פאלון גונג

יסודות להתקדמות במרץ הקודם הבא

הסבר הפא

זה זמן ארוך יש ליצורים החיים בדאפא, ובמיוחד לתלמידים, מעין אי-הבנה של הפא בדרגות שונות בקשר לשיפור השין-שינג. כל פעם שמגיע הקושי הם לא מסתכלים עליו עם הצד של הטבע המקורי שלהם אלא לגמרי עם הצד האנושי שלהם, כך שהשדים מנצלים את זה ומפריעים ומערערים ללא הפסקה, וזה גורם לכך שהתלמידים נתונים בקשיים במשך תקופה ארוכה. למעשה זה נובע מכך שהצד האנושי לא מבין מספיק את הפא. ריסנתם את הצד האלוהי שלכם באופן אנושי, כלומר דיכאתם את החלק שלכם שכבר טופח ומנעתם ממנו לתקן את הפא. איך יכול להיות שהצד הלא מטופח ישלוט על המחשבה העיקרית ועל הצד שכבר קיבל את הפא? הזנתם את השדים באופן אנושי ואפשרתם להם לנצל את פרצת הפא. בזמן המצוקה, אם אתם, כתלמידים, באמת יכולים לשמור על שלווה בלתי מעורערת או יכולים להציב את לבכם בהתאם לדרישות השונות כלפיכם ברמות השונות, זה יהיה מספיק בשביל שתעברו את המבחן. אם זה ממשיך בלי סוף, אם אין בעיות אחרות בשין-שינג או בהתנהגות, זהו בוודאי השד המרושע שמנצל את הפרצה של חוסר השליטה שלכם. ככלות הכל, מטפחים אינם אנשים רגילים. אז מדוע הצד של הטבע המקורי לא מתקן את הפא?

יש שתי סיבות שהמאסטר רק היום מרצה על הפא הזה: אחת היא שהבעיות שלכם בהיבט זה הן בולטות; השניה היא שיש לכם כבר הבנה עמוקה לגבי הפא ולא תבינו את הפא באופן פשוט.

עליכם גם להבין ש"טבעי" לא קיים ויש סיבות ל"הכרח". למעשה "טבעי" הוא הצדקה עצמית בחוסר אחריות של האנשים הרגילים כשהם לא מסוגלים לפרש את היקום, את החיים ואת התופעות החומריות. הם לא יכולים לדמיין מהי המהות של ה"טבעי" הזה. בגלל השפעת דרך המחשבה הזאת, אתם חושבים שכל הקשיים הם הכרחיים והם צריכים להיות כך, כך מפתחים גישה פסימית ופסיבית. לכן על הצד האנושי שלכם להבין את זה, ומה שיותר חשוב, הצד שקיבל את הפא צריך להיות ברור.

שימו לב: אינני אומר לכם לעשות משהו במתכוון, אלא אני רק מאפשר לכם להבין את עקרונות הפא. על ההבנה בנקודה זו להיות ברורה. למעשה הדאפא מיועד לא רק להציל אנשים אלא מועבר ליצורים החיים בתחומים שונים. הטבע המקורי שהתעורר יודע בעצמו איך לפעול. זה שאני דואג לצד האנושי שלכם זה כדי שתוכלו להתעורר כלפי מעלה בתוך הפא. הדאפא יוצר הרמוניה לכל היצורים החיים, וכל היצורים החיים יוצרים הרמוניה לדאפא. סיפרתי לכם על החגיגיות והקדושה של הפא, והמטרה היא לסלק את המבוכה ואי ההבנה שלכם לגבי הפא.

לי הונג-ג'י

5 ביולי, 1997