הרצאת הפא בועידת הפא הבינלאומית במנהטן 2005

(לי הונג-ג'י, 24 אפריל, 2005, העיר ניו-יורק)

(מחיאות כפיים נלהבות)

אחר צהריים טובים לכולם! (מחיאות כפיים נלהבות) (קהל: אחר צהריים טובים, מאסטר!)
עבדתם קשה! (מחיאות כפיים) כתלמידי דאפא עברתם מבחנים ומצוקות, התמתנתם והפכתם יותר ויותר בוגרים. זה נכון בין אם אתם תלמידי דאפא בסין או תלמידי דאפא מחוץ לסין - אתם הופכים יותר רציונלים, יותר צלולים, ויותר מודעים לאופן בו עליכם ללכת במסלולים שלכם. כעת, כאשר אתם עומדים בפני רדיפה, ועומדים בפני כל מיני דעות שליליות, אתם יכולים לטפל בזה ברציונליות. וכאשר אתם מבהירים את העובדות, אתם עושים זאת מתוך משאלה להציל יצורים חיים, כך שיש לכם השפעה גדולה.

המצב הנוכחי מראה שכעת, ובמיוחד מאז פרסום תשעת הדיונים, רבים מאנשי העולם התעוררו. האנשים הסיניים, יותר מאנשים אחרים, הוחזקו באפלה זמן רב מדי על ידי המראות הכוזבים של תרבות המפלגה שנוצרו על ידי האידיאולוגיה הקומוניסטית המרושעת. אנשים נעשים בהדרגה צלולים, והטבע האמיתי שלהם עצמם מתעורר לחיים. מאז פרסום תשעת הדיונים חוויתם דברים רבים, דברים מכל הסוגים - גם חיוביים וגם שליליים. באופן בולט במיוחד, אלפי אנשים מתנערים מהמפלגה על בסיס יומי, וזה החריד את צל הרפאים של המפלגה המרושעת ואת האנשים הרעים. כעת, לפני התמוטטותו הקרובה, הרוע שוב אומר - בזמן שהוא מעורר את זעמם של האנשים, מבלבל ומרעיל אנשים, וממציא שקרים - שאנו עושים דברים פוליטיים. למרות שאתם באמת לא עושים דברים פוליטיים הוא מתעקש שאתם כן. בכל פעם שהם רדפו ותקפו אנשים, הם תמיד המציאו שקרים, עוררו את זעם האנשים, וניסו להצדיק את הרדיפה שלהם. וכאשר הם תוקפים מישהו הם תמיד מכנים את האדם הזה בכל שמות הגנאי שמתחשק להם. תלמידי הדאפא רק עושים את הדברים שתלמידי דאפא אמורים לעשות. הם צלולים ורציונלים, והם יודעים מה הם עושים, ואף אחד מהשקרים או ההאשמות המרושעים שנובעים מתרבות המפלגה לא יכולים להפריע או לזעזע אותם.

כשזה נוגע למטפחים, גישות, תחבולות, רדיפה, הסתה, או בלבול והרעלה של אנשים רגילים לא יכולים להשפיע עליהם, והדברים האלה אפילו פחות עובדים על תלמידי דאפא. הרדיפה נמשכת במשך זמן כה רב, מה שנלעג הוא שאותם נבלים, מרגלים נבלים, וראשי-הפורעים של הכנופיה המנוולת שהייתה להם יד ברדיפת תלמידי דאפא, עדיין לא הצליחו לראות מיהם תלמידי הדאפא, הם עדיין לא יודעים מה המהות של המטפחים האלה, והם עדיין מנסים להשתמש בשיטות של אנשים רגילים כלפיהם. האם זה לא נלעג? אכן, זה נכון שכאשר אנשים רגילים מסתכלים על הדברים שעל פני השטח, כאשר הם מסתכלים על דברים עם ההגיון והמושגים המעוותים של תרבות המפלגה, הם לא יכולים להבין את התחום או הלך המחשבה של מטפח. כשהם מסתכלים עם מחשבות אנושיות רגילות, שום דבר לא מסתדר; אף אחת מהגישות שהאנשים הרעים השתמשו בהן ברדיפה לא עבדה. אז לעולם לא יצליח כל ניסיון של אלה מהרמה האנושית הזו להשפיע על רמות ותחומים שהם גבוהים יותר מהעולם האנושי.

