פאלון גונג

יסודות להתקדמות במרץ II הקודם הבא

להסיר את ההפרעות

תלמידים: החוק הגדול שהעברתי לכם הוא ההבטחה היחידה לעלייתכם בטיפוח-תרגול ולהגעה לשלמות המלאה. אם מישהו, בגלל שלא סילק את ההחזקות של האדם הרגיל, משך אל עצמו יצור רע שמופיע בדמותי ואומר לו מה לעשות לפי ההחזקה שלו, כדי לערער את הפא, אדם זה נמצא במצב המסוכן ביותר. אם הוא לא מתעורר, הוא יהפוך לרוח שמזיקה לפא.

הפא-שן (גוף החוק) שלי הוא דמות של החוכמה המחשבתית שלי ושל האנרגיה שלי. אין שום הבדל בינו לביני במחשבה. לא אמרתי דבר בתהליך שבו הדאפא והתלמידים עוברים את המבחנים הרעים של הרדיפה. זה כמו שאתם נמצאים במבחני-קבלה לאוניברסיטה, איך המורה יכול להגיד לכם איך לענות לשאלות באולם המבחן? אם במבחן הזה לא אמרתי כלום, איך יכול להיות שאגיד לכם ישירות מה לעשות באמצעות הפא-שן שלי?

בזמן האחרון (אישה) שפלה עם הכרה מטושטשת בהונג-קונג ערערה באופן חמור את הדאפא על-ידי הטענה האבסורדית – כתוצאה מהפרעה דמונית – שהפא שן שלי אמר לה מה לעשות. היא אפילו ניצלה את שיחת הטלפון שלי כדי לגרום לנזק, והיא ממשיכה לעשות דברים רעים. לא חשוב אילו דברים אבסורדיים היא אמרה בשם הפא-שן המזויף, אין לי תלמידים כאלו. אם מישהו רוצה לערער את הפא אחריה, הוא יכול ללכת בעקבותיה. אני זקוק לתלמידים שמטפחים ביושר, לאלוהויות בלתי-ניתנות לקלקול כמו יהלום.

תלמידים: ברגע הרציני הנוכחי עליכם להיות ברורים. אני נתתי לכם את הפא, ואילו הפא-שן שלי הוא רק דמות של המחשבה שלי. אני הגוף העיקרי. האם אלו שאפילו לא מכירים בי יכולים להיחשב לתלמידי הדאפא? לגבי חלק מהתלמידים, אתם לא צריכים לפתח את הלב של שביעות הרצון בגלל שעשיתם דברים בשביל הדאפא למען תיקון הפא. עכשיו כל מי שלא בהכרה ברורה ומדבר שטויות נמצא בסכנה. זה גורלם הרע. יותר חשוב שלא תשימו לב לעידודה של השפלה ההיא מהונג-קונג, לא לתת לה קהל. זה לא שהמאסטר הוא לא רחום. בשנים האלה של הטיפוח-תרגול, חוץ מזה שלקחתי על עצמי הרבה מאוד בשבילכם, במקביל, כדי שתתקדמו נתתי לכם כל הזמן רמזים כדי שתבינו דברים; למען ביטחונכם הגנתי עליכם; כדי שתוכלו להגיע לשלמות המלאה אני מאזן את החובות שלכם שאתם חייבים ברמות השונות. זה לא מה שכל-אחד יכול לעשות, וזה גם לא נעשה עבור אנשים רגילים. אבל האנשים האלה הם יותר מדי לא הגיוניים ולא יודעים להעריך את הדאפא ואת ההזדמנות של טיפוח-תרגול.

את כל הסוגיות שיופיעו במבחן ההרס הזה של הרוע הסברתי לכם כבר בהרצאות הפא. אלו שלא באמת מטפחים בפועל – יהיה להם מאוד קשה לעבור את זה. עכשיו אתם מבינים יותר בבירור מדוע אני אומר לכם כל-הזמן לקרוא את הספרים! הפא יכול לשבור את כל ההחזקות, הפא יכול להרוס את כל הרוע, הפא יכול להשמיד את כל השקרים, הפא יכול לחזק את המחשבות הנכונות.

ברגע זה כל חלאות-האדם האלו עם הראש הלא ברור כבר נשלטות על-ידי המרגלים. ואילו אלה שהולכים אחריהם בגלל ההחזקה שלהם, גם אם יוכלו להתעורר, יהיה להם קשה לקבל הזדמנות לטפח. החוק הגדול הוא רציני, הטיפוח-תרגול הוא רציני. לא משנה איזה בן אדם ואילו מעשים רעים הוא ביצע בעולם הזה, עליו לשלם את החובות בעצמו. אני לא רוצה שאף תלמיד ייפול למטה, אבל אני גם בהחלט לא רוצה תלמידים שלא עומדים בקריטריונים.

 

לי הונג-ג’י
5 ביולי 2000


יסודות להתקדמות במרץ II הקודם הבא