פאלון גונג

יסודות להתקדמות במרץ II הקודם הבא

ללכת לקראת השלמות המלאה

לימוד הפא עם החזקות אינו טיפוח אמיתי. אבל בתהליך הטיפוח-תרגול אפשר, עם הזמן, לזהות את ההחזקה הבסיסית, לסלק אותה ותוך כדי כך להגיע לאמות מידה של מטפח. אז מהי ההחזקה הבסיסית? האדם בנה השקפות רבות בעולם הזה, כך שבהנחיית ההשקפות הוא רודף אחרי מה שהוא חולם עליו. אבל כשהאדם בא לעולם הזה, דרך חייו, ההישגים וההפסדים שבמהלך חייו נקבעים על-ידי הגורל. איך זה יכול להיות שכל מהלך חיי האדם ייקבע על-ידי דרך החשיבה שלו? לכן החלומות היפים והמשאלות כביכול, הופכים להיות להחזקות של הסבל כתוצאה מהרדיפה אחרי מה שלעולם אי-אפשר להשיג.

הדאפא (החוק הגדול) מכיל תוכן אינסופי. הוא יצר את הכל בכל הרמות והממדים שביקום. כמובן, גם כל דבר של האנושות. לכן פרט לחלאות הגזע האנושי, שהכוחות הרעים והישנים – שעוברים כעת השמדה מלאה – מנצלים כדי לרדוף את הפא, כל האנשים האחרים יכולים לראות בפא את מה שלדעתם הוא הצד הטוב. אנשים מסוימים באמת ראו את העקרונות של הדאפא; יש גם הרבה תלמידים שמצאו בדאפא, עם דרכי החשיבה האנושיות שלהם, שאיפות ומשאלות שונות של החיים, כך שבגלל הלב האנושי הזה עם ההחזקה הם הגיעו לטיפוח בדאפא.

יש החושבים, ש'החוק הגדול' מתאים להשקפה המדעית שלהם. אחדים חושבים, שהוא מתאים לעקרונות שלהם על איך להיות בן-אדם, יש הסוברים שהדאפא מתאים לחוסר הסיפוק שלהם מהפוליטיקה, יש אנשים שחושבים שהדאפא יכול להציל את המוסריות של האנושות שהושחתה, יש החושבים, ש'החוק הגדול' יוכל לרפא אותם, יש החושבים ש'החוק הגדול' והמאסטר הם אצילים, וכולי וכולי. אין זו טעות אם לבן אדם יש כאלו רדיפות ושאיפות יפות בעולם הזה, אבל לגבי המטפח זה כמובן לא בסדר. אז יכול להיות שנכנסת לשער הדאפא תחת השפעת המחשבות הללו, אבל בתהליך הטיפוח עליך להתייחס לעצמך כמטפח ומאז, בתהליך קריאת הספר, לימוד הפא וההתקדמות במרץ, תוכל להבין מאיזו מחשבה נכנסת ל'חוק הגדול'. אחרי תקופת טיפוח-תרגול, האם נשארו המחשבות שהיו לך בהתחלה? האם זהו הלב האנושי הזה שגורם לך להיות כאן? אם זה כך, אתה לא יכול להיחשב לתלמיד שלי, זה המקרה שבו ההחזקה הבסיסית לא סולקה, לא תוכל להבין את הפא מנקודת המבט של הפא. כל אלה שנפלטו במהלך הבדיקה האכזרית שהדאפא נתקל בה בסין, היו אנשים עם החזקות מסוג זה שלא סולקו ובאותו הזמן הביאו לדאפא השפעה שלילית.

למרות זאת, באותו הזמן שתלמידים מטפחים אמיתיים רבים סבלו מקשיים חמורים, זמן הסיום הוארך שוב ושוב ומחכים עד שאנשים אלו יבחינו בהחזקה הבסיסית שלהם, מכיוון שרבים מהם הם אנשים שיש להם גורל שנקבע מראש ויש להם סיכוי להגיע לשלמות.