מאז פרסום תשעת הדיונים, הרבה אנשים רגילים שהושפעו מהשקרים של צל הרפאים של המפלגה המרושעת אומרים שאנו נעשים פוליטיים. אבל כפי שכולכם יודעים, לא "נעשינו פוליטיים". אפילו אם אנשים שנרדפים נעשים מעורבים בפוליטיקה, זה לא דבר שיש להתבייש בו; זה רק הגיוני וטבעי. אבל לשום דבר ממה שעשינו אין מניע פוליטי מאחוריו; אנו לא עושים דברים עם מניעים פוליטיים. איך מטפחים אמיתיים יכולים להתערב בפוליטיקה ארצית? תיקון הפא מתרחש ביקום, וכעת מטפחים של הדאפא מאמתים את הפא ומטרתם היא להציל אנשים. במהלך תקופת תיקון הפא, למען המטרה של אימות הפא, תלמידי דאפא יכולים להשתמש בכל צורה בחברה הרגילה שהיא חיובית למען תיקון הפא, אך אפילו אז הם רק משתמשים בדברים באופן בררני בהתבסס על מה שנדרש כדי להציל יצורים חיים. [זה בסדר] כיון שכל דבר בשלושת העולמות נוצר עבור תיקון הפא. כאשר אתם רואים יצורים חיים שיש להצילם, מה שמכריע הוא לגרום להם להינצל. כשאנו משתמשים בדברים האלה של העולם האנושי, זה נעשה רק לאחר ששוקלים בזהירות מה יצורים חיים יכולים להבין ומה יכול לעזור להם להינצל. היווצרות שלושת העולמות היתה בשביל תיקון הפא, וכל אינספור הדברים והיצורים החיים בשלושת העולמות באו למען תיקון הפא, נבראו למען תיקון הפא, ונוצרו למען תיקון הפא. אז במהלך תיקון הפא הזה תלמידי דאפא יכולים להשתמש לפי שיקול דעתם בכל שיטה שמקלה על הצלת יצורים חיים, כל עוד זה משהו שאנשי העולם יכולים להבין וכך להינצל דרכו. אף על פי כן, השתמשנו בדברים בצורה בררנית בדרך טובה וישרה.

הבה ניקח את תשעת הדיונים כדוגמה. המטרה העיקרית של פרסום תשעת הדיונים היתה לחשוף את טבע המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק"ס), כך שאנשים שרומו על ידי המק"ס יוכלו לראותה כפי שהיא ולהכיר ברשעות המק"ס, וכך להינצל. זה נעשה כיון שכשתלמידי דאפא היו מבהירים את האמת, אנשים רבים סירבו להקשיב משום שהם היו תחת ההשפעה של צל הרפאים של המפלגה המרושעת והתעמולה של תרבות המפלגה ששימשה את אנשי המק"ס הרעים. אנשים רבים היו אומרים פתאום "אם המפלגה אומרת שאתם רעים, אתם רעים". ואנשים רבים שמחשבתם עוותה על ידי תרבות המפלגה אמרו "אם אני הייתי במצב הזה גם אני הייתי מדכא את זה, כפי שהמק"ס עשתה". בנוסף, אנשים רבים עדיין מרומים, והם מאמינים מאד במה שנאמר על ידי מכונת התעמולה בשליטת המק"ס; הם אפילו עדיין מאמינים למשטר המנוול של המק"ס ועדיין מקבלים את הדוקטרינות המרושעות שלו כאמת. כשאנחנו עומדים בפני המצבים האלה, מה עלינו לעשות? האם אנו יכולים פשוט להפסיק להיות בעלי חמלה? האם אנחנו יכולים לא להציל את האנשים האלה, אם כן? כמובן שעלינו להציל אותם. כפי שתמיד אמרתי, אף אחד מהאנשים הסיניים בימינו הוא לא פשוט או רגיל. אל תתנו לעובדה שהעור האנושי נראה אותו דבר לשטות בכם - מי ששולט עליו הוא למעשה כבר לא מי שהיה בעבר, וברוב המקרים יצורים שירדו מרמות גבוהות הם ששולטים. ומלכים רבים ממדינות שונות במהלך ההיסטוריה התגלגלו בסין. אז קבוצת האנשים בסין היום רחוקה מלהיות רגילה. פשוט כאשר מישהו מתגלגל, או יצור שמימי יורד למטה לעולם הזה, הוא נכנס לאשליה, ולאנשים באשליה קל להיות מנוצלים. אבל כולם היו אמורים לקבל את הפא ולהינצל, ויש להם קשרים גורליים אדירים.

