לימוד פא בבירת ארה"ב

לי הונג-ג'י, 22 ביולי 2007

ה-20 ביולי הוא תאריך בעל משמעות בלתי רגילה עבורנו, יתכן והוא ימלא תפקיד חשוב בהיסטוריה שטרם הגיעה. כהרף עין חלפו שמונה שנים מאז שתלמידי הדאפא נאלצו לעבור רדיפה בפעם הראשונה. במהלך התהליך הזה תלמידי הדאפא עברו מסעות בנתיבים רבים ומפרכים, וזה באמת לא היה קל. אתם הפכתם מכך שבהתחלה לא ידעתם מה לעשות או כיצד להתמודד עם הרדיפה לכך שבהדרגה הבנתם כיצד עליכם לעשות דברים. ולא רק שהגעתם להבנה כיצד לעשות דברים, אכזריות הרדיפה גם גרמה לכם להיות יותר ויותר רציונאליים, יותר ויותר צלולי מחשבה.

לכל אחד מהיצורים ברמות השונות יש נקודת מבט משלו על הרדיפה הזו. חלק רואים זאת כמסלול מלא במבחנים שחייבים לעבור אותו, בעוד שאחרים מחשיבים זאת לדבר שנגרם מכך שנגעו באלמנטים הישנים מכל רחבי היקום. עם זאת, אחרים מתייחסים לזה כאל סלילת דרך עבור תלמידי הדאפא. ויצורים ברמות נמוכות יותר חושבים, שכאשר הישר מגיח, הרוע לבטח יעשה נזק. בלי קשר לנקודות המבט של יצורים ברמות שונות, בכוונתי לעשות את הדברים שלי היטב, ותלמידי הדאפא חייבים ללכת בנתיבים שלהם. בעמדכם מול כביכול מבחנים שונים והפרעות דמוניות מסוגים שונים, הפכתם ליותר ויותר בשלים.

לאחרונה לא היה עלי לדאוג לגבי יותר מדי דברים, כיוון שהפכתם לבשלים ואתם יודעים מה לעשות. בפרויקטים השונים שנועדו להציל יצורים חיים, אתם לקחתם על עצמכם בצורה רציונלית ותוך יוזמה משימות מרובות, ויותר מכך, אתם פועלים טוב מאד. לכן, אני לא צריך לדאוג בקשר לכל דבר ודבר כמו שעשיתי בעבר כשהתחלתם לראשונה לפעול נגד הרדיפה, כאשר תיקנתי בצורה מתמדת את תלמידי הדאפא שלנו, מכוון אותם כיצד ללכת היטב וכיאות את הנתיב שלהם של הטיפוח והצלת היצורים החיים תוך כדי התנגדות לרדיפה, כמו גם לגבי איך להבהיר את העובדות טוב יותר תוך כדי הרדיפה. זו הסיבה שראיתם אותי לעתים תכופות מפרסם מגוון של מאמרים קצרים שכוונתם לתקן כל הזמן את הצעדים שלכם. זה הפך לנדיר לאחרונה, כיוון שאתם באמת הפכתם לבשלים ובאמת יודעים מה לעשות. אז אני לא חייב לדאוג כל כך הרבה. המוקד עבורכם כרגע הוא פשוט למצוא דרכים כדי לפעול טוב יותר, להיות יעילים יותר, לגרום להשפעה גדולה יותר, ולהציל יותר אנשים.

מלבד מה שאתם כאינדיבידואלים צריכים לעבור ולהקים בדרככם האחרונה לשלמות, מה שהכי חשוב עבורכם והכי משמעותי כרגע זה להציל אנשים. אילולא זה, תנו לי להגיד לכם, הטיפוח שלכם היה כבר מסתיים מזמן. כתלמידי דאפא עשיתם את מה שהייתם אמורים לעשות בטיפוח, אבל בתיקון הפא כמה שינויים התרחשו. לדוגמה, האנשים בחברה האנושית הם כבר לא אותם אנשים כמו שהיו בזמן שאלוהויות יצרו את האדם לפני זמן רב - ישויות שמימיות לקחו את מקומם של חיי בני האדם. הם עדיין נראים אנושיים על פני השטח, אבל למעשה הם ישויות מממדים שונים ומרמות שונות. מסיבה זו האנשים בחברה של היום הם בעלי חכמה ויכולת גדולים יותר מאשר בני האדם בכל תקופה אחרת בהיסטוריה. מעולם לפני כן לא התרחש שינוי שכזה. על פי הסידורים הקודמים, ניפוי גדול היה אמור להתרחש בתהליך, [שהיה אמור להשפיע על כולם] מלבד על תלמידי הדאפא המטפחים וחלק מאנשי כדור הארץ שיישארו כדי לשמש כאבות המין האנושי העתידי. דברים שנבואות רבות דיברו עליהם התממשו, כאשר השינויים היחידים שייכים לתקופה הזו שבהיסטוריה שהתחילה עם תיקון הפא שלי, יש דברים מהסוג הזה שמעורבים. הדברים הללו השתנו.

