של היום, אני יכול לומר לכם, הן די דומות לאיך שהדברים ברמות הגבוהות.

לפני ה- 20 ביולי 1999, כשהדאפא הופץ בהיקף נרחב, באיזה סוג של מצב היו היצורים והאלים של העולמות השונים? הם אמרו: "וואו, הדאפא כה נפלא. כמה חבל שחוק כזה טוב מועבר לבני האדם, ועוד כשבני האדם במצב הגרוע ביותר שלהם". חלק מהם חשבו: "אולי רק באמצעות ההפצה של זה בתקופה כמו זאת הפאר של הדאפא יכול להיראות". היו גם יצורים שחשבו: "לי הונג-ג'י רחום, אז בואו נדחף אליו את כל הדברים הרעים, ונגרום לו להסיר בהדרגה את כל החטאים והקארמה". הם ניצלו את ההזדמנות לעשות דברים רעים. הקארמה שנדחסה [עליי] היתה עצומה כמו השמיים, ואלים רבים שראו את זה חשבו: "האם למרות זאת הוא יצליח לעמוד בזה?" למרות שהיו להם מחשבות והבנות שונות ביניהם, התפקידים שהם שיחקו היו בעיקר חיוביים בשעתו. אך ברגע שהרדיפה החלה ב- 20 ביולי 1999, החשיבה שלהם השתנתה. ישויות רבות במגוון עולמות תפסו גישה סבילה של קבלת הדין, ורק התבוננו בדברים, הם לא עשו כלום כשראו את השדים הרקובים עושים דברים מרושעים ומבצעים את הרדיפה, כאילו שהם התבוננו כדי לראות אם [אני] אצליח לעמוד בזה. הם חשבו, "אם אתה יכול להצליח, וואו, זה פשוט יוצא מן הכלל ואני אתמוך בך". אבל, בשל המכשולים שהתעוררו לאחר שהכוחות הישנים והיצורים הישנים התעוררו, וכשראו שהעולם יתמלא בכוח מרושע וחזק, לכל אחד מהיצורים היו מחשבות אנוכיות. מרביתם חשבו: "יהיה באמת קשה לזה להצליח. אם זה לא יצליח אני אושפע מכך", אז הם לא הצהירו על עמדה. כמעט כל היצורים בעולמות הרבים היו כאלה. מה שהחוק של היקום התכוון להציל זה בדיוק את היצורים בעולמות הרבים. בכל זאת, הדרישות מהיצורים לא יכולות להיות גבוהות מדי. אם כולם היו כל כך ישרים היקום לא היה צריך את תיקון הפא. בדיוק בגלל שהיצורים הפכו לכאלה, שהם כבר לא טובים, הם פעלו כפי שפעלו. וזה האופן בו האלים פעלו כלפי תיקון הפא ותלמידי הדאפא.

כמובן, כשתיקון הפא הכולל דוחף קדימה ללא הרף, המצב בעולם, וזה של שלושת העולמות בכללותם, משתנה באופן קבוע. במעשים שראיתם שבוצעו ע"י אנשים היום יש דמיון רב לאיך שהדברים בשמיים. במילים אחרות, אם החיים של רבים מאנשי העולם מתאימים לאלו של גופים שמימיים ויש להם רקע מסויים, אז חשבו על זה: האין [האופן בו הם פועלים כאן] קשור ישירות לאיך שהדברים בעולמות גבוהים יותר בתקופה הזו? כמובן, בני האדם בפני השטח החיצוניים ביותר אינם ברורים לגבי דברים. עכשיו אנשים רבים מעונינים לפסוע קדימה, בגלל שרבים מהיצורים והמלכים של העולמות השונים יכולים לראות שההצלחה של הדאפא בתיקון הפא היא וודאית ובלתי ניתנת לעצירה. אז בזה אחר זה הם נותנים את עמדתם ומראים אותה במעשיהם. הגורמים האחרונים של היקום הישן ראו את הגעתו של השלב הזה לפני זמן רב. קיימים עדיין יצורים גבוהים יותר, אחרונים, רבים ביקום, ולמרות שהם לא קשורים לגורמים של הכוחות הישנים, הם בכל זאת יצורים ישנים, והם אוחזים במושגים שהם יצרו לאחר שסטו. כשהם מסתכלים על תלמידי הדאפא הם נאחזים בליקויים של היקום הקודם ובמאפיינים המעוותים שלו, והם מנסים לקיים את כל אותם דברים. הם חושבים שסוג הרדיפה הזה יכול לעזור לתלמידי הדאפא לטפח. למושגים שלהם יש השפעה מפריעה, והם יצרו מחיצה בין העולם של פני השטח והעולמות האחרים, ומעכבים את ההבנה של האנשים לגבי הפא. הם חושבים שרק כשמישהו מצליח לעבור את זה בנסיבות האלו זה קביל, ושהיצורים בעולמות הנמוכים ואנשי העולם יכולים להישאר רק אם הם נותנים את עמדתם בנסיבות האלו. קבלת הבחירה בנסיבות אלו אכן מעידה על רוממותו של האדם, אבל האם הכרחי שיהיה מצב בו הם אינם מסוגלים להבין את תיקון הפא? והמשמעותי ביותר, היקום העתידי אינו מעוניין שהדברים ייעשו בצורה כזו. ותיקון הפא אינו מכיר בגורמים השליליים והעוינים האלו. מעבר לכך, העמדה של היצורים כלפי תיקון הפא בתקופה הזו היא המכריעה, וזה כולל גם את אותם יצורים "אחרונים, גבוהים ביותר" שמנסים להשפיע על תיקון הפא.