לגבי יצורים רבים, אם הם באים לשלושת העולמות אין להם כל דרך לחזור למקום ממנו באו. אף יצור בהיסטוריה שבא לכאן כדי ללבוש צורה אנושית לא הצליח לחזור. ובאף מקרה בעבר כאשר אנשים הצליחו לטפח לאלוהויות או בודהות זה לא היה האדם עצמו שבאמת הצליח. זה תמיד היה הפו-יואן-שן שלו שהשתמש בגוף העיקרי שלו כדי לטפח, בעוד שהנשמה האמיתית, העיקרית (ג'ו-יואן-שן) - האדם בעצמו - מעולם לא הצליח בטיפוח. במקרים של אלו שטיפחו היטב, אחרי חיים של טיפוח, מישהו בדמותם באמת הצליח בטיפוח, אבל זה היה הפו-יואן-שן, בעוד שהג'ו-יואן שן - או האדם הזה - היה צריך לחזור למעגל הגלגולים מחדש. במילים אחרות, חישבו מדוע כל-כך הרבה יצורים מרמות גבוהות העזו לקחת כזה סיכון מסוכן ולבוא לשלושת העולמות. הם אלוהויות, אז איך נוכל לא להציל אותם? האם הם לא באו לקבל את הפא? אם מסתכלים על זה מנקודת מבט אחרת, האם האומץ שלהם לבוא לכאן לא היה דרך של אימות תיקון הפא והנחת תקוותם בתיקון הפא? לכן אמרתי שאנו לא יכולים להשאיר אותם מאחור, ושאנחנו חייבים להציל אותם, ולחשוב על דרכים להציל אותם! למרות שהם אולי מבולבלים כרגע, או שהם אולי איבדו את יכולתם להכיר באמת או במציאות, כי המושגים שלהם עוותו על ידי תרבות המפלגה לאורך זמן, עדיין אנו צריכים למצוא דרכים להציל אותם.

כעת המכשול הגדול ביותר הוא שתרבות המפלגה משפיעה על היצורים החיים וגורמת להם לא להיות מסוגלים לראות או לשמוע את האמת. במצב הזה, תשעת הדיונים פורסמו במטרה לעזור לאנשים לראות את הטבע הבסיסי של המק"ס. אחרי שראו את הטבע המרושע שלה בבהירות, ולמדו שהמפלגה המרושעת השחיתה את התרבות שלנו, אנשים רבים הפסיקו להגיד שהם מאמינים במפלגה, ואנשים רבים הפסיקו להאמין בממשלה המנוולת הזו. המטרה שלנו ונקודת ההתחלה שלנו הן לא פוליטיות בטבען, ואנחנו לא רוצים את הכוח הפוליטי של אנשים רגילים. אנו מצילים אנשים! אם המק"ס, כשהיא על ערש דווי, עדיין מנסה להשתמש בטקטיקות שונות להפריע להצלה של היצורים החיים, אז יש לנו דרכים אחרות לטפל בזה, פא הבודהא הוא ללא גבולות! (מחיאות כפיים נלהבות)

תיקון הפא מיועד להציל את כל היצורים. בין אם יצור היה טוב או רע, או כמה גדולות היו הטעויות שהוא עשה במהלך ההיסטוריה, לא מתייחסים לשום דבר מזה. כאשר היקום כולו התדרדר, במקרים מסוימים אתה יודע שיצורים מסוימים עשו דברים לא נכונים, ובמקרים אחרים אתה לא, אז מה הטעם לקבוע מיהו טוב ומי לא, או מי עומד בסטנדרט ומי לא? אז אלו הם דברים שלא היו אמורים להסתכל עליהם, וכל אחד היה אמור להינצל. אבל יש דבר אחד, שהוא הקריטי ביותר: לא ניתן להפריע לתיקון הפא. אז לגבי כל היצורים בכל היקום הזה, כולל היצורים והאנשים בשלושת העולמות, העמדות שלהם היום לגבי דאפא הן בעלות חשיבות עליונה. זו היתה אמת המידה היחידה - עמדנו להסתכל רק על הגישות של היצורים לגבי דאפא היום. אז במילים אחרות, הכוונה לא היתה להשמיד את המק"ס המרושעת למרות שהיא עשתה כל מעשה רע שניתן להעלות על הדעת, יצרה את תרבות המפלגה הרעה, ורצחה אינספור אנשים וחיים אחרים. זה היה משום שבתיקון הפא כל מה שאינו ישר יכול היה להיות מתוקן, והדברים לא היו אפילו צריכים שמטפחים יטפלו בהם ישירות או לתקן אותם - הדברים האלה היו מתוקנים ברמה יסודית במשך תיקון הפא. במילים אחרות, העניינים האלה לא היו נוגעים בכלל ברמת פני השטח. אפילו את צללי הרפאים המרושעים של המפלגה המרושעת היה אפשר לתקן ולהפוך ליצורים טובים. אבל במהלך תיקון הפא הזה, מה שהיה בר-תועלת לחברה ברמת האנשים הרגילים [הפך לנרדף]. במשך השנים שפאלון גונג הופץ בחברה הסינית, זה הוביל לשינויים יסודיים בנקודת המבט של אנשים רבים שם, אמת המידה המוסרית השתפרה והם הפכו לבריאים בגופם. המק"ס יודעת שכוחה הפוליטי הוא לא לגיטימי, אז היא נבחה שוב ושוב על "יציבות" וביקשה להגן על כוחה הפוליטי. כמובן, כל אלו הם ענינים של אנשים רגילים ואנו מתעלמים ממה שהם עושים. אבל כאשר הדאפא הופץ בסין, האם זה לא היה טוב לאנשים בחברה הזו? האם זה לא ייצב בפועל את החברה הזו? כשאנשים רצו לעשות טוב, כשכולם מילאו את אחריותם בעבודה, וכשכולם פעלו כאנשים טובים בכל מצב, החוזק הנפשי הזה הפך לחוזק חומרי, אז חישבו על כמה רווח כלכלי זה היה מביא למדינה ולעם, וכמה טוב זה היה עושה. זה עזר להחזיר אחורה את אמות המידה המוסריות של האוכלוסייה - חישבו כמה יציבה החברה היתה הופכת להיות. ומי משל בחברה הזו, אז מי היה מרוויח מכך? האם זה לא היה ברור? אבל המפלגה המרושעת אחוזת הדיבוק של צל הרפאים המרושע וכנופיית האנשים הרעים שלה, שהורגלו לעשות מעשים רעים כרצונם וללא ריסון, בחרה בכל זאת לרדוף אותנו. אז, ובכן, כיון שהם בחרו רדיפה, מאותו יום שהם בחרו רדיפה האלוהויות החליטו לבער אותם. הם יצטרכו לשלם על כל מה שהם עשו לתלמידים של הדאפא במשך הרדיפה, ועל הרעלת אנשי העולם. אך למעשה החטא הגדול עוד יותר שלהם הוא שהם הפריעו לתיקון הפא.