אז מה עליכם לעשות כאשר אתם עומדים מול כאלו חיים? מנקודת המבט של המאסטר, אני יודע שהאנשים הללו צריכים להינצל וראויים להיות מוצלים. מלבד שלושת העולמות, כל הגופים הקוסמיים העצומים ביקום הם אלוהויות. כמובן, למרות זאת, כאשר אלוהויות משקיפות למטה מגופים קוסמיים גבוהים יותר, האלוהויות ברמות השונות מתחת נראות להן למעשה כמו שבני אדם נראים לאלוהויות. ברקיע העצום הישן, הקודם, יצירה-התייצבות-התנוונות-הרס היה חוק מוחלט. אז החוקים של היקום הם לא כמו שהמין האנושי חושבים – הם ללא רחמים. חוקים מהסוג הזה גם עולים מעבר לחמלה שאלוהויות מבטאות כשהן מצילות אנשים, כי כך הם החוקים [של היקום]. אף על פי שהאלוהויות שירדו לשלושת העולמות הגיעו מרמות שונות, הם כולם הגיעו לעולם האנושי רק על בסיס אמונה שאינה ניתנת לערעור בדאפא ובתיקון הפא. הם רצו להגיע הנה כדי להשיג את הפא, ועם זה, לתת את עזרתם לדאפא בתקופה שבה הוא מופץ. אז לגבי היצורים הללו, בלי קשר לרמות שלהם, המחשבות הנכונות הבלתי מעורערות שהיו להן היו יקרות לעין ערוך. הסיבה היא, כפי שנראה מעולמות שמימיים, שהמין האנושי והחברה של בני האדם הם באמת מראה מבעית להביט בו, וזה היה במיוחד כך במקרה הזה, כיוון שאלוהויות יכלו להביט על בני האדם במהלך הזמן הגרוע ביותר שלהם. הם היו אמיצים מספיק לרדת בזכות האמונה הבלתי ניתנת לערעור שלהם בדאפא, ובגלל שהיו משוכנעים שתיקון הפא בוודאי יצליח. [הם האמינו ש]הפא יכול בהחלט להציל אותם, שהדאפא ללא ספק יצליח (מחיאות כפיים נלהבות), ושתיקון הפא ללא ספק יצליח, וכיוון שכך היה להם האומץ האלוהי לבוא לעולם האנושי. אני לא מדבר על תלמידי דאפא או תלמידים שהשיגו את הפא בזמנים שונים, אלא על המצב הכולל של המין האנושי עכשיו. יצורים רבים והרבה דברים בחברה האנושית השתנו. עם יצורים כאלו מולנו, אנו חייבים לפעול, אנו חייבים להציל אותם.

