פאלון גונג

יסודות להתקדמות במרץ II הקודם הבא

לאתר Clearharmony של אירופה

אתר Clearharmony של אירופה:

כל תלמידי הדאפא שמעורבים בו, שלום לכם! רציתי להגיד לכם כמה מילים לגבי הנושא של ניהול טוב של אתר ה-Clearharmony.

אני חושב שאתם צריכים קודם כל ליחס חשיבות לתפקיד של אתר דאפא. זה נעשה כדי להבהיר את האמת, לחשוף את הרדיפה של הרוע ולהציל את אנשי העולם. במקביל יש ליחס חשיבות להשפעה שיש למדיה על הציבור. זה מאוד חשוב במובנים של הבנתם של האנשים לגבי האמת על הדאפא, הצלת אנשי העולם וחשיפת הרוע. בנוסף, ההשפעה היא גם כן עצומה. לכן בתכנים של דיווחים ספציפיים צריך להיות לאתר שלכם את האופי שלו, יש לדווח יותר על המצבים באירופה, ובמקביל לקחת כמה דיווחים וחדשות חשובים יומיומיים מאתר Clearwisdom, כי זהו מידע מיד-ראשונה על תלמידי הדאפא בסין.

הגוף עיקרי של תלמידי הדאפא הוא בסין. כל מה שעושים תלמידי הדאפא באזורים אחרים בכל העולם, חוץ מהשלמת כל הדברים שלהם, כל זה הוא חשיפה של הרדיפה שם נגד הדאפא ותלמידי הדאפא. אז מהבחינה הזאת, אי אפשר לא לדווח על מצב הדאפא בסין. במיוחד יש לדווח כתוכן מוקדי על מקרי המוות כתוצאה מהרדיפה והאמצעים הרשעים שנוקטים בהם במהלך הרדיפה. זה לא יפריע לאופי הייחודי שבו חדשות הדאפא האירופיות הן העיקריות. מבחינת כמות, המאמרים צריכים להיות בעיקר על אירופה, עם דיווחים בין לבין על מצבים חשובים של תלמידי הדאפא בסין מאתר Clearwisdom. כשעושים את זה באופן זה, מצד אחד יהיה לאתר Clearharmony את האופי שלו, מצד שני יהיה בו את החדשות החשובות על הרדיפה של הדאפא, כך שהקהל והקוראים המקומיים ייחסו לו חשיבות ובאותו הזמן יוכלו לקבל מידע על המצב היומיומי של רדיפת תלמידי הדאפא בסין.

הנ"ל הם כמה רעיונות שלי. אם אתם חושבים שיש לכם רעיונות משלכם או תוכניות יותר טובות, אינני מתנגד להם גם כן. אני רק מקווה שתנהלו את האתר אפילו יותר טוב כך שיוכל לשרת את הפונקציה של הבהרת האמת.

לי הונג-ג’י
25 בספטמבר , 2001


יסודות להתקדמות במרץ II הקודם הבא