פאלון גונג

יסודות להתקדמות במרץ הקודם הבא

ללא החסרה בטבע הבודהא

דיברתי בפא פעמים רבות על כך שההופעה של כתבים בבודהיזם של שאקיאמוני ושל תקופת סוף הדהרמה נובעת בעיקר בגלל שיש אנשים שמערבבים את המילים ואת ההבנות שלהם עצמם לתוך פא הבודהא. זהו הלקח הגדול ביותר בהיסטוריה. אבל יש תלמידים שפשוט לא מסלקים את לב האדם הרגיל. הם מנוצלים על-ידי הטבע הדמוני של ההחזקה לצחות הלשון ולכשרונות הספרותיים שלהם, כך שהם מערערים את פא הבודהא בחוסר מודע.

בזמן האחרון יש תלמידים שקראו לזה לעיתים קרובות "שפיכת מים מלוכלכים" כשתלמידים משפרים את הבנתם במהלך הטיפוח-תרגול ומדברים על הפגמים שלהם בעבר כשהם מספרים על ההתנסויות שלהם. זה שינה לחלוטין את משמעות הטיפוח-תרגול. טיפוח-תרגול הוא קדוש ולא דבר כמו הביקורת העצמית או החרטה של האנשים הרגילים. תלמידים! אתם לא יכולים לקחת סתם מילה כלשהי שכולם ישתמשו בה ויגידו אותה – האם אין זו הוספת דברים אנושיים לתוך הדאפא? בשנה שעברה מרכז הסיוע בבייג'ינג הפיץ ארבעה משפטים, ואני כבר כתבתי באופן מיוחד מאמר בשם "תיקון" בגלל זה. צריך להתייחס לזה ברצינות. מובן שיש גם מונחים מבולבלים אחרים שמופצים. חישבו על זה, אם מוסיפים מילה היום ועוד אחת מחרתיים, כשהזמן חולף, הדור הבא כבר לא יוכל להבדיל מי אמר אותן, ולאט לאט זה ישנה את הדאפא.

עליכם להבין בבירור שצורת הטיפוח-תרגול שהשארתי לכם אינה ניתנת לשינוי. אל תעשו את מה שאינני עושה ואין להשתמש במה שאני לא משתמש בו. בטיפוח-תרגול עליכם להגיד דברים בצורה שאמרתי אותם. שימו לב! שינוי פא הבודהא בחוסר מודע הוא גם כן ערעור של פא הבודהא!

אני רוצה גם להגיד לכם שהטבע שלכם בעבר נבנה למעשה על בסיס אגואיזם ואנוכיות. מעתה ואילך עליכם קודם לחשוב על אחרים כשאתם עושים דבר כלשהו, כך שתצליחו לטפח את ההארה האמיתית של "אין אנוכיות ואין אני, קודם האחר ואחר-כך אני". לכן מעתה ואילך, לא משנה מה תעשה או תגיד, עליך להתחשב באחרים, ואפילו בדורות הבאים! עליכם להתחשב ביציבות הנצחית של הדאפא!

לי הונג-ג'י

13 בפברואר, 1997