אז אלו ישויות יש להוקיר במהלך תקופת תיקון הפא, הנקודה הקריטית הזו בהיסטוריה? אלו עם בטחון מלא בדאפא הפועלים בהתאמה; חיים אלו הם יקרי ערך. אז אני מרגיש שבין אם אתם מביטים על זה מנקודת המבט שלי או בהקשר של האחריות של תלמידי הדאפא, לכולנו יש החובה הזו ועלינו לבצע את המשימה הזו. וזו הסיבה שתלמידי הדאפא חייבים לנסות להציל את אנשי העולם ולהציל ישויות חיות. אתם יזמתם הרבה מאמצים בחברה הרגילה כדי להציל אנשים, וקיימתם הרבה פעילויות דומות לאלו של החברה הרגילה, או עשיתם דברים שנראו זהים לאלו של אנשים רגילים, אבל נקודת המוצא שונה והמטרות הן שונות. בין אם יהיו אלה כלי תקשורת או אתרי אינטרנט, או כל אחד מהדברים שאתם עושים תוך כדי שימוש במגוון של גישות מהחברה האנושית הרגילה, הם למעשה מצילים אנשים. כל מה שאתם עושים הוא לטובת האנשים בעולם הזה. זה נראה כאילו שאנחנו מחפשים עזרה מאנשים, כאשר למעשה אנחנו מצילים אותם. זה לא משנה אם זה לחפש עזרה במימון, כוח אדם, או עזרה חומרית, הבהרת העובדות לממשלות בארצות שונות, יצירת קשר עם קבוצות אזרחיות בחברה, או תקשורת עם מגזרים אחרים של החברה, שום דבר מאלו הוא לא למען תועלת הפאלון גונג, וגם לא בשביל הטיפוח שלכם עצמכם. לאלו אין שום קשר למה שעושה אדם בטיפוח. כל אלו הם בשביל להציל אנשים. כאשר אתם באים במגע עם אנשים, זה הרגע בו אתם מצילים אותם. כאשר אנשים מביעים תמיכה לאחר שהאמת הובהרה להם, הודות להבהרת העובדות שלכם, זוהי הצלת אנשים, וההשפעה החיובית שהם מהווים אחרי שהם מגיעים להבנת האמת היא גם כן בשביל להציל אנשים. במילים אחרות, אחרי שאנשים רגילים מצליחים להבין דברים ומסוגלים להציע תמיכה, האפקט של תמיכה כזו יכול בעצמו להציל אנשים. אתם יכולים לקחת את זה צעד נוסף ולומר שכשאנחנו עושים דברים, בין אם מוצלחים או לא, הדברים הללו מצילים אנשים באותה מידה ומבהירים את העובדות. זה מה שתלמידי דאפא עושים. אילולא הצורך לעשות דברים כאלו, הטיפוח של תלמידי הדאפא היה כבר מסתיים. אז כל מה שאתם עושים עכשיו מכוון בשביל יצורים חיים.

אמרתי בהרצאה האחרונה שלי שההגעה לשלמות האישית זה כבר לא הנושא עבור תלמידי דאפא. אולי מספר משמעותי של אנשים לא לגמרי הבינו למה התכוונתי, אבל זה הרעיון. כמובן, תוך כדי התהליך [של להשיג זאת], המסלול הסופי שאתם כתלמידי דאפא צריכים לקחת נראה כאילו התארך. מסיבה זו דברים עלולים להיראות כאילו הם מתקדמים מעט לאט יותר כשזה נוגע לשיפור אישי, אבל עובדה זו לא תשפיע עליכם הרבה. אז עצם עשיית הדברים מקימה מוסריות אדירה גדולה יותר וזה יוצא מן הכלל, כיוון שזה נעשה לחלוטין למען יצורים חיים, ולא בשביל רווח אישי או טיפוח אישי בלבד.

אז בתהליך שבו אתם עושים את כל הדברים הללו, יהיו הרבה, הרבה תחומים שהם פחות ממשביעי רצון, ויהיו אנשים - ואפילו תלמידי דאפא - שלא מבינים. תמיד יהיו אלו שהם חרוצים ואלו שהם לא, תמיד יהיו תלמידים חדשים שרק נכנסו, ותלמידים עם נסיבות שונות, אז הולכות להיות פרשנויות שונות ונקודות ראות שונות של דברים. וזה במיוחד כך עם תלמידים שהם מסין, שהחשיבה שלהם היא לחלוטין במצב מעוות אחרי שחיו תקופה ארוכה תחת לחץ גבוה, בתוך תרבות המפלגה, ובתוך יחסים בין-אישיים שעוותו על ידי תרבות המפלגה. כאשר תלמידים מסין - ולא רק תלמידים, אלא גם אנשים רגילים - מעבירים את מגוריהם אל מחוץ לסין, הם מגלים שהדרכים שבהן אנשים חושבים ופועלים בחברות נורמליות הן שונות לחלוטין מאשר בסין. וזה עד להיקף שכיוון שהם רגילים לדרך החיים בתרבות המפלגה וליחסים הבין-אישיים רוויי המתח שם, ברגע שהם יוצאים מסין הם למעשה תופסים זרים כאילו שהם [הזרים] ממש טיפשים. ואלו שאינם סינים, מצידם, לא יכולים להבין את הרגלי הסינים, המנהגים שלהם, או את הדרכים שלהם ליצירת קשר עם אנשים. למעשה, הדרך שבה דברים קורים ברחבי העולם מייצגת את מה שנורמלי עבור מערכות יחסים בין אישיות. שם אתה לא צריך להשקיע כל כך הרבה מאמץ מנטלי במערכות היחסים שלך עם אנשים, ואין צורך שתהיה כל כך ערמומי. כך הם בני אדם נורמליים.