אתם יודעים, בתיקון הפא רבים מן היצורים בממדים אחרים מושמדים מיידית כאשר הזרם רב העוצמה של תיקון הפא עובר. זה נעשה מהר מאד. אבל, לא משנה כמה מהר תיקון הפא דוחף קדימה, זה עדיין דורש תהליך. זה מכיוון שממדי היקום כוללים זמנים שונים. לכל כוכב יש את הזמן שלו, לכל חלקיק יש את הזמן שלו, לכל תחום הנוצר על ידי חלקיקים יש זמן משלו, ולכל תחום הנוצר מכוכבים יש את הזמן שלו. התחום של תשעת כוכבי הלכת הראשיים, שביל החלב, גלקסיות אחרות, כל הגלקסיות, היקום הזה, היקומים מעבר ליקום הזה, היקומים מתחומים גדולים יותר... לכולם יש את הזמנים שלהם. הזמנים בכל אחד מהיקומים והגופים הקוסמיים האלה שונים, וההבדלים ענקיים. מנקודת המבט של כל הקוסמוס, נראה שתיקון הפא הזה של היקום מושלם מהר כמו הינף יד. אבל כשהיד הזו מונפת, הזמן בממדים מסוימים הוא כה מהיר שעשרות אלפי שנים עברו. בממדים אחדים הזמן עובר בערך באותו קצב כמו הינף היד. בכמה, זה אורך מאות שנים או אלפי שנים. במקום הזה של בני האדם זה באמת לא כל כך נורא - זה נמשך רק מעל לתריסר שנים מאז שתיקון הפא החל. אבל כמובן, המאסטר עבד על כך אפילו לפני שלימד את הפא. למעשה, זה התקדם מאד במהירות. צללי הרפאים המרושעים האלו והאנשים הרעים שהרעו לתלמידי הדאפא עושים זאת רק במשך פרק הזמן הזה לפני שתיקון הפא מגיע לכאן. הזמן שזה לקח היה למעשה קצר מאוד. אם הזמן של המין האנושי היה מתוכנן להתקדם באותו קצב של תיקון הפא, אז זה היה נגמר בזמן שלוקח להינף יד. התחושה היא שהזמן נגרר כאן במקום האנושי הזה, אך למעשה הוא אכן נע מהר מאד. כיוון שמהירות תיקון הפא צריכה להיות מאוד גבוהה, המהירות שהוא דוחף קדימה עוברת את כל הזמנים ביקום. הכוחות הישנים ביקום גם פועלים מהר כדי להפריע לתיקון הפא, והזמן בשלושת העולמות האיץ בהתאם לכך.