תיקון הפא משפיע על העתיד של כל החיים, ולא רק על תלמידי הדאפא, אנשי העולם או יצורים מעולמות שונים. בהתחשב בגודלו העצום של תיקון הפא, את מי אפשר להשמיט? יחד עם זאת, בגלל החשיבות העצומה של יחסם של היצורים כלפי תיקון הפא, לאף אחד אין זכות לחסום את היצורים החיים ולגרום להם לבצע חטאים נגד תיקון הפא והדאפא מתוך בערות. התערבות אותם גורמים של הכוחות הישנים מעולם לא היתה צריכה לקרות מלכתחילה. זה מציאותי רק כשהיצורים החיים יכולים להסתכל על העניין הזה ולנקוט עמדה מבלי להישלט בשום צורה, ובהיעדר הפרעות מכל גורם שהוא. כשזה אינו המקרה, האם מה שהם תכננו אינו ביטוי של הסידורים שלהם לכך שיצורים מסוימים יעשו דברים טובים ויצורים מסוימים אחרים יעשו דברים רעים בהתבסס על הרצונות שלהם? האם זו ההתנהגות האמיתית של אותם יצורים? זה לא! אך כפי שהמצב כיום, הגורמים הישנים האחרונים של היקום עדיין מפריעים למה שרצוי ולמה שצריך להקים בשביל העתיד.

כיום המעשים של החיים בעולם הזה שהיינו עדים להם הם כאלו שלמרות השפעתם של הכוחות הישנים, היצורים והאלים בעולמות השונים בהדרגה מגיעים להסכמה ותמיכה בדאפא. ההסכמה הזו, בכל אופן, אינה קבלה אמיתית ובלתי מותנית של הדאפא, תיקון הפא ותלמידי הדאפא, אלא במקום זאת היא תוצאה של התנופה הגדולה של ההצלחה של תיקון הפא בחדירה למלוא הגוף השמימי, שהשאירה אותם חסרי בחירה. כמובן, יש חלק משמעותי מהם שבאמת מבין, כי הם עכשיו יכולים לראות את המגמה הזו של תיקון הפא ושכל דבר למען העתיד יושג בוודאות. כמובן, אנשי העולם באופן מעשי אינם מודעים לכל זה. הם יכולים לראות רק ש[פאלון גונג] לא דוכא באמצעות הרדיפה מהממשלה שמובלת ע"י אנשי הכנופיה של המק"ס, והם הראו הבנה ברמה האנושית: "וואו, הפאלון גונג הזה הוא משהו. אחרי כל הזמן הזה הפאלון גונג לא הופחד לכניעה ע"י המק"ס הזדונית והמרושעת. במקום זאת הוא שגשג ופרח במידה גוברת והולכת, בעוד המק"ס הרסה את עצמה בתהליך הרדיפה של הפאלון גונג. פאלון גונג נהדר!" כמו כן, לגבי האנשים הסינים, האיכויות שעולות מהמחשבות הנכונות שמוצגות ע"י תלמידי הדאפא מרמזות שיש תקווה שהערכים המוסריים של התרבות הסינית ישוקמו. אותם פקידים תאבי בצע ומושחתים, והפשעים שמבוצעים בהשתוללות, יוצאים מכלל שליטה בחברה הזו שנשלטת ע"י המק"ס. דבר נוסף, בכדי לאפשר לאנשים הסיניים להבין ולקבל את הפא, שוחררו המחשבות של האנשים הסיניים כשתיקון הפא החל לראשונה, דבר שהוביל אותם להיות מאוד חכמים. אבל במהלך הרדיפה הזו הם לא השתמשו בחוכמות האלו להבין את הפא, ובמקום זאת השתמשו בהן כדי לבצע פשעים. כך שבמהלך השנים האחרונות של רדיפת תלמידי הדאפא, הם תקפו את ג'ן-שן-רן וקידמו דברים מרושעים, וזה גרם לדרכים בהן היצורים החיים מבצעים פשעים להיות מאוד נסתרות ומורכבות. לחבורת הנבלים של המק"ס אין שום דרך לטפל במצב הקשה הנוכחי של סין. פשוט אין להם דרך להפוך את הפשעים שהם ביצעו ואת הבעיות המסובכות שהם יצרו בחברה, ושאיתם הם מתמודדים היום.