אבל לא משנה כמה חכם או ערמומי הוא האדם, הכול מסתיים אותו דבר בסוף. בואו ניקח את המקרה של מישהו שהוא מאוד טיפש. אתה יכול לחשוב שמישהו הוא מאוד טיפש ונאיבי בעוד שאחר הוא מאוד ערמומי. אבל לא משנה כיצד אתה חי את חייך, התוצאה היא אותו דבר. זה בהחלט לא ישתנה בשום צורה רק כיוון שאדם הוא ערמומי, וגם לא ישתנה בשום צורה כיוון שהאדם הוא נאיבי. כל מה שלהיות ערמומי יכול לעשות זה להפוך אותך להיות אדם גרוע יותר, ובעודך יוצר קארמה אתה תחליק למטה. כשהסביבה שלך ואתה עצמך הופכים להיות מתוחים, המחשבה של אלו מסביבך תהפוך בתורה להיות אפילו מסובכת יותר, ואז המחשבה המסובכת שלהם תגרום לך בתורה להפוך לאפילו גרוע יותר.

אני רוצה להגיד עוד כמה מילים על זה. ממש לאחרונה, תלמידים הגיעו טיפין טיפין מסין בזה אחר זה. [לתלמידים הללו הייתי אומר כך:] אתם צריכים לעשות את מיטבכם לתקשר עם התלמידים שאינם מסין, להיפתח יותר, ובדרך של דיון לנקות את עצמכם. הדרך שבה אנשים מנהלים את החיים מחוץ לסין היא הדרך הנורמלית שבה צריכים להיות בני אדם, לכל הפחות בזמנים המודרניים. בהשוואה עם הקדמוניים, שחיו בלי טכנולוגיה מודרנית, דרך החיים הנוכחית היא כמובן שונה לחלוטין. דברים היו טובים יותר אז. אז אני רק מדבר על דברים בהווה, אשר בהקשר של החברה של היום יכולים להיחשב נורמליים יחסית. אז עליכם לשתף הבנות ולתקשר הרבה בחזית הזו עם תלמידים מחוץ לסין, ואל תשתמשו או תצמדו תמיד להלך המחשבה של תרבות המפלגה של סין בהתמודדות עם החברה הזו. הרבה אנשים שעזבו את סין בזמן מסוים התעשתו רק בהדרגה, ואחרי שבילו משך זמן ניכר בחו"ל. כתלמידי דאפא, עליכם לאמת את הפא ולעשות מה שתלמידי דאפא אמורים לעשות. אתם לא יכולים לקחת זמן כל כך ארוך כדי לשנות את עצמכם. אין זמן לזה. זה במיוחד רלוונטי עבור התלמידים הללו שלא פעלו בצורה טובה בסין ועשו טעויות: תיקון הפא עדיין לא הסתיים, אז היו מהירים והשיגו את הקצב. כמובן, אני לא חושב שזו בעיה גדולה מדי עבור תלמידים חדשים - רק לימדו את הפא יותר, עשו את מיטבכם כדי להשיג את הקצב, ושימרו על קצב עם התקדמות תיקון הפא.