הידעתם? - עכשיו התירוץ הגדול ביותר לכך, שהכוחות הרעים הישנים מנסים לרדוף את הדאפא, הוא שהם אומרים, שההחזקה הבסיסית שלכם חבויה. כך הם מגדילים את הקשיים כדי לחשוף את האנשים הללו. אתם מתעקשים על כך שהדאפא מתאים למדע האנושי, אז הם שולטים על אנשים רעים כדי לפרסם את השקר, ש'החוק הגדול' הוא אמונה טפלה; אתם אוחזים בכך שהדאפא מרפא מחלות, אז הם מפרסמים שמועה באמצעות האנשים הרעים, שהדאפא מונע מאנשים לקחת תרופות, וכך מתו 1,400 איש; אפילו כשאתם אומרים שהדאפא לא משתתף בשום דבר פוליטי, אז הם מפיצים שמועה דרך האנשים הרעים שלדאפא וללי הונג-ג'י יש תמיכה מכוח פוליטי מחו"ל וכו'; אתם אומרים שהדאפא לא מקבל תשלום, הם אומרים שהמאסטר אוסף הון. לא משנה איזו החזקה יש לכם, הם מנצלים את האנשים הרעים כדי להפיץ שקר באותו הנושא. אפילו כאשר אתם חוששים מערעור הדאפא, הם מפרסמים מאמרים מזויפים. חשבו על זה, הבדיקה הגדולה הזאת, היא בדיקה כדי לראות מה יהיה עם 'החוק הגדול', ומה יהיה עם התלמידים כאשר המאסטר לא נמצא. איך המאסטר יכול להגיד לכם משהו? איך עוד אפשר להסביר לכם איך להתנהג? והם עושים זאת באמצעות האנשים הרעים ומכוונים אותם אל הלב והתשוקות וההחזקות של בני-האנוש, ובלי לפסוח על אף אחד הם "בודקים" את הדאפא ותלמידיו באופן הרסני. אם אתם בתהליך הטיפוח תוכלו באמת להיפטר מכל ההחזקות הללו, אז האסון האחרון הזה לא יהיה כל-כך רע.

יש אנשים, שעד היום עדיין לא מסוגלים לקרוא את הספר ביסודיות. במיוחד אלו שעושים עבודה בשביל הדאפא – אתם לא יכולים להשתמש בשום תירוץ לא לקרוא את הספר ולא ללמוד את הפא. אפילו אם אתה עושה דברים בשביל המאסטר, בשבילי, עליך גם כן ללמוד את הפא בכל יום עם לב שקט. צריך לטפח באמת. כאשר אתם קוראים את הספר, המחשבות שלכם משתוללות. הבודהות, הטאואים והאלוהויות לאינספור שבתוך הספר מסתכלים על המחשבות המצחיקות והאומללות שלכם, צופים בכך שהקארמה במחשבתכם שולטת בכם, ואתה עוד מבולבל ולא מתעורר לכך. יש אנשים שעושים עבודה שלא קוראים את הספר ולא לומדים את הפא במשך זמן ארוך – איך אפשר לעשות היטב את העבודה של הדאפא? גרמתם בחוסר מודע לנזק רב שקשה מאוד לתקן. השיעורים האלו צריכים לעשות אתכם יותר בשלים. כדי לא לאפשר לכוחות הרעים למצוא דרך לתוך המחשבות שלכם, הדרך היחידה היא לנצל היטב את הזמן ללמוד את הפא.

הדברים שקורים עכשיו תוכננו מראש עוד לפני ההיסטוריה הארוכה. התלמידים האלה שיוצאים כדי לאמת את הפא למרות הלחץ הם אדירים. כאשר אני שואל את היצורים החיים הגבוהים האחרונים שהולכים להיפלט, מדוע הם מפרסמים שקר עלי ועל הדאפא, הם דווקא אומרים: "אין לנו ברירה, אתה הולך יותר מדי ישר, אחרת איך נוכל לבחון את הדאפא ואת תלמידיך?". מה שמנסה לפגוע בדאפא הוא רק חלק קטן של הכוחות הרעים. הם רק מנצלים את החיים הרעים שלדעתם חייבים להיפלט. אינסוף בודהות, טאואים ואלוהויות שביקום וחיים בגופים שמימיים עוד יותר עצומים, כולם צופים בכל מה שקורה על חלקיק האבק הזעיר הזה. הדאפא כבר השלים את כל מה שביקום. המוסריות האדירה היא כבירה ונצחית. התלמידים האלו, שעברו את המבחן הקשה ביותר, הקימו לדאפא בסיס יציב בעולם הזה והראו את הביטוי האמיתי של הדאפא בעולם האנושי, במקביל השלימו את המעמד האדיר ביותר שלהם. הרוע עומד להיכחד לחלוטין; כל החלאות שבעולם בני האדם גם יקבלו את הגמול שמגיע להם; אי-אפשר להרשות לרוע להמשיך עוד. תלמידי מחכים להגיע לשלמות המלאה וגם אני לא יכול לחכות עוד. התוצאה, שכל אחד יקבל, תתבטא בכל ביטוי של טוב או רוע. כל היצורים החיים: את המקום שתהיו בו בעתיד – אתם בוחרים בעצמכם.

 

לי הונג-ג’י
16 ביוני, 2000


יסודות להתקדמות במרץ II הקודם הבא