אמרתי את כל זה עכשיו בגלל שאני יושב פה שוב היום ומלמד אתכם פא. (מחיאות כפיים נלהבות) חמש או שש שנים חלפו, ואני שוב מלמד פה את הפא היום, ויתכן שיש לכם הרגשה שונה, וזה יכול להיות אפילו עוד יותר כך לאותם תלמידים שהיו כאן בפעם הקודמת. ביסודו של דבר התמודדנו עם הרדיפה המרושעת ואכזרית [ואני יכול לומר זאת] כיוון שבמהלך תיקון הפא הגורמים המרושעים של המק"ס מושמדים בצורה דרסטית ובמהירות בכמויות גדולות. בדיוק כפי שאמרתי, הם מרושעים, זדוניים ורעים. כל עוד הם קיימים הם ימשיכו לבצע דברים רעים. אז בסין, למרות שהריסון שמפעילים הגורמים הרעים של המפלגה הקומוניסטית המרושעת על האנשים שם, כמו גם על אנשים רבים אחרים ברחבי העולם, מסולק, מואט ומופחת, והוא כבר לא באמת אפקטיבי, הרדיפה נגד תלמידי הדאפא עדיין נמשכת. [זה ימשך] אלא אם כן הם יסולקו במלואם, ובאותה נקודה הרדיפה תסתיים. הגורמים הרעים האלו של המק"ס המרושעת בהחלט יסולקו ע"י האלים בתיקון הפא! (מחיאות כפיים נלהבות).

המק"ס המרושעת בעצמה יכולה לראות שהיא מתנדנדת על הקצה ושהכל אבוד. אנשים רבים רוצים להשאיר לעצמם מוצא, ורבים מנסים להסוות את הפשעים שהם ביצעו ברדיפה. וכמובן, אנשים רבים אף יותר רוצים לסגת מהארגונים של המפלגה המרושעת. כל זה משליך את אלו שממשיכים להתקיים במפלגה המרושעת לייאוש ומפחיד אותם. במיוחד הפרישות מהמפלגה גורמות להם לרעוד מפחד. הכל אבוד בשבילם, והם כבר יכולים לראות שזה נגמר לגביהם. לא משנה איזה סוג של יחס יש לאנשים רגילים [כלפי מה שקורה] או איך הם דואגים ממה שיקרה לחברה ולציביליזציה הסינית, הם דואגים לשווא. מאז הזמנים הקדומים אלים מעולם לא רופפו את אחיזתם בשום עם או בשום אדם. כשאלים רוצים שחברה תיפול לתוהו ובוהו, היא תיפול לתוהו ובוהו; כשאלים רוצים שאדם ימשיך להשתולל, הוא ימשיך להשתולל; וכשאלים רוצים שחברה תהיה יציבה, היא תהיה יציבה. למרות גודלו של המחנה הקומוניסטי המרושע, כש[האלים] רצו שזה יתמוסס הוא התמוסס תוך ימים. (מחיאות כפיים) הכל תלוי האם האלים צריכים משהו או לא. האם זה לא כך?

הכל כאן בחברה האנושית הוקם בשביל תיקון הפא, וכל מה שקיים היום קיים למען אימות הפא של תלמידי הדאפא שלי. זכרו: אתם הכוכבים של העולם של היום, אתם החיים בהם היצורים החיים צופים בתשומת הלב הרבה ביותר, ואתם היצורים שקובעים את העתיד של כל אדם בעולם האנושי! (מחיאות כפיים) אז, הצלת כל היצורים ולטפח את עצמכם היטב הם החשובים ביותר בשבילכם, תלמידי הדאפא. זה לא נעשה רק בשביל ההגשמה של עצמכם – זה גם עניין של הגשמת התקוות שהונחו עליכם ע"י היצורים החיים, ע"י עוד יצורים! בסדר, אעצור כאן. (מחיאות כפיים ארוכות ונלהבות)

כעת [עליכם פשוט להתמקד] בדברים שאתם עושים, אז אני לא רוצה להסיח את דעתכם ממה שאתם עושים בימים אלו בכך שאדבר על דברים אחרים רבים מדי. הדברים שאתם עושים כעת הם מכריעים, אז לא אדבר יותר. אני מודה לכולכם! (מחיאות כפיים נלהבות).