בוודאי, אתם הצלחתם לעבור דרך תקופה ארוכה שכזו של מבחנים וקשיים, וכתלמידי דאפא אתם באמת הצלתם הרבה אנשים בחברה האנושית ובאמת ביטלתם את ההשפעה של הרעל שפוזר מסביב לעולם על ידי התקשורת של המק"ס כאשר האירוע של ה-20.7 ב-1999 התחיל. בזמן ההוא, כל התקשורת העולמית נשאה את התעמולה שהופצה על ידי השופרות של המפלגה המרושעת בסין, מה שהיה שווה לקידום הרדיפה בשם המפלגה. אלו בחברה המערבית לא היו צלולי מחשבה לגבי זה. הם לא הבינו שהמפלגה המרושעת היא כה זדונית, וגם לא הייתה להם הבנה טובה של המפלגה המרושעת. הלחץ באמת היה אדיר כשעמדנו מול מכונת תעמולה כה שלילית בקנה מידה כזה גדול וגלובלי, שהכפישה אותנו. אבל תלמידי דאפא, ובמיוחד אלו הוותיקים, לא הופחדו על ידי זה. תלמידי הדאפא החיים בכל העולם היו יוצאים מן הכלל באותה מידה. יצאתם לדרך כאשר אתם לא יודעים מה לעשות. מאוחר יותר, לעומת זאת, אתם בהדרגה הפכתם לצלולי מחשבה ורציונליים, וידעתם כיצד להתמודד עם דברים. במהלך פרק הזמן הזה, הרבה תהו: "האם פאלון גונג הוא באמת כמו שהמפלגה המרושעת אומרת בתעמולה שלה? האם התרגול שאני לומד באמת ישר?" אכן, בעמדם מול השמצות כאלו מהרוע, הרבה ישויות עברו תהליך במחשבתם. בכל אירוע תלמידי הדאפא פעלו טוב מאוד בסוף. הרוב המוחלט הצליחו לעבור זאת, עזרו לזרם האדיר של תיקון הפא להפוך על פניו את כל המצב, ולבסוף עזרו לגרום לשופרות הללו הנשלטים לחלוטין על ידי המפלגה המרושעת לכך שהם לא מעיזים יותר להכפיש אותנו ברחבי העולם. הם לא מעיזים יותר להמציא דברים כיוון שהם יודעים שתלמידי הדאפא שהם עומדים מולם מסוגלים לחשוף אותם. ברגע שהמפלגה המרושעת יוצרת עוד שקרים או עושה משהו רע, תלמידי דאפא חושפים אותה ומישרים את הדברים ברחבי העולם, מאפשרים לכול העולם לראות את הרוע כמו שהוא ועוזרים ליותר אנשים לדעת על זה. אז בין אם זה להשמיץ אותנו או לעשות דברים רעים, זה אותו דבר כמו להגיד לכל העולם להביט על הרשעות שלה, ובאותו זמן לקדם את הפאלון גונג בשבילנו ולהרחיב את ההשפעה של פאלון גונג על החשיבה של אנשים בכל מקום. לא משנה מה היא עושה, זה מקדם אותנו.

באמת, לא משנה מה הכוחות הישנים עושים, זה מה שיקרה תחת ההשפעה של [חוק היקום של] יצירה הדדית וניגוד הדדי - כל מה שהם יעשו יסתכם בפרסום לטובת תלמידי הדאפא. בואו ניקח, לדוגמה, את הפרויקטים הרבים שתלמידי הדאפא עושים. ברגע שהרוע מתערב, הכוחות שהם ישרים וטובים מגיחים בתורם. וזה אותו הדבר עם כל מה שעושים האנשים הרעים: ברגע שהם משמיצים אותנו, או רוצים לעשות משהו רע ולעורר צרות, זה מעצם קיומו בעל האפקט של הגדלת ההשפעה שלנו.

היו מקרים רבים לאורך השנים שבהם המפלגה המרושעת קידמה דברים עבורנו. בין אם זה האתרים שתלמידי הדאפא מנהלים, תחנת הטלוויזיה, או עיתון האפוק טיימס, בהרבה מקרים הם חוו משהו כזה. זה במיוחד נכון במקרה של הופעת הגאלה של השנה שעברה (מופע הספקטקיולר לכבוד ראש השנה הסיני של טלוויזית שושלת טאנג החדשה וסיור ההופעות). בהתחלה לא כל כך הרבה אנשים ידעו על המופע, אבל אז הם [המק"ס] הלכו לכל מקום עם התעמולה שלהם, אומרים לאנשים לא לבוא לראות את המופע - הם עשו דברים אפילו יותר ביסודיות מאשר תלמידי הדאפא ( כולם צוחקים), הם פנו לאפילו יותר אנשים מאיתנו. (כולם צוחקים, מחיאות כפיים) מקרה אופייני היה בהופעה בבירת אוסטרליה, קנברה. הם התקשרו וכתבו מכתבים לכל חברי הפרלמנט ואמרו להם לא ללכת למופע, בחושבם שהעולם לא יודע איזה מין ישות היא המק"ס ושהעולם ישים לב למה שהם אומרים. התעמולה שלהם נעשתה באופן כה נרחב וההשפעה הייתה כה גדולה, זה מה שתלמידי הדאפא לא היו יכולים להשיג באותו הזמן. התוצאה, לעומת זאת, הייתה שכמעט כל אחד מהנציגים הרשמיים הללו הגיע למופע.(כולם צוחקים, מחיאות כפיים) כמו שזה יצא, הנציגים הרשמיים אפילו אמרו בהומור,"אנחנו יכולים לקיים ישיבת פרלמנט כאן לפני שנצפה בהופעה". (כולם צוחקים, מחיאות כפיים) אותה התרחשות קרתה גם בהופעה באוטאווה בקנדה.