אמרתי לכם בעבר שהזמן כאן בין בני האדם נעשה ממש מהיר. דיברתי אתכם על כך בכמה הזדמנויות, ו[הקצב שלו] השתנה מספר פעמים. בנקודה אחת אמרתי שעכשיו יום אחד עובר במה שהיה דרוש לשניה אחת לעבור, ואחר כך אמרתי לכם ששנה אחת היום עוברת במה שנדרש לדקה אחת לעבור. אבל למרות שהקצב מהיר כל כך, היצורים כאן לא יכולים להבחין בזה. וזה משום שהאובייקטים בתוך המקום הזה וכל הגורמים של המקום הזה, גם הם, בהתאמה, נעים בקצב מהיר יותר. הזמן והמרחב יצרו סביבות שונות בקוסמוס וצורות שונות של ממדים. היצורים וכל הדברים כאן מאיצים ביחד עם הזמן. זו הסיבה שאתם לא יכולים להרגיש את זה מאיץ. לא רק תיקון הפא דוחף קדימה בקצב מהיר, מצב העניינים הישן גם פועל במהירות מתגברת. עם כל זה, הזמן כעת הוא מאד קצר. לחומר שמרכיב את בני האדם יש את המגבלות שלו, כך שאם הזמן יתקדם מהר מדי, היצורים החיים בשלושת העולמות לא יוכלו לשאת את זה. עכשיו זה כמעט הגיע לגבול של מה שבני אדם יכולים להסתגל אליו במונחים של זמן. הדרך היחידה שבני אדם יכולים להבחין בהאצת הזמן ואיך זה ביחס לעבר, היא על ידי תחושה שאולי יש להם, בהתבסס על הרשמים שלהם. ואנשים מבוגרים יודעים את זה אפילו יותר טוב: בעבר, נראה היה שאדם יכול לעשות הרבה ביום, יום אחד הרגיש ארוך, ונראה היה שאף פעם לא יחשיך, בעוד שהיום השקיעה מגיעה מיד אחרי הזריחה ומחשיך לפני שעשית הרבה. דבר נוסף הוא, היכולת של הגוף האנושי לא תעמוד בקצב [אם הזמן יואץ יותר מדי]. החומר בכל שכבה נתון למגבלות של השכבה הזו, אז היסודות החומריים לא יוכלו לעמוד בקצב. המהירות של תיקון הפא היא, למעשה, מהירה ביותר. לא משנה כמה אלימים או אכזריים היצורים הרעים האלו אולי נראים, הסוף הנורא שלהם עומד להתרחש בקרוב! (מחיאות כפיים נלהבות)

אז מאז פרסום תשעת הדיונים, באמצעות הבהרת האמת והצלת יצורים חיים, תלמידי הדאפא באמת עזרו לאנשים רבים להבין את המצב האמיתי. ובמיוחד, אנשים רבים רצו לפרוש מהמפלגה ולהפריד את עצמם מהדבר הרע הזה. הבה נוסיף ונעיין בכך. כמה אנשים אולי יגידו "אני לא צריך להתנער מהמפלגה. אני יודע שהיא לא טובה, והפסקתי לשלם את דמי החבר מזמן". אבל זה לא מקרה בו אתה יכול פשוט לחשוב על כך וזה נחשב. כשאז הרמת את האגרוף שלך בהתלהבות ונשבעת שבועה קטלנית לדגל זה האדום כדם, אמרת שתתן לו את חייך, ושתקדיש לו את כל חייך. אז אם היום לא תצהיר בפומבי על כוונותיך ותפרוש, איך זה יכול להיחשב? אתה חושב שזה נחשב אם רק יש לך את המחשבה הזו במחשבתך? מחשבות האנשים אינן יציבות. מוחו של האדם הוא רק מרכז לעיבוד, וכל מיני מסרים ומידע מתבטאים ומשתקפים באמצעות המוח האנושי, ומפריעים לאותו אדם. המקורות של מחשבות האדם הם מסובכים ביותר. אז אם אתם רוצים לשפוט את הגישה של אדם, מה שהוא עושה, ואיזה מין אדם הוא, אתם צריכים ללכת לפי הפעולות שלו. המחשבות שלו לא נחשבות. למה עלינו תמיד ללכת לפי פעולות האדם? אם אדם רוצה לעשות משהו רע, אי אפשר להאשים אותו בפשע לפני שהוא מבצע אותו; רק אחרי שהוא עושה אותו ניתן להאשים אותו. זה משום שהמקור של מחשבות האדם והמחשבות עצמן הם לא יציבים בצורה קיצונית. לאדם יש נשמה עיקרית ונשמה(ות) משנית(יות), יש לו כל מיני מושגים שנוצרו אחרי הלידה, וגם טוב וגם רוע הם חלק מטבעו. בנוסף יש גם גורמים חיצוניים שמשחקים תפקיד. פעולות האדם הן ההשתקפות האמיתית של אותו האדם. אז איך שאלוהויות רואות את זה, צל הרפאים המרושע והמפלגה חורשת-הרע כבר הורשעו כיוון שרדפו תלמידי דאפא והפריעו לתיקון הפא. הן עכשיו רואות אותם כרעים ביותר והחליטו להשמיד אותם. אם כן, איך הם יושמדו? ומי יהיה כלול בהשמדה? האם זה יהיה מספיק רק להשמיד את רוחות הרפאים הרעות של המפלגה המרושעת? חברי המפלגה וליגת הנוער שעזרו למפלגה המרושעת לעשות דברים רעים, מבצעים את פקודותיה בעולם הזה. במילים אחרות, אפילו אם לא עשית משהו רע, כשאתה אחד מחבריה אתה מרכיב שמחזק אותה, חלקיק של הרוע, ולפיכך מטרה להשמדה. יותר מכך, ל[צל(לי) הרפאים] יש השפעה על כל הממדים בשלושת העולמות, במיוחד על העולם האנושי. הרבה אנשים הפכו לחלק ממנה בלי שאולצו לכך, ומרצונם הם משמשים אותה ועוזרים לה. כשזה המצב, האם מה שמחכה לחברי המק"ס אינו מחריד?