כמובן, דברים אלו שכעת דנתי בהם, כשנראים מזווית אחרת, הם גם כדי לומר לכם שהעובדה שהקוסמוס הישן יכול להחזיק מעמד עד היום ולהגיע לנקודה הזו, והעובדה שיצורים חיים והמין האנושי היו מסוגלים להישאר עד להווה, היא בגלל שהישויות הללו חיכו להצלה. במילים אחרות, אם כן, הם חיכו לתלמידי הדאפא שיקימו את המוסריות האדירה שלהם ובאותו הזמן יראו את היכולת שיש לתלמידי דאפא להציל יצורים חיים. אז האם הבמה הזו לא נשמרה עבור תלמידי דאפא? (מחיאות כפיים נלהבות) כן, בהחלט. אז אדם רע יכול ללכת ולבצע את המעשים המוטעים שלו ולהסתובב ולעורר צרות, אבל כל מה שהוא ישיג בטוח יספק סיוע לתלמידי הדאפא בהצלה שלהם את האנשים. (מחיאות כפיים) זו לא הייתה הכוונה המקורית שלו או מה שהאנשים הרעים הללו רצו, אבל ברגע שהם עושים צעד, בצורה בלתי נמנעת זה האפקט שיש לזה.

זאת אומרת, אל תתייחסו בכלל לכל מה שלא תהיה המציאות של המין האנושי של היום, או לכמה משתולל הוא הרוע: האנשים שהגיעו לעולם הזה מחכים לכם שתצילו אותם! (מחיאות כפיים) כל הדברים המתנגדים שמתרחשים הם מבחנים עבור תלמידי הדאפא שקשורים להגדלת מוסריות אדירה. (מחיאות כפיים) עכשיו כשניסחתי את זה בדרך זו, החשיבה שלכם הולכת להיות ברורה יותר. כל מה שלא יהיו הקשיים הספציפיים שאתם נתקלים בהם, אף על פי שהם עלולים להראות זהים בצורה לאלו של אנשים רגילים ונראים פחות או יותר אותו הדבר כמו צרות של אנשים רגילים, במציאות, אם תביטו טוב, בצורה רגועה, אם תביטו אחורה מעט על השביל שעברתם, האם אין זה המקרה? כן, זה כך. זה כיוון שהמשימה הזו שאני עושה היא לפי התכנית שלי, ואנחנו לא גורמים לכל המין האנושי לבוא ללמוד פאלון גונג, המשימה הזו שלי מחולקת לשני שלבים. ישנה תקופת תיקון הפא, אז בתקופת תיקון הפא ישנם תלמידי דאפא של תקופת תיקון הפא. אחרי שתקופת תיקון הפא תסתיים, אז תהיה התקופה של תיקון הפא את העולם האנושי. כך שיש שני שלבים. אם כן, בעתיד, כאשר הפא יתקן את העולם האנושי, יהיו תלמידי דאפא של תקופת תיקון הפא את העולם האנושי, והמוסריות האדירה שלהם תהיה שונה מזו של תלמידי הדאפא של תקופת תיקון הפא. אלו הם שני שלבים שונים.

אז במהלך התהליך הזה, במהלך תקופת תיקון הפא, תלמידי הדאפא עומדים מול האחריות להציל את היצורים החיים של העתיד. אילולא העובדה שחיים מרמות גבוהות ירדו לעולם הזה כדי להשיג את הפא, תלמידי הדאפא לא היו צריכים לעשות את הדברים הללו. אבל ברגע שישויות מרמות גבוהות הגיעו ולקחו את מקומם [של בני אדם], זה מגביר את החשיבות של העניין הזה ושל הצלת אנשים. אבל, אילו זה היה אחרת, אילו זו הייתה עדיין חברה אנושית נורמלית, בכל מקרה זה היה מחולק לשני שלבים. ומדוע זה כך? כיוון שבתהליך הניפוי הגדול של בני אדם, כמה אנשים טובים יושארו כדי לשמש כאבות המין האנושי של העתיד, גם, במהלך התקופה הזו שבה הפא מתקן את העולם האנושי, תהילה צריכה להיווצר לדאפא, שבאמצעותה המין האנושי גומל לדאפא, וזו תהיה תקופה שבה הדאפא ישגשג בחברה האנושית. זו עובדה היסטורית בלתי נמנעת. המין האנושי יצטרך לתת תודות. העובדה שתיקון הפא בסופו של דבר יושלם כאן נחשבת כמזל טוב עבור המין האנושי.

למרות שגוף הבשר של האדם בלי היואן שן הוא שום דבר, הוא נושא כמות גדולה של מידע, ואם הוא היה נוצר מחדש הוא בהחלט לא היה כמו שהוא עכשיו. אדם חדש שנוצר יהיה בדיוק כמו דף חלק של נייר, ועם העולם לפניו, המחשבה שלו תהיה לוח ריק. בהתייחס לעולם הטבעי, לא תהיה לו חשיבה שלמה או מושגים שיש לבן אדם, ולא את התפיסה של דרכי הפעולה השונות שבהם נוקט בן אדם ביחס לעולם החומרי, ואותו דבר עם תיאוריות שונות ונורמות אנושיות שנוצרו על יד המין האנושי של המחזור הזה; לאנשים הסינים של התקופה הזו יש מושגים של "אנושיות", "יושר", "התנהגות נאותה", "למידה", וגם "להיות ראוי לאמון", בעוד שבמערב, גם כן, ישנן נורמות להתנהגות אנושית, וכן הלאה. אדם שזה עתה נוצר ימצא טווח עצום של דברים כמו אלו בלתי ניתנים לתפיסה. אדם הועשר רק על ידי כך שעבר דרך אין-סוף שנות חיים בחברה ואחרי שחי את המסלול הארוך של ההיסטוריה. כמו שהרגע ציינתי, זו לא ההכרה העיקרית שאני מתייחס אליה, אלא המידע שגוף הבשר האנושי נושא. וזה במיוחד כך עבור בני האדם של היום, שכאשר ייתקלו במשהו – לא יגיבו מאד בקיצוניות, וכאשר משהו רע קורה לא יהיו בהלם ומזועזעים, וכאשר משהו טוב מגיע לא מיד ישמחו עד בלי קץ. כך יהיה אדם ללא עומק במחשבה. לאורך מצעד הזמן הארוך, האדם הפך ליותר יציב מאי פעם. אם כי זה לא רק עניין של מחשבתו של האדם, כיוון שזה גם קשור באופן ישיר גם לגוף הבשר של האדם. אז כאשר גוף הבשר של האדם, אשר החזיק מעמד בהיסטוריה עד לזמן הנוכחי, עובר ניקוי והסרה של כל הדברים הרעים שלו, הגוף המצוין הזה שנשאר הוא באמת יצירת אמנות, יצירת אמנות שבאמת שווה להוקיר, ובאמת שיא של ההיסטוריה של היקום.

במילים אחרות, ביקום, הרבה ישויות נפלאות, כמו גם מגוון של אלמנטים יקרי ערך באמת, נוצרו לאורך המסלול הארוך והנרחב של ההתפתחות שהגופים הקוסמיים עברו, והם לא יהיו אותו הדבר אם ייווצרו מחדש. זהו גורם חשוב בנחיצות לתיקון פא. אם הכול ביקום היה אובד והיה צריך להתחיל את הכול משום דבר, התוצאה הייתה, לא משנה איך דברים היו נעשים במהלך ההתפתחות ואפילו אם היה נעשה שימוש באותה היסטוריה, בכל זאת זה בהחלט היה מתפתח להיות שונה מאיך שהדברים הם עם הישויות הקיימות היום. הם לחלוטין לא יכלו להיות אותו דבר, וזו הסיבה שישויות שמימיות בכל היקום מתייחסות להיסטוריה שהן עברו כיקרה ביותר.