במשך זמן רב המפלגה חורשת-הרע הזו וצל הרפאים המרושע שלה גררו לשורותיה בכוונה אנשים בעלי הישגים, בעלי יכולת, ודמויות בולטות כדי לחזק את עצמה, להראות שהיא מצוינת, ולתת את הרושם כאילו היא באמת מורכבת מאנשים מצטיינים. האמת היא, אפילו הרוע יודע שאנשים אלה לא בהכרח כנים, וזו הסיבה שהם נופלים קורבן בכל פעם שמגיע מהלך פוליטי[של המק"ס]. כשיגיע הזמן להתחשבן עם המפלגה חורשת-הרע, בכל אופן, שום דבר מזה לא יילקח בחשבון; כל עוד אתה חבר בה, הכל ינוקה מיידית בתהליך. כיוון שתלמידי הדאפא מצילים יצורים חיים, הם מיידעים את האנשים על האמת - אפילו שהם נרדפים קשות - בנצלם כל הזדמנות במלואה וסיכון ביטחונם האישי. הם סיפרו לאנשי העולם על הדברים האלה והם מצילים אותם. אבל אנשים אחדים לא רוצים להקשיב, ובסרבם להקשיב, ובכן, הם הביעו את עמדתם. אנשים אחדים קראו [את הדיונים], אך עדיין לא רוצים לפרוש, במקרה זה, לא לפרוש מביע את עמדתם באופן דומה.

תלמידי הדאפא עושים את מה שהם עושים מתוך חמלה ומשאלה להציל אנשים, עושים את מירב המאמצים, ועושים כל מה שהם יכולים להציל אנשים. אז מהיום הראשון ועד היום תמיד הצלנו יצורים חיים, ומעולם לא עשינו אף דבר במיוחד כדי להשיג איזו מטרה פוליטית ארצית. לא אכפת לנו מכוח פוליטי. מטרתו של המטפח היא לצאת מעבר לעולם האנושי ולהשיג את השלמות של ישותו. כשיש לו החזקה להשיג דברים חומריים או לאינטרס אישי, הוא לא יכול להגיע לשלמות. כשמטפח מטפח בעולם הזה, עליו להיפטר מכל מיני סוגים של החזקות אנושיות, ורק אז הוא יכול להפוך לישות שמימית. אחרת, כל החזקה או כל אלמנט בעולם האנושי שמשפיע על מחשבתך, הופך למנעול שמהדק אותך למטה ומונע ממך לעזוב. זו הסיבה שכשאתם מאמתים את הדאפא ומצילים יצורים חיים, אתם מטפחים את עצמכם באותו זמן. לכולכם זה מאד ברור. במילים אחרות, אנחנו לא מחפשים דברים אנושיים בכלל.