אני לעתים קרובות אומר שאני לא דואג הרבה בקשר לתוצאה הסופית, כיוון שמה שצריך להיות מושלם בתיקון הפא הוא בלתי נמנע. לא משנה כמה מרגיזים יכולים להגיע להיות הדברים במהלך תיקון הפא, התוצאה היא ודאית. אז אני לא נותן לזה הרבה תשומת לב, בהתחשב בכך שזה חייב להצליח. מה שאני מעריך הכי הרבה הוא התהליך. רק המכלול השלם של התהליך שיצור עובר מהווה את הישות השלמה שהיא היצור הזה. התהליך השלם של תיקון הפא הוא היקר ביותר - זה המכלול השלם של היקום, והמשימה היוצאת ביותר מגדר הרגיל. התהליך של תיקון הפא הוא מה שמרכזי, אז הכוחות הישנים לא יכולים להיות מורשים פשוט להשתתף איך שהם רוצים. בהתחשב בכך שזה תיקון פא, אני במיוחד מתעקש על המסלול שאני רוצה לקחת מכיוון שהנושא הוא יצירת העתיד. כל מה שעשיתי ביקום הוא ראוי ביותר להוקרה. וזה מה שאני אאשר ואכיר בו בעתיד. דברים שאני לא רוצה לא יכולים להיות מוכרים או מאושרים - הם חרפה. אז בתיקון הפא, לא משנה באיזה סוג של קשיים דמונים אני נתקל או עם איזה סוג של מכות אני מתמודד, הם לא יכולים לשנות את הרצון שלי, ולא לשנות את מה שאני מתכנן להשיג. (מחיאות כפיים נלהבות).

כמעט חצי שנה חלפה מאז ועידת הפא האחרונה. עשיתם עבודה מצוינת במהלך חצי השנה הזו. דברים מתקדמים במהירות. כשהמרושעים הופכים למעטים יותר ויותר, מחשבתם של אנשי העולם משתנה, החברה משתנה, והישויות החיות משתנות. כשאני אומר "ישויות חיות", זה למעשה לא מוגבל למין האנושי. כל האובייקטים, בלי קשר להאם המדע המודרני מחשיב אותם אורגניים או אנאורגניים, הם למעשה חיים. הכול חי. כאשר אנחנו מדברים על "ישויות חיות", זה מתייחס לכל הדברים החיים. השינויים המתרחשים בישויות החיות הם השתקפות של הישגי תלמידי הדאפא במהלך תיקון הפא. בעוד שביצועי תלמידי הדאפא שלנו לאורך תקופת תיקון הפא אישרו במלואם את הכבוד והתהילה שיש לתלמידי הדאפא של תקופת תיקון הפא. כמה נפלא! בשלב שלפנינו, פעלו אפילו יותר טוב עם מה שעליכם לעשות, לכו היטב את הצעד האחרון של המסע, ועשו אפילו יותר טוב את מה שאתם אמורים לעשות. אל תהפכו לשבעי רצון רק כיוון שאתם חושבים שעשיתם כך וכך, כיוון שישנם כל כך הרבה יצורים חיים שעלינו עדיין להציל. אתם עדיין צריכים לדחוף את עצמכם כך שתוכלו להקים מוסריות אדירה אפילו גדולה יותר בתוך מסגרת זמן מוגבלת, וכך שלא יהיו לכם שום חרטות כאשר הכול ייאמר וייעשה. אז אני מקווה שאתם תפעלו אפילו טוב יותר ותהיו אפילו יותר יוצאים מן הכלל.

בוודאי שעדיין יש לכם הרבה החסרות בטיפוח שלכם, ואני ראיתי הרבה החסרות שבאמת בולטות. לא אמרתי דבר במשך כל הזמן, ואני לא רוצה לומר משהו עכשיו. זה כיוון שאני יודע שלמרות שההחסרות הללו הן די גדולות, לחלק הייתה השפעה של הרתעה להפרעות במהלך תיקון הפא. אבל [עתה] כשזה נאמר, אל תלכו ותנסו לנחש מה הן – אל תחשבו שההחסרות שלכם צריכות להישמר. (המורה צוחק) זה רק שאני ראיתי כמה בעיות. מכל מקום, בסופו של דבר אני אטפל בדברים הללו עבורכם.

לא משנה מה, אתם צריכים לעשות את הדברים האחרונים אפילו טוב יותר, ולהקים מוסריות אדירה אפילו גדולה יותר. זה לא למעני או למען תיקון הפא: זה למענכם עצמכם. (מחיאות כפיים נלהבות) היצורים החיים של העתיד יודו לכם. (מחיאות כפיים) מי ייתן וחייכם יזרחו בבהירות גדולה מאי פעם ביקום של העתיד. (מחיאות כפיים נלהבות ארוכות).


הערת העורכים: התרגום נתון לשיפור נוסף, על-מנת להיות קרוב יותר לטקסט המקורי. עדכון אחרון: 17 בנובמבר 2007