אנשים רגילים - אנשים שלא קיבלו את הפא, אנשים שלא יודעים מה המהות של תלמידי הדאפא, ושהם מחוץ לטיפוח - לא יכולים להבין את הדאפא ואת תלמידי הדאפא. במחשבתם של האנשים של ימינו אינטרס אישי הוא במקום הראשון. יש הרבה פעילי דמוקרטיה ואנשים מכל מיני ארגונים פוליטיים לא ממשלתיים שגם מתנגדים למק"ס המרושעת. אבל אני מוצא שקשה להם להגיע להישגים. וחלק מההתנהגות שלהם באמת גרועה ומטרידה. אם באמת היו מפקידים בידם כוח פוליטי שם, האם זה יעבוד? הם קשורים כה בחוזקה לאינטרס אישי. כעת, אפילו לפני שהם עשו הרבה, כשהאינטרס האישי שלהם מעורב ועל כף המאזניים, הם מתחילים להילחם אחד עם השני לפני שהם עוברים לעשות כל דבר אחר. איך יוכלו אלוהויות להפקיד בידם את האחריות על אומה? (מחיאות כפיים) אז, בני אדם... הם הגיעו לשלב הזה, ואני לא מדבר רק על אנשים מסוימים... מצב החברה כולה והמוסריות בחברה שניהם מתדרדרים במהירות. הם מתדרדרים במהירות בלי שאנשים תופסים את זה, ואנשים הפכו לצרי אופקים בלי לקלוט את זה. ההחזקה שלהם לאינטרס אישי עברה את השאיפות הפוליטיות שלהם, את הרדיפות הפוליטיות שלהם, ואת תשוקתם להילחם למען מטרתם. מה שאני אומר הוא, ערכים מוסריים חשובים גם לאנשים רגילים. אם הערכים של מישהו חסרים האלוהויות באמת לא מעריכות אותו. עם כל אחד, כל יצור, רק כאשר יש לו גם שאיפות וגם מוסריות הוא יכול להשיג דברים, זה בטוח. כשהפא יתקן את העולם האנושי, או, לפני כן, כאשר המק"ס המרושעת תיפול, מי ימשול [בסין]? אנו תלמידי הדאפא לא נמשול בסין, כי אנו מטפחים, אנשים שגופם בעולם האנושי אבל מחשבתם מעבר לו. ואנו לא מעונינים בכוח פוליטי שם בכל מקרה. (מחיאות כפיים) אז מי יתאים? האלוהויות יחפשו את אלו שיש להם שאיפות גדולות, שיש להם את היכולת, ושיש להם ערכים מוסריים נעלים. על זה אתם יכולים לסמוך! ובקשר לאנשים הרגילים האלה שיכולים לאמת את הדאפא היום ומתנתקים מהמק"ס המרושעת - ואני לא מדבר על תלמידי דאפא - אתם יוצאים מן הכלל, ותקוותי היא, שאם אתם באמת רוצים להשיג דברים מסוימים בחברה, תתחילו לשים דגש על שיפור ההתנהגות שלכם. רק אז תוכלו לעמוד באחריות מרכזית כזו.

מה שעכשיו דיברתי עליו היו עניינים שוליים. עם מטפחים למעשה אין צורך לדבר על דברים אלו, אך עשיתי זאת כי אני יודע שיש בקהל היום מספר תלמידים חדשים וגם אנשים שאינם עדיין תלמידי דאפא. לא משנה מה, אני רוצה את מה שטוב לאנשים. היות והתגלגלתי בסין בחיים האלה, יש לי, לי הונג-ג'י, הבנה מעמיקה של האומה הזו, ואני גם רוצה בטובתה. (מחיאות כפיים) כיוון שהזמן קצר ויש לכם עדיין מאמרים להציג, אני לא אדבר עוד. (מחיאות כפיים, מבקשים מהמאסטר להישאר עוד) אם אומר יותר מדי זה יפריע למצב העניינים הנוכחי בו אתם מאמתים את הפא, כיוון שתלמידים ישאלו הרבה שאלות שלא קשורות למצב הנוכחי של אימות הפא. אם אני אומר הרבה היום זה ימהל את הדברים שאתם צריכים לעשות בהווה. אז עלינו לשים לב לנסיבות הנוכחיות ולא לדלל את הדברים שיש כעת לעשות. אם יהיו דברים חדשים שיש לעשותם, תלמידי הדאפא ידעו באופן טבעי.

אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו לומר לכם: בזמן שאתם מצילים יצורים חיים, אל תשכחו לטפח את עצמכם. (מחיאות כפיים) עליכם לעשות את כל שלושת הדברים היטב. עליכם לשמור תמיד על מחשבותיכם נכונות, וכשאתם עומדים בפני רוע או במצבים מסוימים, עליכם לשלוח הרבה מחשבות נכונות; אתם צריכים להבהיר את האמת ולהציל יצורים חיים, אבל אפילו יותר מכך אתם צריכים לטפח את עצמכם היטב. אם אתם לא מטפחים את עצמכם היטב לא תהיה לכם מוסריות אדירה, ומה שתגידו לא יהיה בהתאם לפא, ואז לא תוכלו בכלל להציל יצורים חיים. כשלדבריכם אין מוסריות אדירה ואין עוצמה, לא תהיה להם כל השפעה, והרוע ינצל את זה. יותר מכך, אם לא תטפחו את עצמכם היטב והמחשבות הנכונות שלכם חסרות, כשאתם מטפלים בדברים מסוימים תהיה לכם נטייה להחליק לדרכי חשיבה אנושיות, ואז לא יהיה לכם האפקט של הצלת יצורים חיים. אנשים רבים מסייעים לתלמידי הדאפא לעשות דברים, למען האמת, אבל הם אנשים רגילים שעושים את הדברים של תלמידי דאפא. אתם, מצד שני, תלמידי דאפא. מה שאתם עושים הם דברים שאתם אמורים לעשות, ואתם מקימים את המוסריות האדירה שלכם ומתקדמים לקראת השלמות בדרך האלוהית הזו. אז זה לא יעבוד אם לא תטפחו את עצמכם. לא אגיד יותר על כך. אני לא אקח יותר מזמנכם. לימדו הרבה את הפא, קראו הרבה את הספר.

לא משנה כמה קשים יהיו הדברים עבור תלמידי דאפא וכמה קשה המסע שלכם יהיה, העתיד שלכם זוהר. יותר ויותר אתם רואים כמה זוהר הוא עתידכם, ונעשה ברור לכם איזה מסלול אתם רוצים לבחור. המאסטר הכין את הטוב מכל דבר עבורכם, אבל אתם צריכים להגיע לשם! (מחיאות כפיים חמות)

אחרי שהגיעו למקום בו הם נמצאים היום, תלמידי הדאפא זכו בהערצת יצורים בכל הרמות, גבוהות ונמוכות, והיצורים הרעים מפחדים, מבועתים. כעת באופן בסיסי, היצורים הרעים הולכים, באופן אי-רציונלי, אחרי הגורמים שסודרו במקור על ידי הכוחות הישנים; הם מנוצלים ועושים דברים שמפריעים לתיקון הפא. יצורים רעים אחדים קמים ובורחים ברגע שהם נמצאים בקרבת תלמידי דאפא. כמה רועדים מפחד, מהססים, בזמן שהם עושים דברים רעים עכשיו. אז תלמידי הדאפא לא צריכים לפחד, ועליהם לטפל בכל דבר בצורה ישרה ומכובדת. אלו הם היצורים הרעים שמפחדים. בהתחלת הרדיפה נראה היה שתלמידי הדאפא מבודדים, וזה היה מפני שאז היו גורמים רעים כה רבים. אבל במציאות אפילו אז הם לא היו מבודדים, כי היו האלוהויות והפא-שנים של המאסטר מסביב, היה גונג, והצד שלכם שסיים את הטיפוח היה שם. הדברים אפילו יותר טובים היום. רבים מהגורמים הרעים אינם עוד, צללי הרפאים של המפלגה המרושעת מועטים יותר, והשדה שדאפא יצר בעולם הפך לעצום, וצפיפותו מאד גבוהה עכשיו. הדבר המרכזי שהשדה הזה עושה הוא לעזור לתלמידי דאפא בהצלת יצורים חיים ובריסון היצורים הרעים, במיוחד העיקריים בהם. אז באופן בסיסי הוא לא נוגע בעניינים של אנשים רגילים. אם השדה הזה היה יוצר אפקט נרחב, ההשפעה תהיה די משמעותית, ותעבור בהרבה את השדה הרע של המק"ס המרושעת. בו-בזמן, השדה של המפלגה המרושעת חדורת-צללי-הרפאים-הרעים מתמוסס ומתכווץ בצורה דרמטית. אז היצורים הרעים מבועתים.

למעשה, השדה [של הדאפא] לא רק עוזר לתלמידי דאפא עם מה שהם עושים, הוא גם מעודד את אנשי העולם, בונה את האומץ של האנשים הסינים גם בתוך וגם מחוץ לסין, עוזר להם לשחרר את עצמם משליטת הגורמים הרעים הללו, ויש לו השפעה חיובית בכל החזיתות. אז אני מקווה שתפעלו אפילו טוב יותר בדרך שלפניכם, תהיו ישרים ומכובדים, יהיו לכם מחשבות נכונות חזקות יותר, ותפעלו אפילו יותר טוב. לא משנה מה המצב בו תתקלו, או באילו נסיבות תמצאו את עצמכם, אתם צריכים להיות כמו תלמיד דאפא, ואתם לא יכולים לפעול באימפולסיביות. צריכות להיות לכם מספיק מחשבות נכונות. (מחיאות כפיים)

הצורה והמצב של הטיפוח-תרגול של תלמידי הדאפא היום שונים מצורות הטיפוח של העבר. אתם אלו שבאמת מצילים יצורים חיים בקנה מידה רחב, ואתם אלו שיש לכם באמת משימה אדירה כזו. זו הסיבה שהמצב שמתבטא אצלכם שונה לחלוטין מזה שבטיפוח של העבר. ובדיוק מסיבות אלו, זה אפילו יותר חשוב שלא תזניחו את הטיפוח שלכם ושלא תשתמשו בדברים האלה כדי לתרץ את הליקויים שלכם. אז אני מקווה שתפעלו היטב במסלול שלפניכם. בסדר, אני אסיים כאן, זה כל מה שאני אגיד היום. (מחיאות כפיים ארוכות ונלהבות)